Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
30. dub 2008

Tak ať vám to dopadne 🙂 , já bych možná počkala alespoň do pátku, ale to je můj názor 😉
Holky Sanusky mi poradily ať si tam zajdu na krev a budu moudřejší, ale jelikož já jsem povahy slabé 😀 a kácím se jen vidím jehlu, tak se mi moc nechce 🙂

grej
autor
30. dub 2008

Já jsem taky na krev srab. To už je totiž takový jednoznačný. Takhle má člověk pořád trošku naději že to vyšlo😀

artep26
30. dub 2008

To jo, já bych radši ale jistotu, ale fakt padám k zemi 😀 😀 😀

grej
autor
30. dub 2008

tak to aby si tě přitom položili a pak tě nechali odpočívat 😉

artep26
30. dub 2008

No to jo, to jo 🙂
Já už to hlásím dopředu, sice je mi to trapný skoro ve 28 letech, ale jednou jsem (ještě na gymplu) byla na krvi, sice jsem sestře říkala, že je mi zle a že omdlím, ale ona na to, že to bude OK, otevřela na mě okno a odešla.
No a já seděla na židli, sesunula se na zem, omlátila si hlavu o tu kovovou kartotéku (k mému štěstí měla vyjeté šuplíky), probrala se na zemi s odřenou bradou, modřinou na nose, tváři a tekla mi krev z obou nosních dírek. 😠
Tak si raději dávám pozor a trapný - netrapný - prostě žadoním že chci ležet 😀 😀

michina
30. dub 2008

to jo, to je fakt legrace, jak ten nas mozek v noci pracuje a promíta si tam anse obavy i sny.. 😀

mufy
30. dub 2008

Teda holky co se vám to zdá za sny?Ale já se vám reději nesměju,protože mě se taky někdy zdají hrozné sny,až hororové....

Artep ty máš ale smůlu.Ale pokud jsi už 16. den po IUI,tak si myslím,že to vyšlo,protože je to už dlouhá doba.

Grej to je taky dobrý znamení,že už nešpiníš. Určitě to oboum vyšlo.Jsi už dlouho po OPU.Budu na tebe zítra a v pátek myslet.

Já jsem tu chvíli nebyla,protože si částěčně už umývám ty okna,abych toho neměla hodně,ale i tak jsem už dost unavená.Těch oken ale je,já snad padnu a dneska už nic nedělám.Ale zase budou penízky navíc na IVF. 🙄

grej
autor
30. dub 2008

Artep - oni jsou ti doktoři debilní. Nevím proč, ale mám pocit, že si vždycky myslí, že si jen vymýšlíš. Moje kámoška s tím taky měla problémy a taky dopadla jako ty. Řekli jí že Ok a ona jim začala omdlívat ještě když jí to píchali 😠

Mufy - jsem 12. den po ET a 15. den po OPU... Podle mé luteální fáze (12 - 13 dní) měla přijít mrcha v pondělí nebo v úterý, tak snad už je to za mnou. Už mě ani nebolí břicho jako včera, tak zas nevím, jestli už není po všem... Ale snad to bude dobrý...
Jsi dobrá, takhle ještě makat. Já budu pracovat zítra doma, tak musím dnes sbírat síly 😉

zanetik
30. dub 2008

Teda holky vy máte sny, mě se poslední dobou nic nezdá...
Tak doufám, že vám to oboum vyjde...pak už jen Mufy s Michi a je to komplet 😉

artep26
30. dub 2008

Ahoj Mufy 🙂
No jsme z toho těhotenství poblázněný, tak se nediv.
16 dní mi nepřijde tak dlouhá doba ☹
Mufy tak ať ti to jde dobře od hadru 😀 😀

artep26
30. dub 2008

Ahoooooooooj Žanet konečně jsme se sešly kočko 🙂

michina
30. dub 2008

Mufy, to už fakt chybíme jen my dvě a budem komplet všechny? No toz ní sqele!!

grej
autor
30. dub 2008

No jo Artep, ty vlastně máš dost nepravidelný cyklus, tak asi ani nevíš, jak dlouhou máš luteální fázi, co?

artep26
30. dub 2008

Grej no právě, já fakt nevím ani kdy bych to měla dostat, ale po Pregnylu jsem to dostávala 28. den 🙂
To je na sv.... fuj to jsem sprostá 😅

grej
autor
30. dub 2008

A kdy ti píchali Pregnyl? Z toho by se to dalo vypočítat... Ten ti píchaj pořád stejně? Asi jo, co? No tak to by šance byla 😉

mufy
30. dub 2008

Michi ještě chybí Zanetík,ale té se to určitě už taky povedlo,takže to tak asi bude. No nesmíme zahálet a pak si v létě uděláme všechny těhulky zase srazík.Kéž by to tak bylo. 😵

Artep no po IUI,pokud sis píchala Pregnyl a nebereš žádné jiné léky,které by ti ji opožďovaly,tak to je spíš na dobré cestě.

Grej no právě, pokud jsi to už překonala, tak to vidím dobře. 15 dní od OPU je taky dost.

grej
autor
30. dub 2008

Holky - netušíte náhodou... Když se narodí miminko, tak by měla máma od táty něco dostat. Nevíte co a při jakým pohlaví? Kámoška neví, když se narodil kluk, co by měl tatínek mamince koupit. Jestli prstýnek nebo řetízek nebo co...

mufy
30. dub 2008

Jé to teda nevím Grej,ale určitě tu někde bude takové téma.

grej
autor
30. dub 2008

Díky🙂 Zkusim něco najít. Nebo jí prsotě napíšu, že to je asi na domluvě těch dvou.

artep26
30. dub 2008

Grej Pregnylmi píchli 14.4.
Teď jsem četla na stránkách Arlety, že TT by se po IUI měl dělat až 17. den. Tak když nepočítám den zákroku, tak to vychází na pátek 😀
K tomu dárku za mimi - švagrová dostala prstýnke, já náramek, myslím že je to různé, prostě něco jako poděkování 😵

grej
autor
30. dub 2008

Artep - ty jo, 17. den je taky pěkně pozdě. To je jak můj 19. den po ET 😀 Ale vidíš, ještě je šance 😉

A s tím dárkem je to fakt asi o tom, co ta ženská ocení. Já bych třeba neocenila hodinky, ale prstýnek nebo náramek jo...

artep26
30. dub 2008

Chlap určo ví co by jeho drahá polovička chtěla a podle toho nakoupí. Ono je to jedno si myslím, protože té mamince jde hlavně o to, aby viděla že snaha byla ... 😉

mikulka
30. dub 2008

Artep, takže budeš testovat v pá? To bude napínavý!
A Grej, radši nemluvím, abych nic nezakřikla, ale palce tisknu 😉

Ty sýry se nesmí v těho kvůli listerióze. Žádné zrající sýry, a nepasterizované sýry. Já mám třeba chuť na pivní sýr a na syrečky, ale bohužel, je to velké riziko.

grej
autor
30. dub 2008

AHoj MIkul,
no to je mi jasný, že budu mít zrovna hroznou chuť na to co nebudu smět 😀 Díky 😵

Artep - tak tak, hlavní je snaha 😉

zanetik
30. dub 2008

Holky vůbec nestíhám, zmatek všichni mi všechno nosí že čekaly s tím na mě...v pátek musím jít i kdybych nechtěla...

artep26
30. dub 2008

Ahoj Mikul 🙂
Žanet neboj, já musím jít taky ikdyž jsem měla požadavek na dovčku. Anička má volno a já tu budu muset trčet. 😠

mufy
30. dub 2008

Holky mějte se pěkně,já už jdu.

V pátek na vás budu myslet,ať tu máme další 2 těhulky a možná i 3, viď Zanet. 😉

zanetik
30. dub 2008

Omlouvám se nestíhám, musím to tady dodělat a mazat na solárko, v pátek bude trochu klid nikdyo nejde do práce, zatím pa hezký zbytek dne 🙂

grej
autor
30. dub 2008

Pa Mufy, měj se! Užij si volníčko!

Ty taky Zan, a nepřeháněj to s tou prací 😉

grej
autor
30. dub 2008

Tak Pa holky, já to taky balím. Už mě to tu neba. Jedu si koupit těhu testy a maso na guláš a na poštu. Pááá