Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
23. kvě 2008

Ahoj holky,
Mufy, já včera taky naťukla manžu, abych se zeptala na jeho názor ohledně tohohle problému. Říkal, že buď by si vůbec nenechal říct, která spermie oplodnila (jenže to nejde, že jo, stejně vám to říct musej) a nebo by to rozhodně chtěl vědět. Že je to lepší než aby se to dozvěděl později, protože stejně se jednou "provalí" jestli byla dárcovská nebo ne. A že kdyby on to měl řešit, tak by dárce v klidu přijmul. Že je důležité kdo vychovává a ne kdo "plodí".
On měl totiž přede mnou jednu přítelkyni, která měla 4 měsíční miminko a manža se o něj staral jak o vlastního asi do jeho jednoho roku. A říkal, že to vůbec nebral tak, že to mimi není jeho. A to s tou holkou jen chvíli žili, nebyli svoji!

Takže být tebou, rozhodně mu to řeknu.

A co se týče početnosti dárcovských nebo vlastních - asi záleží fakt na tom, jestli chceš pak absolvovat další pokus a investovat další peníze. POkud jo, tak to holt ještě jednou zkusíte a uvidíte, jak si manžovi spermijky povedou. A když nic, tak holt příště už bude jen dárce...

mufy
23. kvě 2008

Grej tak to jsi dobrá,že ses ho na to zeptala.

Kdyby se to dalo jako namixovat,ale věděla bych jen já která spermijka oplodnila transferované vajíčko,bylo by to dobré.Jakjsem včera psala,manžel by si jen mohl myslet,že je to jeho.
No a nebo mu to říct,ale to bych stejně řešila,až by se to povedlo.Teď to nemá ještě cenu.

Spíš bych šla asi do těch dárcovských,necháme oplodnit pár manželových a pokud se bude situace opakovat,pak je to jasné a když to nevyjde,tak spíš bych začala chodit na inseminace s dárcem, IVF bych si nechala jako poslední šanci.

grej
autor
23. kvě 2008

No právě to je to co říkal že je blbý. Že ty to budeš vědět a manža ne. Buď aby vám to neřekli ani jednomu nebo oběma. A hlavně - že je to fakt jedno, prostě ho bude brát jako vlastního a nebude řešit, jestli je to něčí cizí spermie. Hele - kdybys fakt otěhotěnla s někým jiným, tak je to něco jinýho, ale takhle? Mimi chcete oba, takže prostě bude vaše a hotovo.

murasek
23. kvě 2008

ahoj holky, na chvilku vam sem vpadnu, rada bych od Vas jednu informaci: jsem dohodnuta s pani, ze k ni budu chodit na Mojzisku, nema ale zkusenost se zenama co podstoupili IVF, tak mi neni schopna poradit, kdy k ni jit po revizi. K te doslo uz vcera, protoze jsem zacala krvacet.
Grej - ty by ses mi nemoha zeptat te tve "mojzisky"? co ostatni holciny? dekuju moc.

mufy
23. kvě 2008

Jo aha on myslel kdybychom to nevěděli ani jeden,tak to jo,ale já bych to asi nevydržela, toto bych chtěla vědět. 😀 To víš,žena je tvor zvědavý. 😀 No už to beru jinak,prostě nějak to dopadne. Půjdeme s manžílkem na pivečko a tam si o tom promluvíme. Na jednu stranu bych moc chtěla miminko a raději bych to s tím dárcem zkusila,ale na druhou stranu bych chtěla,aby to bylo manželovo.Kdybychom měli hodně peněz tak neřeknu,zkoušíme to pořád, no ale zase na druhou stranu i ta inseminace by pak třeba nebyla špatná.Ach jo,už jsem zase na pochybách, ráno jsem to už měla skoro rozmyšlené a teď zase tápu. Asi dám nové téma,co na to holky, jak by se zachovaly. 😝

grej
autor
23. kvě 2008

Murasku - asi zalezi, jestli s Mojžiškou začínáš. Já osobně si myslím, že by to nemělo ničemu vadit. Je to hlavně o protahování a posilování zadku... Spíš jestli začínáš, tak se říká, že bys neměla první 3 měsíce cvičení otěhotnět, že hrozí mimoděložní. Ale vy stejně musíte mít teď nějakou dobu přestávku, tak to je asi akorát s Mojžíškou začít...

Já ke svojí Mojžíšce te'd nejdu, ona byla nemocná a chodí se tam před ovu, tak jsem to prošvihla... Ale můžu ti max dát na tu svojí číslo, zkus si jí zavolat, třeba poradí. Mě pořád říkala, že když půjdu na IVF, tak že budem mobilisovat těsně před transferem, tak třeba to má zmáklý...

Číslo je: 272657006, 272658066 - Chtěj paní Zuzanu Kolací.

Mufy - zkus to nové téma, to není špatný nápad...

mufy
23. kvě 2008

Grej navíc mě mrzí i to,že teď bych potřebovala nejvíc radu a objetí od mamky, ta mi se vším vždycky poradila, jenže to nikdo z rodiny neví a mamka taky ne.Chtěli jsme to jako překvapení,kdyby se to povedlo.Takže jsem si na sebe ušila bič a měla jsem jí to raději říct na začátku,jenže kdo by věděl,že budou zase takové komplikace.Ale já si pořád říkám a věřím,že se ta nová doktorka spletla a vajíček bude víc.

grej
autor
23. kvě 2008

To víš že jich bude víc, neboj!!
No jo, ono má všechno svoje + a -. Sice to nikdo neví, tak se nikdo "blbě" neptá, ale zase tě nikdo nepohladí, nepotěší, nepodrží.. Ale my jsme silný ženský, zvládnem to i tak, no ne? 😉

jmisa
23. kvě 2008

Ahoj,
Mufy a jak moc špatnej spermiogr. máte?
My máme taky špatný, 1.IVF nevyšlo, ale o dárci u nás nikdo nemluvil 😕

divabara
23. kvě 2008

Ahoj holky,
dneska mne nejak nefungoval konik...
Mufy, ja myslim, ze i kdyby to byla spermie od nekoho jineho,tak uz jen to, ze tehotenstvi budete prozivat spolu da tomu miminku spoustu energie tech, kteri budou blizko u neho...Vim, ze rozhodovani neni jednoduche,ale jestli k vam ma mimi prijit, tak prijde, at uz je spermie jakakoliv - ale prijde k vam dvoum, vybere si proste za sve rodice vas dva !!!

grej
autor
23. kvě 2008

Tak mi teď psala Mufy, že jim nejde internet,. Snad jim to rozchodí, abychom jí ještě mohly popřát hodně štěstí na OPU 😉

mikulka
23. kvě 2008

Mufy, také jsem se včera ptala manžela a řekl, že by to neprotahoval, že to jsou pak další nervy. Že by to utnul, aby se ulevilo i manželovi, že pro něj skončilo "ponížení".

Báro, pohlaví víme, ale zatím nepovíme. 😉

mikulka
23. kvě 2008

Báro, to jsi napsala hezky 🙂 😉 😅

michina
23. kvě 2008

AHoj holky, taky mi konik nejak nesel.. ☹

A navíc nemám moc dobré zprávy, vcera jsem byla na te kontrolni krvi. Vzali mi ji jen na hCG s tim, ze by melo klesat. 14.4. bylo uz jenom 157, histologie nic nepotvrdila, takze se predpokladalo, ze tam bude jen minimum a po MS pujdu na kontrolu. Jenze nebylo.. ☹
Kolem půl desáté mi dneska zvonil mobil a neznáme číslo, volal mi sám doktor a to má dneska dovolenou!! Tak mi teda fest zatrnulo, ze asi fakt neco neni v poradku. Ríkal, že hCG mám 970, což je mnohem vyssí nez minule (pred 6 dny). Má opet podezreni na mimodelozni, i kdyz na to i na normální těhu je to zase dost malo. Kazdopadne se me porad vyptaval, jestli je mi dobre, nejsou krece, neco me neboli, nekrvácim... No, vcera jsem zacala zase trosku spinit, ale tak do hneda a nekdy do ruzova, ale nic me neboli. I kdyz od te doby mi je tak vselijak, ale to jsou asi nervy.
Rikal, ze ted se s tim stejne neda nic delat, ze by me stejne jenom sledovali, takze se mam pozorovat a kdyby neco, hned mu zavolat. Dal mi sve soukrome cislo. sice rikal, ze bude mimo mesto nekde na svatbe, ale kdyby cokoliv se mi jen nezdalo, radsi zavolat o rädu. Hned v pondeli v 8 mam naklusat, vezme mi krev tak, aby to hned bylo a pokud by se dale zvetsovalo, hrozila by mi laparoskopie, zatim sice jen vysetrovaci, ze by se podivali, jak to tam vypada a pak se uvidi. Takze me proste ceka vikend sledovani. Manza jeste jede k mamince, protoze maji sraz ze zakladky, tak dneska odjizdi a vraci se az v nedeli. Tak mi naridil, at nekomu zavolam a nekam si vyrazim, sice at moc nepiju a neponocuju, ale at nejsem sama. A kdyby cokoliv bylo, tak mu mam okamzite zavolat a hned prijede (je to cca hodka cesty autem).

Ach jo, takze ja proste nemuzu mit nic normalniho a nekomplikovaneho.... 😒 😖 😢 🙄 😕 😨 🤐

mikulka
23. kvě 2008

Michi, to je síla teda. A nemlže to být tak, že se prostě ještě nějaký kousíček neodplavil a ten dělá ten nárůst hcg?

michina
23. kvě 2008

Ted jsem si to tu procetla zpetne, Grej, jsem moc ráda, ze jste se s manžílkem udobřili, to musela být nádhera a překvápko,m vid? TAk si rikam, ze kdy jindy by to melo vyjit, nez ted??? 😎 Taková dvojita pojistka...

michina
23. kvě 2008

Ta MS byla tak silna, dlouha a docela dost bolestiva, ze nevim. A vubec, porad to neni v norme, objetivne, porád spinim meně, nekdy vice. Doktor jeste rikal, ze se mohlo stat, ze jsem jeste jednou nekde v mezidobi otehotnela a ze to je druhy zarodek nebo tka neco. Ale od te doby, co jsem dostala MS a krvácela jsem, tak nic nebylo.
Tzn. posledni sexik, ze ktereho by neco mohlo byt (A vlastne doted posledni), byl 1.5., pak (OUVU byla prevděpodobně 21.4.), hned den na to 2.5. jsem začala špinit, ale MS, nebo krváceni se rozjelo az 9.5. a skoncilo až 16.5., a od te doby dodneška vlastně pořád více či méně špiním, nejdřív světle, pak tmavě, ted tak na strídačku. Zkusím vám sem hodit odkaz na moje gafy, taam je to lépe vidět.

grej
autor
23. kvě 2008

Michi - teda☹ Tebe ty problémy snad nepustí☹ Budu na tebe o víkendu moc myslet. Nejlepší by bylo, kdyby sis domů na víkend nastěhovala nějakou kámošku, abys byla pod stálým dozorem!
Neponechávej nic náhodě a fakt buď na sebe opatrná!

Díky, snad nám tohle pěkný období po usmíření vydrží co nejdýl 😉

michina
23. kvě 2008

Taky mám ten pocit, Grej. Manža me uklidnuje, ze to urcite dobre dopadne, ze si ted vyzerem to nejhorsi a vsechny komplikace, jakmile to bude OK, hned se na to vrhnem a urcite se to podari. Kéž by.. 😉

grej
autor
23. kvě 2008

To víš že jo, když už jste toho vydrželi tolik, tak tohle překonáte taky a pak šup na to a už to bude! Je vidět, že se k vám mimču chce, jen se nějak holt nemůže trefit kam má 😉

michina
23. kvě 2008

Hahha, tak doufám, že se co nejdříve trefi tam kam ma a zustane tam 9 mesicu! 🙂

zanetik
23. kvě 2008

Ahojky berušky tak vás jdu jen pozdravit a jedu domů, makala jsem na DPH tak nebyl čas, ale příští týden to bude lepší...
Michi je mi to moc líto, snad bude všechno v pořádku a fakt si tam nastěhuj nějakou kámošku, kdybys nebyla tak daleko tak naklušu 😉
Grej jsem ráda, že jste se tak dobře udobřily 😉
Mikul nás bude pěkně napínat 😀
Mufy a tobě přeju pevné nervy při rozhodování, jsi silná holka a rozhodnete se správně, radit ti nebudu je to hrozně těžký, kor když jsme nebyly v tý situaci a ani si to nedovedu představit, že v ní můžu být jednou taky, hodně štěstí a budu na tebe myslet.
Tak přeju všem krásný slunný víkend a v pondělí papá

michina
23. kvě 2008

Hezký víkend i vám, sna dbude i u me klidny. Dam vam v pondeli hned vedet, jak budu neco vedet. 😉

grej
autor
23. kvě 2008

Papa holky, Michi - určo dej vědět a myslím na tebe!!

Taky myslíme na Mufy, ať má hodně vajuch!!!

Užijte si víkend, já to tu mám ještě na hodinu 😖

divabara
23. kvě 2008

Michi, to je silene...drzim pesti, at si apson trochu uzijes vikend. Treba to nekonec uz v pondeli bude dobry...Drzim pesti.

Hezky vikend vsem...

mufy
24. kvě 2008

Ahojky holky, tak jsem přišla od doktora a musím říct,že zlatej Dostálek....... To je ten můj doktor.
Dneska tam byl on a je to úplně jinej přístup než ta mladá doktorka.
Dopadla jsem asi takto: Sliznice je nakonec 9 mm, takže Michnová asi opravdu blbě měřila, největší folík mám už 23mm,, je jich co napočítal asi kolem 10, ale může jich být i víc,oni všechny neměří.Takže jsem odešla z nemocnice s úsměvem na tváři a jsem ráda,že tam byl opravdu Dostálek.
V pondělí jdu na OPU.

Jinak včera jsme si o tom teda promluvili s manželem a je pro,aby se dala většina dárcovských, tak 70 na 30. No i když bych to zkusila opačně,tak dám na něj a necháme to na přírodě.Je zlatej, bavili jsme se dlouho a bude ho mít rád i když nebude jeho.Ještě se musíme domluvit,jestli to budeme chtít vědět nebo ne. Ale já myslím,že ano.Teda já aspoň jo.

Takže mám radost,úplně jinej přístup jak ve čtvrtek.

Holky moje zlatý. 🙂

Michi teď jsem si to dočetla a je mi to moc líto,ale snad to bude brzy dobré.Musíš se pozorovat,hlavně,ať se ti nic nestane, je to i nebezpečné.

Jmiso my měli spermiogram tak katastrofální (podle doktora ) že je lepší mít dárce, no i když jsme první IVF zkusili,tak se embryjka přestala vyvíjet, v tom je ten problém.

Včera nám nešel skoro celej den internet, já měla absťák a že si s vámi nemůžu ani nic napsat. Za chvíli jdeme na narozeniny synovce.Tak se cítím líp a už mám dobrou náladičku.

michina
24. kvě 2008

Mufy, to jsou dobré zprávy, držím palec na pondělní OPU!!

U mě zatím nic nového, (teda kromě toho, že sedím na netu hledám nějaký podobný případ tomu mému, hladiny hCG při různých případech a tak), manža mě pořád kontroluje telefonem a zatím mi nic není, nebolí, nešpiním. Nejhorší je, že vůbec nevím, co si mám myslet. Nejdříve mě napadá, že v pondělí hCG klesne a bude to OK, pak mi vrtá hlavou, co ho zvedlo, nejaka cysty? Pak si říkám, co se bude dít, když se hCG zvedne a třeba fest, to me zase napada, co kdyby to bylo vážně těhu, ale zase si říkám z čeho, když nic nebylo, naposledy 1.5. a to už je 24 dní..a navíc to bylo těsně před MS..Fakt to je celý divný, proč to nemůže být jasný? Prostě: otěhotnělas, mimi se neudrželo, odešlo..a tečka. Proč je teda hCG zase skoro 1000? 😒
Ach jo, doufám, že aspoň hned ráno budu něco vědět, že mi udělá UZ..a když tam zase nic neuvidí jako před týdnem, tak už mě asi omejou, nejhorší bude, když nic neuvidí, nikde, ani v děloze, ani v okolí vaječníku, vejcodou, dutiny brisni a hCG bude porád stoupat, no to by bylo silene..

Porád melu to same dokola, ale když o tom nikdo nevi. Nasim nechci pridelavat starosti, mati by se tady urcite usadila, kdyz jsem ¨sama, anebo by me nekam vytahli a to se mi nechce. TAk to pisu aspon vam..

TAk pekný víkend, i když je zatím zamračeno, at klidne je, jen at me nic neboli.. 😉

mufy
24. kvě 2008

Michi kdyby to bylo těhu,tak by se ti hodnoty už dávno o moc zvětšily a neměla by jsi tak málo.Navíc by tam doktor něco viděl. Aby to fakt ještě nebylo to mimoděložní.No držím všechno co mám,aby jsi to měla v pořádku. 😉

artep26
26. kvě 2008

Ahoj holky,
teď nebyl nějak čas to tady sledovat ☹
Mufy a Michi, držím palec, Michi snad byl víkend v pohodě a ustála jsi to. Jen aby ti dnes řekli, co se vlastně děje, napravili to a mohli jste se vrhnout na další snaženíčko 😀
Mufy držím palečky, ať to vyjde.
A vůbec ........... zdravím všechny tady 😀 😵