Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
5. bře 2009

Ahojky holky,

Sroubku hlavně, že jste oba v pořádku a malej je na tom líp. 🙂 😉

Grej máš krásný bříško....... 😵

Já už mám udělané předoperační vyšetření, takže můžu jít zvesela na to.Doufám,že mě z nemocnice pustí co nejdřív.

Zan já si myslím,že vydržíš až do konce, ty jsi prostě držák, i když na to nevypadáš. 😀

Michi no vidíš,jak ti to jde. Ještě pár vpichů a bude odběr. Na zítřek držím všechno co mám,ať je hodně vajuch.

michina
5. bře 2009

AHoj holky, dneska to byla fakt brnkačka, žádná bolest, nic, dva vpichy. manža me pochvalil, že jsem u toho dneska už i klidne dychala a vubec se nepotila, no ne? 😀 😀
Jinak MS je furt tu, až mam strach, co zítrejsi UZ, to mi asi udelaji i pres krvaceni, že? Aby videli, jak to vypada...

Mě je zatím dobře, troosku nafoukle bricho, ale zatím žádné projevy, piju jako duha a porad chodim cůůůrat... 🙄

grej
autor
5. bře 2009

Tak jsem zas na chvíli tady. V práci vůbec nestíhám...

Díky za pochvaly pupíku 😵 😵 😵

Sroubas - teda to je věcí... Myslím, že když to podchytíte brzy, tak třeba k astmatu ani nedojde... Manžovi taky vyhrožovali, že má astma, dostal dejchák, ale používá ho jen výjimečně, když je venku velká zima nebo je v prachu nebo tak. A paní doktorka má asi pravdu - astma maj pěkný lidi 😉 Takže Kubík má o své kráse rozhodnuto 😉 🙂

Zanet - tak to je dobře, že to u vás dobře dopadlo. Jak se ti ty žíly projevovaly? Mě poslední dobou dost bolí pod kolenem u pravý nohy a někdy v lokti u pravý ruky (jako v tý jamce). Bývá to víc k večeru nebo odpoledne. Tak se taky bojím,a by se mi tam z toho věčnýho sezení něco neusazovalo...

Jinak břicho už tak netvrdne, jen občas. Beru ránoa večer jednu tabletu magnezia a ještě si občas našumím.

Michi - jojo, to dělaj přes krvácení. Neboj, jsou zvyklý. Je dobře, že ti to zkontrolujou.
Jsi šikula, už jsi otřelá píchačka 😀 Já si při prvním pokusu taky nechala píchat od manži a napodruhé už jsem si to radši dělala sama 😉

zanetik
5. bře 2009

Ahojky berušky...
Mufy zachvilku to máš za sebou a pak už to půjde rychle všechno...já do konce nemůžu ani vydržet, oni dvojčata v 38tt stejně vyvolávají.
Michi tak holka šikovná, za chvíli budeš testovat...
Grej mě nejdřív jen začaly otíkat kotníky postupně...pak jednou na návštěvě už i nárty a tak se to stupňovalo, tento týden už mám nalitý a tvrdší i lýtka a podkolení jamky...ale to všechno jde...nejhorší je, že po hodině stání nebo běhání po bytě, mě bolí na došlapnutá nárt u prstů, to se tak naleje, že se to nedá, tak musím hodi nohy opravdu v leže o stěnu na 20min, aby to steklo, ale zas z toho mě začnou bolet záda, jak holky tlačej na páteř a já tam mám asi to vyhozený žebro...ale už ten 1-2týdny vydržím...

artep26
5. bře 2009

Holky ahojda,
Sroubas uvidíš, třeba jak píše Grej, nějak se to vyvrbí. Andulce taky předpovídali kde co a je už celkem dobrá. Jako malinkatá musela inhalovat, ale pak se z toho vylízala a s přibývajícím věkem je to lepší a lepší. Přeji vám totéž - aby vás to minulo 😉
Žanet už to máš za chviličku, tak žádný poletování a hezky ležet 🙂 pak se naběháš až tě to bude mrzet. Užívej poslední dny klídku. jsi ale stejně dobrá, takový drobek a tak hezky donosit dvojčátka 🙂 🙂 🙂 máš můj obdiv 😵
Michi tak to je super že se stresík z píchanců vytratil, však už máš natrénováno. Držím na zítra palec 🙂 A UTZ s krvácením v pohodě, fakt jsou otřelí. 😉
Grej za chvíli bude paní samostatná a budeš mít volněji.
Hezké bříško, já taky konečně vyfotila, no jsem taková velryba ... no 😀 😀 😀 a bude hůř 😀 😀 😀

zanetik
5. bře 2009

Artep díky, až mě to dojalo...
Tak jdu taky stáhnout nějaký fotky co mám ve foťáku...

artep26
5. bře 2009

Žanet 🙂 🙂 🙂

zanetik
5. bře 2009

Tak už tam mám břucháčka...
Ten tvůj Artep není dobře vidět...chtělo by to víc z blízka a odhalit 😉 😅

artep26
5. bře 2009

Žanet krásný pupendo 🙂 🙂 🙂
Víš co mi to dalo než jsem vyfotila tohle??
Musím stát na stoličce, fotím se sama, pak jsem zjistila že mám velký formát fotek a nejdou uložit do albíčka, pak zase přes blesk nebylo nic vidět ... 😀 😀 😀 noj sem to fotograf.
Navíc ten foťák mám doma asi 3 dny .... příště se polepším, slibuji 😉 😉 😉

zanetik
5. bře 2009

To byla narážka, že by si mohl zahrát manža na fotografa 😉

artep26
5. bře 2009

Jo a on mi řekne že jsem prdlouš že se vystavuju na netu 😀 😀 😀

zanetik
5. bře 2009

Proč to máš jen pro sebe na památku 😅 nás to vůbec nazajímá 😅

artep26
5. bře 2009

😀 😀 😀
Zan jsi mě fakt rozesmála 😀 😀 😀
Právě jsem dožehlila, jsem upocená jako myš a tak jdu do vany.
Čusík zítra 😵 😵 😵

mufy
6. bře 2009

Ahojky holky,

vy jste nejvíc ukecané k večeru. 😉

Dívala jsem se na ty vaše pupíky, Zan ty už máš mega břicho, vždyť tě to musí táhnout dopředu. 🙂
Artep no ty už máš taky krásné bříško.Jak to ale letí,že?
A Grej to už bude mít za sebou taky.Ta čárka je tam pěkná.

zihu
6. bře 2009

ahoj.. teda Zan!!!!!! se divim, ze stojis rovne 😀 ale kraaaaaaaaaaaaaasneeeeee!!! si nejlepsi!
ja vcera nakupovala na veletrhu 😅 same pliny... no 10% sleva je 10%.. 😉

artep26
6. bře 2009

Ahojda kočky,
no jsme se se Zan trošku zakecaly 😀 😀 😀
Mufy jo jo letí to, jen aby letěly taky ty 2 týdny co budeme čekat na vysledky amnio, ale snad jo ... 😲 ono to vždycky vypadá jak se to courá ... a pak je to hned.
Připadá mi to jako včera když jsem byla u té genetičky a už je pátek.
Víkend taky uteče, budu balit Aničku - jede na jaráky k babičce, takže jí vezeme ve 3 do HK, stavíme se na rychlém nákupu, pak jdeme gratulovat švagrovce k narozkám a večer kolem 8 kamarádovi k svátku.
Zítra máme u nás s holkama babinec, tak pokecáme, podrbeme - no prostě se moc těším.
Všem přeji hezký den 😵 😵 😵

zanetik
6. bře 2009

Ahojda berušky...mě to ani nepřijde, že by bylo tak velký, jen když to vidím v zrcadle, z vrchu mi přijde malý a krásně si ho obejmu, nechápu jak se tam vejdou tak velký holčiny...
Jen mě fakt trápí ty otoky, včera jsem to měla už nateklý i pod kolenama, že jsem nemohla skrčit nohu, nebo po posteli chodit po kolenách ☹
No a měje nachlazení se mi vrazilo do oparu,ale tak brutální otok jsem snad ještě neměla, nevíte co s tím?

zihu
6. bře 2009

zan ☹ to nevim, nemam zkusenost... snad se ti brzo ulevi.. 😉

artep26
6. bře 2009

Zan já být tebou, tak si dojdu k dokymu 😉
Řekni že jsi chvíli před porodem a nevíš co s tím nachlazením a oparem. Nebo si tam alespoň zavolej.
A kvůli těm otokům ... není dobré když takhle natýkáš, já být tebou, tak si zavolám i na gyndu a hlavně hodně lež kočko, teď už to bude rachot, musíš se hodně šetřit 😒 😉

mufy
6. bře 2009

Zan máš ho krásně velikej. Ani jsi moc nepřibrala, že? Jsi pořád stejná až na ten pupek. 😉
A s tím otokem bych taky raději šla k doktorovi.

Artep máš pravdu, utíká to šíleně. Vždyť už máme zase březen.A já budu ode dneška za 2 týdny ležet na stole pod narkózou a budou mi dělat laparku.Už ať je to za mnou. 😀

zihu
6. bře 2009

jj, zan, radeji se setri, ty otoky, to neni jen tak.. a vubec! 😉 asi bych zbytecne nikam nechodila, spis bych si zavolala.. (zas je pravda, ze kdybys tam sla, ne 😉 usela bys vysvetlovat, ze jsi tesne pred porodem🙂)))
ahoj mufy.. teda vazne to leti!!!

artep26
6. bře 2009

Mufy tak to už máš za pár, kamarádka nastupuje tuším 17. ... takže to jste skoro nastejno.
Oboum přeji ať vám to pomůže a brzy se dočkáte mimíska 🙂
Jé MIchi jde dnes na 1.UTZ, že jo?? Málem bych na to zapomněla 😅 😅
Tak snad nám napíše jak to vypadá, ale věřím že je vše v pořádku.
Zihu a jak ty?? Jak se cítíš?? 🙂

zihu
6. bře 2009

artep... jojo, citim se fine... pupik zatim maly, teda vcera mi prisel ooobrovsky, ale fakt je maly (viz album🙂, byla sem na vystave a nakoupila latkove plinusky... (taky viz album, teda nejake jsem uz mela 😅 ) a tak.... pribrala sem zatim asi 4kg max.. na kontrolu jdu po mesici 11., tak uz se straaasne tesim!

artep26
6. bře 2009

Zihu tak to jsi se s těma plínkama pěkně vyřádila, viď?? 😀 😀 😀
Bříško máš opravdu decentní, to já už ho mám větší 😲 no ale zase tam mám 2 a už je to moje 2. těhu, a to se taky počítá.
Já zatím přibrala taky 4 kg, no ale jsem o 7 týdnů pozadu od tebe, tak se trošku stydím 😀 😀 😀

zihu
6. bře 2009

artep, to tak nejde brat, jednak mas dva mimisy a jednak ja su takove vyzle nedozivene, nepriberu ani kdybych chtela a to vazne jim... 😝 hlavne, ze mimi roste, jinak je mi to jedno 😉
pliny me vazne berou, snad mi to vydrzi i az je budu prat... ale dnes je vsechno jednodussi a ty pliny sou taaaak boziiii 😀

artep26
6. bře 2009

😀 😀 😀
Zihu jsi mě rozesmála s tím ... já su takové vyžle nedoživené ... 😀 😀 😀
No já bych kila mohla rozdávat, to 3 leté snažení a hormony udělaly své 😅 😅
No ale neva, pak to snad vyběhám 😀 😀 😀

zihu
6. bře 2009

artep.. to si myslem.. 3 deti... uuuuf.. ale bude to super, anicka uz je prece jen starsi a samostatna a dvojcata si spolu vyhrajou.... 🙂

artep26
6. bře 2009

Zihu no uvidíme uvidíme ... 🙂
Anička už opravdu velká je, trošku se to v ní teďka pere - neví zda být velká nebo malá 😀
Tak je to někdy sranda jí pozorovat. 🙂

zihu
6. bře 2009

artep 😀 verim... jdu neco zobnout, zatim paaa

artep26
6. bře 2009

Holky loučím se pro dnešek, jdu si umýt hlavu a pak mám do večera frmol.
Přeji hezký pátek a užijte si kočky víkend 🙂 🙂 🙂