Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
19. bře 2008

Ahoj holky,
s tím jedním pokusem IVF to je pravda? Tomu nemohu věřit, vždyť to by strašně klesla porodnost!
Už se těším an fotky od Majmunky.
Grej, to máš z té injekce.

grej
autor
19. bře 2008

MIkul - no já jsem si to myslela... Snad to brzy přejde, nemám se ráda, když jsem tak vypruzená 😉 😀 Aspoň že manža se tak snaží a je milej a pracovitej 😉

grej
autor
19. bře 2008
sroubek
19. bře 2008

grej: to je to jaro...co není 😉

grej
autor
19. bře 2008

No, Sroubku, já myslím, že mu dochází, že budu za chvíli těhu🙂
Ale mám velkou radost, fakt to vypadá dobře 😉 Dělám si fotky na "modrý střeše", tak až to bude hotové, tak vám dám odkaz 😉

mufy
19. bře 2008

Grej neboj určitě to vyjde a na jaře oznámíš manžílkovi dobrou zprávičku. 🙂
Já ani nevím,co nás čeká. ☹ Nevím,co máme před sebou. N ajednu stranu si moc přeji,aby nám řekli,že nemusíme jít na IVF,že podstoupíme jen IUI,ale to by muselo být jen s dárcem. Pak přemýšlím,že bychom zkusili IVF,ale napůl s dárcem,nechci se jen tak vzdát.Prostě pořád myslím na manžílka. I když nevím,jestli bych třeba pak nemohla potratit,když je tak malá pravděpodobnost.No zkusím ještě bojovat a jít alespoň na jedno IVF v tomto roce,dokud to bude hrazené pojišťovnou.

S tím placením IVF je to dost sprosté.Mám ještě 3 pokusy a kdybych si to měla platit sama,tak se nedoplatím a ani nevím,kde na to vezmu. 😒

grej
autor
19. bře 2008

Mufy, já myslím, že byste raději měli jít orpavdu do dárce. Vím, že je to blbá představa, ale pokud nemá manža ty spermie kvalitní, tak i kdybyste třeba otěhotněli, tak by nemuselo být miminko zdraví. To bych neriskovala 😔

Být tebou, přejdu do Brna a rovnou požádám do IVF s dárcem.

grej
autor
19. bře 2008

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

Koukněte holky jestli budete chtít... Ještě tam není aktuální stav, ale brzy to doplním 😉

mufy
19. bře 2008

Grej máte to tam moc hezké,ještě bych chtěla vidět ten pokojíček pro miminko až ho budete mít hotový.
Všimla jsem si,že máte skoro stejnou skříň ze Sconta jako máme my. Akorát,že máme 4 šuplíky a vy máte tři, jinak je úplně stejná. Koupili jsme ji v Asku.

S tím dárcem bych to klidně i zkusila, záleží na tom,co mi řekne za 14 dní doktor,jak se k tomu prostě postaví. Mě by to nevadilo, jen kvůli manžílkovi,ale on je s tím prý smířený. Kdyby nám řekli,že jinak to nepůjde,tak jdeme nejdřív do IUI, na IVF můžeme jít pak,až kdyby se to takhle nedařilo.
Zůstanu asi v nemocnici,protože tam jsou lepší ceny než jinde a pokud by to šlo s tím dárcem,tak pak už je to jedno,kde to bude.

Já teď spolkla venku něco ( nevím co ) a je to v krku,už jsem to i zapila a zajedla,ale pořád to tam mám.Blééé nevím co dělat, je to hnusné.

grej
autor
19. bře 2008

Mufy - nějakou mouchu si spolkla? Ty ještě ale asi moc nelítaj, co? S tím ti moc neporadím. leda to zkusít dál zajídat a zapíjet...

No je fakt, že možná by IUI stačilo, abys zas nemusela na stimulaci. No uvidíš co poví doktor.

Na dětském pokoji teď pracujeme, ale zatím z toho bude jen moje pracovna...

Ta skříň je dobrá, jen se na tom kluci pěkně nadřeli než to složili...

mufy
19. bře 2008

Grej já právě ani nevím,co to bylo,jestli moucha nebo něco jiného.Ale pořád to cítím v krku. 😖
Fuj. Už jsem jak žok,když to pořád tak zapíjím a drží se a drží.....

S tou skříní jsme se taky nadřeli, dalo to dost práce,ale jinak je v pohodě. Už ji máme 2 roky a pořád drží... 😀

S tou IUI bych chtěla jít jako první,na IVF už jít nechci a tím bych i ušetřila nějaké penízky.Třeba na dětský pokojíček.

grej
autor
19. bře 2008

Tak co Mufy, už je "moucha" lepší?
Já se loučím. Jedu na masáž zad a pak domů. Zítra tu asi moc nebudu, hlavně dopoledne. Budem tu mít audit 😖 🙄 Tak papa.

mufy
19. bře 2008

Grej moucha už je lepší.Dala jsem si rohlík,tak snad jsem ji vypudila. Tak jsem si říkala, že kdybych snad byla těhotná,tak bych se bála, jestli bych něco i nechytla.

No nic tak se Grej mě, užij si masáž zad, já jdu taky. Papa

mikulka
19. bře 2008

Grej, to je krása, ale musela to být příšerná dřina a starosti. Za jak dlouho jste to měli dostavěné a zrekonstruované?

Mufy, já být tebou, jdu do dárce. Myslím, že už je to jasné. Zbytečně byste se trápili, kdyby to s vašimi spermijkami nešlo a pak byste stejně skončili u dárce. Záleží ale hlavně na manželovi, aby s tím byl vyrovnaný.

zanetik
20. bře 2008

Dobré ranko, tak jsem se včera nestihla ani rozločit, byla jsem tady sama bez šéfky a pak jsem letěla na pojišťovnu, tak snad to už je všechno vyřízený....

Jinak včera jsme měly zase kuželky a pak jsme šly ještě vedle na bowling a dnes mě šíleně bolí napravo za krkem, na hlavě mám bouličku a hlava mě bolí, tak to bude super den 😒

Grej jsem ti včera psala, jak to máte krásný jaký to je rozdíl po novu a po staru, to se to pak bydlí...my teď měly problém že nám neodtíkal sprcháč a tekla hadice, to už máme asi třetí a to bydlíme teprve 2,5roku a všechno máme nový, prostě dneska nic nevydrží...

mufy
20. bře 2008

Dobré ráno.

Zan ty si teda užíváš. 😉 Taky bych někam šla. Manža je po té dovolené nějakej přešlej, na sex ani na nic nemá náladu. 😒 Spíš bych tipla i to,že to bude tím,co mu doktoři řekli. Ach jo. To jsou ale starosti.

Mikulko uvidím,co mi řekne doktor,pak budeme dumat co dála co bude pro nás nejlepší.

grej
autor
20. bře 2008

AHoj holky, jen v rychlosti. Dnes máme ten audit.
Po ránu to moc dobře nezačalo, zaspala jsem. Já, která si zakládá na dochvilnosti. Celkově jsem v životě zaspala asi tak dvakrát. Z toho jednou když jsem jela na státnici a po druhé teĎ. Je to normální???
ALe mám štěstí, auditor uvízl v koloně, takže bude mít zpoždění ještě větší 😉

Mikul - stavba nám trvala asi tak od května do prosince. V dubnu jsme začali kopací práce a stěhovali jsme se nahoru 14 dní před Vánoci.

Díky za Vaše pochvaly🙂

Tak já letím připravovat dokumenty. Papa

sroubek
20. bře 2008

tak hodně štěstí grej 😉

já su úúúplně umavená...hrozně moc...spala bych a spala...bez legrace ☹ 😵

tak papa a hezký den kočky 🙂

mufy...budu ti držet dlouhodobě palečky 🙂

mufy
20. bře 2008

Já taky vůbec nezaspávám. V této práci se mi to stalo jen jednou,ale naštěstí jsem to všechno dobře stihla.

Grej užij si audit. 😉

Sroubku jsi moc hodná,to fakt bude dlouhodobé řešení. Nakonec tu z vás zůstanu asi sama,než se doktoři k něčemu rozhoupou. ☹

sroubek
20. bře 2008

neblbni..to bude raz dva a my tě neopustíme 🙂

mufy
20. bře 2008

No to doufám,že nepůjdete dojiného tématu. Já už jsem si na vás za tu dobu zvykla. 😀

zanetik
20. bře 2008

No tak já taky nezaspávám a v práci se mi to povedlo jen jednou nebo dvakrát...
Mufy neboj já tu budu, my ještě nic ani nezačaly řešit, nějak teď na to není vhodná doba...
Grej doufám, že audit probíhá v pořádku 😉

grej
autor
20. bře 2008

Mufy - neboj! Tohle je naše téma, to se jen tak neopouští!!

Tak audit dopadl skvěle, bez ztráty květinky 😉 Dostala jsem na zbytek dne volno, takže jedu domů pomáhat miláčkovi v budování domečku.

Tak zítra páááá

mufy
20. bře 2008

Grej ty se teda máš.Já bych taky hnedka jela domů. Sice s tím mým miláčkem nic není,ale i tak bych za ním spěchala.
Tak papa Grej 🙂

Zan aspoň ty bys tu byla,ale určitě by se na nás někdo občas přišel podívat z těhulek. 🙂

mufy
20. bře 2008

Tady dávám odkaz:

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...

Čím víc lidí,tím líp. 🙂

zanetik
20. bře 2008

Jo holky i tak nás tady nenechaj samotný neboj...tak pro dnešek se loučím, jedu ke kámošce na kafčo a pak domů uklízet, David dodělal ty odpady, ale je tam všude bordel na podlahách, tak zítra pááá

mufy
21. bře 2008

Dobré ráno děvčata. Tak je konečně pátek a 3 dny volna před námi. Už se moc těším.Po dlouhé době má i miláček se mnou volno,tak si budeme užívat. Včera byl dokonce i sexík po 3 týdnech. 😀

grej
autor
21. bře 2008

AHoj holky🙂
Taky jsem ráda, že je pátek, ačkoli já si volna asi moc neužiju. Budu uklízet po té naší přestavbě... A manža jde chudinka do práce☹ Celý týden makal doma a teď bude makat v práci...

Už aby bylo odpoledne!! Fákt se těším 😉

mufy
21. bře 2008

Jo Grej já se taky moc těším. 🙂 To my si zase budeme pěkně užívat a lenošit. Zítra jdeme na bouling a pak na véču.Já se tak těším........ 😀 Vždycky když byly velikonoce,tak miláček pořád dělal,tak teď si to za ty roky vynahradíme.

U nás zase sněží. 😒

grej
autor
21. bře 2008

Ty jo - u nás taky pořád posněhává, ale jak tu máme nad nulou, tak to nezůstává ležet. Možná je to dobře, to by zas byla v Praze dopravní kalamita...

Tak to já budu celý víkend i v pondělí sama. ALe já to nějak přežiju. Možná se pojedu podívat za Majmunkou do porodnice. Už je mi dobře, tak bych jí ani nenakazila 😉