Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
29. dub 2009

m.c. dneska nejdu nikam, manžílek jde za klukama do hospody a já si něco poklidím a asi půjdu brzo spinkat,páč jsem nějaká unavená a všechno mě bolí.
Na to auto by fakt musel být solidní prodejce.A dneska to už nefrčí,pokud nemusí,tak nic nezaplatí navíc ani kačku.

Já si dala třeba na aukro inzerít že prodám hrníčky a jedna baba si je koupila za 4,- Kč. Čekala jsem ještě 2 týdny,než mi to zaplatila, samozřejmě i s poštovným a ještě jsem připlatila nálepku křehké,aby se to po cestě nerozbilo.No baba mi pak psala,že jak jí to pošťák předával,tak v tom cinkalo a radil jí,aby to vrátila zpět.Pak si ještě dovolila napsat,že pokud mi to přijde a hrníčky budou v pořádku tak jí to můžu poslat ještě jednou.No na to jsem jí odepsala, že to neudělám, protože bych musela poštovné platit 2x a že se mi to za ty 4 koruny nevyplatí.Takže jí pošlu peníze zpět a ještě jsem k tomu prodělala 80,-Kč. No jenže na tom aukru jsou ve většině dobří prodejci,tak si nechci udělat špatný obrázek.Ale baba mě teda hodně naštvala...a ještě si dovoluje.... 😠

zihu
29. dub 2009

mufy... to je teda sila, kvuli 4Kc!!!!!!!! baba jedna! 😝

mufy
29. dub 2009

Zihu no někteří jsou takový drzouni,že bych jim napsala něco škaredého,ale držím se.....ale příště se už snad neovládnu... To si ty hrníčky raději prodám někomu jinému a klidně i za 1,-Kč. 😠

zihu
29. dub 2009

no to uz je muzes rovnou nekam odnest a darovat.. takto se ti to nevaplati ani trochu a postovne bych nechala taky platit kupujiciho, pak by to aspon davalo trochu smysl... 😒

mufy
30. dub 2009

Tak je konečně čtvrtek a volno 3 dny......Huráááááááá
Dneska to v práci nějak přežiju,ale nechce se mi tu vůbec být. 😠

zihu
30. dub 2009

ahoj, teda holky vazne chodte sem!!! 😠 😉
ja si ted pobrecela u TV u Listopadove romance a ted si pecu obed.. co noveho u vas? teda grej, uz abys byla skotecne na MD a DOMA a pokud mozno U PC!!! 😀

grej
autor
30. dub 2009

Holky fakt sosrry... Ráno jsem byla doma, pak u zubaře. Pak chvíli v práci, to jsem neměla čas se ani připojit. pak nákup a pak jsem odpadla doma...
Zítra jedem na chaloupku, tam si konečně dáchnu 🙂 Se těším!! Tak krásný víkend vám všem!!!

mufy
4. kvě 2009

Ahojky kočky,

tak je tu zase pondělí a prodloužený víkend skončil.Ještě,že je tu další víkend. 😀
Já si v pátek udělala velký úklid doma, prala jsem jak o závod, umývala okna a prostě si uklidila všechno doma,tak jsem spokojená.Příští víkend budu jen s miláčkem odpočívat a na všechno se můžu ....
A navíc jsem nebyla políbená,tak to musíme dohnat. 😀

Zihu mě se taky líbila ta listopadová romance,taky jsem si u ní pobrečela.

Grej tak co Kačka? Ještě se drží?

zanetik
4. kvě 2009

Ahojky zdravím všechny jak se máte?
My fajn, ode dneška jsem ale sami doma, David skoro po 4měsících nastoupil do práce, tak jsem zvědavá jak to budu zvládat. V noci jsem skoro 2h kojila, přebalovala, pak znovu po...Nelu a ještě si v postýlce dost ublinkala, tak převlíkání, no hrůza.
Musím jít žehlit kupu, holky už nemají co na sebe 😀 .
V pátek jsem "slavila" opožděně narozky a holek narození a sobota, neděle jsme byly na zahradě. Taky musím vysát a utřít prach, teď jak kvetou pamelišky a bříza je všcheno žlutý.
Tak se jdu pustit do práce, ještě aspoň oběd mám od včera 😅 pa

mufy
4. kvě 2009

Zanet teda to musí být záhul,ale to zvládneš.Už sis i trošku zvykla na režim holek.Tak hlavně,že se vám daří dobře a jste spokojené. 🙂

zanetik
4. kvě 2009

Jj holky si zatím nestěžujou 😀
Tak hromada vyžehlená a uklizená, jdu vysát a jdeme papat 😉 a pak ven papá

divabara
4. kvě 2009

Ahoj holky,

tak vidim, ze grej se jeste drzi s mimcem v brisku...tak tfuj tfuj tfuj...za chvili mas malou u sebe !

No jinak my meli ted krusnejsi obdobi opet s bacilama. Jedine, co me uklidnuje je to, ze prej kdyz deti maji vice zelenych rymecek do roka, tak jsou pak uz v pohode...no tak nevim, ale nejak se uklidnovat musim...Nicmene se to vyhrotilo natolik , ze bylo podezreni na cystickou fiborzu,ale dneska se to nastesti nepotrvdilo, tak jsem rada...

Jinak maly vazi 8,7kg a meri 72cm...je to lenoch, nechce se mu lozit, respektive chtel by, mohl by,ale zatim nevi, jak na to, tak ruckuje dokola, porad se pohupuje, kymaci hlavou...dela ksichtiky...je to sranda,lae ne a ne se pohnout dopredu....Ale aspon mi nikam neutika 🙂

zan, musis byt v jednom kole..na zacatku jsem mela spoustu energie,ale pak to nejak bylo horsi,ale ted uz je to opet dobry 😉Hlavne, kdyz jsou deti zdrave !!!! Ostatni vydrzime !!!!

Tak pa holky a ja zase na vas kuknu...

mufy
5. kvě 2009

Ahojky holky, teda tady se to ale vůbec nehne.
Kdepak jste všechny?????

Michi, Artep ( ta už tu dlouho nebyla), Grej, atd...........

U nás je zamračené a celkem zima.

artep26
5. kvě 2009

Ahojda holky,
jsem v jednom kole, tak nic moc nestíhám.
Včera u zubaře, u babičky, ségry, tchýně .... no měla jsem toho plné kecky a navíc mi je tak nějak pořád divně,
tvrdne břiche, dloube mě u čípku, cítím jak mi jeden prďole boxuje nebo kope přímo dole. 😒

Dnes jsem doma, ale přijde kamarádka a teta 😉
Zítra ráno vezu babi do JIčína k dokymu a ve 3 jdu do poradny.
No ve čtvrtek asi pojedu za bývalou kolegyní mrknout na Toníčka, jsem ho neviděla ani nepamatuji, narodil se v prosinci, tak to už bude kousek 😉 a ještě ten den slaví tchán narozky, takže rušno bude zase.

U nás svítí sluníčko, vypadá to na hezké počásko, ale to vypadalo včera taky a pak pršelo - konečně, ale jen tak aby se neřeklo, zahrada je suchá jako troud, tak je potřeba to pořádně zavlažit.

zihu
5. kvě 2009

ahoj holky, po dlouhe dobe se zase hlasim..
u nas vikend pracovni, jak jinak, ze 😅 predelali jsme maly pokoj na pracovnu a presunuli tam pc a v loznici se tak uvolnilo misto na kolibku a vubec je to tam ted takove vzdusnejsi🙂
vcera jsem byla na kontrole, vse ok, mala stale hlavou nahoru, jinak 1. monitor a uz su taky oficialne na MD🙂
zan... teda ZAHUL.. si borec!!!
divabara.. no pockej, az se rozjede, nebude k zastaveni, jeste budes vzpominat na to plazeni 😀
artep.. teda taky se setri!! i kdyz vidim to na sobe, kazdy den nejaka akce, abych to jeste stihla nez se rozdvojim a pripravy a tak.. to se neda, co?
grej.. neboj, vsak my na te nezanevreme, jen se nam styska 😉

mufy
5. kvě 2009

Holky sháním puzzle černobílá miminka.Už jsem se dívala snad všude a nemůžu nic pěkného sehnat.Nevíte,kde bych toto našla?Všude jsou jen barevné obrázky,ale černobílé skoro vůbec.

Artep no ahojky, tak to jsi v jednom kole jako Zan. Hlavně,aby bylo všechno dobré do konce.

Zihu gratuluji k mateřské.... 😉

zihu
5. kvě 2009

mufy, dekuju🙂
puzzle miminka? jako z CB fotky??? asi to bude mozne najit nekde na netu, ale nikdy jsem nepotrebovala.... kdybych na neco narazila, poslu ti🙂

mufy
5. kvě 2009

Smill moc děkuji za hledání,ale takové jsem si už taky našla,ale nelíbí se mi moc.

Já spíš myslím něco takového:
http://stlaskany.blog.cz/0612/cernobila-mimca

třeba ty dvě holčičky na židličce - to je moc krásné.

Tak jsem přemýšlela, že bych si to vytiskla a pak bych si to nechala udělat jako puzzle.Dneska to snad dělají všude,ale zase kvalita toho obrázku...... 😕

zihu
5. kvě 2009

jee, no ty jsou kouzelne 😀

smilers
5. kvě 2009

mufy jj ty fotky znam, tak si treba tady zadej tu fotku a necxh si udelat http://www.potisky-online.cz/html/puzzle.htm

mufy
5. kvě 2009

Smill děkuji, fakt jsi zlatá.Díky za ten odkaz, zjistím si to tam.

Tady jsem ještě našla obrázky od Anny Geddes, v každém kalendáři jsou další fotky.
http://www.andrea-schroeder.com/AGCale.html

Asi si to stejně nechám udělat, protože těch puzzlí jaké bych chtěla nikde nemají.Takhle si aspoň vyberu obrázky jaké chci. Složím je a dám je do dětského pokojíčku až bude nějaký ten mrňousek. 🙂

mufy
5. kvě 2009

Tak o tom udělání budu ještě přemýšlet ,protože jsem se dívala na různé stránky, kde dělají puzzle a já to chci kolem 1000 délků a ty ceny jsou závratné, to je snad lepší koupit si opravdu nějaké to puzzle už udělané. Ach jo......

grej
autor
5. kvě 2009

Ahoj holky, jsem tu a v pohodě. Jen nestíhám.
O víkendu jsme byli na chalupě, tam není signál. Včera jsem byla dopoledne doma, prala jsem a tak a pak jsem jela na chvilku do práce. Myslela jsem, že se vrátím brzy a budu mít na vás čas, ale zase jsem tu skejsla až do půl pátý. V práci jako. Ach jo, už mě to nebaví. Pak jsem zas mazala domů, jeli jsme vyzvednout postýlku, monitor a chůvičky. Pak to doma manža montoval. Nějak se mu ta postýlka nelíbí, na obrázku mu prý přišla tmavší...

http://www.detskyraj.cz/zbozi/1628-jana-buk-sta...

Dnes jsem celé dopoledne žehlila a teď jsem zas na chvíli v práci. Večer budu pokračovat v žehlení.

Zítra ráno jdu na první poradnu na bULOVKU, tak jsem zvědavá, co mi řeknou...

Jo - už mám kompletně zabalenou tašku do porodnice 😉
Kolem to rodí jak o závod, prý už 5 holek z předporodního kurzu porodilo. V úterý jsem se potkala s jednou v DM drogerii a ve čtvrtek to prý už měla za sebou.

Začínám mít strach 😅

Večer vás snad dočtu!!

mufy
5. kvě 2009

Ahojky Grej,

ta postýlka je světlá, je to vidět na tom spodním obrázku. Taky záleží na tom,jak to je nafocené a nastíněné.Vždycky je lepší se na to podívat než to kupovat z fotky.Ale jinak je moc pěkná.
No vidíš už to máš skoro všechno zařízené a můžeš rodit. 🙂

zihu
5. kvě 2009

grej uz mas sbaleno?? teda ja jeste ani nemam koupenou nocni kosili ani kojici podprsenku, uuufff, mela bych maknout😀

grej
autor
5. kvě 2009

Tak mám dožehleno. Uf, byl to boj🙂

Mufy - jojo, je světlá. Prostě buk. Jenže znáte chlapy, spletl si to s jinou, na kterou jsme koukali. BuĎ na tuhle, líbilo se nám, že je taková robustní. A pak jsme koukali na obyčejnou, ale ta zas byla jako dočervena. No a on si to podle mě spojil dohromady.

Zihu - sbaleno mám od minulýho týdne po tom, co mi napsala Annie, která jela do porodnice o měsíc dřív a už má doma malou Nicol. Tak mě to tak vystrašilo, že jsem si radši sbalila 😉 V IVF v září teĎ pro změnu porodila i Kay, která měla termín stejně jako já. Takže fakt bojim bojim 😉 Košili nekupuju, na Bulovce nám prý daj erár a kojící už nosím několiki měsíců, takže to taky neřeším -)

Já už mám pořízeno snad všechno, moc to nehrotím. Co bude chybět, to se pak dokoupí. Ale mám to všechno na jedný hromadě a nemám to nijak srovnaný. Musíme domalovat tu ložnici, aby se tam mohla nastěhovat ta postýlka. Pak nasoukat oblečky do komody a nějak si uspořádat osušky nebo tak... Bude to boj, tohle mě fakt vůbec neba....

Mufy taky bychs i spíš nechala udělat to puzzle z obrázku, myslím, že bude těžký najít v hotových puzzle to, co se ti bude líbit...
Já si chci nechat udělat paspartu na tu jednu fotku pupíku, ale jetě jsem se k tomu nedostala. Asi budu muset někoho pověřit, aby to udělal 😉 Ještě jsem ani nevybrala tu fotku do rámečku. Ach jo 😀

zihu
6. kvě 2009

ahoj holky...
grej... no ja ani nevim, s tou kosili, jestli pujcujou, musim zjistit...
kojopodprsenku asi nesezenu, vsude maji od D vetsi, coz mi asi bude krapitek vetsi... no, musim zacit obchazet, kdyz ted je ale zrovna tak hnusne, ze se mi nikam nechce.. 😝
jeste taky musim vyzehlit oblecky a mozna jeste neco malo poridit, moc sem to zatim neresila, takze sem zjistila, ze mam jen jedny dupajdy, coz je asi malo.. furt sem mela pocit, ze bude teplo 😅 a kdyby nebylo, mala bude asi nahata, takze jeste nejake nakupy me cekaji, taky ty jednorazove gatata a tak..
mufy, jakou fotku sis vybrala jako favoritni? ty dve holcicky??? a na kolik to teda vyjde? asi to bude palka 😠

grej
autor
6. kvě 2009

Zihu, mrkni do HM nebo CA, tam mívaj i menší velikosti. Spíš jsem já měla potíže tam vůbec najít velikosti kalhotek, který by mi byly... Nebo uvnitř v Tescu jsem kupovala takovou obyč bavlněnou...

Dupačky jsem taky vůbec neměla. Tak jsem jich pár koupila.. Oni je totiž nikde moc nemaj...

Byla jsem na první poradně v porodnici. Děs. Jak je člověk zhejčkanej z GESTu... Tam mi teĎ poslední dobou každou návštěvu dělali UTZ a měření mimča a monitor. Tady? Prd. Jen zkontrolovala rukou čípek, takovým přístrojem poslechla, že mimču tluče srdíčko a to bylo všechno. UTZ možná příště, monitor spíš asi až za 14 dní. Divný.
Navíc jsem šla o půl hodiny později, na což taky nejsem zvyklá 😅

mufy
6. kvě 2009

Ahojky holky,

Grej teda já ti tak závidím,že už to budeš mít za chvíli za sebou.To je to nejkrásnější.... 😵
A neboj, to nějak překousneš kvůli vysněnému miminku.
Grej já kdybych šla někam jinam,tak bych si spíš asi užívala opačně pozornosti, protože u nás v nemocnici je to vždy na dlouhé lokte, ale zase ta péče je tam stejná.

Zihu já si vybrala asi ty dvě holčičky, to je můj favorit,ale stálo by to přes 750,- což je 2x tolik než obyčejné koupené puzzle a za tohle tolik peněz já dávat nechci. A navíc ani nevím,jak by to udělali.
Ještě uvažuji,že když nedám dohromady černobílé fotky,tak zkusím sehnat nějaké pěkné barevné,ale je to težké,protože na některých se ty mimča tváří tak divně.....Přinejhorším si to zkombinuji s nějakým štěnětem....ty jsou taky moc krásné.