Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

divabara
14. led 2009

Ahoj holky,

tak mame za seou dalsi nemoc - tentokrat nastesti jen nachlazeni - asi budujeme imunitni system 🙂

JInak minuly tyden jsme taky meli 7440g a 67 cm 🙂.

Holky, leti to leti !

Papa,
B.

zanetik
14. led 2009

Ahojky zdravím 🙂
Grej tak japak? Já všechno v pořádku, čípek prý odolává mám v průkajdě CS2 (kratší), vážit budeme prý příště a taky na krevní odběry nějaký a to 2.2., jinak Ačko je hlavičkou dolů a Béčko je hlavičkou nahoru..
Teda holky vám ty kluci pěkně rostou...
Michi no super, úplně jsem vzpomínala když jsme jezdily ke kámošovi na chatu i když bez sjezdovky, ale fotbálek o půl noci na sněhu, nebo párty v Iglú taky super...
Mufy neláká tě testnout?

artep26
14. led 2009

Ahoj holky,
Zan tak super že je vše OK, Grej ty určitě taky.
My taky dobrý, mimísi v pořádku, mají ca 7 cm. Dělali mi NT a to je prý taky v pořádku.
Takže mi dali těhuprůkajdu a jsem ofiko těhule 😀 😀 😀
Mufy ty jsi netestla?? Já myslela že jo ... 😲 😲 😲

zanetik
14. led 2009

A jo Artep ty jsi dnes taky byla, tak super ofiko těhule 😉 To už jste taky veliký a to je jen od hlavičky po zadeček určo 😉 takže hodně sil dvojmamko 😉

mufy
15. led 2009

Ahojky holky,

testovat nemělo cenu,když teplota klesala, kdyby byla aspoň vysoká, tak proč ne.
Ale mám pro vás dobrou zprávičku, MS se rozjíždí.Od čtyř hodin od rána jsem nespala, jak mě bolelo břicho a vaječníky. Takže můžu snad počítat dnešní den jako první a zítra půjdu do nemocnice na UTZ a jestli bude vše dobré, začínám si píchat injekce.

Gratuluji ofiko těhulce Artep. 😉

A taky Zan, ještě chvíli a budeš rodit. 🙂

grej
autor
15. led 2009

Ahoj holky, takže všechno dobrý🙂
Potvrdili holku a měří cca 25 cm a váží 336g... Pořád se vrtěla a nakonec si strkala ruce před obličej. Asi už jí obtěžovalo, jak na ní koukáme 😀

Zan, Artep - jsem ráda, že je u vás taky vše OK.

Mufy - vidíš, já to říkala🙂 Takže za chvíli zas budeš stimulantka 😉 Supéér🙂

Ahoj Baruš - teda vy už jste taky kus!!

mufy
15. led 2009

Grej no bezva. Moc gratuluji k holčičce, hlavně,že je všechno v pořádku. 😉

Jááááá užžžžžž chciiiiiiiii takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀

elly
15. led 2009

Ahoj holky,

Grej velke gratulace k potvrene holcicce 😵 tu jste si prali ne? Tak jmena uz mas? Co manza?

Artep taky gratulace k oficilani tehulce! Jak se citis?

Zan..ty uz to mas taky za par co? Jsem rada, ze jinak ve o.k.....

Mufy..u nas to taky vypada na dobre ceste ne? Neboj brzy budes taky v klubu maminek.

Baro..vy uz jste tak velici..fakt to leti jak blazen...povidej me o tom... 😅

grej
autor
15. led 2009

Ahoj Elly 🙂
Já se přiznám, že mě je pohlaví úplně jedno... Ale manža i táta chtěli holku, tak aspoň jim se to splnilo 😉
Asi to bude Kačka. V úvahu přichází ještě asi Tereza, ale doufám, že se mi podaří tu Katku prosadit 😀

elly
15. led 2009

Grej tak to je prima...Obe jsou to moc hezka jmena..a chlapi budou mit dalsi zenskou v baraku 😀
Jinak se citis fajn? Manza te jen rozmazluje? 😉

grej
autor
15. led 2009

No já se cítím výborně, monžá i líp než když jsem těhu nebyla 😉 Kdyby nerostl ten pupek, tak to snad ani nepoznám. Jsem fakt ráda, můžu vklidu chodit do práce a fungovat jako vždycky. Jen si večer musím jít dřív lehnout a hodit si nohy nahoru, protože jsem víc unavená, ale jinak fakt pohoda. Jo - jediný, co mě fakt obtěžuje, jsou ty velký prsa. Uričtě víš o čem mluvím 😀

Manžel ani rozmazlovat nemusí, ale jojo, to víš že si to taky užívá, hladí mi pupík a tak 😉

elly
15. led 2009

Grej jo ty prsa..to bylo neco..ale ted uz mam klid...nechal jsem si je zmensit 😀 ..takze jsem ted "normalni" 😅

Je fajn, ze vsechno je o.k......si to alespon uzivas...ja milovala ovoce..a dokonce suchej salam 😀

grej
autor
15. led 2009

Fakt sis je nechala zmenšit? Ty jo, tak to jsi dobrá🙂 Vy vlastně to druhý mimčo už neplánujete, viď?
Já jsem si někde přečetla, že by mi měly teď začít růst a pak že se ještě zvětší po porodu. Tak to už teda fakt nevím kam...
Já jsem taky hodně přešla na ovoce, i když jsem ho dřív moc nejedla. Salám můžu v jakékoli konzistenci a v jakémkoli množství 😀
Jsem hrozně na sladký, to je asi v jídle jediná změna...

zihu
15. led 2009

ahoj holky, grej, tak holcicka😀 bezvadne
elly, ty si teda odvazna!!! mike je fesak, koukala sem, jak vam roste a je to kluk jak buk 😉
mufy, uz to bude brzy, uvidis!
artep, gratulace k prukajde! 😀

artep26
15. led 2009

Ahojda holky,
Mufy tak to je super, uvidíš že z tebe bude brzy taky těhulka a pak za chviličku i z Michi 🙂 🙂 🙂
Budu vám holky držet moc palce.
Grej ještě jednou gratulka k "buchtičce", už jsem ti psala na "IVFky" 🙂 🙂 🙂 . Tak to musí být chlapi v 7. nebi, viď?? Když si holčičku tak hodně přáli 🙂 🙂 U nás je to tak, že všichni chtějí páreček, jen a mně a mojí mamce je to jedno. Jen aby byly bubliny zdravé a o jinak ... děj se vůle Boží 😵
Baruš teda vy jste narostli, jen co je pravda 😀 😀 😀
Elly ahojda, no je mi pořád špatně, ale už nezvracím 3x denně ale tak 1x, takže úspěch. Už se strašně těším až mi bude dobře a budu mít na něco chuť. Včera jsem byla na nákupu a jediné co jsem si tam koupila pro sebe, byly suché croasany a okurky za skoro 180 Kč 😀 😀 😀 manža se tlemil, že aby začal víc makat, nebo nám to na ty okurky za chvíli ani nebude stačit. No jo no ... to je jediná chuť, co mám, tak si to musím dopřát 🙂 🙂
Zan on mi jen ukázal na prstech jak jsou asi velcí, můj doki je takový skoupý na slovo 😀 😀 takže fakt ani nevím.
Zihu ahojda, díky za gratulaci 🙂 a jak je tobě??

zihu
15. led 2009

artep, diky, je mi fine... mimco kope, takze je clovek hned klidnejsi🙂

artep26
15. led 2009

Zihu tak to je dobře, taky se těším až něco ucítím, ale dvojmo to bude asi záhul.
Pamatuji si jak mě okopávala Anička, a to jsem si kolikrát myslela, že mi zlomila žebra 😀

elly
15. led 2009

Grej jo zmensit..je me ted lip..a mas pravdu..dalsiho cvrcka uz neplanujeme 😉

Artep..to se ted zmeni..po 12 tt uz pak zacnes mit klid a budes si jen uzivat 😵

Zihu dik 😉

zihu
15. led 2009

jee, grej, hezka nova fotecka🙂

zanetik
15. led 2009

Ahojky, tak koukám, že jste se dopolko rozjely a pak to tady zamrzlo..aspoň nemám moc dočítání..
My byly na chirurgii a kupodivu tam vůbec nikdo nebyl, tak dostal na týden sádrovou dlahu na otok a za týden plastovou, se kterou by snad mohl chodit..

grej
autor
16. led 2009

AHoj holky, tak už máme jen nulu, za chvíli bude ze všeho břečka. Bléé.

Zan - tak ať to Davida brzy přestane bolet a má nohu v pořádku!!

Tak co Mufy - MS se rozjela?

mufy
16. led 2009

Ahojky holky,

přišla jsem až teď protože jsem byla v nemocnici na UTZ. MS se rozjela už včera večer. Takže od zítřka si začínám píchat Fostimon, no ale musím chodit každý ráno do nemocnice,protože se to píchá do svalu. No a ve středu mám přijít na kontrolu jak folíci rostou.Tak jsem zvědavá kolik jich bude a jestli půjdu jen na IUI nebo rovnou na IVF. U čeho by mohla být větší šance i kdybych měla jen 3-4 vajucha?

Grej opravdu krásná fotečka. 😉

Zan ať se Davidovi uleví a brzo je zdravý,ať ti může pomáhat.

grej
autor
16. led 2009

Muf y- já myslím, že IUI už jste zkoušeli tolikrát, že bych snad šla do IVF. Ono se ale asi budeš muset rozdhonout dřív, ne? To by sis musela dopředu vyběhat předoperační a tak... A stejně uviděj jen folíky a ne kolik v nich je vajuch. To se vidí až při odběru...

Ten fostimon je to samý jako Gonal nebo Puregon? Nebo je to jen lehčí stimulace? Abys zbytečně nevyplácala transfer s pár vajíčkama, když by bylo lepší si nastimulovat těch vajíček víc...

mufy
16. led 2009

No já vím,že jsme už zkoušeli hodně IUI, jenže to vždycky bylo jen jedno vajíčko,ale takhle kdyby jich bylo víc, tak by snad byla větší šance a na IVF bych chtěla jít,kdybych měla o něco víc vajíček,ať se nevyplácá další pokus.I když nevím, jestli by to třeba nemohl být nativ s tím Fostimonem.
Jinak ten Fostimon je skoro stejný jako Gonal.Jen je v ampulkách a ne v peru.No a taky ho hradí pojišťovna, protože se bere na inseminace. Jen ještě nevím,jak na něj budu reagovat. No ale stejně si nechám poradit od doktora, co bude dál. Uvidím ve středu, kolik najde folíků.

grej
autor
16. led 2009

Určitě si nech poradit. Já mám stejně pocit, že většinou praská stsejně jen jedno vajíčko, ne? To že dozrají třeba 4 folíky, neznamená, že je zaručený, že všehcny prasknou, ne?
ALe možná jo, já se v tom nevyznám... Uričtě se poraď. To bude nejlepší...

zihu
16. led 2009

ahoj holky,
mufy, dr. by ti mel rict, ktera varianta je pro tebe nejlepsi, takze se mu klidne sver se svymi pocity a on ti jiste vybere tu nejlepsi variantu, moc drzim palce, at uz to bude cokoli🙂
jinak se pripojuju k mimi-babinci, protoze i my asi cekame holcicku 😉 teda kdo bude rodit ty kluky??? asi mufy a michi 😀

artep26
16. led 2009

Ahojda holky,
Mufy tak budu držet všechny palce co mám 🙂
Je jedno jestli půjdete na IUI nebo IVF, hlavně aby se to povedlo. Jak píšou holky, doktoři ti určitě poradí, neboj 🙂

zihu
16. led 2009

aaaaha, ano, artep by vlastne taky mohla prispet nejakkym chlapeckem, ze ano 😉

artep26
16. led 2009

Zihu to bych ráda 😀 😀 😀
ale je mi to docela jedno co to bude, opravdu ...
kdybych si mohla vybrat, tak páreček, ale když to budou 2 holky, tak neva a když 2 kluci tak taky neva. Hlavně aby byla prťata v pořádku.

zihu
16. led 2009

presne tak, artep... verim, ze to je prani nas vsech!