Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

dibdonka
6. pro 2007

Ahoj Majmun ahoj Zihu!!!všechny zníte strašně spokojeně, to je dobře!!! Jen tak dál!!!

Zan a Grej, tak zase se nezdařilo, obrázek od Zan j´má 880 kB, a koník bere maximum 700kB a od Grej mi zpátky přišel ten velkej obrázek. 😀 😀
Tak prosím prosím ..... ještě o kousek menší 😔

zihu
6. pro 2007

majmu pa

zihu
6. pro 2007

mam hrozny hlas, asi vyrazim vyplenit jidelnu.. holky, pa a drzte se! zas se objevim, treba uz budu mit nejakou tu fotecku a hlavne to srdicko!!!
paaa, dobrou chut

zihu
6. pro 2007

sorry.. hlad, samozrejme🙂
tak pa

grej
autor
6. pro 2007

To je nějaký začarovaný Dib - já to posílala a fakt mi to ve vlastnostech ukazovalo těch 129 kB... Teď na to koukám a má to skoro 3 MB! Divný. Obratem posílám zmenšené 😉

dibdonka
6. pro 2007

Holky měla by tam být ta fotečka, tak na to koukněte!!!!hurááááááááááááááááááááááááááááááááá

zanetik
6. pro 2007

Jojo Dib konečně je tam a teď už jen přidávat další 😅
Jsem po obědě, ale nejsem vůbec uspokojená, to včera to bylo lepší sežrala jsem 8 bramborových knedlíku s uzeným a zelím ,stejnou porci jako všichni chlapy v jídelně 😀

dibdonka
6. pro 2007

No konečně už jak dlouho slibovaná fotka.... tak jo, už mam vyfocené i bříško, no spíš špek, tak taky vložim, ale fotíme v leže, tak ještě nic moc neni vidět...

grej
autor
6. pro 2007

Krása Dib🙂 Prcek je fakt fešák🙂
Poslala jsem ti fotku ještě jednou, trochu větší, aby to bylo líp vidět 😉

Já jsem si právě zajela pro čínu a cpu se tady nudlema. Bájo🙂

dibdonka
6. pro 2007

Nech si chutnat Grej, holky díky za pochvalu, hlavně aby bylo vše OK 😉

mikulka
6. pro 2007

To je krásně vidět, dib, pěkný miminko 🙂 😉

mufy
6. pro 2007

Konečně jsem si vás dočetla.Teda vy jste pilné a taky ukecané.Ale to je moc dobře. 🙂

Já musela chystat našim klukům svačinku na zítřek.Je to od šéfa,protože měl narozeniny.Ale aspoň mi ten dnešek krásně utekl.

Vidím,že Dib už tam má svýho prcka.Je to moc krásné miminko.

Majmun ten tvůj chlapeček bude pěknej neposeda a nebo čutálista? No hlavně,že je to spokojený miminko a kope.To musí být stejně krása,když se ti to vrtí v bříšku. 😵

Zan tak já si pořídila aspoň toho králíčka,protože mimi se nám zatím nepodařilo.Ach jo.

Grej já si taky koupila něco malého,jinak bycvh už umřela hlady.

Zrovna mi psala ta kámoška,která byla před 3-4 týdny na tom KETu,že začala krvácet a HCG se začíná snižovat,tak je to dneska špatná zpráva.A já už myslela,že jí to vyšlo.Měla jít na UTZ a teď tohle.

dibdonka
6. pro 2007

Ahoj Mufy, díky za pochvalu mimíska....

To je strašný s tou tvojí kamarádkou, je mi to moc líto..... už taková naděje a potom nic. Je to velkézklamání!!! 😠

mufy
6. pro 2007

No je to hrozné.Ale co se dá dělat.Už na začátku krvácela a myslela si,že o to přišla,ale pak bylo všechno v pořádku a najednou toto.Je mi jí líto.
Opravdu nikdy nevíme,co nás čeká.Já aspoň doufám,že se mi to v tom lednu dobře rozmrazí a aspoň si vyzkouším,jaké to je mít něco v bříšku.

dibdonka
6. pro 2007

Určitě se povede a dočkáš se Mufy, věř tomu. Musíš být hodně v pohodě a nenervovat se a to ty pohodu jak v práci tak doma máš!!! A to je dobře.

Šoupla jsem tam i tu druhou, větší Fotku. Dík Grej!!! 😀

mufy
6. pro 2007

To je fakt roztomiloučký..... 🙂

Já tomu musím věřit.Vždycky když jsem si nevěřila,tak to dopadlo špatně.Tak teď si budu říkat,že všechno bude v pořádku a snad se to podaří.... 🙂

dibdonka
6. pro 2007

Holky a kde se zapoměla dneska šroubek? Že by už nevolnosti? 😀

grej
autor
6. pro 2007

Mufy - to ti tady přeci říkáme pořád, že musíš myslet pozitivně🙂
Negativní myšlenky uhnízdění mimískovi určitě nepomůžou 😉

mikulka
6. pro 2007

Mufy, to je smuté s tou kamarádkou, To musí být moc moc velké zklamání ☹
Taky se modlím, aby se mi embryjka v pořádku rozmrazila a bylo vše v pořádku, a halvně, aby se povedlo. Nějak tomu nevěřím, nedovedu si to představit a to je špatné. Musím věřit! I když u ET jsem věřila skoro na 100 %, že se to povede, a stejně to nepomohlo...

dib, ty se máš 😝 😉

zanetik
6. pro 2007

No nic zlatíčka loučím se, zachvilku jedu na masáž a odpoledne budu píct s Davidem linecký 😉 papá zítra konečně pátek...

dibdonka
6. pro 2007

Zan pa měj se....

Mikulko, to nové téma začalo velmi dobře a já věřim že tedkon to pujde jak po másle!!!! 😀 😀
Mikulko ty si hezky odpočineš na dovolený a odreaguješ a uvidíš začneš věřit a určitě se povede, protože tělíčko už bude 100 pro připravené!!!! A co šéfka? prudí? 😠

sroubek
6. pro 2007

holčinky, dneska pokračuje schůze a práce je moc a moc 😒
takže raport až zítr 😉

ale Pavlík byl fakt miloučký

taky si vás pročtu...paaapaaa 🙂
ps. může mi někdo říct, proč mám tak nafouklé bříško? už týden...bříška jsou přeci až později 😉 no kolegynka v práci mi řekla, že to měla taky...já to mívám před MS.. každou, akorát mi to prostě nesplasklo...a je to větší než běžně...papa hezký den 🙂

dibdonka
6. pro 2007

Sroubku a už bude jenom větší a větší a splaskne až za 9 měsíců 😀 😀 😀

dibdonka
6. pro 2007

Tak já se taky pomaloučku loučim, mějte se krásně a zítra paaaaaaaaa 😉

mikulka
6. pro 2007

Ha 😀 papa, dib.

grej
autor
6. pro 2007

Taky jedu. nějak vás poslední dobou zanedbávám holky! Jenže já tu toho musím stihnout co nejvíc, když budu příští týden pryč...
tak pá pá

dibdonka
7. pro 2007

Dobré ránko holky,

tak dneska leje leje leje a já se ještě blbě vyspala.....a hned od rána práce jak na kostele.... 😀 To je pesimismu po ránu, co? 😎

grej
autor
7. pro 2007

Ahoj berušky,
no tady je taky hnusně☹ Ještě že už je pátek. Já se sice vyspala dobře, ale hrozně málo.
Taky jdu makat, musím toho dnes stihnout co nejvíc🙂

mufy
7. pro 2007

Dobré ráno,
u nás taky prší a prší.Taky jsem dneska moc nespala.Miláček přišel z práce po druhé v noci a já už pak nemohla spát.
Ale dneska si to všechno vynahradíme a jdeme spolu na večeři.Už se moc těším.Tento víkend si pořádně užiju. 😀
A taky mám celkem dobrou náladu,ale to je jen z toho,že je dneska pátek. 🙂

mikulka
7. pro 2007

Ahoj holčiny 🙂 Počasí je fakt hnus.
Měla jsem divný sen. Že čas letí, a že jak vlastně měním práci, tak nestihnu moc KETů. Teda kdyby 1. nevyšel, pak v březnu bych nastoupila do školky a určitě do června bych na další KET nemohla jít, protože budu ve zk. době a to bych neměla marodit. A pak mohu čekat dlouho, než se to povede. A hlavně, to pak budu v nové práci každý měsíc na neschopence? Protože u dětí nejde být v práci, to by bylo nebezpečné po transferu. Tyhle myšlenky mě vzbudily. Ale zase si říkám, že bych neměla koukat tak moc dopředu, že nějak to bude. Kéž by všel už leden, ale to ani ještě nevím, zda jsem ok, zda odtekla všechna ta vysoká sliznice, od ET jsem měla MS spíš slabší. Takže jsem zase plná obav, jestli se vůbec toho miminka dočkám. 😔