Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
12. bře 2009

Ahoj holky, už jsem tady, ale zase jenom na skok.
Vajíček máme jen 5, ale aspon neco, snad se nam už ted krásně vyvíjejí. OPU docela slo, akorat nebylo tka veselo jako minule, nic se mi nezdalo a bolelo to zase jako cert. Ale tentokráte ne tak dlouho, odpoledne jsme cestou z Olmíku jeli okouknout bazary s autama a na obidek. Ale musela jsem slibit, že dneska budu celý den ležet. Tak ležím, akorát peru a čučím na telku. Nic už mě nebolí.
Zítra v 9,40 opet v Olmiku, reknou nam, jak to vypada a možná bude hned ET. Každopádně Vodičkovi se zase nelíbila sliznice (sice mi ji neměřil), ale že to vypada zase na nizkou. Takže krome Estrofemu, který jsem měla už i minule jsem dostala náplast s estrogenama, takže ji mam nalepenou na lopatce. A protože je riziko tvorby sraženin, tak jsem dostala jeste Anopyrin na ředeni krve, no doufám, že sliznice do zítřka naskoci aspon na 9mm. Když v pondělí byla 7, tak není možné, aby nevyrostla. Navíc říkal, jestli jsem nemela nejakou kyretaz, že by to mohlo byt tim. Ja ze jo, ale už je to rok a půl.. tak už se k tomu nevyjadril. No nic, nebudu se tim trapit, je to ted na přírode...

zanetik
12. bře 2009

Ahojky, tak koukám, že nejsem jediná kdo nestihá...já ještě obíhám nebo přijímám návštěvy, pak už to dlouho nepůjde 😅 (hlavně si v klidu pokecat)
Mufy ano budu 30let 😅 😵
Jinak moje spolužačka co měla termín o týden dřív dvojčátka holky dnes ve 3h ráno porodila (2,7 a 2,4kg) tak už se mi to taky blíží 🙂

zanetik
12. bře 2009

Michi tak na zítra moc držím pěstičky, ať se vše vyvíjí jak má a máš dva bobky už v bříšku 😉

mufy
13. bře 2009

Ahojky holky,

Michi tak to je super, i s pěti vajíčky se dá zadařit. Podívej se na Grej. 😉 A sliznice určitě ještě povyroste.

Zan neboj taky se dočkáš, už to máš za pár. 🙂

grej
autor
13. bře 2009

aHOJ HOlky, zase nestíhám...
navíc odpoledne si beru volno, jedem s manžílkem na chalupu. Takže už tu zas nebudu.
Jsem hrůza, já vím, ale snad to bude brzy lepší..
Včera kontrola dopadla dobře, Kačenka má už 1230 gramů 🙂 Otočená je hlavou dolů a vypadá moc pěkně🙂

zanetik
13. bře 2009

Ahojky, tak koukám, že nemám co dočítat 😅
Grej si snad odpočneš na chatě, je toho asi dost co od rána do večera...Kačka už je taky pěknej kousek 😉
Tak všem přeju pěkný víkend, já budu tak nějak odpočívat, poslední dny jsem nějaká unavená, ještě jsem se asi úplně tady nezbavily nachlazení a v noci jsem co 1-2h vzhůru, že mě bolí bříško a musím se točit z boku na bok.

artep26
14. bře 2009

Ahoj,
tak koukám Zan stále drží 3v1, tak to je super, ale už se těšíš, viď?? Až budeš mít prďolky u sebe 😵
Tak přeji pohodový porod a hlavně ať jste všechny v pořádku 🙂
Mufy tobě to taky pěkně uteklo, viď??? Ani se nenaděješ a budeš to mít za sebou a hurá na další snaženíčko 😉
Grej tak si hezky oddáchni, musí to být náročné ... já byla hotová když jsem zaučovala za mě holčinu a to jsem těhu nebyla, myslela jsem že se umluvím, šlo to pomalu, nic jsem nestíhala ... no prostě tě chápu a vůbec ti to nezávidím 😖 Ale za chvíli budeš mít klídek, neboj 😉
Michi tak snad to včera proběhlo dobře a máš min. 1 bojovníčka u sebe. Čekáme na zprávičky. 😉
Jinak já dnes mám v plánu uklízet, převlékám peřiny, utřu prach a manža klasicky vyluxuje a setře 🙂
Hezký vííííííííkend 😵 😵 😵

grej
autor
14. bře 2009

Ahoj, tak jsme nakonec vzali na chalupu noťase. Užíváme si volna. Těšila jsem se, jak se vyspíme na čerstvým vzduchu a stejně jsme s manžou byli oba vzhůru ve čtvrt na osm ráno. Asi už stařecká nespavot nebo co 😀 Udělali jsme si super snídani, pěkně švédský stůl, a pak jsme vyrazili do lesa. Ještě se tu válí sníh, tak jsme zas rychle vylezli z lesa na louku. Tam už tolik sněhu nebylo. Krásně jsme se prošli a unavili🙂
Máme chalupu úplně na samotě, tak je to tady lahoda na nervy...

Dovolím si podat info o Michi - včera mi psala, že má v pupíku 3 embrouše. Takže velká gratulace a ať se jim u tebe moc líbí MIchi!!!!!

Jojo, Kačka už je obr, už jí cítím po celým pupíku. Nahoře kope a dole boxuje 🙂

tak papa holky, jdu zas odpočívat a za chvíli jdu vařit.

michina
15. bře 2009

Ahoj holky, tak se hlasim.Z tech 5 foliku byly 4 embrya, ale jedno nic moc, tak ho vyradili, zbyly tri čtyrvajecne. Na zamrazeni to nebylo, to jendo by se stejne pak rozpadlo, takže rikal Vodicka, že to uplne navadi k zavedeni tech 3, jak chceme. TAkže za 5 minut 12 v pátek 13 byly u mě 😉 Tentokráte se citim bajecne, zadna teplota, pohoda. Takže verime v pozitivni výsledek! 😎

zanetik
15. bře 2009

Ahojky, já pořád 3v1 😀
Michi moc držím pěstičky, že by další dvojčátka? 😉 , snad bude pátek 13 pro tebe ten nejšťastnější 😉
Kdy má Mufy nástup na laparku? Hned v pondělí nebo ve středu? Nějak mi to vypadlo...

michina
15. bře 2009

Zan, vsak mas jeste cas...neboj, uzivej jeste domaciho klidu.. 😉

zanetik
15. bře 2009

Michi no moc času už nemám, dvojčátka se mají porodit do 38tt a to já budu mít v pátek 😉

michina
15. bře 2009

Fakt< Maji se porodit do 38tt a proc? Pak uz tam jako maji mene mista? To jsem vubec nevedela.. ja myslela, zze se muzou narodit klidne v terminu... takze ti pak vzvolaji porod?

zanetik
15. bře 2009

JJ všude se píše, že už pak nefunguje dobře placenta, mají málo místo a u porodu je riziko, že plod B který jde druhý má málo kyslíku, dr. na www.porodnice.cz píše, že 38tt pro dvojčata je jako 42tt pro jedno mimčo, jsem se dnes dočetla.
Takže počítám, že mě nechají max. příští týden a pak vyvolání, možná přihlídnou k tomu, že holky jsou podle UZ asi o 10míň, tak mě třeba ještě chvíli nechaj, mě to vůbec neva, jen se strašně těším až mi nebudou otíkat nohy.

mufy
16. bře 2009

Ahojky holky,

Michi moc gratuluji, to už musí se 3 embryjky vyjít.To budou další dvojčátka.Kdy máš dělat test?

Zan ty se fakt držíš holka.

Já makala zase celej víkend, dnes jsem úplně hotová,ale už se to trošku pohnulo a u mamky to vypadá líp.To stěhování je makačka.Ještě zítra budeme pokračovat.

Jinak já mám nástup do nemocnice ve čtvrtek,takže ve středu tu budu naposledy.Škoda,že nemám noťas,mohla jsem si s vámi psát.

artep26
16. bře 2009

Ahojda kočky,
Zan tipuju, že ti porod budou vyvolávat 😉 😉 😉 jsi prostě držák a holkám se u tebe moc moc líbí.
Právě jsem se objednávala na ten gen. UTZ do HK, tak jsem ráda, protože genetička mi to slíbila, ale jaksi na mě trošku pozapomněli 😅 Tak jsem se připomněla a hned mi posílají i pozvánku a termín mám na den stejný jako výsledky amnio - 23.3.09 a jdu tam po 17 hod. 🙂 Tak se budu moc moc modlit, aby to dopadlo na 1****
Mufy to neva, že nemáš noťase. Hlavně aby jsi byla v pořádku, info podáš po příchodu domů 😉 nebo napiš alespoň sms někomu, na koho máš mobil, abychom byly v obraze 😉 😉 😉 Budu moc moc držet palec. 😵
Michi tak to je super, že máš u sebe 3 bobánky. Takže budeme čekat na //, viď?? Přeji moc moc štěstíčka, aby to konečně dopadlo 🙂 🙂 🙂
Grej pracuje a pracuje ... 🙂 🙂 🙂 tak ať ti to rychle utíká kočko 🙂 🙂 🙂

grej
autor
16. bře 2009

AHoj holky,
no jo, pracuju, pracuju. Dnes sama, protože mi ráno pracovnice oznámila, že tu nebude moct pracovat.
Manžel si zvykl na full servis a te´D je vyřízenej z toho, že ona chodí na 4 hodiny do práce a on musí občas odvézt malou dceru do školky. Je to známá, tak zkusí táta ještě promluvit s tím jejím manželem. Protože jinak fakt nevím. Dva týdny zaučování včudu, musela bych shánět někoho jinýho a zase znovu zaučovat 😢

Zan - jsi frajerka!!! Taky tipuju vyvolávání 🙂

Holky já si přijdu příšerně tlustá... Já vím, k těhu to patří, ale jak jsem přibrala rychle (během 3 týdnů 5 kilo), tak je to děs. Začaly mi o sebe šoupat vnitřky stehen. Nejsem na to zvyklá, tak z toho mám občas depku. Popraskaly mi žilky na prsou, takže to vypadá fakt hnusně. Začala jsem mít fleky na obličeji a nějaký červený flek se mi objevil na boku. Asi jak mi rychle vyrostl zadek, tak mi to tam prasklo ☹

No jo, požehnaný stav 😉

Mufy - téda - se ti to blíží!! Neboj, bude to hned za tebou a budeš vědět jak jsi na tom.

Michi - držím moc moc palce!! Kdy máš testovat? Příští pátek?

mufy
16. bře 2009

Grej tak to je blbý s tou spolupracovnicí.Honí tě ičas,že? Co kdyby to náhodou bylo dřív a nikoho jsi tam za sebe neměla.A to jako tomu mnaželovi tak vadí,že nemá manželku doma?To fakt nechápu, některý chlapi jsou lenivý ach běda.

Artep tak to budeš mít za chvíli taky za sebou.Mimča budou v pořádku.No a já už budu mít po laparce.Už aby to uteklo.

zanetik
16. bře 2009

Ahojda, tak jsem zvědavá co zítra v té porodce, už se nemůžu dočkat, jen jestli tam nepojedu už v noci 😅
Dneska mě probudila docela bolest podbříšku, která teda po chvíli přestala a v poledne ze mě něco teklo, jako průhledný slizký nevím co...
Mufy jasně dej vědět smskou až to budeš mít za sebou, jak se cítíš a co zjistily, věřím že nic, že ti to taky jen profouknout, mě teda ještě odstraňovaly mraky srůstů...
Grej to chápu, chlapy jsou hrozný, aby náhodou nemusel něco dělat, mít nějakou zodpovědnost za děti...tak snad se to vyřeší, takový snahy ji zaučit...
Artep super, neboj to padne na jedničku, jak jinak...

zihu
16. bře 2009

ahoj holky, michi...... DRZIIIIIIIM vsechny palce a mala urcite taky (protoze desne boxuje)!!! snad uz to konecne vyjde, moc ti to preju! 😉
grej, drz se.... co by za to michi dala 😅 vsak ono se to zase vstreba, az budes kolem Kacky behat, uvidis!

zihu
16. bře 2009

holky, mate nekdo zkusenost s internetovym obchodme NASEDITE? my si neco objednali a zaplatili prevodem a uz 16 dni se nic nedeje, ani se jim nemuzeme dovolat a na mejly neodpovidaji 😠 ☹ co s tim? 😠

grej
autor
16. bře 2009

Mufy - jojo, dej vědět po sms!!

Nakonec se tu ten manžel stavovat a snad mu to táta vysvětlil. Tenhle týden ale stejně asi budu sama, protože maj tu holččiku nemocnou a nemá ji kdo hlídat.

Zan - ty jo, já na tebe tak myslim!!!

Zihu - no jo, já vím, ale fakt jak na to nejsem zvyklá, tak z toho mám trošku depky. Co jsem shlídla fotky z víkendu, tak už se divim, že se mnou manža moc nespí 😀

S tím internetem nevím ☹ Mrzí mě, že máš špatnou zkušenosti. Já naštěstí nikdy nic takvoýho nezažila a to taky vždycky platím převodem...

zanetik
16. bře 2009

Zihu nikdy jsem ani o tom obchodě neslyšela a naštěstí taky platím převodem a nikdy jsem neměla zatím problém.
Jasně Grej vyprdni se na to, ono to pak zmizí....a jestli to budeš mít jak já, tak já přibírala asi jen do 32tt, pak už se to ustálilo...nejvíc mi ale dávaj ty otoky noh, tam mám vody nejvíc...

grej
autor
16. bře 2009

Koukám, že jsem to napsala blbě. Mělo to být:

"... tak už se nedivim, že se mnou manža moc nespí😀" 😀

Tak mě zatím otýkaj jen ruce, nohy zatím ne, ale je mi jasný, že mě to taky čeká...
Mě děsně bolej ty záda. O víkendu to vždycky jde, ale jak sedím v práci, tak to je katastrofa...

zanetik
16. bře 2009

Tak já ruce zase vůbec, prstýnky mi padaj, ale nohy si užívám až pod kolena ☹ ještě že to s porodem splaskne..
No a záda už se těším až porodím a nechám si srovnat ještě 7 a 8 žebro...
No nic jedu do města okouknout si foťák, za Davidem mrknu na chatu jak pracuje...co když je to můj poslední výlet 3v1 😀
Tak hezký zbytek dne, venku je docela pěkně...aspoň za oknem papá zítra buď písnu smsku nebo odpoledne tady.

zihu
16. bře 2009

zan tak opatrne🙂))

michina
16. bře 2009

Ahojky, taky si myslkim, Zan, že ti porod budou vyvolavat! 😀
JJ, grej, pamatujes, jak jsit ady fnukala, že co bys dala za tehotensky tloustnutí?? 😀 A už ho tady mas a stezujes si.. Ale uplne te chapu, taky jsem si rikala, že budu ležet, že kdyby se tehotenstvi dalo vyležet, ležím 9 mesicu, ale už po 3 dnech toho mam plny zuby, ale samo ležím... 😖

Jinak v pátek 13.3. byl ET, kontrolu mám 30.3., to bude 17. den, takže já bych to testla asi už po desatem dni, tzn. že bych eventuelne mohla už 23.3., což je už v pondeli.. Boze, to jsou same trojky... 😲 A mam specialni test, citlivost ma uz od 10 HCG, takže by se to melo vedet pomerne brzy...

grej
autor
16. bře 2009

Michi - to je jasný, předtím bych za to dala cokoli🙂 Vždyť vy víte jak to myslím... Klidně přiberu 30 kg, hlavně že se zadařilo 🙂
Člověk si prostě fur tmusí na něco stěžovat🙂

Michi, na testy s 10HCG se vyprdni. Podle mě je to jen reklamní tah. Zakoupila bych Mamatest. S tím mám nejlepší zkušenosti. Na tom byla čárka už nádherně vidět, a na dvou dalších, co jsem si kouipla, ještě nebylo skoro nic, jen takový stíny...Já být tebou, testnu 14 dní po OPU. U tebe to asi vychází jako u mě - tedy 10 den po ET, co? Já už tam slabý stín viděla... MOc na tebe budu myslet!!

zihu
16. bře 2009

holky, tak ten net-obchod je fakt pruser, uz tam toho na ne maji vic a asi to z nich ty penize uz nedostaneme 😠 😠 😠 ☹

grej
autor
16. bře 2009

Zihu, to je smůla ☹ Přitom ty jejich stránky vypadaj docela dobře... Kolik jste jim poslali?