Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
25. dub 2008

Já platila posledně 15.500,- léky hradila celé pojišťovna, což je super,protože dát za to dalších skoro 10.tisíc,to by bylo něco.

No jasnačka,že je na příznaky ještě brzy,ale někomu se nalijí hnedka po ET.To bych chtěla taky.

mikulka
25. dub 2008

Je to tak, já bych velký prsa nechtěla (i když dříve jo, to jsem měla z malých prsou mindrák, ale to už nemám 🙂 ). Mně se líbí malý a mám pocit, že neobtěžujou a nebudou snad tak brzy povislý 😕 . Ovšem povím vám po kojení, jak budou moje prsa vypadat! 😕

Na těho příznaky je fakt brzo. Mně prsa bolela a měla jsem je větší i po stimulaci. A jinak co si vzpomínám na úplně první příznak, ten jsem měla asi 9 den od ET, že mi přestalo chutnat kafe a trochu mi smrdělo. Ale těhotentství jsem to teda tehdy nepřikládala.

Grej, těho nevolnosti a zvracení nechtěj, to je šílený. Teď mi zjistili, že nemám minerální látky, vše šlo pryč se zvracením. Takže to fakt nechtěj, nemůžeš nic, jen jsi vyčerpaná.
Teď se to zlepšilo a doufám, že bude třeba někdy celý týden, kdy budu zcela bez zvracení. 🙂

grej
autor
25. dub 2008

Mikul - já vím, že je to hrůza. Já to řekla jen tak ze srandy, samozřejmě že by bylo lepší, kdyby mi nic nebylo 😉

Tak já se loučím holčinky moje, jedu na nákup a pak domů. K večeru sem zase kouknu, ale to vy už tu asi nebudete.

tak krásný víkend a snad se to počasí umoudří!!

mufy
25. dub 2008

Grej ahojky a všem přeji pěkný víkend.

Snad nebude pršet,ale u nás se to už začíná kabonit,takže večer bude pěknej slejvák.

No nic já už jdu taky,tak se mějte pěkně a po víkendu čekám na dobré zprávičky od Grej. 🙂

zanetik
28. dub 2008

Ahojky berušky jdu vás je pozdravit a musim makat mam toho v práci hodně, jinak zbytek dovci super, jen jsem uplně k.o., protože z pátka na sobotu jsme spaly jen dvě hodinky a ze soboty na neděli vůbec a v 8h ráno jsme jely rovnou na letiště 😅

grej
autor
28. dub 2008

Ahoj holky, tak koukám, kde nikdo tu nikdo 😀 Teda kromě Zan, pardon 😅
Tak pěkně pracuj Zanetíčku a až budeš volněji, tak doraž a budeš vyprávět!!!

U mě nic nového, prsa už nebolí vůbec, jen mě začalo hrozně bolet břicho jako na mrchu. Spíš teda tak jako by mrcha už dorazila. I když teda zatím nic...

mufy
28. dub 2008

Dobré ráno holky,

teda Zanetík, ty sis musela ale užívat. Jak to vidím,tak dneska půjdeš z práce přímo do postele. A co miláček, těšil se na tebe?
Užila sis to tam aspoň pořádně a odpočinula, načerpala nové síly a rozmyslela se co dál?

Grej tak jak jsi na tom? Už jsi dneska 11. po ET.Cítíš něco?Moc držíme pěstičky,ať se to povede.

grej
autor
28. dub 2008

Ahoj Mufy,
no, jak jsem psala zrovna když jsi psala taky 😉 Hrozně mě bolí břicho, prsa splaskly a už vůbec nebolí, vylezly beďary. takže to moc slavně nevidím 😒

zanetik
28. dub 2008

No jo užila jsem si to fakt strašně moc a už se mi tam po tom všem stýská...
No to asi do postele ne, musím zařídit nějaký věci, nakoupit, na solárko, k našim, večer chvilku s Davidem , který se snad tešil, i když pořádně se přitulil až ráno když jsme měly vstávat...
No spíš než odpočinutá jsem pěkně nevyspalá, ale to se srovná...a co bude dál nevím, bůh mě pěkně zkouší, tam se do mě zamiloval slovák a chce abych se vrátila a byla tam s ním....

Grej tak budem doufat a věřit, že se to změní, já si teprve teď musela dopočítat kolikátý den jsem, ještě že je koník, protože jsem si to nikde nenapsala, jsem 29DC a včera mě začaly bolet prsa,ale já s tím nepočítám, protože plodný dny jsme stejně asi byla pryč..

mufy
28. dub 2008

Grej já si tě i četla na IVF2, nezoufej, to ještě nemusí nic znamenat. Kdy budeš testit?

Zanetík,ty máš teda ale nápadníků.No a co David, těšil se aspoň na tebe? No třeba to zrovna vyjde.To by bylo fajn. 🙂

grej
autor
28. dub 2008

Zan - teda ty jsi žena vamp... kolem kterého chlapa projdeš, tak ten tě miluje 😉 Není divu, že David žárlí 😉

Mufy -no snažím se myselt pozitivně.
Chtěla bych to s testem vydržet do pátku, ale nevím nevím 😀

zanetik
28. dub 2008

no právě že ne, když se mi někdo líbí tak se na mě ani nepodívá a s tím slovákem jsem ani neflirtovala, spíš měl úlet s kámoškou a do mě se prý zamiloval...
David se snad těšil...nevím...a žárlit může tak akorát na zajíčka, jen tak mimochodem slovákovi bylo včera 24 😅

grej
autor
28. dub 2008

Zan - ty jsi zvíře 😀 Další zajoch do sbírky 😀
No ono to tak bývá. Kdo se líbil mě, tak o mě ani nezavadil a já se líbila samým sociálům, úchylům a takovým těm hrozným brejlounům a tak...

majmuna
28. dub 2008

Ahoj kocky 😉

Tedaka jsem chudaka soupla na balkon a tak vas jdu pozdravit....mam spatny svedomi ze jsem vcera napsala jen na miminka breznovek 😀

Zanet jak ty to delas? 😀 Do me se asi jen tak hned nikdo nezamiluje ☹ .....mamporad jeste radnou nadvahu a sebevedomi vite kde... 😀

Grej co letadylka? Ja jako mala byla unesena hlavne z potravy kosmonautu v tech tubach 😀 Neco jako v Navstevnicich 😀

Holky kde najdu sroubase? Ve kterym tematu? Ja ji chci jit zprdnout ze na nas ted kasle i kdyz jeste neni mrnous na svete 😀

Jo a dala jsem prdecka do alba tak se juknete 😉

Dneska mi zase dorazi rodice a tak budu zase co nejvic volnyho casu travit v praci...Do patku tu byla tchyne a uz mi to lezlo na mozek 😠 .Ted jdu vyuzit chvilky pred krmenim a udelat ze sebe cloveka 😀 I kdyz to bude tezsi a tezsi...nechavam si narust vlasy a uz ted nevim co s tim mam udelat 😅 Takovej pruser na hlave se kterym se budim jste nevidely 😀

Tak pacek a na vsechny moc myslim!!!!!!!! 😉

grej
autor
28. dub 2008

Ahoj Majmu!! Jé - já skleroza zapomněla holkám napsat o Teďákovi... A to jsem si ho hned včera prohlídla 😉 Krása!!

No, letadýlka dobrý, jen mi po dvou hodinách už přišly všechny stejný a byla jsem ráda, že jdem na klobásu. To byl zlatý hřeb celé výstavy 😀
Ano - jídlo pro kosmonauty a přistávací modul. To mě taky zaujalo nejvíc a to nejsem malá 😀

Ona sem Šroubek moc nechodí. Já jí v pátek volala. Prý je OK, jen teĎ musí bydlet u sestry, protože budoucí manža má nějakou virozu, tak aby to nechytla. Ve čtvrtek byli u doktora a prý je vše OK.

Tak pa, hezky se ustroj, ať maminka neomdlí, až tě uvidí 😉 Já se na vás přijedu zas brzy podívat. Papa

mufy
28. dub 2008

Nazdárek Majmunko, ty mamino naše. 🙂 Hned se musím na Teďáka podívat, jak zase vyrostl. No není to žádnej med,že? Jinak já taky ráno vstávám s průserem na hlavě a jak budu doma,tak jsem se rozhodla,že s tím něco udělám a změním i barvu.

To je dobře,že je Sroubek v pořádku.

Zan,kdybys byla chlap,tak ti napíšu,že jsi kanec. Ty máš teda na chlapy štěstí, o mě taky zavadí jen samej úchyl, škareďák atd. Ale žádnej pěknej,kterej se líbí mě. No jo,taky už nejsme nejmladší a jsme hlavně vdané,tak to mladší pány asi odrazuje. 😀 A nebo že by i teď ty kila , co máme nahoře z těch injekcí? 😀

mikulka
28. dub 2008

Ahoj holky, zak jsem zvědavá hlavně co Grej.
Snad teda MS nedorazí! To břicho je normální, já to teda sice neměla, ale holky to popisovaly, že je bolelo jako na MS. Jestli mě bolela prsa, to už nevím. Myslím, že mi právě taky nějak přestaly, takže jsem šílela.
Jinak trochu se dá poznat podle barvy pochvy. V těho je hodně prokrvená, červená až fialová. Já si tehdy myslela, že mám nějaký zánět, a bylo to těho 🙂

Ahoj Zan. Tak sis tam rozmyslela, ke komu máš blíž, jestli k Davidovi, nebo k zajíčkovi? A co jinak, byly jste tam na nějaké diskotéce? Jak tak vypadaj dikcotéky a co hospy?

Majmu, a jak jde kojení a starání se o malého? Dá se to zvládnout? Tedík je moc hezký, má takový veselý oči 🙂

Mufy, a co ty, stimulovat začínáš už brzy, ne?

Holčiny, já místo abych přibírala, tak jsem zase kilo zhubla ☹ Nechápu to, zvracím už jen malinko tak 3x do týdne a jím docela normálně. Jen aby bylo malé v pořádku. Nevím, jestli je normální, že nepřibírám v 16 tt.

oskarka
28. dub 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem vpadám, ale chtěla bych pozdravit mikulku (spolubojovnici z Pronatalu🙂). Mikulko, já jsem taky ještě nepřibrala, nic si z toho nedělej. A jak se jinak cítíš? To zvracení už ustává, jo?

zanetik
28. dub 2008

Já si právě myslím, že chlapy přitahujeme tím že nejsem sami...
A nemyslete si že na mě letí nějaký krasavci, tak to byly většinou divný kluci, ale zajíčci jsou takový obyč.

zanetik
28. dub 2008

Musím kouknou taky na Tedíka.
Mikul byly jsme právě ze soboty na neděli, diskotéka super, všichni se tam bavěj nikdo nesedí....hospody dobrý jen všude zavíraly nejdýl maj snad do 1h a hlavně alkohol tak je dost drahej, ale všichni chlastaj první ligu a nikde se tam nekouří, takže před barama je taky věčně narváno...

mikulka
28. dub 2008

Ahoj oskarko, tak to jsem ráda, že taky někdo nepřibral 🙂 Zvracení už je lepší, teď to je tak 3x do týdne a ne už tak urputně. Nevolnosti mívám občas, spíš večer, nebo když jsem unavená.
Prosím tě, oskarko, jak často chodíš na kontrolu a dělají ti vždycky UZ? A bříško máš? Já mám jako by u pupku a pak směrem dolu takovou bouli. Ale všude čtu, že se už má pomalu ztrácet pas, ten ale mám ještě normální. Co ty?

mikulka
28. dub 2008

Grej, ha brejlouci, hezké slovo, to na mě šli taky! 😀 A měla jsem taky "štěstí" na kluky s extrémně krátkýma nohama, což nesnáším. Jak se někde na díze objevil krátkonohý, už si mě holky dobíraly, že je můj a taky jo, během chvíle šel po mně 🙂 Manžel má naštěstí dlouhatánské nohy 🙂 😉

oskarka
28. dub 2008

Mikulko, na kontrolu ke gyn chodím jednou za 3 týdny - teď půjdu 5.5., a to budu v 16tt+4, ultrazvuk mi dělala na obou kontrolách předtím. A co se týká bříška, tak roste, přesně mám pocit, že mi mizí pas (ale jak jsem silnější tak to na mne není tolik vidět jako kdybych byla hubená, to už by asi bříško vykukovalo více).

mikulka
28. dub 2008

No já jsem hubená (zvlášť teď! 177 cm a 68 kg ☹ ) a mám právě jen to bříško dole a pas mám pořád! Tak snad je miminko velké tak jak má být. V 16 tt má mít snad 16 cm. A cítíš se dobře? Jaké bereš těho vitamíny? Já zkoušela Callibrum mami a bylo mi po něm blbě, tak musím najít jiné vit.

oskarka
28. dub 2008

Mikulko, neberu žádné vitamínové přípravky (gynekoložka mi je nedoporučila), jím hodně pestrou stravu a cítím se dobře, jen mám teď v posledních dnech problémy se zácpou, ale snad se to srovná. Už se těším za týden na kontrolu, ty tři týdny jsou vžycky tak dlouhééé.

mikulka
28. dub 2008

Na zácpu mi pomáhá vypít ráno na lačno sklenici vlažné vody. je to hnus, ale dá se to. Pak tak do hodiny jdu. A proč ti dr. nedoporučila vitamíny? Já třeba pořád nemohu jíst zeleninu a ani moc mléčné výrobky ☹ Ty jíš pestrou stravu jako hodně zeleniny a tak? To máš pravdu, že ty týdny do další kontroly jsou vždy hodně dlouhé.

grej
autor
28. dub 2008

Mikul neboj, ono se říká, že když má někdo svaly na břišku, tak na nich těhu není dlouho vidět. Tak neboj, moje mamka měla bříško až asi někdy v šestým měsíci a jakej jsem kus ženský 😉

oskarka
28. dub 2008

Je to prý zbytečné se dopovat vitamíny ve formě léků, když si je můžeš dávat formou stravy🙂 - jediné, co jím je Letrox na štítnou žlázu. Jojo, jím hodně jogurty, piju mléko, zeleninu a ovoce, maso, atd... Všeho s mírou a pěkně to střídám.Sem tam si dám i něco sladkého (nějakou tyčinku, buchtu...). Prostě na co mám chuť🙂.

mikulka
28. dub 2008

Grje, já ale svaly na břiše teda nikdy neměla 😕 Nikdy jsem moc necvičila. Hlavně když mimi bude dost velký. Také se říká, že u prvorodiček je břicho menší. Tak snad!
oskarko, tak určitě je lepší dávat si vitamínky v přirozené formě 😉

artep26
28. dub 2008

Ahoj holky, zase po dlouhé době nakukuju 🙂
Koukám že Grej je na dobré cestě k mimi (min. k jednomu 😀 ) tak budu držet palec.
Ahoj Žanet, co nového u tebe??
Samozřejmě zdravím všechny 🙂 🙂 🙂