Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
5. kvě 2008

Tak držím moooooooc palce Michi!! To by bylo supr, aspoň někomu by to v tom dubnu/květnu vyšlo, když už jsem já zklamala 😉

michina
5. kvě 2008

A kolikátej den v cyklu jsi? CO když ještě nění nic ztraceno, jen testy jsou špatné? DOkud není MS, není vše ztraceno. Třeba ti to holt trvá dýl než je něco na testu vidět, co? 🤐

mufy
5. kvě 2008

Grej to snad není možný,to přece takhle nemůře dopadnout. ☹ Já myslela,že to aspoň ty tady trošku rozjedeš. Je mi to moc líto. 😅 Ale třeba v krvi něco bude,třeba jen testík byl špatnej.

Michi ty nás ale napínáš. 😀

grej
autor
5. kvě 2008

Holky, tomu už nevěřím. Kdyby ty // nebyly vůbec, tak možná, ale vzhledem k tomu, že od středy jen slábnou, tak je to asi jasný. A MS mi oddaluje Utrouš. Už jsem se s tím smířila. I když je to hrozný.
Škoda, že nemáme mrazáčky☹

michi - jsem 17. den po ET (20. den po OPU), takže už by teda fakt mělo být něco vidět.

zanetik
5. kvě 2008

Ahojky, přeju krásný krátký pracovní týden, pokud zůstáváte v pátek doma, já asi jo má být pěkně, za to dnes je to divný, se mi chce spát, motá se mi hlava...fuj fuj
Tak jsem myslela, jak bude tento měsíc úspěšný a zatím nic moc, tak snad Michi...

mikulka
5. kvě 2008

Ahoj holky, na chalupu jsem ještě nejela, asi dnes večer.
Grej, tak to už je fakt špatný. 17. den, to už by musela být druhá čárka. ☹ Vypadá to, že to zase bylo jen biochemické těho. V CAR to řekni. Hlavně nesmutni moc, poprvé se to skoro nikomu nepovede.
Dneska taky měla testovat len, nevíš o ní, jak dopadla?

Michi, na tebe jsem zvědavá. 😉

šroubku, kdy ty jsi cítila první pohyby?

grej
autor
5. kvě 2008

AHoj Mikul,
no jo, já vím, že už je to ztracený☹ Hrozný je, že tomu člověk věří, doufám, pak vidí // a pak z toho nic není. TO je na tu psychiku naprosto šílený. Vím, že jsem asi neměla tak brzy testovoat, ale kdybych testovala v pátek, což bylo 14 dní po ET, tak už by to bylo načas a taky tam // ještě byly...

Koukala jsem na len graf. Čučím jak blázen, že má takhle vysoký teploty 😉 ALe u testu má napsáno - .

AHoj Zan, dnes je hnusný počasí, teda aspoň tady v Praze. Včera bylo krásně!!

mikulka
5. kvě 2008

Ty vysoké teploty může mít z Utroše. Jaké tam má teploty?

Já vím, že na psichiku je to šílené. Ale přejde to, bude ti zase líp, jen teď je to rána. U druhého pokusu už dají jinou, účinější stimulaci a vyjde to.První pokus fakt hned tak někomu nevyjde.

mikulka
5. kvě 2008

Hele, to jsem četla teď v jedné diskusi:

gedren • 1d • Dnes v 10:34

Ahoj,

k tom falesnym testum: obcas se tady v diskusi objevi hypoteza, ze slaba carka a pak uz nic znamena, ze tehotenstvi bylo a uz neni, proste ze skoncilo a je to k nerozeznani od MS. Nicmene ja mela takovou zkusenost, ze jsem si delala obcas test v obdobi, kdy jsem jeste MS nemela (kojila jsem), no a Best2 a jeste jeden mi hazely slabe carky (ale ta na tom Bestu byla celkem dobre viditelna, proste vypadalo to docela presvedcive ;)), ale pak jsem jeste par mesicu zadnou MS nedostala, takze jsem zcela evidentne nebyla tehotna ani nahodou. Tj. ten test opravdu chybuje, ukazuje tu slabou carku zcela neopodstatnene a o tom, jestli je clovek "aspon trochu tehotny" 🙂 to nevypovida. Takze ja bych se radovala, az kdyz je carka silna, a rozhodne teda nad jinym testem nez Bestem 2 🙂 (mamatest mi prisel spolehlivy, tehotenstvi jasne ukazal a pri netehotenstvi nemlzil).

murasek
5. kvě 2008

Ahoj Mikulko, zdravim te, jak se citis? doufam, ue jsi psychicky v pohode a snazis se to uzivat, co jidlo - uz lepsi?

grej
autor
5. kvě 2008

Mikul - tady je Len graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/Len

Díky za info. Já myslím, že ve mě prostě nějaký těhu hormon byl, ale bylo ho málo a pak se vytratil. Nebo to možná byly ještě zůstatky z Pregnylu. Kdo ví...

mikulka
5. kvě 2008

Ahoj murasku,

je mi líp, i strach, jestli je vše v pořádku je menší. S jídlem je to lepší, jím mimo zeleniny skoro vše, ale nemohu moc, spíš malé porce. A nemohu nic moc kalorického, třeba sladké vůbec. Občas mám ještě nevolnosti. Zatím jsem nic nepřibrala, což mě znepokojuje. Ještě mám čas do 21 tt, pak už se přibírat musí. Jsem teď v 18 tt. Tak snad přiberu, aby bylo miminko pěkné a zdravé.
A co ty, jak ti je?

murasek
5. kvě 2008

Mikulko, uz 18tt? no te pic, to bezi... me je normalne, pobolivaji a tezkou prsa, ale to je normalni. jsem doma v klidu bez nerviku, za tyden jedu na UTZ, snad uvidim uz konecne to srdicko a budu klidnejsi. Drz se holka!!!

michina
5. kvě 2008

Teda, len bych to moc přála! Už se snaží dlouho a kolikrát mi moc poradila, když jsem začínala jako nezkušená snažilka, sržím ji palec. Pokud vím, má teploty vždycky nižší a přes 37 se jí neodtsávají, nevíte, nenašly jste někde něco, už to komentovala, jak to vypadá a tak? I když zvláštní je, že test je negativní a přitom už je 15.den, I znamená inseminaci? Tak se ale utroš nebere, nebo jo?Ježiší to je napínavý!

Už jsem se byla zase zkontrolovat, vždycky úplně trnu a nic, žádná MS, ani tečka po špinění. ´Úplně tak, jak když jsem byla předtím těhu, dokonce mě i píchlo uprostřed v podbřišku, ale asi si to vsugerovávám.. 😀

mufy
5. kvě 2008

Grej už je to dlouho od ET. Škoda,že nemáte ani mrazáčky. ☹ Ten druhý pokus se vám už podaří,jen to musíš říct doktorovi.Dají ti určitě i jiné léky,abys líp reagovala.

Jinak s tím testem BEST2 je to pravda, mě taky ukazoval // a těhotná jsem nebyla.Je to špatný test.Nejlepší je Mamatest.

Na Len jsem zvědavá,ale taky to může být ten Utrouš, mě taky zvedal teploty a navíc prodlužoval cykly.Všem tady bych to moc přála.

mikulka
5. kvě 2008

No, řekla bych, že len má naději, uvidíme.
Grej, Pregnyl vydrží v těle i 15 dní, záleží, kolik ti píchali jednotek.
michi, tak teda, že by se povedlo? 😉

grej
autor
5. kvě 2008

Michi - Len Utrouš měla. Minule jí taky oddálil MS, tak se zatím asi taky moc neraduje. jojo, I znamená ineseminaci. Taky jí držím všechny pěsti.

Konečně jsem se dovolala do GESTu. Ale objednali mě ve středu až na 15,40, tak to zas budu mít celý den nervy... Prý mi teda udělají i UTZ, když MS nedorazila, ale mě už je to jasný. // čárky tam byly díky Pregnylu a MS nedorazila díky Utrouši. Tak. To jsem chytrá, co? 😉

michina
5. kvě 2008

Jj, jsi chytolín, Grej. My už jsme úplně znalci, co? Takže pregnyl může dělat falešně pozitivní těhu test? To jsem nevěděla. Nu což, zase jsme o něco chytřejší.
Já se ještě neraduju, Mikulko, ale už bych byla ráda, kdyby to napotřetí vyšlo, nechci, aby v tom byly zase nějaké komplikace.. 😕

michina
5. kvě 2008

cyhtrolín, jsem chtěla napsat..

sroubek
5. kvě 2008

jsi chytrá 😉

ale neházej...flintu do žita...ani to..ani falešný naděje..ani jedno není dobrý..nech to být...a uvidíš...švagrová si dělala test týden po vynechané MS a měla/...tak si řekla, že je to cystou jako minule a byla těhotná 😉

a ten cvalík už oslavil 1 rok 🙂

drž se...budu doufat 🙂

grej
autor
5. kvě 2008

Michi - Pregnyl je totiž těhu hormon, který ti píchnou, aby došlo k ovulaci. Proto mi po něm děsně vyrostly prsa a bolely jak čert. Byla jsem nafouklá a tak. Proto možná byla ta druhá čárka. I když to bylo ještě 20 dní po tom píchnutí...

artep26
5. kvě 2008

Ahoj holky, tak jsem netrpělivě nakoukla o polední pauze a stále držím palečky Grej a Michi a vůbec všichni.
😉 😉 😉

artep26
5. kvě 2008

Grej mně po pregnylu taky bolely jako čert, teď už je to dobrý.
Dneska jsem volala doktorce do Sanusu abych se objednala na UTZ a 16.5. (kdy bych měla na UTZ jít) už v královéhradeckém nebude, tak pofrčim do Pardubek. To jsem zvědavá, jaký to tam bude a jestli se tam taky tak dlouho čeká. Ale "sanusky" z Pardubic psaly že ne, tak budeme doufat ... 😉

grej
autor
5. kvě 2008

AHoj Artep. Díky za palečky🙂
No jo, po tom Pregnylu to byla krize. ALe manža byl spokojenej s velikostí 😀

Tak hlavně že tam bude tvoje doktorka na kterou jsi zvyklá. A Pardubky jsou od Hradce kousíček 🙂

mufy
5. kvě 2008

Grej já si myslím,že ty čárky po Pregnylu už nebyly.Pregnyl vydrží v těle max 14 dní, víc ne a ty už jsi skoro 20 den. Takže by se nejspíš jednalo o bioch.těhotenství.Musíš to říct doktorovi,aby s tím začal něco dělat,protože pokud by jsi takhle na začátku vždycky o to přišla,to by byl problém.U nás v jiné diskuzi máme kočku,která už asi 3x potratila a doktor jí řekl,že aby se to udrželo,musí ještě tak 4x potratit.No fakt horor.Je z toho na prášky.Je mi jí moc líto,má prý nějakou slabou dělohu.
Ale u tebe to snad nebude tak zlý,jen se ti nepovedl první pokus,to se stává často.Druhý pokus už bude úspěšný. 😉 Prostě musí.Já stejně ještě doufám v tento pokus. 😅

Michi a stejně se ti to nepovedlo napsat správně. 😀

michina
5. kvě 2008

Hahhaa, Mufy, no jo chytrolín.. Šla kolem šéfová, tak jsem to chtěla rychle napsat a odeslat a takhle to dopadlo. 😀
To je fakt hrozný, že někdo musí 4x potratit, tím se zesiluje děloha? To se mi zdá jako velmi pofiderní teorie, jaký je její princip?

grej
autor
5. kvě 2008

Mufy - ještě musí 4x potratit??? A to jako proč? To se jí jako ta děloha posílí nebo co??? Uf, hrůza!!

našla jsem na jedné diskuzi hezký dotaz. To vždycky člověku dodá naději🙂
#
1. 4. 2008
Dobrý den, podstoupila jsem u vás 2.IVF+ICSI. 14. den po ET byl test z krve pozitivní(134jednotek). 19. den jsem si dělala test z moči a vyšel negativní. nemám žádné bolesti břicha ani špinění a krvácení. Při prvním IVF jsem měla biochemické těhotenství, proto mám obavy. Beru utrogestan a 3x1 estrofem. Myslíte, že je vše v pořádku? Na ultrazvuk jdu až za 14 dní. Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den,

pokud nemenstruujete byla bych celkem optimistická. Vyšetření těhotenského hormonu z krve je metoda mnohem citlivější než z moči, který může být spíše i falešně negativní.

I když teĎ jsem si všimla, že ona ho měla pozitivní z krve, to já vlastně ne. Navíc špiním...

artep26
5. kvě 2008

Grej uvidíš že všechno bude OK, neboj. Povede se to uvidíš 🙂 Když ne teď, tak jindy.
Ty jsi Grej IUI nepodstupovala?? Holky to tu určo vědí, ale já byla dlouho mimo tak mám mezery 😅
Nám řekli že na IUI půjdem 3x a dost a pak IVF. Už teď z toho mám lufta . . . 😖 Necím čeho se bát víc - jestli toho že se to nepovede nebo toho že se to povede a byli by z toho double 😵 😒

grej
autor
5. kvě 2008

Artep - my na IUI nebyli, protože nám řekli, že by to bylo zbytečné. Navíc mi zjistili malou endometriozu a přitom se rovnou chodí na IVF...
No - taky jsem se hrozně bála dvojčat. TeĎ si nadávám, jestli jsem to tím svým "přáním" mít jen jedno nějak neovlivnila (jako nezakřikla). Ale ne, jsem realistická, vím, že to je blbost. Ale hlodá to v člověku 😉

mufy
5. kvě 2008

No doktor jí prý řekl,že tím se ta děloha posílí.No musí to být pro ni moc zlý.Byla z toho strašně nešťastná. ☹
Už si dala i žádost o adopci,ale jinak to zřejmě bude zkoušet i nadále.Je to strašně vyčerpávající.