Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
2. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem jdu na vás podívat...
Od úterka (co jsem měla volno a lítala po doktorech) mě zas bolelo břicho, tak jsem si dnes dala leháro na dopoledne doma a do práce jedu až na poledne. Zůstala bych doma celý den, ale mám další pohovor...

Břicho už je lepší, asi fakt stačí dva tři dny trochu zvolnit. Včera Kačka vyváděla jak blázen, celý den se děsně chrula. Dnes už se fláká, tak mě ani moc nekope do těch vaječníků, tak je to větší pohoda...

Michi - moc moc moc na tebe myslím a hrozně držím palce, aby ta proklatě nízká sliznice trošku vylezla, nebo aby embroušům nakonec stačila!!

michina
2. dub 2009

Ahoj holky, to je dneska krásně, co? My máme na balkone 21 stupnu, to hned zlepsi naladu.. 😎
Taky jsme dneska ráno testovali aje tam druhá čárka pěkně tlustá 😉 Neztrácíme jeste naději, ale jsme realističtí.. když nic 18.4. fičíme do vinného sklípku 😀
Jo a víte co, zase další znamení:
1. dneska jsem mluvila s přítelem mé nejlepší kamrádky, který se vrátil na týden z Kosova (je voják z povolání) a říkal, že měl strašně živý sen, že jsem mu na Skype psala, že jsem těhotná. Dokonce trval na tom, že mi to musí sám říct, tak mi kvuli tomu společně volali. No a on se vrací zpátky v pondělí, takže až já budu vědět výsledky, budeme v kontaktu opravdu jen na Skypu..
2. Když jsem šla v pondělí po kontrole nakupovat do Hypernovy, potkala jsem tam Nohavicu a koukal na mě. Manža mi pak říkal, že prý je Bůh plodnosti, že se to tak říka. A že je to prý dobré znamení...

Tak nevím, každopadně takových znamení je ted strasne moc.. Termin porodu by třeba pripadal kolem data umrti mého tatky...

klarysek1
2. dub 2009

Michi, sice se neznáme, ale pořád vás tady čtu a fandím vám.Koukala jsem do alba a čárka je teda pěknáá tlustice, takže to vypadá opravdu nadějně!!!V pondělí kouknu a držíme s Tádíkem pěstičky 😀

elly
2. dub 2009

Michi..tak to zni zatim bajecne.. 😵 mas testik v albu?
Hm..to by znamenalo, ze by z tebe byla prosincovka 😉 ..pekne mimiska pod stromecek 😵
Dik za zpravy...opatruj se...a pohlad brisko 🙂

elly
2. dub 2009

Michi..tak carka se vazne povedla...uz je pekne tlustoucka 😵
Co jinak manza? 😉

michina
2. dub 2009

Manža se zatím taky bojí radovat, ale říkal, že takovou tlustici jsme fakt jeste nemeli, a že tam teda fakt na tom testu už je.. 😀

Grej, dala jsi nekam ten odkaz na ty tve briskove fotky od fotografa?? Rada bych se koukla.. 😵

zihu
2. dub 2009

ahoj holky, teda michi, carka je takove pekna, opravdova!!!! tak tfuj tfuj!!!!!!!!!!!!!!!
my byli dnes na kontrole, mala nejak pomalu roste 😒 je asi 2 tydny mensi, strasne doufam, ze to nic neznamena, zitra jdu na lepsi uzv, kde by se to melo vsechno mnohem lip ukazat a namerit, trochu se bojim, ale strasne doufam, ze to bude v pohode.. jinak kope a tak, ale..... ☹

rybacina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elly
2. dub 2009

Rybicka..asi chyba tisku ne? 😀

Michi..to uvidite v pondeli..tesim se na dobre zpravy.. 😵

Zihu..neboj..Mikovi taky rikali dva tydny..a pak to nebyla pravda..pokud jsi sama drobnejsi postavy..tak muze byt mala jen mensi..jinak je vse uricte v poradku 😉

zihu
2. dub 2009

elly, diky moc..... doted jsme rostli uplne krasne a najednou takovy skok, trochu me to vylekalo 😒 snad to zitra bude vypadat lip..... uuuuff, jeste ze tam jdu hned rano...... 😅

elly
2. dub 2009

Zihu neboj..me pak i rikali, ze Mike bude mit pred 3 kila a pak z toho bylo 2310 gramu 😀

zihu
2. dub 2009

elly.... no pak se v tom ma clovek vyznat, co????? 😝 diky za povzbuzeni 😉 verim, ze to bude ok...

michina
2. dub 2009

Koukám, že se člověk bojí a stresuje furt... I když je pak na světe, co Elly? Jsou ty stresy aspon veselejsi?? 😵

mufy
2. dub 2009

Michi no to je jasný, povedlo se to. Taková krásná čárka a pořád sílí. Moc na tebe myslím.A takové dobré znamení, to by v tom byl čert,aby se to nepovedlo. 🙂

Zihu neboj, bude to určitě dobré. 😉 Zítra na tebe budeme myslet,aby UTZ dopadl dobře.

Grej to tak utíká, už jsi 32 tt.Za chvíli už budeš rodit.

No jen já tu pak zůstanu,tak snad se pak na mě budete chodit dívat,jak pokračuji. 😀 A to jsem si na začátku říkala, že nechci být poslední a ono to bylo spíš opačně. 😖
No jo, nějak se ta smůla na mě lepí.Dneska se mi pokazilo auto a nevím,jak drahá bude oprava.Prostě posledních 14 dní je nějakých špatných....

michina
2. dub 2009

Mufy, my si vždycky s manžou říkáme, že musí být špatně, aby pak mohlo být zase dobře. Je to "jen" auto a peníze, hlavně, že jsi OK, všechno už mas ted krasne prichystane na dalsi pokus, takže se dat pekne do kupy, odpocinout si, uzit si dovo a hura do toho a neni mozný, aby to nevyslo!! 😉

elly
2. dub 2009

Michi..jasne v masne..jak rika moje segra 😀 ..jak jsi jednou tehu a pak se to narodi.uz se neprestanes strachovat...

Mufy..neboj....taky budes brzy maminka...jen si ted telo i mysl trochu odpocine..nacerpas nove sily..a by v tom byl cert, aby se to uz nepovedlo 😉

artep26
2. dub 2009

Ahojda holky,
jen načuhuju, nebyla jsem celý den doma a nakukuju hlavně kvůli Michi 🙂 🙂 🙂
a vida, krásné zprávičky, moc moc moc moc moc držím všech 12 palců kočko 😉 😉 😉 😉 😉

majmuna
2. dub 2009

ahoj 🙂
michy krasna carka tak at te v pondeli cekaji taky krasne zpravy...embrousi nas pekne napinaj 😅 😉

elly Mike je nadhernej koukej ukecat manzu na mimco kdyz se vam malej tak povedl 😀 😉 ja vim legracky...

zihu nebat se neplasit mne zase rikali ze ma tedak kratky nohy 😀 vsechno bude v poradku 😉

grej ja uz se taky klepu na fotky ale ono to bude asi trvat co? hlavne at tu jsou driv nez Kacka 😀

mufy ty uz mas urcite taky nakroceno na mimco tak uz nesmutni 😉 🙂

grej
autor
3. dub 2009

Ahoj holky,
MIchi - já mám takvou radost!! Čárka je fakt pěkná! A ty znamení? No to jsi jasná těhule 😉 😀

Zihu, bůh ví, jak měřili... My zas máme naprosto nesouměrný tělo. Nohu o dva týdny větší, břicho o týden a hlavu v normálu... 😀

Michi - fotky ještě nemám. Nějak během příštího týdne by mi měl přijít odkaz na upravený fotky s tím, že si mám vybrat, který mi nechá vytisknout...

Mufy - neboj, sama tu uričtě nezůstaneš. Budem tu s tebou furt!!

elly
3. dub 2009

Ahojky,

preju pekny patek...plany na vikend? 😉

Majmun..legracky legracky..a kdy pujdete do dalsiho vy? 😀 😅 Tadik je taky krasnej...clovece uz 1 rok..blahoreju..to to leti jak blazen 😉

Grej ..tesim se taky na fotecky..jsem zvedava 🙂

artep26
3. dub 2009

Ahoj holky,
krásný den, co?? A víkend se má taky podařit slibují ... 😉
Zihu neboj, určitě to bude v pořádku, stačí malinko udělat chybu v měření a strašně to zkresluje.
Držím palec ať je vše OK, ale ono určitě bude.
Michi jsem napnutá jako kšandičky 😵 😵 😵
Mufy když se daří, tak se daří. Já snad rok nic nerozbila a tento týden 3 hrnky, z toho 2 Aničce včera. No prostě se to tak někdy semele . Tak hlavně ať je autí brzy v cajku, my na to naše čekáme už hooooooooodně dlouho ale snad příští týden bude. A neboj, jak píše Grej, náš Babinec pofrčí dál 😉
Elly, Majmu ahojda, ti vaší rošťáci by opravdu potřebovali nějakou společnost, co?? 😀 😀 😀
Já dnes plánuji pomalu začít umývat okna, myslím že dám tak 2-4 za dne, nechci kvaltovat ale nikdo to za mě holt neudělá. Myslela jsem že mi pomůže mamka, ale včera když jsem jí vyzvedla z nemocnice, tak říkala že potřebuje domů. No myslím že mi pomoci mohla, ale nejsem z těch, kdo by se doprošoval nebo tak něco. Takže pomalinku polehoučku si to hezky udělám sama ... 🙂

elly
3. dub 2009

Ahoj Artep..opatrne s tema oknama..ju? Mela by si pockat az bude nekdo doma..kdy neco.. 😉
No jinak nevim...my uz jsme asi dorostanovali 😀 ...mam ted mirenu...a manza ma z predchoziho manzlestvi uz dve deti..tak rikal, ze ma splneno...a ja nevim, zda bych to pak utahal....a hlavne uz bych nechtela zadny komplikace...z toho mam strach nejvetsi...uz by me snad ani nevadilo rodil 3 dni, jak s Mikem..ale komplikaci 😖
No nikdy nerikej nikdy ze? 😉

grej
autor
3. dub 2009

Ahoj,
venku je ndáherně už teď🙂 Super🙂

Artep - já na okna kašlu. Jsou mytý před Vánoci, tak se kvůli tomu nestrhám...

O víkendu si pojedem pro sedačku. Naši si kupují novou, ta stará se jim do nového bytu nehodí. Konečně objevili tu svojí vysněnou, tak dostanem tu jejich starou. My totiž máme pořád tu děsně starou ošoupanou, co jsme jí koupili na rychlo při rekonstrukci. Sice jsem si říkala, že ta stará bude lepší pro mimi, ž enebudou strachy s tím, že to někde upatlá nebo zničí, ale zase když takhle bude zadáčo 😉

Jinak se chystám koupit buřty a opéct si je. Možná i někoho pozvem, uvidíme. Taky bych chtěla něco málo udělat na zahrádce, třeba si aspoň zasadit truhlíky nebo tak. Snad ještě není brzy... A byla bych ráda, kdyby manža dal dorhomady ten přebalovák nebo aspoň v rychlosti vymaloval ložnici, ale nevím nevím. Asi se bude hrabat v autech, jak ho znám 😉

elly
3. dub 2009

Grej..je burt..to bych si dala taky..ale prej uz nejsou co byvaly 😖

U nas je taky krasne..asi 18 stupnu..bude odpoledne..a zitra snad i 19..tak chceme na zvireci farmu s Mikem..

Jo si pamatuju, ze kdyz me vzali v 30t do nemocnice..ze manza musel delat vsechno sam po vecerech..vzdycky me bral fotky..co uz vsechno udelal...

grej
autor
3. dub 2009

Elly - ale jo, daj se najít dobrý buřty, ale je fakt, že už je to náhoda. My kupujem v Globusu. Ty jsou super, jen mají trošku tvrdší šlupku.

My máme dnes mít až dvacet a zítra až 22 stupňů!!

majmuna
3. dub 2009

cau holky ted tu budu pecena varena kdyz visi ve vzduch u tehule...michi vsechno se ted toci kolem tebe tak to by bylo aby nebylo 😉 😀

elly hruza jak to leti...kocko ja jsem taky pracant takze u nas hlozi Lora az se Tedy trosku osamostatni...doufam ze to nebude do 18ti 😀 jeste tak 2 roky jinak uz budu starena...ale 2 deti hned po sobe bych kvuli praci nezvladla uz ted mam vycitky ze ho tim omezuju ☹

grej ti pichnu s vyberem 😀

artep bodni se na okna ja nejsem tehule a taky na ne jen tak nevlezu...ale uz mi je trapne kdyz u nas nekdo je a zasviti slunicko 😀

zihu vidis i grej ma podivny rozmery jako to bylo u nas ...sem se bala mimina s velkym telem a kratkyma nohama a jakyho mame doma fraju 😉

dneska me ceka super den jdeme na obidek s kamoskama a pak s detma na prochajdu je tu nadherne...prace musi pockat na vecer...

elly
3. dub 2009

Grej fakt jo? No to je super pocasi..fakt to je pak pozitivni nalada co? 😉
Ma byt u vas takhle pekne i cely vikend?

majmuna
3. dub 2009

grej burte burty jo? 😀

to vis musim te pozlobit ale moc ti to slusi rikal to i ten muj a to je co rict 😉 ja byla jak hroch a presto se nasli schovivavi jedinci co mi rikali jak jsem hezka 😀

grej
autor
3. dub 2009

majmu - s jakým výběrem? S výběrem toho, koho pozvat na ty buřty?? 😀 😀

Jojo, má být krásně celý víkend, se fakt těšim 🙂

Hele Majmu, kačka si musí zvykat, že nebude pořád jíst jen zdravě. Tak se kvůli ní obětuju, i když jsem jak velryba 😀
A díky za pochvalu od MM, to potěší 😉

majmuna
3. dub 2009

grej ne s fotkama ale burtem bych nepohrdla taky 😀