Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
7. pro 2007

Já už utíkám, musím k našim a pak jdu bruslit, tak krásný víkend a v pondělí papá 🙂 🙂 🙂

mikulka
7. pro 2007

dib, ano, příští sobotu! Už aby to bylo. 😉
Zítra douklidíme byt, upeču rohlíčky, udělám výnoční výzdobu a bude hotovo. Těsně před dovčou nakoupíme jídlo na vánoční den. Akorát kočičce se po nás bude stýskat. Ale máma jí sem bude choidt dávat jídlo a utěšovat v samotě 🙂
Co ty o vík.? Budeš odpočívat?

mikulka
7. pro 2007

Na zítra jsem objednala paní na umytí oken a dvěří, to letos nestíhám, a zrovna prší 😠

dibdonka
7. pro 2007

No já taky plánuju že upeču rohlíčky a lepený z lineckého...... jinak chceme do kina na pohádku se synem od manžela..... no a já bych koukla po nějakých tehulkovských kalhotech.
No poslední týden v práci tě čeká, tak ten se pěkně asi potáhne a potom se vracíte až na štědrý den?

mufy
7. pro 2007

Tak já už taky pádím.Mějte se moc krásně,já se teda mít budu.

Jo a mimochodem,už mám napečeno 4 druhy cukroví.A to snad stačí,ještě možná bude jeden nebo dva druhy.Ale přehánět to nebudu.

Tak krásný víkend kočenky. 🙂

dibdonka
7. pro 2007

Pa mufy měj se krásně....
😀

dibdonka
7. pro 2007

Tak já taky pomaloučku vypínám. Mějte se pěkně a v pondělí pa 🙂

mikulka
7. pro 2007

Vracíme se 22. v noci 🙂
papa, kočiny, a hezký víkend!

michina
8. pro 2007

Ahojky, tak vás po dlouhé době zdravím!!!! 😉 Koukám, že máme novou dikuzi a taky nové těhulky, Sroubecku a Dibdonko, moc gratuluju!!! Určitě všechno dobře dopadne... 😵

Jinak u nás žadné // 😠

Plně s tebou, Mikulko, soucítím, protože já jsem se taky konečně odhodlala a dala výpověď. A jsem strašně ráda, že jsem to udělala, strašně se mi ulevilo. Možná si pamatujete, že tam jsem jen od dubna, o výpovědi přemýšlím v podstatě už od začátku, ale chtěla jsem to vydržet s nadějí, že to bude lepší, ale šéf je děsný. Mám to teď tak jako u tebe, Mikul. Když jsem dala výpověď - naštěstí jsme se domluvili na dohodě, takže bych měla k 15.12. skončit (doufám, zatím je to jen ústně, ale prý že jeho slovo platí). Ale od té doby je to hrůza, není to sice vyložený teror, ale takové to ponižování, podřadná práce, shazování před kolegy... No v životě jsem nic takového nezažila, už se moc těším, až budu odtamtud pryč!! Nová práce už se rýsuje, možná hned od 1.1. Ale manža říkal, že když to nevýjde, ať nešílím a v klidu hledám dál, že když by na to přišlo, tak nás oba pár měsíců uživí. Už teď se těší, že budu konečně brzo doma a budou teplé večeře, když nebudu chodit do práce.. Ale já věřím, že to od 1.1. výjde.

Z toho taky vyplývá, že jsem si nechtěně naordinovala nemyslet na mimi, přestala jsem měřit, sledovat, který den cyklu jsem a kdy by mohla být ovu, při tulení jsem nemyslela na to, že chci otěhotnět.. prostě přesně to, co se říká, nemysli na to, příjde to samo... A nic.. ☹ Každopádně teď musím rychle najít nějakou práci, přečkat zkušebku 3 měsíce a pak můžu být těhu. Samo, že se snažíme dál bez nějakého omezování. V březnu to bude rok od mé příhody a říkám si, že pokud se to do té doby nepodaří, tak stejně musím na pravidelnou preventivku ke gynekologovi, tak se poradím jak dál...

mikulka
8. pro 2007

Michinko, tak to je dobře, že jsi dala výpověď! A že jsi an mimi nemyslela podle mě nestačilo. Byla jsi ve stresu, a to je pro otěhotnění špatné. Teď bude však vše lepší, uleví se te bez té práce 🙂 😉

grej
autor
9. pro 2007

Ähoj holky, moc se omlouvám, že jsem se Vámi ani nestihla v pátek rozloučit. Podařilo se mi rychle vypadnout a aspoň jsem sjela vyzvednout to zboží z Amway a pak jsem nakupovala až do devíti večer dárky 😖
Ale už mi schází jen dva nebo tři, tak ty snad zvládnu až se vrátím z laparky a bude mi lépé.
Jinak víkend byl fajn, pouklízela jsem ještě doma, vyluxovat, vytřít, zalít pořádně kytky a tak.

Holky manža je poslední dobou hrozně úžasnej, až jsem z toho vyřízená 😵 Je hrozně milej, pořád mě tulí a pusinkuje a objímá a tak... Asi je smutnej z toho, že mu odejdu do nemocnice 😉

Od včera taky držím tu dietu, jen kašovitou stravu. Sice tam píšou, že můžu vařené nebo dušené maso, ale nechci to riskovat. Takže do sebe cpu jen bramborovou kaši a jogurty. Uvařila jsem si taky puding, takže na tom budu asi zítra a v úterý už nemůžu nic kromě lehké snídaně.

Taky jsem začala užívat ty vaginální čípky Betadine, co mám zavádět 4 dny před výkonem. Jsou hnusně hnědý a i v lékárně mi říkali, že si mám brát na noc vložku, protožë to bude vytékat. A? Nic... všechno zůstalo ve mě. Jsem zvědavá na dnešní noc... 😕

Mimochodem - opět mám mykozu. 😠 😠 Těšila jsem se, jak si s manžílkem ještě užijeme, když budem muset mít takovou pauzu a ono nic. Včera odpoledne jsme se pěkně potulili a do večera se mi rozjela taková mykoza, jako už jsem dlouho neměla. Fakt nechápu z čeho 😠 ALe po tom jednom čípku se to hodně zlepšilo. Píšou v příbalovém letáku, že se to používá u dlouhodobých zánětů, tak to asi bude pomáhat i na mykozu. Jestli se to do úterka hodně zlepší, tak asi zkusím gynekoložku ukecat, aby mi to příště předepsala...

Včera na mě taky přišel hroznej splín. Měla jsem pocit, že jsem hnusná /samej beďar/, tlustá /přibrala jsem asi 3 kg, mám pořád nafouklý břicho/, neplodná a s věčnýma zánětama 🙄 Když šel manža večer do sprchy, tak se mi až spustily slzy 😢 Asi to taky bylo tím, že jsme předtím koukali na "Tlustou řeckou svatbu" 😅

Přeji krásný večer holky, už mi uschla podlaha, tak to jdu dodělat a jdu hajat.

Zítra páááá

P.S. Michi - je dobře že jsi dala výpověĎ. Nic nestojí za to, aby se člověk tak v práci stresoval... S Novým rokem změna zaměstnání a pak určo přijdou i ty // 😉

dibdonka
10. pro 2007

Dobré ránko holčinky,

Michi, gratuluji k výpovědi, je to vždy velký krok a člověk potřebuje k tomu odvahu. Je to dobře a uvidíš, že brzy Ti budem gratulovat k nové práci a následně k // 😉

Grej ty smutno jedna. Nesmutni, bude vše dobrý, jen to vydržet v tý nemocnici a potom už bude dobře. Nemocnice to je vždycky hodně psychicky náročný. Doma máš o vše postaráno, tak uvidíš bude to vše dobrý!!!! 😉
Grej zítra už nastupuješ do nemocnice?, nebo až ve středu a kdy by tě mli pustit dom?

Tak já o víkendu pekla, konečně jsem se dokopala, byli jsme na vánočních trzích a tak užívali víkend, až jsme dneska zaspali do práce. To se mi normálně nestává...... ale stalo se, takové hektické ráno!!!!

😠

grej
autor
10. pro 2007

Dobré ranko🙂
My se byli v sobotu taky podívat na Staromáku na stromeček a na trhy, ale byla to katastrofa. Nedalo se tam vůbec hnout! Obešli jsem si Staromák, podívali se z dálky na strom a za jeli domů. Takových lidí! Hrůza!! Ani jsem si nemohla dát něco dobrýho (klobásku, trdelník, kaštany...), protože už jsem měla tu dietu 😠

Já jsem nic nepekla, ale taky už mám doma 3 druhy cukroví. Od babičky 😅

Dib - já vím, že to bude všechno dobrý... Do nemocnice jdu zítra mezi druhou a třetí odpoledne. Uvidím, jak to tu dnes budu stíhat. Když to všechno zvládnu, tak už jsem ani zítra nepůjdu. Já si myslím, že pokud mi nebudou nic řezat, tak mě pustí už ve čtvrtek, protože mi napsali předpokládanou hospitalizaci 2 dny a prý nemají místo. Ale budu se tam s nima muset poradit, hlavně aby mi udělali i tu hystereskopii. Do těch papírů mi to nenapsali, tak jsem z toho trochu nervozni...

My jsme v neděli spinkali do desíti (to je, co?) tak jsem večer samozřejmě taky nemohla usnout a teď jsem jak králík. Usnula bych hned!

mufy
10. pro 2007

Grej nesmutni, já vím,kže je to všechno psychicky hodně náročné,ale víš,co mi vždy píšeš ty.Že nemám být smutná a že se to všechno podaří.U tebe to bude taky dobré.Pobudeš si 2 dny v nemocnici a půjdeš domů,ale zase budeš vědět,že jsi v pořádku.To já o té laparoskopii pořád přemýšlí,že bych na ni měla asi jít,ale asi až po tom druhém pokusu,když se to nepodaří.

Jinak já měla včera strašnou noc a den.Něco jsem asi blbého snědla a celou noc jsem nemohla spát,jak mě bolel žaludek a celý den jsem byla jen na hořkém čaji a rohlíkách.Celý den jsem jen ležela,až mě bolela záda. ☹
Ale zase jsem si užila s miláčkem pěkný pátek a sobotu.
V pátek mě vytáhl do města na grilovaná žebírka a v sobotu na punčík a zákusek. 🙂
No a neděle byla taková špatná.A to jsem se tak těšila.Ale zase jsme se 2x tulili.A to bych měla mít teď někdy v týdnu ovulaci.No jenže jak se máme tulit,když je miláček pořád v práci.Ach jo... ☹

grej
autor
10. pro 2007

Mufy, já vím. Všem se nám to podaří!! To jsou jen takový návaly smutku a vzteku, který ale vždycky brzy přejdou 😉

Já myslím, jestli nemáš jiné problémy nebo podezření na srůsty, tak by asi stačilo jen zjistit průchodnost tím profukem, ne? Ta laparka je přeci jen větší zásah...

Závidím ti to tulení! My nic☹ Ale snad se to povede dnes. Ty čípky mi hodně pomohly, mykoza je v trapu, tak ať si naposledy užijeme před tím dlouhým půstem 😉

dibdonka
10. pro 2007

Holčinky jdu na sváču a potom zase budu u vás.... 😀

mufy
10. pro 2007

Grej já mám taky takové chvilkové návaly smutku a bezmoci.fakt je to i tím,že jsou zase vánoce a už druhé,co se snažíme.Ale ono to přejde.Hlavně chce na to nemyslet,jenže ono to stejně nejde.

Grej my se sice tulili,ale spíš bychom měli v době ovulace a teď nevím,jestli tam ty mršky vydrží.Ani vlastně nevím,kdy ji mám mít.Po tom IVF to mám jakési divné.

mikulka
10. pro 2007

Ahoj holčiny, my o víkendu douklidili byt, udělala jsem ještě jeden druh cukroví, a máme hotovo. V so jsem dost smutnila. Měli jsme totiž na celý den synovce (7 let). Manžel s ním byl na závodech aut, já mezitím uklízela a připravovala oběd. Pak přišli, dali jsme si obídek a povídali si, já pak myla nádobí a manžel si hrál se synovcem a auťákama a pak jsem si s nima hrála i já. Bylo to jako bychom byli rodina. On je synovec moc veselé dítě, pořád se směje, je s ním fakt sranda. Když jsme ho večer odvedli k ségře a vrátili se do bytu, bylo tam takové prázdno a smutno ☹ Oba jsme to cítili. A to jsem ještě potkala sousedku a říkám jí, že se chci vrátit k dětem, a že jsem dala výpověď, a ona: Vám by už slušelo vlastní.
Tak mě dorazila, že jsem propadla beznaději, abych vůbec otěhotněla a měla děťátko.
V so jsem dostala MS, a to jsme se tak těšili na tuleníčko. Ale hlavně, že MS chodí pravidelně, i když stejně mám pocit, že je nějak slabší po tom IVF.

Grej, tak ty už nastupuješ zítra odpoledne do nemocnice? Teda. To to vše utíká. Snad ještě stihnu přečíst, jak jsi dopadla, v so jedeme na tu dovolenou 🙂
Betadine znám jako roztok, je to silná dezinfekce.

mikulka
10. pro 2007

Holky, ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli vás někdy bolela prsa i po MS? Já jsem dnes 3DC, MS skoro už není (což je divné), ale staršně mě bolí prsa. Měla jsem to i minulý cyklus, vlastně mě teda bolí už druhý měsíc a mám je takové trvdé. 😕

dibdonka
10. pro 2007

Ahoj Mikulko,

holky nesmutněte, už se na vás všechny musí usmát to štěstíčko. Mikulko, prsa mě občas bolívávala, někdy i bradavky jsem mívala citlivé, že jsem se jich nemohla ani dotknout, no a tedkon ani nemluvě.

Zase mě strašně bolí záda. Je to strašný, už nevim co s tim. Podle mě to je z toho jak jsem dělala cukroví, jak jsem válela a zpracovávala těsto. Už aby to zase polevlo.... ☹

mikulka
10. pro 2007

Dib, bolest zad, to je moc nepříjemné, znám. Dají se ale dělat i lehké cviky, i v těho by šly, to by ti mohlo pomoct. Z toho válení těsta by to mohlo být. Ale spíš záda bolí v těhu?

sroubek
10. pro 2007

ahojky kocky...tak se snažím vytvořit si fotoalbum..vkládám odkazy..a nějak mi to nechce fachat...tak uvidíme

grej: ta nálada je před nemocnicí normální...tam se nikomu nechce ☹
ale uvidíš...jak ti řeknou že je vše ok...půjde to šup šup úplně samo...tak nějak to říkala majmun 🙂

holky já jsem kecka..už jsem to řekla mamce a ségře 🙂

a včera jsem řídila auto z kytína(u dobříše) až do Prahy...na háje a jela jsem se přes Zbraslav...samá zákruta..černočernou tmou hou hou hou... 🙂

mikulko: to jsem teda neměla...ale může to být ještě k té MS

mě prsa trošku pobolívají...ale spíše mám žízeň a spala bych..království za postel..ale to je spíš tím počasím 🙂

dibdonka
10. pro 2007

Mikul bolí mě to mezi lopatkama, tak možná je to i kvůli těm narostlým prsům, ale co budu dělat až budu kojit, to budou ještě větší.... ☹

sroubek
10. pro 2007

dib: odkdy ti začlo být 😝 mě je pořád 😀

dibdonka
10. pro 2007

No mě taky bylo už blbě a ještě jsem nevěděla že jsem tehu. Vždycky si dej k posteli nějakou sůšenku nebo čokošku, nebo prostě nějakej pamlsek, aby jsi to mohla zblajznout hned jak otevřeš oči a potom až vstávej. Dodržuj pitnej režim hlavně kvůli stolici. No jinak nevolnosti se mě drží stále..... doufejme že přwstanou 😀

sroubek
10. pro 2007

já to napsala blbě..mě je pořád dobře 😀
tak čekám až přijde to 😝

dibdonka
10. pro 2007

Neboj ono to přijde........ začne Ti všechno vadit, jako když něco ucítíš, jako lednici, vůni nějakého parfému a pokud to bude smrad, tak se ti začne zvedat kufr... ale každej je jinej a každej to snáší jinak..... tak ti přeju aby ti bylo dobře... 😉

sroubek
10. pro 2007

holky blbla jsem trošku s fotoalbem..nějak se mi to ale nechce načíst no uvidíme... prozatím jdu makat..už fakt musím ...zítra paaaaaaaa 🙂

sroubek
10. pro 2007

dib: díky , zatím paapaa 😀

mufy
10. pro 2007

Mikulko musím říct,že mě taky bolí nějak víc prsa od toho IVF.Dalo by se říct,že skoro pořád.Před MS po MS, před ovulací atd.Je to hrůza.Fakt je to tělo tak zblblé.No nejraději bych na to už nešla,ale co se dá dělat,miminko chci,tak to musím překousnout.
Snad ten KET vyjde....ach jooooooo......