Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
7. únor 2008

KET je vložení uložených a zmrazených embrijek. Když se ti při stimulaci urodí dost vajíček, tak ti je oplodní a zmrazí na další použití, abys v případě neúspěchu nemusela znovu podstupovat tu stimulaci...

My jsme s manžou úplně zdraví. Jen jsem byla v prosinci na laparoskopii. Tam mi zjistili lehkou endometriozu. Ale nevědí, jestli to vadí otěhotnění nebo ne. Ale doporčují IVF. Takže jdeme někdy v dubnu na umělý...

artep26
7. únor 2008

Grej tak to je fajn, IVF je dost úspěšné (2 kamarádky ho postoupily a mají obě krásná double 😀 ).
Já jsem zvědavá co mi řeknou a kam všude mě budou hnát. U nás je problém stále ve mně, ta moje ovu .... 😠 zatracená. Slíbila jsem si, že už tady v práci nebudu na audit v září 2008 ale nějak se mi to krátí a přibližuje ... 😅

sroubek
7. únor 2008

artep...v červnu svatbičku máme i s pupíčkem 🙂

a kamarádka ji má v září, tak jdeme spolu 🙂

artep26
7. únor 2008

Sroubek - tak to gratuluji. Jen kdyby kolem té svatby nebylo tolik běhání ... 🙂 Ale stojí to za to 😵

grej
autor
7. únor 2008

Artep - no je to jen asi o 15 % úspěšnější než přirozený početí. TO je 20% a úspěšnost IVF je prý 35 :-/ takže žádnej zázrak. No ale budem doufat. Přiznám se, že double bych moc nechtěla, ale samo si nebudu vybírat a beru i dvě 😀

A brala jsi na tu ovu nějaký léky? Myslela jsem, že cyklus se dá lékama hezky srovnat. Nebo těma různýma Gynexama, Femigardama a podobně...

artep26
7. únor 2008

Grej - já bych taky brala klidně 2, ne že bych měla málo práce a navíc už jednoho drobka doma mám. Ale alespoň bych to sfoukla najednou, protože manža chce děti 3 😖 No nevim nevim ale 2 nebo 3 ratolesti, to už je asi jedno.
Na ovu jsem nic neměla, jen mě ládoval Clostilbegytem, který mi byl na nic. Jen jsem po něm přibrala a teď se musím trábit na cvíču abych se unesla 😀 . Za 2 roky mi neuděla žádná vyšetření, žádný rozbor krve no nic.
Tak doufám, že ten Sanus bude lepší 🙂
A ty jsi nebyla na IUI ale rovnou tě pošlou na IVF??
Ono to IUI moc úspěšné není ale kamarádka byla na 1, nic a tak jí nabídli ještě jedno a pak IVF.

grej
autor
7. únor 2008

Já se v těch lécích nějak neorientuju - na co je Clostík? To je teda blbej doktor. Mě ta moje hned poslala na výtěry, na krev (hormony) a tak. Vše ok... Já mám naštěstí cykly jak hodinky. Ale jak vidíš, tak ani to nestačí 😉 😀

No ono se říká, že dvě nebo tři už je jedno. Ale nechce to mít dvě jako prvorodička. Spíš si zkusit jedno a pak mít klidně dvojčata, když už víš do čeho jdeš. Takhle to asi bude masakr. Občas se jezdím dívat na kámošku co má ted po IVF dvě holčičky a je to síla.

Na IUI mě neposlali, páč to prý nemá smysl. Jsme oba zdraví, kromě té endometriozy a pokud vadí otěhotnění ona, tak IUI to stejně nespasí. Takže tak...

artep26
7. únor 2008

Mufy - Clostil je na podporu ovulace. Sice se mi hezky tvořilo jedno krásný vájo, ale pak jsem ještě musela chodit na Pregnyl - injekce, která ovu zapříčinila. Nakonec to stejně vždycky končilo menzesem. 🙄 Takže 2 roky v trapu.

Ale moc si nestěžuji. V práci jsem dostala šanci si polepšit, tak se investovalo do baráčku, trošku jsme si pomohli. Mám ještě plány co všechno musím nakoupit a doděla než půjdu na MD (snad se dočkám) protože pak to bude hustý.
Luboš je sice živnostník a celkem si vydělá, ale není nic jistého. Má z toho ještě větší strach než já. 😉

artep26
7. únor 2008

Teda vlastně Grej 😉 😅 😵

grej
autor
7. únor 2008

No tak snad už se to teď pohne kupředu... TO čekání je na všem jen to nejhorší... Podívej na chudáka Mufy 😠

Taky se teda uklidňuju, že dokud není mimi, tak aspoň doděláme barák, splatíme část půjček a tak...

artep26
7. únor 2008

Přesně tak, na všem zlé něco dobré. 🙂
Utěšuji se pokroky v domečku. A jak jste na tom s bydlením vy?? My budeme v létě dělat novou střechu, na ktrou si samo musíme půjčit. Půjčíme si rovnou i na materiál na podkroví, pak už nebude z čeho čerpat, moje Lištička je poslední, na kterou spořim. Pak už jen peníze od obce, ale to je max. 100 000 Kč. ☹
Bude to perda, teď scháníme dobré řemeslníky za rozumnou cenu, tak jsem zvědavá kolik to bude stát. Ale asi dost ☹ 😢 ☹

sroubek
7. únor 2008

artep: ke svatbě..neběhám..jenom telefonuju...:o)

běhat budu jen kvůli šatičkám 😵

artep26
7. únor 2008

Sroubek - 😀
Já běhala taky hlavně kvůli šatům, vdávala jsem se taky těhu a holka řeknu ti, každý den je na tobě pak znát. Málem jsem se do nich pak už ani nevešla, nejhorší je 6,7 měsíc. To to pak letí kupředu a taky do stran 😀 (bříško a vůbec všechno) 😵

majmuna
7. únor 2008

Akojky 🙂

Tak kocky kdyby jste zase nad necim badaly tak se me rovnou zeptejte 😀 Pani chytra z Prahy vam rada poradi 😀

Zdaravim artep 😉

Mikulku sleduju uz od rana....tak psssst a ani slovicko 😉 Snad uz nebude muset nastoupit do skolky a bude si rozmazlovat jen toho svyho mimouse 🙂

Sroubas tak at te nastavajici vyblejskne......doufam ze jednou budu taky stihla a budu si moct navlict satky toho strihu jak jsi nam ukazovala 🙂 Prdolka koukam prospiva...tak to je super 🙂 Ted uz to bude jen samy zradylko a brnkacka..... 😀 Pockej jak budes mit vsechno na haku a budes myslet jen na to svoje pupendo 😀

Zitra rano mam ten UTZ...magori me objednali na 6.2 a kdyz jsem tam dorazila tak jsem to mela zahadne prepsany na 8.2...jen se nikdo neobtezoval mi to oznamit 😠 Tak snad to dopadne a budu uz vysrana jen z porodu 😀 Zatim se prej ale nemusim chystat protoze mam nalez 0 😅 Tak pa a ja mastim do rachoty....jinak mi tam strivko nachysta nejaky prekvapeni 😀 Jo a prej o mne rika ze jsem na ni moc hodna...asi budu muset pritvrdit 😀

grej
autor
7. únor 2008

No u nás s domečkem žádné velké pokroky. Více méně jsme ve stejným stavu, jako jsme v zimě 2006 končili. Jen si manža dodělal dílnu. Pořád nás čeká dodělat halu (podlaha, nábytek), dětský pokoj (podlaha, nábytek), terasa (zábradlí, podlaha), schody před hlavních vchodem a hlavně zateplit a fasáda. Zateplení bychom určitě chtěli stihnout letos, tu terasu snad taky, abychom mohli konečně zkolaudovat... JE to ale práce. Já už nemůžu nic dělat (myslím jako že to je všechno mužská práce) a manžu k něčemu donutit není sranda, protože buď je v práci nebo pracuje doma ☹
My na tu fasádu použijem peníze z prodeje auta a zbytek budem muset pytlíkovat jak se dá, protože už takhle splácíme jen 9500,- měsíčně jen na splátkách...

Šroubku - musíš ty šaty vyfotit!!! Jestli budou tak krásný jako ty, na který jsi nám dávala nedávno odkazy 😉

artep26
7. únor 2008

Grej - jo prašule prašule. Já splácím se vším měsíčně 8.500 a manža 8.000.
Ranec jako blázen. Ale něco nám končí v dubnu, přestanu spořit na Lištičku a trošku to spadne a zase se to zvedne o ten nový úvěr.
Já doteď nemám kuchyňská dvířka, spotřebiče sice máme komplet, ale všude se mi práší. Já jsem holt ta kovářova kobyla ... ale jde to. Hlavně že je kam dám hrnce 😀 😀
Do porodu chci dveře (ty taky ještě nemáme ☹ ) a dvířka. Jinak se nám žije krásně, hlavně že jsme sami a tchýně daleko 😵 .
Koukala jsem , že je tu nová záložka ModraStrecha, tak to se tam budu muset vydat a prozkoumat nějaké tipy na firmy na tu střechu. 😎

mufy
7. únor 2008

Tak vidím,že jste si tady už toho hodně napsaly. Musela jsem jet pryč.

Artep o tom KETu ti to už Grej vysvětlila.Je hodná. 🙂 Takový sluníčko.

No to čekání je nejhorší,ale co se dá dělat.Zkrátka musíme poslouchat doktory.

Holky já bych se tak vdávala klidně ještě jednou.Byla to nádherná svatba. 😵 😵

artep26
7. únor 2008

Mufy - já už snad ani ne, já už se vdávala 2x a ty nervy ... Jsem ráda že už je vše zajeté tak jak je. Svatbu jsme měli taky krásnou (počítám jen tu 2., ta 1. je zapomenuta 😀 ) ale jednou stačilo. Vše jsem zařizovala prakticky sama, mamka daleko, tchýně na ... tak jsem si v tom počachtala. 😒
Já jdu na gyndu v po tak jsem zvědavá, kdy mě objednají na kliniku, trvá to prý tak měsíc. 😠 Takže čeka a zase čekat. 🙄

majmuna
7. únor 2008

Artep neboj vsechna vysetreni jsou pak behem mesice vyrizeny a budes treba vedet kde je chybicka 😉

artep26
7. únor 2008

Majmuna - ahoj.
Taky doufám. Ultrazvuk mám OK, spermijky jsou taky OK ale někde chyba být musí. Ona se trefit do toho mého cyklu 90 dní je machrovinka. 😀 😀 😀

majmuna
7. únor 2008

Vzdyt ja vim ze jsi exot 😀 Ale na sroubka nemas 😀 Ta s tema dvouma delohama a dirkama 😀 No a cvrcka ceka....snad nebude mit prcek i treba dva pindiky 😀 Omlouvam se ale uz me to tlaci na mozek...aaaale vsak me vsechny znate 😀

artep26
7. únor 2008

😀 😀 😀 Fakt jsi mě teď rozesmála 😀 😀 😀
Všechny jsme tak trošku exotky 😵 jinak bychom byli na jiném tématu 🙂

artep26
7. únor 2008

Ježiš fuj ........... byly ............. teď se hodně stydím 😅 😅 😅 😵

mufy
7. únor 2008

Majmun ty jsi taky praštěná, dva pindíky, to by si teda Sroubek dala,ale zasmála jsem se od srdce. 😀 😀

Artep já to myslela tak,že bych si tu naši svatbu klidně zopákla ještě jednou, žádnou jinou. Ten den se mi totiž hrozně líbil. No jak jinak. Miláček je sladkej. 🙂
Od března budeme mít dovolenou asi 14 dní,tak si budeme užívat a doufám,že už budu mít po KETu. 🙂

dibdonka
7. únor 2008

Ahoj holčinky, tak na skok jsem tady. v uterý jsme byli na Utzvuku a kontrole srdíčka miminka a vše je v pořádku, jinak do pondělka čekáme na výsledky z plodovky. 🙂 🙂

Co je u vás nového , vypadá to že mikulka je v očekávání, tak jak jsem na rychlo četla, a Mufy co ty? A Grej jak to vypadá s tebou? Sroubku jak se cejtíš ty? No Majmun ta je pořád v pohodě........ 🙂 😉

grej
autor
7. únor 2008

Teda vy jste se rozjely holky🙂 To je dobře, poslední dobou tu to nějak stagnovalo 😉
Srandičky prdelky, co? To je moooc dobře🙂
Majmu - ty teda Šroubkovi dáváš! Doufejme že bude mít holčičku. U tý se případný dvě dírky snesou 😀 😀

Sroubku neposlouchej!! 😀

Já bych si taky naší svatbu zopákla. Až teda na pár detailů 😅

Dib - hurá! Samé dobré zprávy🙂
O MIkulce nebudem mluvit, abychom to nezakřikly 🤐

dibdonka
7. únor 2008

Tak jo je mi to jasný, budu držet palečky v tichosti!!! Grej a jak to vypada s tebou??? 😉

grej
autor
7. únor 2008

dib - u nás nic nového . Pořád se na něco čeká. Teď jsem po ovu. Čekám na 21. DC příštího cyklu, kdy mi píchnout injekci na zastavení vaječníků a pak zas po nějakých 14 dnech máme začít stimulovat. Takže jsem to počítala, že to vychází nějak na 12. březen (cca) na tu injekci a teoreticky někdy na začátku dubna by mohl být transfer.
Nepočítám teda ještě to, že musíme čekat na schválení pojišťovny (do tří týdnů by to mělo být) a na výsledky genetiky...

Jsem ráda, že to u vás všech těhulek probíhá dobře🙂

dibdonka
7. únor 2008

Grej a nedoporučovali vym inseminaci? ☹ To je škoda? ☹ Ale držim ti moc palečky....... 😉

artep26
7. únor 2008

Tak vám holky všem držím palečky ať se vše vede.
Teď jsem tu nebyla, sekretářka má svátek tak jsme byly pozvány na skleničku 😀
Budu se loučit, musím tu ještě něco nepříjemného dodělat (vyplnit papíry na dovoz z Japonska fuj fuj to nesnášim 😠 ), zítra tu jsem v kanclu sama tak zase budu nakukovat.
Tak zatím pa pa pa 🙂 😉 😵