Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

sroubek
28. únor 2008

mikulko hoď si tam týdny..ať máme přehled 😉 jsi tak v 7tt? 🙂

sroubek
28. únor 2008

nebo víc?

sroubek
28. únor 2008

mufyyy..neboj..to bude ok...nekontroluj to...pokud můžeš...zbytečně se stresuješ..možná..já nevím..ale moc na tě každopádně myslím 🙂

jo a jinak mě nádherně uklidnilo to srdíčko 🙂

zanetik
28. únor 2008

Ahojky, tak vás jdu jen pozdravit, trochu se mi to dneska nahromadilo a mám ten den nějakej rozběhanej, pádím domů a jedem k dr. na srovnání zad, ale on je hrozněj sadista, dloube do žeber, pod lopatky, masíruje hlavu, ale za to jde člověk od něj jak znovuzrozenej, tak snad budu ráno schopna sem napsat 😀
Tak si užijte zbytek dnešního slunného dne papá zítra

mufy
28. únor 2008

Holky já už jdu domů,tak se tu mějte moc pěkně 🙂

grej
autor
28. únor 2008

HOlky pardon, měla jsem tu jednání. Dvě za sebou🙂 Já se tady jednou z těch papírů zblázním!!!!

Majmu - jsi hlava! Teda to je fakt nápad za všechny prachy!! Neměla jsi jí říkat, že jsi tam ty chůvičky dala. Třeba by ses o sobě dozvěděla něco zajímavýho 😀 😀

Mikul, Šroubku, když já měla tu MS tak silnou v úterý, že to nemohlo mimi přežít... Teklo to ze mě proudem...

Papa Zanet, Mufy, mějte se.

Já to tu mám zase dnes asi na dlouho... Navíc mě začalo bolet v krku, jak jsem teď dlouho mluvila 😒

michina
28. únor 2008

Holky, dneska musely být na měsíci nějaké erupce či co, protože já měla taky děsný sny!!
Nejdříve jsem nějak zavinila (nevím, ale jak), že se babička musela stěhovat do menšího bytu a byla na mě samozřejmě naštvaná, pak jsem si roztříštila levou patní kost (nevím jak, prostě to najednou bylo) a nemohla jsem na ni našlapovat, pak jsem jela za kamarádkou do Pardubic, která tam zpívala v kostele (nevím, kde jsem to sebrala, v životě jsem ji neslyšela zpívat), ale ona tam nebyla a pak jsem byla s manžou na nějaké vesnické zábavě, přespali jsme v nějaké chatě v obrovském spacáku vedle sebe, ale pak se mezi nás vtěrla má ještě o 6 let mladší ségra (to musel být teda obr spacák 😀 ), no a závěr byl nejhorší, prtože jsem někde čekala na manžu a on nepřišel, tak jsem mu volala a byl nedostupný, měla jsem pocit, že už mě nemá rád.. když jsem mu volala znova, byl tam jen záznamník a na něm jeho suchý vzkaz, že se mnou nechce mluvit, no hrůůůůza... pak už jsem se naštěstí probudila.. Síla, co??

michina
28. únor 2008

Jinak u mě nic nového, jsem 24.DC, tak čekám na MS jako na zrození a pak už můžem naostro!

Taky jsem měla takové nějaké divné období, že jsem měla pocit, že si je manža se mnou nějak moc jistý, přišel z práce domů, večeře, koukání na Discovery nebo něco podobného a chrrrrrrrr... Žádné tulení, žádné povídání, objetí nic, jen zamračený obličej a bez nějakých velkýc emocí.. Asi měsíc, co jsem nastoupila do práce.
Tak jsem se ho ptala, jestli je v našem vztahu spokojený, prý ano, ale já na to, že já ne. Docela koukal, hlavně se úplně vyděsil, chudáček, tak jsem mu musela vysvětlit, že to neznamená rozvod, nebo že ho nemá ráda, jen aby věděl, jak se cítím a že práce není v životě všechno.. Tak říkal, že se bude snažit, že si to vůbec neuvědomil a je teď jak vyměněný.. Pusinky ráno, objetí, povídáme si, teď jsme polu byli nakoupit, prostě takové ty maličkosti, co dělají člověka (teda spíš ženskou) šťastným. Chápete, jak to myslím.. 😉

grej
autor
28. únor 2008

Ahoj Michi🙂 No tak to fakt byly teda erupce... Snad už to dnes bude lepší...

Taky máš doma zlatíčko, co? Já kdybych manžovi řekla, že nejsem ve vztahu spokojená, tak se asi hrozně urazí a vůbec to nebude chtít vysvětlit nebo řešit. Musím na něj prostě jinak 😉

HOlky mě je nějak divně. Jak kdybych měla nízký tlak... Navíc se mi večer zas trochu spustila MS. Celou noc a celý den nic a teď večer zas trochu krve 😒 A pořád cítím ten divný tlak v jícnu (nebo co to tam je za trubici)... Ble.

Snad jsem si to tam nějak nepochroumala. Jak už včera nic nebylo, tak jsem chtěla začít léčit tu mykozu. tak jsem si vzala na noc čípek a přes den dovnitř krém. Jako vždycky. Doufám, že když je čípek ještě trochu pootevřený, tak jsem si tam něco nezanesla 😔

grej
autor
29. únor 2008

Ahooojjj!!! tak konečně je pátek, co?

Divně je mi furt holky. Fakt jak na omdlení a když udělám nějaký větší namáhavý pohyb, tak jsem hned unavená...

Ale abych uklidnila sebe a vás (teda hlavně sebe 😅 ), tak jsem ráno testla a samozřejmě vůbec nic. Ani náznak...

mufy
29. únor 2008

Dobré ráno, konečně je tu pátek huráááááááááá.

Já tu mám od rána blázinec, protože jsem tu poslední den, tak nestíhám.Všechno se musí udělat. Ostatní to dělat nebudou,že??????? 😕

Jinak Grej já jsem taky nějaká unavená, udělám pohyb a jsem zralá na postel.Nevím,čím to je.Asi nedostatek nějakého vitamínu.

Takže žádná čárka? Tak se zase budete snažit znovu,určitě to už vyjde. Je tomožná z nervů ta únava a ze všeho.Když si to tak vezmu tak už to budou 2 roky,co se snažíme. 😨

grej
autor
29. únor 2008

Tak ti Mufy přeju, aby ti to dnes šlo a uteklo a aby tě tam před tou dovolenou moc nezničili!!

No, asi bych už potřebovala sluníčko. Ta dlouhá zima mi nějak nedělá dobře...

sroubek
29. únor 2008

hele...grej..ty se budto čistíš...to není sranda...ze mě to teklo v dubnu jako svina a v červnu tam byl ještě zbytečeka zánět..malej ale byl.....nebo jsi těhu... z mojí mámy to teklo během těhu mockrát a jak...uklidni se..bud v práci chvilku a jdi dom...nepřepínej se...dej tomu volnej průběh...

sroubek
29. únor 2008

jinak kočky..omluva..ale dneska tu moc nebudu..moc práce..včera jsem byla u dokyho..musím makat..nedá se svítít 😀

jinak se moc těším na odpoledne 13.3....a velký ultrazvuk...budu tam i sPavlíkem tak jsem zvědavá 1) jak mimi vyrostlo 2) kolik váží 3) holčička nebo kluk? 4) jak se bude tvářit Pavlík 5)tripple testy- výsledky

je moc hezké...že jak se mi zvětšuje bříško...tak se ke mně vrhá...že mám v bříšku jeho miminko a tak..je děsně rozněžnělej...

holky zlatý já bych vám to tak přála...stejně jednou budem sedět někde a ukazovat si fotky ze školky a ježdění na ponících

michi: já říct, že nejsu spokojená..tak se taky urazí a já abych to hladila...je to fajn chlap..ten tvůj 😉

mufy
29. únor 2008

Já tu budu fakt jen dneska málo a mrzí mě to,ale kolega tu tiskne nějaké věci, takže mu mnusím jít stranou.

Berušky,ale i když budu mít dovolenou tak se za vámi podívám, to je samozřejmé. V pondělí pro nás miláček připravil sportovní odpoledne a večer. Jdeme na fotbal a potom hnedka na hokej. No ale co,zase lepší,než sedět doma,že?

Grej já bych taky potřebovala sluníčko, já jsem prostě sluníčkováááááááááá 😀 😀 😀 😀

sroubek
29. únor 2008

já taky bych potřebovakla sluníčko..je to děs...ale zase zítra je tady sice sice studený víkend..ale holky už 1. března..to nikdo nevočůrá 😵 ...sice studený ale první jarní měsíc

holky já včera málem zničila naše nové balkonové dveře..jsem je jako otevřela..jakože dám něco do odpadků na balkóně a nějak mi zblbla klička..dveře se zasekli a nešly zavřít..tak jsem blbla s kličkou dovřela jsem je ale nezvřela..tlačila jsem trošku do nich..zasekly se a nic...neotevřené a nezvřené..nehejbali se..tak srab a ničitel volal Pavlovi..že rozbil dveře..a ten mi řek..hlavně na tio nesahej a počkej..a SPRAVIL TO..ŠIKULKA...pak jsem se vymlouvala na pupíčka..že já ne...že pupíček...ao Pavel..."a tlačila si je silou, vid!...a já : "jak jsi to poznal?" " u tebe mi to bylo hned jasyný"..tak jsme se nasmáli... 🙂

grej
autor
29. únor 2008

Ahoj Sroubku!
No to se asi spíš čistim... Nebo je to obrovská jarní únava. KDybyste věděly jak mě z tý hnusný práce bolí za krkem ☹ A to jsem byla ve středu na masáži 😠
Jsi hodná Šroubku, že bys nám to taky přála🙂 My ti to taky náležitě závidíme 😀

Já už mám dnes volněji a vy tu zrovna nebudete. Ach jo, zákon schválnosti 😉

Ty máš doma taky miláčka🙂 Já bych si asi doma vyslelchla, jak jsem nešikovná ženská a musela bych nejmíň týden chválit, jak že je ten můj úžasnej a co že bych si bez něj počala 😀 😀 😀

zanetik
29. únor 2008

Ahojda, já mám práce sice dost, ale moc nespěchá, tak si jdu dáchnout...
To David by to právě asi řešil až moc a snažil se taky až moc 😀
Jinak to je prostě jarní únava to je jasný a jsem taky sluníčková, ale příští týden to na jaro nevypadá ☹

mikulka
29. únor 2008

Ahoj holky, jude nám net, tak toho honem využiju.
Chci se vás jen zeptat, jaký máte názor. Trápí mě jedna věc.
Manžel se mnou moc neprožívá těhotenství. Aspoň mi to tak připadá. Jednak si o tom NIC nepřečetl, jak je třeba teď plod velký, co prožívá těhotná a tak. Slyšel od doktorky, jak říká, že máme rizikové těho, po KETu a ještě po tom mým hyperstimuláku (+ věk), a že musím hodně odpočívat a ležet. Navíc mě často bolí břicho a mám si prý lehnout, když mě to bolí. Tudíš doma nezvládám moc prací. A když chci po manželovi, aby něco udělal, má hrozně keců. Nebylo lehké otěhotnět, prožívali jsme těžké období a teď když máme dar a malého v bříšku... myslela jsme, že mě bude na rukách nosit a zajímat se.
Včera večer jsem trochu zvracela, manžel to slyšel, byl zrovna u dveří koupelny a utekl. Já pak vše myla a mylo mi ještě hůř. Když jsem pak přišla do pokoje, on se mně na nic nezeptal, na to, jak mi je. Když jsem mu to říkala, a proč utekl, řekl, že je mu z toho blbě. A tím to skončilo. 😢 Připadám si v tom nějak sama. A bojím se, jestli to není tím, že jsme měli dárce? Nebo to holt chlapů trvá, než jim dojde, že v těho by se měli o ženu víc zajímat a starat se o ní, když má těho rozikové? Co si o tom, kočky, myslíte?

grej
autor
29. únor 2008

Ahoj Mikul,
no, musím ti říct, že já se přesně bojí tohohle co popisuješ.
Můj manža je prostě jinej. Když jsem si teď našla //, tak mi přišlo, že ani nemá radost. Když jsem o to přišla, tak to prostě vzal jako fakt a ani ani na to nic neřekl.
A já abych se radovala a poplakala si za dva.

Říkala mi to i Majmu. Že jsou chlapi prostě jednodušší. TO, že je žena těhu začnou chápat až když vidí pupík. Nebo když ta ženská začne nestíhat všechny ty práce jako obvykle.
Taky si myslím, že v tom hrozně hraje roli to, že oni prostě nevědí, jak se mají chovat. Neví, jestli tě mají politovat (aby to náhodou nepřehnali a ty sis třeba nezvykla) nebo raději ne, abys jim nevynadala, že přeci nejsi marod, jestli tě mají pořád hladit a pusinkovat nebo ne... Podle mě oni prostě neví, tak raději nedělají nic...

Drž se Mikul, on se s tím asi taky potřebuje srovnat, že bude taťka a že se vám to podařilo:-

Ahoj Zan, to víš, odpočiň si🙂 Kor v době oběda🙂

zanetik
29. únor 2008

Mikul já si myslím to co píše Grej, prostě nevěděj co by bylo lepší, tak nedělaj nic a je fakt, že dokud neviděj bříško, tak jim to asi ani nedochází....
Tak jsem se přejedla a nechce se mi nic dělat a to se mi to tady zas nahromadilo...

grej
autor
29. únor 2008

Zan - ani mi no neříkej! Já tu trpím hlady, ale chci nejdřív dodělat poslední fakturaci a pak s tím hurá na poštu. Kolem té druhé by tam nemuselo být tolik lidí. A při té příležitosti si nějakou mňamku koupím...

zanetik
29. únor 2008

No to ti ale nezávidím, ono s prázdným žaludkem se blbě pracuje a já jsem zvyklá jíst už po 11h.
Teď tady byla šéfova dcera a docela zhubla, tak jsem se ji ptala co dělá a ona říkala, že pije vodu s citronem 😖

grej
autor
29. únor 2008

Jako jenom vodu s citronem? Nebo to má nějaký spalovací účinky k normálnímu jídlu?

Ty máš výhodu, že tyhle problémy řešit nemusíš🙂 To já bych to potřebovala. Od léta jsem přibrala 5 kg a mám pěknou pneumatiku 😒

mufy
29. únor 2008

Ahojda holky mě tady dneska asi umučí, vůbec nestíhám,ale musela jsem aspoň kuknout, je to droga. 😀

Mikulko chlapům to dochází až později,možná je to i z toho, že jste měli dárce a nebo neví,jak k tomu přistupovat,je to pro něj něco nového. Neboj, on se ti bude věnovat víc,až uvidí tvůj pupík.

Grej já si myslím, že tvojemu manželovi to rozhodně nebylo jedno. Jenže my do nich nevidíme a nevíme, jestli si někde za rohem nepopláčou. Jen to asi nechce dát tak najevo,ale líto mu to rozhodně bylo. Neboj však se zadaří. 🙂

Ta voda s citronem je dobrá, a pije se to k jídlu, samotná by asi nestačila,hahaha. No nic jdu zase makat, ještě na vás kuknu. 😉

majmuna
29. únor 2008

Ahoj holky...jen jsem na chvilicku zdrhla z prace a ctu jaky ma mikul trapeni...

Mikulko nic si z toho nedelej oni jsou z toho mimo a opravdu nevedi co se od nich ceka....neboj brisko zacinaji hladit az kdyz maji jasnej dukaz o tom ze se tam uvnitr neco deje 😅 M se taky nejak moc casto po brisku nesape a myslim ze je to u nekterych chlapu spis extrem kdyz to prehaneji....znam i takovy a prijde mi to jen na oko aby se kolikrat jen zavdecili....uvidis ze je to o to krasnejsi kdyz ti da tu pusinku na pupicek sam od sebe i kdyz pozdeji nez aby clovek tropil sceny a chtel po muzkym pomalu aby si povidal s nekym koho ani nevidel nevi jaky je a vlastne ho ani nezna...proste se nad to povznes a uvidis ze ti zacne i vic pomahat a starat se jestli si si odpocinula az opravdu uciti ze se neco deje....on neciti miminko a ani neciti jak moc ti muze byt spatne ale urcite se to brzo zmeni 😉 Jinak si vubec nepripoustej ze by to mohlo byt darcem....oni to maji nejspis tak ze po takovych utrapach a snazeni z nich spadne jeden obrovskej balvan a trva jim delsi dobu nez pochopi ze dalsi starosti je teprve cekaji 😀 Tak snad jsem ti kocko trosicku ulevila....bud stastna mamina a ono to na nej hupsne taky 😉 🙂

zanetik
29. únor 2008

Jo to asi k jídlu, ale ne asi ke knedlu-zelu-vepřu co jsem měla dnes k obědu...já od léta přibrala 3kg, bohužel minulý týden jsem je ztratila,ale já se cítím pořád dobře...
Mě se to teď nakupilo, musím rychle dodělat aspoň fakturaci, tak se radši loučím, přeju pěkný pokud možno odpočinkový víkend, já jedu zítra k tetě, tak se těším na sestřenku se kterou můžu pokecat o svým problému, je v podobné situaci a jinak budu v neděli tak nějak odpočívat, když má být hnusně, tak papá

grej
autor
29. únor 2008

Papa Zan. Užij si to a odpočiň si!!

Majmu, hlavně si tuhle řeč pamatuj. Budeš mi jí muset taky odvykládat až budu čerstvě těhu já 😉

HOlky venku je tak hnusně☹ Myslela jsem, jak ve dvě pomažu na poštu a furt to ještě nemám hotový. Takže to vidim, že tam ztvrdnu až po pracovní době a to tam bude nával 😠

To hnusný počasí mě štve. ALe to je tak vždycky. Jak má manža volno, tak je hnusně 😠

majmuna
29. únor 2008

Teta neboj 😉 🙂

M ma napriklad ted nejvetsi starosti s tim jaky si koupi boty na masinu....jeste ze uz mu prisly novy gumy....to bych snad ani nemohla odrodit....on ma preci tolik starosti 😀 Jo a taky kdyz jsem mu rekla ze nevim jestli to budu vsechno zvaladat a jestli mi to pujde.... tak mi rekl ze urcite ze jsem moc sikovna 😀 Zadny takovy fraze ze budu urcite ta nejlepsi mama a tak.... 😀 Jsou to nekdy motaci....ale k sezrani 😀

grej
autor
29. únor 2008

Jé - tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama🙂
To mě zas manža říká, že to zvládly všechny, tak to přece zvládnu taky... No fakt na zabití 🙄 😀 Nejhorší na tom je, že on si myslí, jak mě jako uklidnil a jak to krásně diplomaticky vyřešil 😀

Jo, u nás se zas kupuje Probe. To je takovej ten malej nízkej sporťák. Manžovi totiž v práci hrozí, že by mohl nějak v létě přijít o služebku 😀 Takže už si vybírá káru. Probe měl jako dvacátník, když balil mladý kočičky, takže asi chce zavzpomínat na mladý léta nebo co...

Ale já mu dám Probe, to bude koukat 😀 😀 😀