Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

kili
19. dub 2008

nensy, to by sme sa najprv museli uzmieriť, keby som niečo spravila ja, tak sa aj ospravelním, ale teraz som ja naštvaná na neho a on nedoloze ani za rok 🙄 , napokon to skončí tak, že to proste odignorujem

petkakrutik
19. dub 2008

já když jsem naštvaná (v právu), tak s neumím překonat přijít první. A na sex nemám v tu chvíli ani pomyšlení 😖

kili
19. dub 2008

tak môj nepije a keď pije, tak sa aj tak neopije

nensy
autor
19. dub 2008

tak to je blbý tak to ten můj aspon když něco podělá tak to uzná omluví se ale na půl pusi 🙂

kili
19. dub 2008

no aspoň na pol pusy, môj sa neospravedlnil ešte nikdy aj keď mi strašne ublížil, vždy si myslí, že je to moja vina

nensy
autor
19. dub 2008

tak ten můj taky nepije to už musí být když si dá pivo a to mu ho většinou kupuji domů 😀

nensy
autor
19. dub 2008

tak to nevím jak bych to skousla.já jsem zase výbušná a když se mi něco nelíbí tak mu to taky hned vpálím vyříkáme si to a je klid.já nedokážu v sobě nic dlouho dusit ze mě to musí hned ven 😠

nensy
autor
19. dub 2008

aponchije co je stebou kde jsi se zasekla

petkakrutik
19. dub 2008

ü nás zase manžel nevydrží být dlouho naštvamý, i když je děsně urážlivý,a el astrašně, urazí se kvůli kravině. Ale já to neřeším, však ono mu to dojde a přijde. zatím to tak vždycyky bylo. A když se chytnema azačneme si vyměňovat názory, tak dycky jeden nebo druhý navrhne, že se přece nebudeme škorpit kvůli blbostem (pokud se jedná o blbosta v 99% to tak je), dáme si pusu a hne dje zase dobře 😉

kili
19. dub 2008

no ja som tiež výbušná, ale za tých 11 rokov mi to bolo aj tak na prt, on si to totiž vôbec neuvedomuje.

no ale tuším sme odbočili od témy

nensy
autor
19. dub 2008

tak to je u nás tvrdohlavější manža

kili
19. dub 2008

aponchije skončila pre satelitem 😀

nensy
autor
19. dub 2008

to neva kili

nensy
autor
19. dub 2008

jo tak to si taky myslím ta si to za nás užívá a kili neboj to bude zase dobrý

petkakrutik
19. dub 2008

n o jo,a el my jsme už všechny svůj názor an manřelský sex řekly a nikdo nový tu není, tož se diskuze stořila, tak lehce a malinko 😀

nensy
autor
19. dub 2008

holky mi jsme měli sex v ůnoru to je co od tý doby co máme malou tak to nák vázne 😀

petkakrutik
19. dub 2008

jáj, to je překlepů. Tak to vypadá, když si u psaní člověk čistí zuby 🙂

nensy
autor
19. dub 2008

to neva já taky dělám překlepi ale nato snad nikdo nekouká

kili
19. dub 2008

tak fain, sa tu aspoň posťažujem 🙂
sa totiž dnes stalo to, že som v nemocnici sondovala Adamka (nechce totiž jesť) a on sa pri tom strašne metal, vrtel a plakal, musela som ho chytiť a preložiť a tak som pustila striekačku a tá mu vysela za tú sondu, keď je plná má asi 25g, takže rozhodne ho to nejak neťahá, viac ho ťahá, keď sa mece a ja tú striekačku držím a on mi za to proste začal nadávať, že prečo to robím atď., no ale keďže mi to inak nešlo, tak som to robila naďalej a on mi za to furt nadával. Hlavná vec, že on to robiť nechce, lebo mu je to nechutné. Nehovorím, že som to robila najúžasnejšie na svete, ale fakt mi to inak nešlo a čo mám robiť, keď som tak lavá? ☹ Dosť, že ho musíme sondovať a ešte aj on mi za to nadáva a nepomôže. A rozhodne sa necítim, že by som sa mala za ním doplaziť. Ale on si to neuzná, on si mylsí, že má pravdu a ja som to robila zle.

kili
19. dub 2008

nensy, a kedy je únor?

nensy
autor
19. dub 2008

jo tak ten už byl před dvouma měsíci

petkakrutik
19. dub 2008

Proř oni si chlapi někdy myslí, že jsou bezchybní a jen oni umí dělat věci nejlépe? Když jim s edo něčeho nechce, tak si umí najít dlvod, aby to udělal někdo jiný. Ale když totéž očkává ženská, je zle a ona je jenom enschopné busižkničemu... Kili, já bych to nechala, ať se to vyvrbí samo, však on přijde... A´T si myslí, co chce. Donekonečna naštvaný nebude. 😉

nensy
autor
19. dub 2008

tak v tom má petkakrutik pravdu

aponchie
19. dub 2008

ja ti dam pred satelitem ale za chvilku to zacina 😀 byla sem ve sprse a to mi stacilo 😀 😀

jabber
19. dub 2008

petka - protože jsou páni tvorstva - respektive si to myslí 😀 😀

kili
19. dub 2008

petka, takýchto hádok máme furt, ale ono to napokon skončí tak, že sa baviť proste kôli niečomu musíme a tak to napokon zahovoríme, ale ani keby som s ním neprehovorila rok, tak nepríde

nensy
autor
19. dub 2008

jo a kolikrát aponchie 😀

petkakrutik
19. dub 2008

únor je februar

aponchie
19. dub 2008

nensy a sakra tak tuhle otazku sem necekala 😀

nensy
autor
19. dub 2008

dík já nevěděla jak se to po slovensky říká