Badoo seznamka. Jde si tam najít partnera?

25. čer 2023

Ahoj. Jak funguje Badoo? Jde tam najít partnera nebo jsou tam jen nadrženci. 😄 Máte nějaká zkušenost ? Vyšlo vám to tam nebo někomu známému?

lucina90
25. čer 2023

Ano našla jsem🥰 a ano jsou tam i nadrženci😅 chce to protřídit

hojda
25. čer 2023

To ještě funguje?

mishka87
25. čer 2023

Jsem netušila, že to ještě existuje. Ale jo, mezi těmi nadrženci a podivíny jsem si tam v roce 2012 našla svého současného chlapa. Ovšem nebýt toho, že mi jeho fotka vyskočila na hlavní stránce a já se na něj podívala, určitě bysme se neseznámili. Byl mimo můj okruh hledání 😁

bertik20
25. čer 2023

Našla,jen tomu předcházelo x nadrženců a debilů. Aplikaci jsem 2x smazala, měla jsem těch hnusáků dost...
Ale naštěstí do třetice - 5 let štěstí❤️

martulka88
25. čer 2023

Byla jsem na badoo i seznamce. Obojí na stejné brdo - samý úchylák. Sešla jsem se i s jedním, co byl v reálu velký podivín. Pak jsem, po 2 letech aktualizovala inzerát na seznamce a napsal mi chlap, že mu kolega ukázal můj inzerát a že su žena pro něj. Já hledala do 50km, on byl 60. Na seznamce neměl inzerát, založil si účet kvůli mně. Jsme spolu 4roky a v létě máme svatbu 😊 Jde tlna netu najít partnera, ale je to strašně těžké.

mishka87
25. čer 2023

Jo a ještě mě tak napadlo. Kdysi v roce 2011 mi tam psal jeden klučina o 3 roky mladší než já. Sešla jsem se s ním a byl to opravdu zoufalec. Po rodičáku jsem pracovala chvilku v knihkupectví, kde se mnou pracovala ještě starší ženská, než jsem já. A i ona měla s tímhle týpkem rande. Jen tedy kluk se přesunul z Ústí nad Labem do Prahy a ona se s ním sešla o 7 let později než já 😁. No tak jsme ho spolu pěkně zdrbaly 🤣

marketa1218
25. čer 2023

Už je to tedy 11 let, ale našla jsem si tam manžela. Máme hezké manželství a malou holčičku. Bylo to první a poslední rande, hodně jsme si sedli. Asi jsem měla štěstí. Co je tam za případy teď, nevím.

lenkalubina
25. čer 2023

Mám z badoo manžela 🥰 ale nejdřív byli sami úchylové🤭

katherine177
25. čer 2023

Ano ,našla jsem a jsme spolu už 3 roky .

janule0123
25. čer 2023

Kamoska tam našla manžela… já akorát ty co chtěli pouze sex, nebo byli nějak mimo 🤣a jeden me pak pronasledoval neskutečně☹️

rose2022
26. čer 2023

Našel si mě tam manžel, už to bude 11 let. Teď máme dvouměsíčního chlapečka.
Jinak před ním mi napsala spousta podivínů, někteří chlapi se zdáli v pohodě, sešla jsem se ještě s jedním, nebyl špatný, ale spíš jako kamarád.

claire90
26. čer 2023

Hele partnera můžeš najít kdekoliv, pokud jsi ochotná číst větší část nadržených keců...Já se třeba se svým chlapem seznámila před 12lety na amatérech a to nejsem žádná sexuální bohyně, chodila jsem i tam jen pokecat a občas lehce provokovat 😂 Na Badoo jsem štěstí neměla, ale třeba budeš mít štěstí 🙂

gransgirl
26. čer 2023

@claire90 ja se se svym taky seznamila na amaterech a nijak se za to nestydim. Chodila jsem tam pokecat zadne fotky jsem tam nemela u holky to neni problem pokud clovek ma zaludek na milion zoufalcu obcas se tam objevi nekdo normalni nasla jsem si tam i super kamose s kteryma to sice nevyslo po romanticke strance ale jako lidi jsme si sedli a obcas zajdem na pivo nebo tak.
Na badoo si nasel exmanzel svoji nastavajici takze vsichni spokojeny😁

chlapecektehu
26. čer 2023

Já jsem si tam našla partnera. Nyní jsme spolu 4 roky a máme syna. A od partnera sestra si tam našla jejího manžela se kterým má 2 děti a jsou svoji.

krisstina93
26. čer 2023

Ano, mám z badoo manžela :D 6 let spolu, dvě děti, takže si troufám říct, ze nám to vyšlo :D ale je fakt, ze sem teda musela fakt vybírat, na jednoho fajn chlapa tam bylo tak 100 blbcu :D segra odtamtud má taky manžela :D

sorboni30
26. čer 2023

Ano našla jsem..kamaráda kterého znám už 16 let a i nynějšího partnera nebo spíš on mě 🤣 Máme doma roční holčičku 🥰

petul32
26. čer 2023

Ja na jine seznamce, ale jsme ted manzele a kazdym dnem cekame syna 🥰

malymax
27. čer 2023

🤗 já jsem našla na badoo partnera a letos máme 10leté výročí. Ale souhlasím s ostatními bylo to o nervy co mi psalo za 🐷.

martikbertik
27. čer 2023

Ano našla před 9lety. Jsme manželé, dvě děti, statný. Ale dneska bych si asi nevybrala🤣 ségra tam momentálně je a prý dost žalostný. Takže za zk nic nedáš 😉

piskle89
27. čer 2023

Jde tam najít 🙂 já tam našla manžela, kamarádka taky 🙂 obě máme dvě děti a manželství spokojené 😄
Ale pravda, že pár debilů tam bylo taky 😄

letkis11
7. črc 2023

Ano, našla jsem, a to jen díky tomu, že byl v okolí na dovolené, jinak by nás nespárovali kvůli vzdálenosti. 🙂 Za pár měsíců jsem se stěhovala za ním, překopala dosavadní život a před dvěma měsíci jsme se vzali 🙂 A jsem nejšťastnější, i když vždy vyprávíme, že jsem se našli na nejbizarnějším místě 😀
Jinak jsem tam během dvaceti minut mohla napsat o ornitologické sbírce, co tam bylo úchylů 😀