Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
29. dub 2010

To doufám 😉 😀

michina
4. kvě 2010

Ahoj holky, tak hlásím, že včera na kontrole v Polance všechno OK, žádná cysta a vše vypada dobře. Odnesla jsem si krátký protokol (s mým zvýšeným FSH se to dalo čekat) s Puregonem a 2.den cyklu začínáme - ráno 200, večer 150. Takové jendotky jsem ještě nemela, ale doktor říkal, at z toho neco mame, tak mu budu verit...

Mějte se všechny krásne, až zacnu pichat, dam vedet, jak se to vyvíjí 🙂 Dneska mam posledni tabletku antiko, tkaže čekám MS tenhle týden.. 😎

grej
autor
4. kvě 2010

Michi - teda to jsou ale dávky!! To bedeš mít vajec až běda 🙂

zihu
4. kvě 2010

michi TFUUUUJ TFUUUUUJ drzim palce!!!!!
moc se v tom neorientuju co se tyce davek:-/ ale asi vi, co dela, ze.... 🤐 a pokud to dobre snasis... tak DRZIM PALCE a uzij si mrchu.. snad na dlouho posledni 😉 😉 😉 😀

zihu
4. kvě 2010

jo, dala jsem par novych fotek do alba, aby jste videly, jak Baja roste, tak juknete, jestli chcete🙂

grej
autor
4. kvě 2010

Zihu - já např. píchala jen jednou denně 200 (nebo 150) - to se měnilo podle vývoje vajec. Tohle jsou fakt mega dávky. Ale oni to upravujou, protože pořád chodíš na průběžný UTZ, aby viděli, jak to roste. Takže se taky nebojím, že by nějak Michi předávkovali🙂

Na foto kouknu, ale teĎ letím něco dělat, počítám, že se mi za 15 minut vzbudí dítě, tak ať něco stihnu. vždykcxy se u toho netu kousnu 😅

mufy
5. kvě 2010

Michi tak vidíš,jak to uteklo.Za chvíli půjdeš na odběr vajec a chvíli potom na transfér.
Dávky jsou to teda vysoké,já to měla podobné jako Grej,ze začátku jsem měla 150 a pak 200.A stačilo to.Ale každá to má jinak.
Už mám plno oblečení, samé dupačky,bodýčka,overálky atd.....Koupila jsem i vaničku a nějaké drobnosti a teď jen vymalovat pokojíček,dát tam nějaký nábytek.Ale na to je ještě čas,to uděláme v průběhu 2 měsíců.Už mám na netu vybranou postýlku a matraci a k tomu další doplňky, jako mantinel,prostěradlo a přebalovací podložka,aby to ladilo.Je to fakt moc krásné. 😵 A za super cenu.

michina
5. kvě 2010

Já měla při prvním IVF 300 denně a použitelných vajuch 6, při 2.IVF jsme dali myslím jen 225, protože jsme chteli stimulaci natahnout, aby mi stačila narust sliznice a nakonec to časově vyslo stejne. Ale vajuch bylo méně, použitelné jen 4. Pro mě to zas není o tolik více, asi chtějí, aby těch vajuch bylo hodně, když už je to 3.IVF.. Aspon bude z ceho vybirat. Faktem je, že jsem stimulaci snašela vždycky úplně v pohodě, oba pokusy. Sice jsem namítala, že hormonální profil mi dělali před 1.IVF, což je skoro dva roky, ale i tak. Snad mě nepřestimulujou a ví, co dělají. Nezbývá než veřit. Stejně jdu hned za 4 dny na UZ, tak se uvidí.

mufy
6. kvě 2010

No u mě to bylo spíš tak,že chtěli mít míň vajuch než víc,protože když jsem měla poprvé 26 tak byly horší kvality, napodruhé už jich bylo míň a dalo se z něčeho vybírat,no ale stejně to nevyšlo, tak si myslím,že chtějí,aby byly spíš kvalitnější,když je to už 3.IVF. A taky poslední Michi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

grej
autor
6. kvě 2010

A u mě zas byla snaha o co největší počet, protože při prvním (dlouhém) protokolu jsem vyplodila jen 6 folikulů a z toho byly 3 vejce. Tak mi dali pro změnu krátej protokol. SIce bylo 12 foliků, ale zase jen 3 vejce 😉

michina
7. kvě 2010

No uvidíme, jak to dopadne, dneska jsem začala špinit, takže mrcha je tu zítra, nejpozději v neděli. Zase se fláká... 😀

zanetik
8. kvě 2010

Ahojda, Michi to už musí tohle vyjít!!!
Mufy krásný fotečky...
C ten náš srazík? Bude něco? Má teda někdo zájem?

michina
9. kvě 2010

Hlasím dneska ráno první injekci o 200 jendotkách, docela jsem se orosila, nějak jsem to píchání za ten rok zapomněla... 😀

zihu
9. kvě 2010

michi, 😀 drz se a hura do toho! drzime s Bajou vsechny palce! 😉

michina
9. kvě 2010

Díky, Zihu! 😉

mufy
10. kvě 2010

Michi ať to zvládneš na jedničku.Taky bych se už těch injekcí bála,přeci jsou to už 2 roky,co jsem byla na posledním UO.
Je to jen pár injekcí,jsi šikulka, říkej si,že je to poslední pokus. 😉

michina
10. kvě 2010

Jj, to si říkám... 😀 A věřííím. 😎

m.c.
10. kvě 2010

Michi, super že už jste začali, s tvým optimismem to teď určitě klapne 😵 😵 😵

My už jsmečtyřčlennáfamily, malá se narodila v úterý 4.5. plánovaným CS, no rekonvalescence po porodu nic moc oproti normálnímu porodu, ale už to neřeším, prostě to tak dopadlo. Hlavně že jsme obě zdravé, Lucinka byla pěknej macek, 3780 g a 50 cm. Přihodila jsem pár fotek do alba, můžete se mrknout. Zžívání doma zatím dobrý, manža je týden s námadoma, zatím hlavně hlídáme Peťulu aby malé něco neudělala, pořád by ji objímala, hladila a nosí jí ukazovat hračky🙂

zanetik
10. kvě 2010

Ahojda všichni a především velká gratulace m.c ke macíkovi, hned jdu kouknout na fotečky 🙂
Michi tak tfuj tfuj k posledního pokusu který vyjde na jedničku 😉 nebo že by na dvojky 😀

michina
10. kvě 2010

M.C. , gratulujem! Taky hned fičím na fotečky 😉

zihu
11. kvě 2010

mc.c GRATULACE, tak dve holcicky, teeda🙂 taky jdu hned juknout na fotky!

mufy
11. kvě 2010

Ahojky holky,

tak nejdřív chci pogratulovat m.c. k narození dcerky. 😉

Jinak já tu budu teď chvílkama, protože musím ležet.V práci dneškem končím.Včera jsem byla na kontrole a zkracuje se mi čípek a musím jen ležet a být na neschopence.Tak na mě myslete protože mám ještě dlouhou cestu před sebou. ☹

zanetik
11. kvě 2010

Ahojda Mufy to bude dobrý, odpočívej, nestresuj se a bude to fajn uvidíš, kdyžtak písni smsku jak se daří 😉

grej
autor
12. kvě 2010

Ahoj holky, tak m.c. gratuluju moc! Nedávno jsem kouakla na tvoje fotky a říkala jsem si, že to máš asi za pár🙂

Mufy - neboj! To bude dobrý... Hlavně klid, hoď si dovču, koukej na telku, čti si, surfuj po netu a užívej klidu dokud to jde🙂 Mě to všichni říkali a já hloupá jim nevěřila 😀 😀 😀 Prostě mimi chce aby sis dáchla, no...

Michi - tak jakj de píchání? Kdy bude první kontrola?

zihu
12. kvě 2010

mufy, neboj, pekne si dachni, hod nohy nahoru, neco dobreho po ruce a relaxuj, vsechno bude ok🙂 UZIJ SI TO! 😉

michina
12. kvě 2010

Mufy, budem ležet spolu a chatovat na konovi 😀 neboj, to bude v poradku, pekne si odpocines a bude fajn. 😉

Píchání jde skvele, zatím vidím kolem pupku 2 vetsi cervene tecky, jednu modřinu a 5 miniaturnich vpichu 😀 Akorát nechápu, jak mi ampulka, kde je 300 jednotek Puregonu, může vydržet na celý den a ještě tam trocha zbyde, když píchám ráno 200 a večer 150. Asi mám nejaké, kde mi dali něco navíc 😀
Prvně jsem vyšilovala, že jsem si špatně píchla, ale je to vážně tak. Já věděla, že je tam něco navíc, tak 20 jednotek, ale 50 a ještě neco k tomu?? No samo se nezlobíme, že... 😅

První kontrolu mám zítra v 9, tak vám dam vedet. Jinak mám akorát břicho asi jako ty, Grej, ve 13tt, ale to že jsem tlustá 😵 a ted se mi ještě nafouklo, ale jinak nepozoruju nic, naštěstí. Piju 3 litry denne, takže chodím furt čůrat a na píchaní v sedm ráno a sedm večer se s manžou těšíme, máme to takový obřad. On mě desinfikuje pero (Puregonové, aby to někdo špatně nepochopil😀), desinfikuje místo vpichu, vyhazuje jehly a hlavně slouží jako kontrola, že nastavuju správnou dávku, já dělám ten zbytek. 😎 No uplne sehrana dvojka. Az si rikam, že nam to bude chybet. 😀
Nemocenskou už bych mohla mít od 6. dne, což je zítra, ale protože jen sedim v kanclíku, tak si ji nechám napsat až od pondelka, pokud teda zítra neřeknou jinak.

divabara
12. kvě 2010

Mufy, pěkně odpočívej, bude to v pořádku...Mně čípek měknul, tak jsem taky odpočívala...a bylo to dobrý...Držím pěsti !!!!

Michi, tak čtu tvé zprávičky a taky držím pěstičky...pěkně píchej 🙂

Jinak jsem neplánovaně otěhotněla, nějak se prostě stalo, ale nevypadá to bohužel dobře, začala jsem krvácet, ale vzhledem k tomu, že je to v začátku,tak to snad v případě neúspěchu proběhne jako zpožděná MS. Samozřejmě bych si přála úspěch, ale pokud mimi nechce,tak bych byla ráda, aby se to vyřešio co nejdřív a abych nemusela do nemocnice...

michina
14. kvě 2010

Ahoh Bari, at vse dopadne co nejlepe a s nejmensimi komplikacemi! je fajn, kdyz z toho clvoek nevysiluje jako my 😀

Nicmene ja vcera byla na kontrole, foliky rostou jako vzdy rychleji, tkaze uz maji 14mm a je jich asi 7. Nemocenskou už mi dali od včerejška a dneska na 16.hodinu jedu do Olomouce na kontrolu s tím, že asi o víkendu nebo v pondělí bude punkce. Takže už si užívám doma... 😎

divabara
14. kvě 2010

Jojo, Michi, ale já stejně vyšiluju, nemám moc ráda nejistotu, navíc máme naplánovanou dovolenou na půlku června, tak nevím nevím. Jsem z toho dneska docela dost smutná, mimi bych chtěla, ale co nadělám...mám pořád pocit, že se musím rozkrvácet a potom se to zase uklidní...pak se mi nafoukne břicho a pak zase klid, je to jako na houpačce...Ale je mi jasný, že když t sarovnám se špiněním v těhu, které dopadlo dobře a špiněním v těhu, které dobře nedopadlo,tak příznaky se síše kloní k tomu nezdařenému těhu...Bohužel...Si připadám jako doktor 🙂 Nicméně mě drží nad vodou Jonášek, o to je to lepší a zvládá se to líp 🙂.
Držím pěstičky na punkci, máš toho už taky za sebou požehnaně, tak tfuj tfuj tfuj, ať už je vše v pořádku !!!!

divabara
14. kvě 2010

jejda mane, to je zase překlepů 🙂