Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
18. bře 2009

Grej díky za info, už mám tašku zabalenou, tak snad ještě ty vložky, s volným akalhotkama bude problém, protože nosím tanga. 😖
A tak dlouho tam nevydržím. 😠

grej
autor
18. bře 2009

Mufy - taky nosím tanga, ale kvůli laparce jsem si speciálně kupovala v HM obyčejný kalhotky. Fakt jo, protože první dny z tebe furt něco teče. Pokud ti teda dělaj i histeroskopii nebo ti tam pak něco odstraňují... Takže tanga nee. Už kvůli té vložce.

Vydržíš, neboj. Já si to taky myslela a nakonec to docela šlo...

Zihu - v těch našich kurzech si jde zaplatit jen některé hodiny, které tě zajímaj... Nevím, kde nakonec budeš rodit. Zavolala bych si tam. Jinak podle mě jde v každé porodnici možnost si prohlídnout porodní sál a místo, kde budeš pobývat. Víc kamarádek mi to už potvrdilo. I u Apolináře to jde, i na Bulovce.

zihu
18. bře 2009

ok, mam rodit u Apolinare, tak bych mrkla jen na ty prostory...🙂

grej
autor
18. bře 2009

JOjo, tam to určo jde. Kámošky tam taky byly. Mrkni na net, třeba to tam najdeš. Říkaly něco jako třeba "první pondělií v měsíci", že se prohlížej sály, nebo tak nějak.

michina
18. bře 2009

Mufy, mylsim na tebe. Ja to mela stejne jako Grej, nebylo to hrozny. A do prace, uvidis, jak se budes citit, ono to ze zacatku bylo docela citit. Dulezitý bude, co ti budou delat, jak velkdy vykon to bude. Neboj,drzim palecky!

artep26
19. bře 2009

Ahojda holky,
tak jak je na tom Zan a prďolky?? Nevíte některá??
Moc na ní myslím, dneska ráno porodila jedna holčinka s kterou si píšu na jiném tématu, tak teď ještě čekám co Zan, ale snad vše OK a holky už jsou na světě 😉
Mufy tobě držím palec ať je vše v pořádku, neboj ono bude a pak hurá na další pokus 🙂 🙂 🙂
Michi jak ty?? Jak ty se cítíš?? Co prďata?? Nezlobí tě?? 😀 😀 😀
Zdravím Zihulku 😉

grej
autor
19. bře 2009

aHOJ holky, nám tady teda nasnsěžilo... to je počásko. Skoro konec března a my měli na zahradě 10 čísel sněhu...

Jsem taky zvědavá co Zan, žádný info nemám...

zihu
19. bře 2009

ahoj holky, Zan jeste nic nenapsala??? snad tam porad netrpi ☹ verim, ze uz je stestim bez sebe a na nas ani nevzdechne 😅 😀
teda tady taky snehobilo, sem rano cucela, co se deje! trochu sem teda doufala, ze uz je tu jaro, tak asi ne-e 😕

mikulka
19. bře 2009

AHoj holčiny, tak co nového?
Zan už má rodit? Mufy, ty se chystáš na laparo? A co ostatní, Grej, jak se cítíě, a co nového u Michi?

artep26
19. bře 2009

Ahojda,
tak u nás sníh nikde 😵 no snad to nezakřikne, je tam hezky, chvíli svítí, chvíli zataženo ale vcelku to jde.
Tak doufám, že to k nám nedorazí 😒 Taky už se těšíme na jaro, až tohle ble počasí skončí.
Grej jinak chlapi už 3. den po sobě dorazili pracovat, tak jsem z toho celá pryč a trošku se to i hnulo, teď na terásku dávají folii, zbývají latě a tašky 🙂 🙂 🙂 Tak snad se konečeně dočkáme těch okapů a přestane se nám podmáčet dvůr.
Jinak všechny moc zdravím, myslím na Zan a taky samo na Mufíka a Michi 😉

artep26
19. bře 2009

Tak jsem na tématu Dvojek narazila na vzkazík od Zan, tak jsem vám to se skopčila ...

....Ahojky dvojmaminy, mám pro vás zprávy od Zanetíka
INFO OD ŽANETKY

Porodní cesty nejsou tak připravené, jak by měly být. Primáři se to nepozdává, plánují ji císaře. Mělo to být už dnes, ale přesunuli to na zířek. Tak se ještě uvidí....
Všechny vás moc pozdavuje!!!!!!!! ...

grej
autor
19. bře 2009

MIkulko,
jojo, Zan už každou chvilku. Už je v 38tt, tak musí dvojčata ven. Ale jak je vidět, porodní cesty nejsou připravené - Zan je totiž držák a klidně by ještě přenášela 😉

Mufy jde na laparo, dnes má nástup,. Tak jí moc moc držíme palce aŤ jí to nijak nebolí!!

Díky za optání, je mi fajn. Jen klasika - bolest zad, natýkání rukou, boelst pod kolenem /nevím proč/, děsivý přibírání a tak 😀

Michi právě dostimulovala, má zavedený 3 embrouše a čekáme na // 😉

Artep - fíha, tak to musíme zaťukat, abychom tu aktivitu pracovníků nezakřikly 😉

janitchka
19. bře 2009

Ahoj grej 🙂 nechci vám sem zasahovat.byla jsem tady taky už od roku 07 a dnes jsem tady až po roce a zjistila, že čekáš holčičku, tak ti chci jen hroooooozně moc pogratulovat 😀 😀 😀 úplně mě to dojalo.přeji vám hodně štěstí...j

mikulka
19. bře 2009

Tak Zan držím palce, ono při dvojčatech je snad ten císař i lepší.

Mufy drřím palce, ať laparo proběhne v poho a nic nenajdou.

Grej, no jo, klasika, bude hůř 😀 Bane, třeba ne. Mně bylo nejlíp měsíc, měsíc a půl před porodem a nejhůř 14 dní před. To jsem pak už moc nemohla spát.

Arteo se to, koukám, taky povedlo, tak super.

A michi, tak snad, držím vše! 😉

grej
autor
20. bře 2009

Ahoj holky,
tak Mufy jde na tu laparku dnes, tak jsem jí psala, že na ní moc myslíme. Mám vás od ní pozdravovat a prý dá vědět! Tak vám pak napíšu.

Janitchko - děkuju moc! Jojo, konečně se zadařilo! Doufám, že u vás je to už taky na dobré cestě!

sroubek
20. bře 2009

všechny pozdravuju...myslím na vás

zdravím mikulku....

držím palce hlavně zanet, michi a mufy...holky držte se...ať má zanet prcky u sebe, michi na ceste a mufy a´t je dobrá na zavedení miminek do bříška a ať se to změní v název babinec maminek 😉 😵

sroubek
20. bře 2009

jinak jsem opět přihodila fotečky a to i z uuuplneho zacatku...abyste videli 😵

no a v 8 měsících máme 8,710kg...69cm... a to kojime a prikrmy až od 6. měsíce..tak jsem fakty rada...strasne vyrostl 😵

tak hezky a stastny vikendik 🙂

grej
autor
20. bře 2009

Ahoj holky - zpráva o Zan!!!

"HURÁ! Tak už konečně víme, jak vypadá mamka a taťka zvenku 😉 Narodily jsme se v 8:21, vážíme 2,48 a 2,02 a jmenujeme se Nelinka a Verca 🙂"

Tak sláva!!! Napíšu jí, tže na ně všechny myslíme a ať pak napíše podrobnosti, ejstli šly holky normálně nebo císařem nebo jak a jak se cítí.

Ahoj Sroubas - odpoledne mrknu na fotky, už se těším!!

zihu
20. bře 2009

jeeee, huraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

michina
20. bře 2009

Holky, už je to tady!!! ZAnetikovi se dnes narodily holčičky, doslova přepisuju:

HURA! Tak už konečně víme, jak vypada mamka a tatka z venku. Narodily jsme se v 8,21 a 8,28, vazime 2,48 2.02 kg a jmenujeme se Nelinka a Verca 🙂

Obrovske gratulace, holky nase!!!!

zihu
20. bře 2009

teda to je super, ze to maji holky (vsechny) za sebou a ze jsou v poradku! mam desnou radost!!!

grej
autor
20. bře 2009

Jé - ten druhý čas narození mi nějak utekl. Takže to vypadá, že šly holky přirozeně. Zan je fakt držák 😉 😀

michina
20. bře 2009

..si me predbehla, Grej.. 😀

michina
20. bře 2009

Jinak u me vse normal, zadny bolesti, jen zacpa, ale uz nepiju aloe jako minule, nesmi se to v tehu..
Zitra bude hranicni den, minule jsem zacala 8.den po ET špinit a pak do 4 dnů krvácet, tak snad to tak letos nebude. Akorat zitra mame takovou malou seslost na hrbitove, budem davat tatku do hrobecku (jako urnu), prijede i segra z Krkonos. Manza neni moc nadesny, ze tam chci jit, že tam pujde za nas oba, že to tatka pochopi.. ja vim, ale chtela jsem tam jit. Tam by me dovezl autem, pak kousek pesky (sice do kopce) a pak zase domu do postele, max hodinka dokhromady. No uvidim, jak to zitra bude vypadat s pocasim, dneska prsi, snezi, a jak se budu citit... mamka se segrou to samozrejme chapou a nechavaji to na me..

zihu
20. bře 2009

michi.. to asi zalezi na tobe, jestli se citis dobre a myslis, ze tam opravdu "chces" jit... teda tady vcera bylo odpo celkem hezky, ale desne studene foukalo, ze mam ted uplne desnou rymu☹ tak abys nenachladla 😒

michina
20. bře 2009

no práve, o to mi jde, jsem tyden doma v posteli, nevystrcila jsem nos..
Ale uvidim, zitra se vzbudim a proste se rozhodnu.

zihu
20. bře 2009

michi.. jasne... uvidis zitra, treba nebude tolik fucet a tak...

grej
autor
20. bře 2009

Aloe se nesmí v těhu? A sakra - já si na tom tak ujíždím...

Michi - záleží, jak se budeš cítít. Pokus myslíš, že to zvládneš, tak je asi lepší tam jít, než aby sis to třeba vyčítala. Na druhou stranu, kdybys věděla, že se tě to dotkne mnohem víc než by bylo v tvém stavu radno, tak to raději odlož. Určitě sama víš, jak na tom jsi...
U nás dnes svítí sluníčko, pršelo a sněžilo včera. Tak by to hezčí počasí mohlo přijít zítra k vám 😉

michina
20. bře 2009

TO by mohlo prijit to slunicko.. Mas pravdu, Grej, fyzicky bych to zvladla, psychicky snad taky, jen mam strach, ze kdybych zacala potom treba krvacet, ze byhc si to třeba pak vyčítala.. i kdy ž byy se to stalo i nezavisle na nejakem vyletu..

divabara
20. bře 2009

Ahojky,

Zan, moc gratuluji a preji hlavne hodne zdravi, trpelivosti a stesti !!! To je supre, ze uz jsou holky na svete...!

Ahoj vsem, drzime pesticky snazilkam a i tehulkam...

My jsme uz celkem OK...malej byl ted nemocny, pak naockovany, tak jsme si uzili 14 dni teplot a rymy a kasle,ale snad uz bude lip..Hlavne at uz prijde jaro !!!