Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
12. kvě 2008

Fíha... No tak to se objednej k MUDr, a't víš na čem jsi...

Napsala jsem admince. Snad nás hodí brzy zpátky do snažilek.

michina
12. kvě 2008

Myslíš? A bude mě moci prohlídnout, když lehce krvácím? Mám strach, že to bude jako minule, koukne se UZ, řekne, to nemůže být 100% těhotenství a pošle mě domů. 😢

michina
12. kvě 2008

Sakryš, co je s tím koníkem????? 😠

grej
autor
12. kvě 2008

No já nevím☹ Já bych zavolala a zeptala se, ne? Za to nic nedáš...

mufy
12. kvě 2008

Janě Michi,já bych taky zavolala a zeptala se.Jednej rychle,nesmíš to nechat jen tak. 😉 AŤ ještě něco nezanedbáš.

michina
12. kvě 2008

Ok, tak já se teda odhodlám a zavolám tam.. a dám vámvědět.. 😕

grej
autor
12. kvě 2008

Určitě Michi!
Jinak já jsem se objednala do GESTu. Ve čtvrtek tam jdem s manžou podepsat papíry na IUI, v pondělí jdu na UTZ a když tam bude folík, tak mi ke konci týdne provedou IUI. A za 14 dní máme schůzku s naším ošetřujícím lékařem a tam podepíšem papíry na IVF, abychom měli všechno připravený a až budem chtít, tak se na další pokus zase vrhnem 😉

michina
12. kvě 2008

To je super, Grej, žádné prostoje!!
To já budu muset vydržet až do středy, jsem objednaná na 15,30h. Sestřičce jsem to v jedné větě popsala, nic na to neřekla, jen mě objednala. Takže stejně musím počkat.. ☹

grej
autor
12. kvě 2008

Hm. to budou nervíky do středy, co? Držím palce Michi ať to konečně teď vyjde! Vždyť už by to byla fakt náhoda, kdyby zas byla nějaký potíže...

michina
12. kvě 2008

To si s manželem říkáme taky, že není možné, abych zrovna já vyžrala všechny komplikace. On mě uklidňuje, že kdybych byla "normální" a nesledovala se tolik, tak bych to třeba vůbec nepoznala a nebrala za nějakou abnormalitu. že obyčejné holky, jako třeba mé kamarádky, to vůbec neřeší = nekecají a nečtou o tom tolik na koníkovi 😀
Tak musím vydržet do středy. Stejně si myslím, že tam nic neuvidí, že už vše odešlo, jen snad nebudu muset zase na revizi.. 😝

mufy
12. kvě 2008

Grej tak to je super,že se zase něco bude dít.A už ti dorazila MS? Neboj 3 měsíce utečou jako voda a možná ani na to IVF nepůjdete,když se vám to podařilo i přirozeně.

Michi do středy to musíš vydržet.Ach jo,samé komplikace. Jo a máš říct manželovi,že ty nejsi obyčejná holka,že si chceš s někým o tom pokecat.Vždycky je lepší mít si o tom s kým promluvit.Kdybych neměla vás,tak si o tom nemám s kým pokecat. 😕

grej
autor
12. kvě 2008

Tyhle kecy miluju Michi 🙄 Oni chlapi si to neprožívaj, nemusí na revizi, nemusí na odstranění vaječníku, že jo... Tohle mě vždycky naprdne 🙄 Ten můj měl minule taky blbý kecy, že jsem pořád na diskuzi. Příště mu řeknu, že by měl být rád, protože kdybychom sem nelezly, tak bychom si o tom chtěly povídat s nima, a to by se jim taky nelíbilo, že jo...

MS dorazila. V pátek. ALe je hrozně slabá. Vpátek byla tak nějak střední a od soboty je fakt slabounká, v mooncupu mám vždycky jen na dně... Divný.

Navíc v pátek ze mě asi vypadlo naše miminko. Takový vyfouknutý balonek, cca 3,5 cm v průměru, taková blanka. Tak jsem si říkala, že to asi byl ten gestační váček... ☹

sroubek
12. kvě 2008

ach jo grej...tohle si dobře pamtuju...ty divné MS atd.

michi...fak k doktorce..beze srandy...jestli tě píchá v podbříšku i bolí jako na Ms a do toho //...tak je to těhu..pak neschopenku a bejt v kliiidku doma

jen tak pro zajímavost..mě se zlepšila ženská záležitost a zlobí močáček..no prostě e. coli se přesouvá sem tam..no...asi to tak bude až do konce.... 😝

holky já jdu po nás už podle vyhledávače automaticky...ta debata je super...a hlavně my už se tady dost známe a můžeme si lecos říct, žádné bezcílné tlachání

sroubek
12. kvě 2008

holky a už jsme v diskuzi 🙂

jinak se ochlubím, sedím venku na dece na sluníčku v Měšicích a datluju do notebooku tchýně...není nad to mít IT doma...signál je i na zahradě :o) v baráku je a mě zima 😀

sroubek
12. kvě 2008

ale jsme chbně ve společném termínu a ne ve snažilkách 😉

grej
autor
12. kvě 2008

Ahoj šroubku - no tak to si užíváš! Takhle na sluníčku 😉 To já bych vlastně taky mohla, ale mě by možná stačila terasa, sluníčko tam svítí taky 😉

Jo šroubku, jsme špatně. Už jsem psala adminovi, snad nás brzy hodí zpátky do snažilek.
Hlavně že jste s mímem v pořádku. Ono to s porodem ze sebe určo všechno dostaneš, bacily jedny hnusný...

michina
12. kvě 2008

Přesně tak, já to manžílkovi taky vysvětlila, že nebýt vás, nemám si s kým o tom pokecat a více by to odnášel on sám. On to chápe, jen mě chtěl asi uklidnit, jinak je zlatý. Každopádně to tak asi neprožívá. I když téma adopce a dárce spermijí je u nás tabu, prostě o tom nechce vůbec slyšet ani to rozebírat, kategoricky řekl ne, zvláště když o tom vůbec není dlvod přemýšlet, rpotože ná se TO nestane. To jsou chlapi.. 😠 Tak zatím doufám, že to půjde max s IVF... Pokud by se našel problém na jeho straně, tak fakt nevínm, jak by se zachoval.. Až mě trošku děsil, alew raději na to nechci myslet. Zatím mě maximálně podporuje a doufáme společně.
Teď jsme se shodli, že prostě se neudrželo a zbytky hCG prostě zapřičiňují ještě //. Tak počkáme do středy.

Jinak taky nás hledám přes vyhledávač a ni to nejde uložit do oblíbených, protože tady není lišta s adresou a přes diskusi na koníku mi to háže chybu na stránce.

mufy
12. kvě 2008

Grej nebuď smutná.Já nevím,jaká slova by tě mohla utěšit.Neúspěch vždycky bolí.Ale já pořád věřím,že tento rok se to povede nám všem.Prostě musí.Vždyť si to už zasloužíme.Čekáme na to tak dlouho.
S mou švagrovou jsme začaly skoro stejně a už má ročního chlapečka.To je nespravedlivé.

Sroubku ty se teda máš,taky bych byla doma.Já si užiju doma,jak půjduna OPU, to budu doma asi 3 dny.A snad dojde i na ET a po ním budu doma taky asi 3 dny,pak půjdu do práce vydělávat penízky.

Grej a co motorka? Už jste se byli projet?

Jinak já hlásím,že mám v sobě 6tou injekci a už občas cítím vaječníky.Ve středu jdu na kontrolu. 😵

grej
autor
12. kvě 2008

Já už se s tím smířila Mufy a ani smutná nejsem. Prostě co se má stát to se stane, tak jsem s tím smířená.

Na motorce jsme byli v sobotu, bylo to moc fajn😉 Jen mě z toho slušně bolí zadek a svaly na rukou a nohou😀 Člověk by řekl, že se jen veze, ale jak se musím držet, abych na manžu moc nepadala při brždění, tak je to docela záhul 😀

Ve středu na kontrolu? SUper! Toto letí...

michina
12. kvě 2008

Grej a nemáš strach na motorce? Já jela jednou a byl to zvláštní nejistý pocit, přece jen asi preferuju auto.. 😅

grej
autor
12. kvě 2008

Holky mě to na motorce baví. Věřím manžovi, že bude rozumný, jezdí fakt opatrně. Navíc tahle motorka nejezdí tak hrozně rychle jako ta co jsme měli předtím. Jeli jsme nejvíc asi 120 km/h, což není taková hrůza. Je to hezký, když je venku krásně, všechno voní, ty se kocháš přírodou 😵

Jen bych to nemohla řídit. Mám panickou hrůzu z toho, že by mi to chcíplo a spadlo by to na mě, páč taková motorka váží cca 250 kg, což by mi asi pěkně rozmašlovalo nohu 😅

michina
12. kvě 2008

A máš na to řádný obleček, teď mě poučoval náš lektor angličtiny, kt. si koupil před 14 dny Suzuki, že džíny jsou na motorce to nejhorší, že ti nechrání nohy, že je třeba mít ty kožený vypolstrovaný kalhoty, aby se ti neurval kus masa.. 😨

mufy
12. kvě 2008

No já bych si na motorku asi taky nesedla.Po dálnici už vůbec ne. Mám kamarádku,která si vyjela s přítelem do Itálie na dovolenou a jak se vraceli zpátky,tak si vysvlekly ty oblečky kožené,protože jim bylo horko a měli dopravní nehodu.Mu se nestalo skoro nic,ale ona si sedřela kůži na celých zádech a pár částí na těle a musela podstoupit pár plastických operacích,ale stejně už to není ono,má s tím jen problémy a pořád chodí po vyšetřeních.To už má malého chlapečka a když má jít do nemocnice ležet pár dní,tak je to hrozné.
Ona je přitom moc pěkná a dřív si na sobě hodně zakládala a teď si nemůže vzít pomalu ani tričko na ramínka.

No motorka je nebezpečná, švagrovce se na ní zabil kluk.Já bych si ji taky nekoupila,bezpečnější je auto.

michina
12. kvě 2008

Mufy, souhlasím s tebou. Příjde mi to jako dost velký hazard. Opravdu se člověk musí kontrolovat a jezdit opatrně, více než v autě.

grej
autor
12. kvě 2008

Michi - zatím mám jen rukavice a boty. Kalhoty i bundu jsem si chtěla koupit v sobotu, jenže už neměli ty ve slevě co jsem chtěla. Na to moje ježdění si nechci kupovat kalhoty a bundu každý za 5 tisíc, nejsem blázen 😅
Takže se chystáme s manžou do Chrudimi, tam je bazar, tak tam snad seženu něco levnýho jetýho...

Je fakt, že když jsme se občas nakláněli do zatáčky, tak jsem si už živě představovala, jak spadnem, na mě ta motorka a moje kůže z nohou bude v čudu😀 Navíc mě i trochu bolí kolena, jak mi na ně foukal vítr... Ale já se oblíknu, když už mi manža slíbil, že budem jezdit na ty výlety 😉

Jo jo, je to hazard. Manža minule tu rychlou prodával když mu začali umírat kámoši a známí. Byla jsem fakt ráda. Ale tahle je to dobrá, pomalejší, tak snad to přežijem 😉 A při jízdě určo nebudu myslet na miminko, tak mi ta pauza do dalšího IVF určo uteče!!

Předtím jsme měli takovouhle:
http://www.zx9-r.net/images/Gallery/zx9-f/J_Hag...

Krásná, co? Tahle teda není naše. Mám fotky jen doma.

mufy
12. kvě 2008

Mě ten server nejde,abych se na ni podívala.

Raději být bez motorky,ale mít zdraví a manžela.Já bych se o něj vždycky bála,kdyžby někam vyrazil.

Neboj Grej,zapomeneš i bez motorky na miminko,stejně se vám to podaří po té inseminaci. 😉

grej
autor
12. kvě 2008

Musíš to Mufy zkopírovat celý ten odkaz. Ono se podtrhl jen kousek a pak to nefunguje. Když je to celý, tak jo...

Když to bych ani nemohla jezdit nikam autem, když bych pořád myslela na to, že se můžu někde vybourat. Uznávám, že to je mnohem větší riziko, hlavně kvůli bezohledným řidičům v autech, ale člověk nemůže jen pořád sedět doma, že jo... CHce to trošku si vyrazit... Někdo leze po horách, někdo lítá letadlem (to toho mýho taky baví, ale naštěstí je to tak drahý, že mi asi nikdy nehrozí, že k tomu dojde 😀)...

mufy
12. kvě 2008

Já si teď blbec smazala to co jem napsala.

Motorka je krásná,je to kus.Podobnou máte doma?

Stát se může ledacos v kterémkoliv dopravním prostředku,to bychom pak nemohli jezdit ničím.Co se má stát,ať se stane,že? Tak hlavně jezděte opatrně. 😉

Dneska piju jako duha a chodím co 5 minut na záchod.Už jsem si vzala i vajíčko,abych měla bílkoviny.

grej
autor
12. kvě 2008

Mufy - tu současnou máme v albu.

Slibuji, že budem maximálně opatrní 😉

To jsi šikovná, že takhle hezky piješ 😉 Já tomu poslední dobou moc nedávám, ale musím zase začít...

sroubek
12. kvě 2008

no u nás je adrenalinem skok padákem..ale studentík n a to nemá penízky..jo a taky by chtěl lítat letadlem...já bych dala tandemovej seskok...sama se bojím...a hloubkový potápění....jo a cestování..holky já bych někam jela...kamarádi byli v thajsku...no my plánujeme na příští rok itálii...

a na svatební cestu šumavu... 😀 😀