Baví vás sex s vlastním manželem?

Čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😃 😃 😃
aponchie
25. dub 2008
ja mam navarene jeste ze vcera tak nemusim 🙂 navic ja stejne nemam chut k jidlu jak sem nechutne tlusta ]-( na zahradku az po obede 🙂 ty se maaaaaas ja bych u tchyne dostala maximalne strichnin a to buhvi jestli pac by me nepustila ani dal 😃
nensyautor
25. dub 2008
já nevím že sou ty tchýně tak protivný.ta moje je zatím v pohodě ale taky mě dokáže pěkně vytočit nemysli.a co proti tobě má baba jedna.a co malou tu bere :-|
nobody
25. dub 2008
já spal až doteď skoro 😃
aponchie
25. dub 2008
nensy:malou nechce videt 🙂
buhvi jake budeme tchyne 😃 ..uz to neresim 😉
nensyautor
25. dub 2008
tak sprominutím to je pěkná k......já tohle to nechápu vždit ty děti za nic nemůžou.a nobody do růžova.to teda vydržíš spát pěkně dlouho ty nechodíš do práce 😃
nobody
25. dub 2008
dneska nee, ale ticho 😃
nensyautor
25. dub 2008
tak to se máš že nefachčíš 😃
nobody
25. dub 2008
no já jsem extrémně pracovně vytížený ... 😃
tak dneska je aspoň klid
aponchie
25. dub 2008
nensy nezavid 😃 jsme prece na dovolene tak co resis 😃 😃 😃
nensyautor
25. dub 2008
a to extrémní povolání je co.tak to já závidím já bych šla do práce až bych brečela.a ty né apíí.taky u vás tak prší jako tady.a co budeš celí den dělat nobody to asi bude nákej sex. 😃
aponchie
25. dub 2008
nensy sla bych 🙂 mozna spis jela na kole 😃 u nas je krasne,sviticko sluni..pudu na zahradku po obede 😃
nobody
25. dub 2008
no ... "dispečerování" ---- takže telefony, net,icq

teda když vynechám ty extrémní věci 😃 😃 😃
nensyautor
25. dub 2008
tak tady leje jako s konve.takže pokud se to nevybere tak budem celí den zalezlí doma.to je otrava tohle počasí je dobrý tak proležet celí den v posteli ale s manželem to asi nebude je v práci 😃 😃 😃
aponchie
25. dub 2008
jako nebranila bych se prolezet celej den v posteli u otevrenyho okna s jidlem hudbou a prokladat to sprchou a milovanim 😃
nensyautor
25. dub 2008
a co tam budeš okopávat nebo budeš sázet kytičky.myslíš že ten citrusovník seženu v obi.nebo mi porad nákou kitku apíí 😃 a co ty nobody co budeš dělat ty.já snad na to dneska vlítnu 😃
nobody
25. dub 2008
jojo 😃
nensyautor
25. dub 2008
koukám že tebe ta sprcha fascinuje.mě by se líbíla snídaně do postele.jenomže s dětma to nejde a hlídání je v nedohlednu.takže o tý snídani si nechám asi zdát 😃 ale asi si skočím pro dobrý vínko na večer 😃
nobody
25. dub 2008
nensy, nevím ... popřemýšlím ... já už dneska dělal plno věcí 😃
nensyautor
25. dub 2008
tak koukám nobody že to bude docela rychlí 😃
nensyautor
25. dub 2008
tak povyprávěj třeba chytnem inspiraci nobody 😃
aponchie
25. dub 2008
nensy citrusovnik skoc koupit radsi do zahradnictvi z Obi mam plno kytek a nic moc teda to uz spis Globus ..navic Obi je desne predrazene ]-( budu vytrhavat plevel bo prselo tyden a vcera rano sem tam sla si pro kytku a malem me kleplo kolik toho zase je 🙂 ale aspon to dobre pujde..sadit budu kyticky a musim ostrihat jeste vrbky a vubec tam je prace az nad hlavu,ale budu tak s Teri a ta me moc nenecha..
jj sprchu muzu .. x-)
nensyautor
25. dub 2008
jak prší tak nádherně voní šeřík to je vůně.ten já mám ráda do vázi.apíí a tvůj manžel je přes týden pryč.nebo ho máš doma =-)
nobody
25. dub 2008
jéé, sprcha je úžasná věc 😃 🙂 :-p
nensyautor
25. dub 2008
tak já to teda skusím v tom globusu ten zase ze mě bude unešenej on semnou nerad courá po obchodech to víš já to všechno prolezu.a ten se může vsteky po...... 😃
nensyautor
25. dub 2008
to jo hlavně když ti ty kapičky stékaj po........... :-p
aponchie
25. dub 2008
nensy doma a v praci stridave 🙂
tak ho nech s detma doma a jed sama ja to tak delam...olalala vune seriku je omamna x-)
nensyautor
25. dub 2008
to jo svádí k různím zvrhlostem.to já bych jela sama ale on chce jet vždycky semnou a potom je otrávenej že stejně půlku věcí zapomenu a musím do krámu znova. ]-(
aponchie
25. dub 2008
jezisi tak co se vnucuje?? 😃 se ho neptej nech mu deti a jed to v klidu sama nakoupit at si s detma hraje zatim ne?potrebuji i otce samotneho obcas 🙂
nensyautor
25. dub 2008
on se asi bojí aby mě tam náhodou někdo neobtěžoval 😃 :-p
nensyautor
25. dub 2008
tak kde si nobody že by sprcha :-p 😃