Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
21. lis 2008

No tak o tý fantazii mi povídej. Já když je nejhůř, tak skončím vždycky u řízků 😀 Těma manžu uctím vždycky 😉
Nebo uzený s br. kaší. To mi taky projde. Já osobně mám ráda francouzský brambory nebo buřtguláš. To je taky hned. Teda ten guláš, s těma bramborama je prdláního spousta...
Nebo vepřové kotletky s žampiony a smetanou 😵 😵 Sakra, to jsem se rozmlsala 😉 Jdu si dát housku se salámem 😀

zihu
21. lis 2008

no ty si hotova kuchticka.. to ja vetsinou splacam nejakou zeleninovou smes s ryzi nebo testovinama... ale nekdy se taky prekonam 😀 akorat to porad vymyslet........ 🙄

grej
autor
21. lis 2008

No u nás jsme na klasiku. Já bych toho svýho zase neuctila zeleninovou směsí s rýží nebo těstovinama 😉 K těstovinám mi sní jen omáčku z mletýho masa, kečupu, červenýho vína a česneku nebo smetanovou s nivou 😀

A zeleninovou směs - leda čínu😀

zihu
21. lis 2008

😀 muj manza je nastesti takovy nevybiravy, sni vsechno, nekdy se trochu tvari, ale je statecny 😉
a cinu, tu milujeme oba a myslim, ze i docela umim 😅

grej
autor
21. lis 2008

Tak u nás dělá čínu manža. Stejně jako guláš. To jsou prostě jeho dvě exlkuzivity 😉
Mezi ně patřila ještě ta omáčka na špagety, ale tu už mě naučil a "smím" jí dělat😀

JO - ještě moc ráda dělám vepřové na másle s br. kaší. To milujeme oba 😉

jmisa
21. lis 2008

Ahoj.
Jdu se kouknout co nového a tady samé jídlo 😀

Uzené s kaší bych si taky dala, to by mohlo být k obědu zítra 🙂

Bavorský vdolečky bych taky snědla, ale to by mi je někdo musel udělat 😀

Já budu mít dneska makrelu (uzenou), snad to není nic proti ničemu, ale já mám na ní děsnou chuť.

U nás sněžoprší a pokud přituhne, tak jsem zvědavá, jak ve středu budu klouzat autem do Pronatalu, pochybuju, že tu lesní cestu někdo aspoń posype nějakým štěrkem nebo čím se to sype. 😕

Na Len jsem myslela, je to hrozný, ale stává se to ☹

zihu
21. lis 2008

no, ja jedu zitra v 6hod rano do prace, mam sluzbu, a pokud dnes v noci bude tech -7, jak slibuji, tak to bude slusna klouzacka, kor z prazakama na letnich gumach.... ☹ 🤐

zihu
21. lis 2008

jmis, jojo, papani, to je takova patecni tradice, hlavne, kdyz tu mame grej... dnes sem myslela, ze ju predbehnu, ale to jsem byla uplne blahova 😝 😀

jmisa
21. lis 2008

Já jsem taky pražák a mám přezuto 😝

zihu
21. lis 2008

ja ted uz su taky prazak a mam prezuto 😉 ale spousta prazaku vubec neprezouva a to me pekne stve, pak se klouzou a ohrozujou, myslim to obecne, vim, ze to neni problem jen prahy, ale kdyz uz tu ziju, stve me to prave tady...

jmisa
21. lis 2008

Měli by to nařídit ze zákona a bylo by.

zihu
21. lis 2008

taky myslim

artep26
21. lis 2008

Holky čusík
myslíte že můžu luxovat??
Co myslíš Grej?? Máme všude dlažbu a plovoučku a nikdo nechce vyluxovat a já už se tady na to nemůžu koukat 😠

artep26
21. lis 2008

My dnes mále lívance 😀

zihu
21. lis 2008

artep ahoj,
luxovat verim muzes, pomaloucku a polehoucku.... 😉

artep26
21. lis 2008

tak jdu na to, jsi mě potěšila Zihu
s takovou láskou a něhou jsem ještě nikdy neluxovala 😀 😀 😀

zihu
21. lis 2008

artep 😀 uzij si to pomazlenicko 😉

divabara
21. lis 2008

Ahoj holky,

Ach jo, myslim na Len... ☹ At je vse brzo v poradku...Upklne jsem si vzpomnela, jake to bylo prichazet o mimi a navic v takovem hnusnem pocasi...

Sroubku, maly krasne roste !!! Ten nas papa pres den po 2 hodinach,ale kdyz jdeme nekam pryc, tak vydrzi i tri nekdy i dele...jenze to nejde porad nekde chodit, taky neco musim udelat doma...

Ja taky dneska luxuju a vysavam, o vikendu slavim narozeniny 😉 ...takze budu pect a vychystavat...i kdyz to mam az pristi tyden...clovek slavi narozeniny a musi si oslavu pripravit taky sam 😉

Tak pa babulky a hezky vikend...

grej
autor
21. lis 2008

Já mám taky přezuto 😉 Nesnáším ty frajery, co tvrdí, že nezáleží na pneumatikách, ale na umění řidiče. Máme tu jednoho blba kolegu, co se ještě vytahuje tím, že má jen letní a ještě ke všemu sjetý. No na zabití.

Artep - určitě. Když máte plovoučku a dlažbu, tak je to pohoda. To po tom jen klouže 😉 Já jsem se doma rozhodla, že já budu luxovat a manža vytírat, protože z vytírání mě pak bolí břicho. Je to přeci jen na břicho větší zápřah...

Jé - lívance taky miluju🙂 Dělám z kefíru, tedy bez kynutí a je to mňam🙂

Právě jsem byla na obědě a byl to děs. Na to jak jsem se těšila po těch našich řečech tady, tak to bylo ble. Uzený se špenátem a br. knedlíkem, ale knedlíky byly jak kamení a špenát zas taková hnusná tekutá kejda ☹

jmisa
21. lis 2008

Já neluxuju, my ale máme koberce.
Ale vytírám klidně, tady vytírám mopem, takže to spíš jen ošolíchám.
Jinak mě břicho začne píchat po žehlení, takže jsem vypozorovala - žehlit 10 minut a dost.

Teď jsem si udělala meltu s mlíkem a trochu ji osladila. Dneska mi ani neutekla z koncice, takže nemusím mýt sporák 😀 A musím se oblíct a zajít do penny koupit si tu makrelu, jestli mě tedy neuchvátí něco jiného, možná bych si dala ovocné knedlíky, jestli je tam budou mít 😀

grej
autor
21. lis 2008

Já mám taky mop, jmis, ale než ho vyždímám, tak na to musím dost tlačit...
Žehlení mi nevadí. Teda takhle, když jsem žehlila v sedě u konferenčního stolku, takt o bolelo. TeĎ žehlím normálně u prkna, jen mi manža koupil barovou židličku v Ikee a žehlím z ní. A to je dobrý... OVocný knedle bych si taky dala 😉

artep26
21. lis 2008

Holky krásný víkend,
jedeme k ségře a budeme tam dnes spát.
Čusík a pa 😵 😵 😵

jmisa
21. lis 2008

Tak jsem se nakonec musela spokojit s tou makrelou, bo u nás v krámě neměli ovocné knedle a do Alberta asi o 300 metrů dál se mi nechtělo, ať žije lenost 😀

mufy
21. lis 2008

Grej dívala jsem se na tvůj pupík a máš ho už moc pěknej.

Holky kdybych se nestačila rozloučit, tak se mějte pěkně a krásný víkend.papa

grej
autor
21. lis 2008

Papa Artep,
jmis - to znám😀 Taky jsem děsně líná 😀 Mě ale čeká nákup v Globusu. To zas bude lidu 😖 Musím koupit tu kachnu a zelí...

Mufy - díky za pochvalu🙂

Dnes jdu na oslavu narozenin kámošky. Bude tam spousta známých, se kterými se pravidelně nestýkám, co jsem se rozešla s bývalým. On tam taky bude. To zas neutajím, že jsem těhu, protože se všichni budou divit proč nepiju a jdu brzy domů 🙂 No ale snad už to nebude zakřiknutí... Zítra končíme 13tt...

michina
21. lis 2008

Ahoj holky, nějak jsem vás poslední dobou zanedbávala...
Přečetla jsem vás jen v rychlosti. Je mi moc líto Len...

Tenhle rok už pro nás smolařky musí prostě skončit!!! Já už bych si tak přála leden, tohle byl a je nejhorší rok, co jsem snad kdy měla. Dvě mimoděložní, nepodařené IVF a ted jeste můj taťka. Našli mu zvýšené jaterní testy a to docela dost. Mamka říkala, že je poslední dobou strašně unavený, zhubl asi 10 kilo.. Sice se snaží držet dietu, nepije, mamka mu nevaří mastné a tak, ale pořád se neví, co mu je. byl na UZ, na gastroskopii, všechno neprokozataelné, v žaludku něco je, ale jen nějaký zánět, až CT ukázalo nějaký útvar na játrech, nemůžou vyloučit ani rakovinu. Ted mi to mamka volala cela špatná, že tatka o tom ani nechce mluvit. Hned v úterý jde na biopsii jater, nechaj si ho tam do středy a pak se uvidí. Holky, já mám takový strach!!!! 😖 ☹ 😒

Je to fakt hrozný rok, at už je mu KONEC!!!

Ale aspon,. že tobě, grej a Zan se to podařilo, to je moc dobře!! nevíte, jak dopadla Kay po té redukci? Snad je taky OK a SMil a vůbec.. Znamená to, že štěstí tady někde je, akorát se ted odklonilo někam dále... Snad se po novém roce objeví... 😅

sroubek
21. lis 2008

michi..bude líp 😎

artep26
22. lis 2008

Michi tak to je mi s taťkou líto
neboj všechno snad bude dobré a příští rok bude určitě vydařenější než tenhle 😉
Grej to to letí, konec 13 tt 😀 😀 😀 to snad ani není možný
ahoj Šroubku, co bobeš, roste?? papá?? 😀

zanetik
23. lis 2008

Ahojky berušky jakej je víkend? U nás teda docela hafo sněhu, David jel do Prahy, tak prej tam taky chumelí,ale silnice jsou naštěstí jen mokré...
Michi jemi to líto, že máš tolik starostí teď, ale s taťkou to bude určo dobrý, nezbývá než věřit 😉
Tak já si jdu stáhnout z foťáku fotečku a zas po 2týdnech přidat, neuvěřitelný jak to letí...

artep26
23. lis 2008

Ahoj holky,
u nás je taky bílo. Chvíli sněží, pak to roztaje a pořád nanovo. Ale je to bezva, taková vánoční náladička.
Celý víkend jsem docela proflákala, jsem nějaká utahaná a tak jsem navečer pospávala na gaučíku.
Včera jsme byli na nákupu a když jsme vyjížděli, tak jsem měla malilinkato špinavou vložu ale ne krev. Tak mě ani nebyvilo mezi těma regálama bavit. Když jsme přijeli tak zas jen tak malinko. Ráno jsem se bála vstát, ale celý den nic ani trošíček, tak snad to holky vydrží.
Zítra testnu, tak snad budou vytoužené //.
Hezký zbytek neděle kočky 😉