Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

sroubek
7. kvě 2008

grej: chjo..vyjde to příště..já se hlásím z pravidelné kontroly...čípek ok...srdíčko miminka taky ok 😵

ultrazvuk bude až za měsíx a půl..tak si počkáme..ale na druhou stranu..to je za chviličku, že ? 😅

michi...bodání v podbříšku je ok...asi těhotenství 🙂 ...jinak ms...souvisí s dělohou a ovulaci máš taky..vzali ti vejcovod ne vaječník...chemicky to na té straně funguje..jen tam není cesta pro vajíčko...

ale ta druhá je...a navíc prý když se vezme jeden vejcovod, tak ta druhá strana ...vaječník a vejcovod fungujou častěji...jo příroda..

takže to zpoždění MS určitě není tém vejcovodem

držím palečky moc a moc ..

jinak hrdě hlásám...v sobotu vstupujeme do 3. trimestru...juchuuuuuuuuuuuuuu 🙂

mufy
7. kvě 2008

Ty se máš Grej,že manža bude mít volný víkend.Začíná být krásně a já budu nejspíš sedět doma a uklízet.

Jo a už mám první injekci v sobě. 😀 Napoprvé to i zabolelo.A na to tata mě zabolely vaječníky.Ale už to přešlo.Snažím se hodně pít a jsem skoro pořád na wc,ještě,že ho mám kousek od sebe. 😀

michina
7. kvě 2008

ALe já byla minulý pátek v práci, takže si to teď zasloužím.. 😉

grej
autor
7. kvě 2008

Sroubek - hurá! Gratulujem k tak úžasnému a hladkému průběhu 😉

Mufy - no on sice bude manža doma, ale zas on byl v práci minulý víkend a celý týden chodí domů až v půl deváté večer, tak si ho aspoň teĎ trochu užiju 😉
Já ještě nevím, jestli půjdu v pátek do práce. Uvidím podle počasí.

Mufy - hurá! Tak jsi úspěšně zvládla začátek stimulace!!

mufy
7. kvě 2008

Grej doufám,že to i zdárně dokončím.Už by bylo na čase.Právě jsem překlenula 2 roky snažení.

Sroubku no vidíš,jak ti to uteklo.Za chvíli bude svatba a pak porod a miminko na světě. 😀 Já ho chcííííííí taky. ☹

Grej jinak já se teď s manžou asi moc neuvidím,takže jsem si ho užívala aspoň ty 2 měsíce co byl " skoro " doma.Ale aspoň něco.

Michi já byla taky minulej pátek v práci,tak teď si udělám pohodičku.

grej
autor
7. kvě 2008

My budem mít "výročí" dvou let v červnu 😒

mufy
7. kvě 2008

Neboj,taky to dopadne dobře.Dočkáme se všechny.Jen si musíme chvíli počkat. 😉

michina
7. kvě 2008

Sroubku, gratuluju k pozitivnim zpravam, jen tak dále.. A díky za vysvětlení, já si to tak sice myslela, ale potřebovala to slyšet nezávazně i od někoho jiného.

Jaký jiný důvod by mohla mít meškající MS než těhu? Navíc, když zatím jsem nikdy neměla žádné zpoždění.

Sroubku a když jsi byla na začatku těhu, špinilas, pokud ano, jak dlouho? Já sice ne nějak moc, ale občas, když jdu na WC, tak na papíře je s hleník zabarven do růžovo-hněda. Ale fakt malinko, ale zatím je to každý den, tzn. už 5 dní, od té doby, co jsem čekala, že příjde MS.

grej
autor
7. kvě 2008

Loučím se holky. V Praze je zas dopravní kolaps a já musím k účetní a pak do toho GESTu. Večer vám napíšu!! Páá a užijte si volno.

mufy
7. kvě 2008

Grej tak ať ti to dobře dopadne, já zase jdu umývat ty okna,takže mám co dělat,ale vůbec se mi nechce.,

Tak papa A užijte si pěkný prodloužený víkend.

grej
autor
7. kvě 2008

Ahoj holky, jsem doma.
V GESTu jak sjem očekávala.Test byl negativní, tak mi ani nedělal UTz. Prý to není třeba a až vysadím Utrogestan, tak dorazí MS. Prý se můžem rovnou domluvit co dál. Pokud budem chtít další IVF hned v srpnu, tak musíme ještě v červnu na pokec a podepsat papíry, aby se to poslalo na pojišTovnu.(kvůli té rekonstrukci) Pokud bychom to chtěli až na září, tak to stačí až v sprnu. IUI mi prý udělaj když chcem. Takže 10 DC se mám objednat na UTZ a přijít s manožu podepsat souhlas k IUI a když to bude vypadat na ovu, tak se rovnou domluvíme.

Ptala jsem se na ty // co my vyšly a prý to bylo biochemické těhu. No - to jsme věděly, že jo... Ptala jsem se, proč mi to tak vyšlo i v únoru a on na to nic neřekl. Ptala jsem se, jestli tam může být nějaký problém a on prý leda že bych měla nějaký nález na děloze, to že by se zjistilo histeroktomií. To mi měli udělat při laparce, ale Na Homolce se na to vyrpdli. Prý ale zatím není třeba abychom jí dělali.
Utrouš si mám nechat a brát ho po případné IUI.

ToŤ asi vše co jsem z něj dostala.

michina
8. kvě 2008

Ahoj holky, taky mám podobné zprávy, ráno mě probudil tlak a řezání v břiše úplně jako na MS, začínám lehce krvácet, už to bylo do červena. Test jsem si sice udělala, tentokráte Best, je citlivější a opět / a druhá s neviditelným stínem. Takže nic... ☹

Tak si jdu ještě lehnout a pojedu si utěšit srdíčko do Uherského Hradiště, papapa.

mufy
8. kvě 2008

Ale holky co to čtu.Vždyť dneska když je svátek,tak by všechny zprávy měly být dobré.

Grej je mi to líto,ale už jsme to tak očekávaly,že to dopadne špatně,ale neboj,srpen tu bude co by dup a hnedka začnete znovu a určitě se to podaří.A nebo se vám podaří ta IUI.To by bylo skvělé.

Michi jak nepřijde MS,tak není vše ztraceno.Třeba to bude ještě dobré.

Jinak já byla v práci až do sedmi a dneska nemůžu pohnout skoro rukou.Ještě že už mám ty okna za sebou,příště bych se na to mohla vykašlat dělat to sama, za to mi to nestojí.

Tak si užijte pěkný zbytek víkendu a v pondělí se budu na vás těšit. 🙂

grej
autor
9. kvě 2008

Ahoj holky, on tu asi dnes nikdo nebude, ale stejně vás pozdravím.

Michi - to je mi líto☹ Ale uvidíš. Na IVF psala jedna holčina už ve středu, že už krvácí červeně a dnes si dělala test a okamžitě naskočila druhá čárka, tak je z toho na větvi.

grej
autor
9. kvě 2008

Mufy - já jsem ti říkala, že jsi blázen, když do těch oken jdeš 😉 Doufám, že ti to aspoň pořádně zaplatili!!

Jinak holky my jsme si s manžou koupili včera motorku. Když už nám nevyšlo mimi, tak jsme si udělali radost takhle a budem o prázdninách jezdil na výlety, abych na ten neúspěch tak nemysleli 😉

divabara
9. kvě 2008

Ahoj holky,
ja sjem se ted nemohla pripojit. Meli jsme agresivniho vira, tak nas odpojili,ted uz mame preinstalovany pocitac...Grej, je mi lito, ze to nedopadlo jinak,ale na druhou stranu je moc fajn, ze mate vsechna vystereni v poradku. Je velika sance,ze treba nebudete muset ani na dalsi IVF jit. Ja vim, ja to mela podobne, taky vse v poradku a koikrat jsem si rikala, ze je lepsi, aby na neco prisli a zacli se mnou neco delat, ale ted jsem rada,ze to nakonec slo prirozene...

JInak v pondeli me ceka ten velky uzv, a uz v birchu citim nervozitu...Mimco uz se docela mele, tak mi to vzdy udela velikou radost.

Mich, taky dtizm pesti,at uz to mas rozreseno co nejdrive. Cekani je umorny...

Krasny vikend vsem,

Bara

grej
autor
9. kvě 2008

Ahoj Baruš, díky.
Držím palce na velký UTZ!!! Tak snad se nám zadaří jako vám,bylo by to skvělé🙂

Holky užijte krásný víkend, já taky pomalu vyrazím.
Pojedu se podívat na dvojčátka, pak nakoupit a pak jdem péct ke kámošům buřtíky. A zítra si asi pojedu sehnat nějakou tu "kůži" na motorku a pak hurá na nějaký ten výlet!

Tak papa

sroubek
11. kvě 2008

baruško, to je super..měj se krásně a ať je vám jenom dobře

grej, michi, to je mi líto...holky já si myslím že z těch 9 pokusů, co jsme měli to vždy n podruhé málem vyšlo...ale neudrželo se to...příznak...viz. michi bodání v podbříšku...testy vždycky /...možná stín....

ono se to pokaždé nechytne...jde hodně i o hlavu..zklidnit se...asi...je to tak trochu magie...

držím palečky a nesmutněte... venku je krásně

ps. já jsem zase smířená s tím..že do konce těhu budu mít v pochvě escherichiu coli...přemnoženou a bude mě to tam lehce škrábat..mimču to nevadí..tak to holt musím vydržet... 😉

bylo by trapné být během těhu úúúúplně v pohodě 😀

mufy
11. kvě 2008

Ahoj holky,zdravím vá.Jen jsem nemohla najít naše téma,tak jsem si to musela vyhleat ve vyhledávači.
Tak snad to tam naskočí.

Baruško zítra velký UTZ dopadne dobře,držíme všechno co máme.

Grej tak na motorce se vám bude jezdit dobře, jen dávejte pozor,je dost nebezpečná.

Jo a s těma oknama, ve středu jsem byla úplně vyflusnutá.Už mám po všem,ale za ty penízky to stálo. V pátek jsem byla nakupovat a všechno jsem to utratila. 😀

mufy
11. kvě 2008

No jo tak jsem na to přišla, jsme ve společném termínu.Jak je to možné? Kdo nás sem přehodil? Jak to zase opravit zpátky?

grej
autor
12. kvě 2008

Ahoj! No jo, taky koukám jak blbec, že tu nikde nejsme... Napadl mě vyhledavač a mám nás!

Jdu napsat adminovi...

mufy
12. kvě 2008

Já už mu napsala včera,ale jak jde vidět,tak na nás kašle.

michina
12. kvě 2008

AHoj holky, ani nevíte, jak jsem se na vás těšila!! Musím se někomu vypovídat... 😉

Tak jak jsem psala ve čtvrtek ráno, kdy jsme odjížděli na tu dovču jsem začala červeně špinit a i více, ráno mě řezalo v břiše jako když MS, normálně bych si brala asi Brufen, ale protože bylo 7 ráno, tak jsemt o zaspala. Vstávali jsme asi o půl 9 a od té doby nic. Sice jsem si dělala test, tentokráte BEst a druhá čárka tam zpočátku nebyla, ale pak se lehce vyloupla, ale byla silnější než předtím ten stín. Břicho mě nebolelo, nekrvácela jsem, jen během dne tak lehoulince růžově. Pak byl pátek, to jsme jeli do města, pak do leteckého muzea, prostě celý den na nohou, bolelo mě břicho, pořád mám nafouklé bricho, že jsem si celou dovolenou musela povolovat kalhoty (a břibrala jsem 2 kila!! ale to asi z jídla), sem tam jsem trošku špinila, někdy lehounce, někdy trošičku více, ale pořád to nebyla MS. V sobotu jsem si teda vytrpěla, jeli jsme do Vizovic k Jelínkovi a už cestou mi nebylo dobře, bolelo mě břicho, ale v autě jsem to zaspala a bylo líp, ale bylo to takové to silné píchání, které je při MS, už jsem začala i více krvácet. Pa jsme si zajeli na oběd, s chutí jsem snědla česnečku, pak jsem měla mít zapékané těstoviny, strašně jsem se na ně těšila, ale kdfyž mi je donesli, najednou mě okamžitě přešla chuť, bylo mi divně, tak nějak špatně, mdlo, do toho děsná bolest břicha, nejradši bych si lehla na bok a schoulila se do klubíčka.. až mi vytryskly slzy. Jídlo jsem nesnědla, trošku se mi ulevilo, když jsem došla na velkou, pak si v autě sklopila sedačku a jeli jsme do hotelu. Už jsem docela silněji krvácela, od té doby v podstatě pořád, ale pořád to není 100% MS, ta vypadá trošku jinak. Občas je, občas není, stačí mi slipovka, kterou několikrát vyměním.
Dneska ráno mi to nedalo a udělala jsem si Mamatest, // tam jsou, ta druhá je dokonce vnejvíce vidět ze všech těch tří testů.

Holky, co má dělat?? Já jsem tak zmatená, nechci znova na revizi!! ☹
Snad jsem to nenapsala moc zmateně, ale přesně tak se teď cítím, tkaže bych se vůbec nedivila, kdyby to nebylo moc čitelné.. 😖

michina
12. kvě 2008

Taky jsem nás nemohla najít, jen přes vyhledávač a opravdu jsme ve společném termínu, jak se to mohlo stát??? Kdyby jsme byli v obyč diskusi, tak pochopím, ale společný termín?? To je blbost... 😠

grej
autor
12. kvě 2008

Ahoj michi - ty jo, tak //!! To je supr!! Holka ty jsi super plodná 😉 I když vím, že je to stejně na nic, když výsledek máš stejný jako my "neplodný", že jo...

Neboj, třeba je to tentokrát všechno v pořádku! Blbý je, že asi doktor zatím nic neuvidí, co? Kolik dní meškáš? Má smysl už jít k doktorovi?

mufy
12. kvě 2008

Asi nás dali na společný termín když jsme babinec z října.No fakt to nechápu.Doufám,že nás zase šoupnou zpátky,mě se to takhle blbě hledá,jsem zvyklá na snažilky. 😀

Michi to je dobrá zpráva,jen ta MS mě znepokojuje,ale snad to bude dobré a ty nikam nebudeš muset jít.Měla bys jít co nejdřív k doktorovi,aby tě prohlídl a dal ti nějaké udržovací léky. Něco jako bereme my při IVF.

artep26
12. kvě 2008

Ahoj holky, koukám stejný problém, už jsem tohle téma hledala o víkendu a taky jen přes vyhledávač. 😠
Michi držím palec, ať to tentokrát vyjde, ostatním hodně sil do dalšího snaženíčka. 🙂

mufy
12. kvě 2008

Grej kdyžtak jim ještě zkus napsat i ty,aby nás šoupli zpátky. 😉

michina
12. kvě 2008

No to právě nevím, Grej, jestli jít k doktorovi. Navíc vlastně lehce až více krvácím, tak by mě stejně nemohl vyšteřit. Spíše mám strach, že se zase neudrželo a pomalu odchází ven, ale jen to jinak než minule. Minule jsem měla normální MS a pak špinění a pozitivní test. A teď je to naopak a krvícení je jiné.. Já fakt nevím, kouknu, který jsem den.

michina
12. kvě 2008

Tak jsem 38.DC a špiním už 11. den... ☹ Fakt divné..