Bazárek - pozor na paní Lisou Macháčkovou

hankamisa
21. únor 2015

před dvěma týdny si paní objednala oblečky na mimi za 1400kč a chtěla to na dobírku.. reagovala do doby než měla poslat zálohu na poštovné-vyžaduji předem. od té doby se neozývá.je neregistrovaná : Lisá Macháčková Jarmila,ze Suchomast,email za kterého psala :lima-jlm@seznam.cz

mandala
21. únor 2015

@hankamisa Děláš dobře s tím poštovným, já se taky napálila a už nikdy nikomu nevěřím !!! ☹

hankamisa
autor
22. únor 2015

@mandala - mě se to stalo jednou,pak už jsem to na dobírku neposílala.až pak mi jedna paní poradily tenhle způsob. od té doby to přebírá každá,která poštovné odešle. 🙂

mandala
22. únor 2015

@hankamisa Jo jo, já vím, že se tak dělá, ale já jsem husa důvěřivá, no, příště už nebudu.

jalima
11. kvě 2015

@hankamisa Dobrý den, ráda bych Vám všem které to sem o mě napsaly také něco pověděla...!!!Vždy objednávám na dobírku jelikož v dnešní době se přesně tak jak říkáte nedá nikomu důvěřovat a pokud jako kupující pošlu peníze předem na účet tak se také často stává,že přijdu jak o peníze tak i o objednané zboží,...přesně tímto způsobem se v dnešní době živí spousta lidí,stejně tak to chodí i u půjček ..kde po vás chtějí zaplatit poplatek předem a pak vám stejně nic nepůjčí..!!!!Já už jsem se také několikrát napálila a proto předem peníze neposílám.Další věc je ta,že veškeré finance které mám k dispozici nemívám uložené na účtě,ale mám vždy nebo tedy většinou vše u sebe,takže na dobírku jsem vždy vše přebrala od pošty bez problémů,maximálně mne doma párkrát pošta atp. nezastihli,ale s lístkem jsem hnedka zašla na poštu a přebrala to bez problému. Zaplatíte zboží i poštovné předem a nakonec po rozbalení balíku zjistíte,že jste nalítly,..jelikož je balík plný starých montérek po dědovi a babiččiny zuby,takže asi tak...!!??!!Co se Vás týče,zůstala jsem bez možnosti vložit peníze na účet a následně Vám to poslat což jsem měla v plánu jelikož jsem to chtěla risknout už jen z toho důvodu,že jsem si s prodávajícíma které mi měli zboží zaslat psala a zdály se být příjemné a v pohodě..Co byste také měli vzít v úvahu než o někom něco takového napíšete je to,...že daná osoba např.v tomto případě ,,JÁ" má nějaký vážný problém...-např. to,že se jejímu dítěti něco přihodilo a musela s ním být v nemocnici či nějaké jinčí problém.....To že jsem nebyla zaregistrována přeci neznamená to,že jsem jakýsi podvodník,ale může to také znamenat např.to,že nemám tolik času u pc a netu vysedávat tak jako většina z vás a obchodovat s hadříkama což také dělá většina z vás,...proto tu nejsem ..jen občas mrknu.Takovéto komenty jako je kdejaké hodnocení atd. ...,na to mají čas spíše ty které nedělají nic jiného než že vysedávají doma s děckem či lítají po kamarádkách či nákupech. Tímto prozatím končím svou odpověď a omlouvám se hlavně slečně či paní hankamisa atp. V případě zájmu vám mohu nadiktovat celou mou adresu či tel.abyste na mne mohly dát komenty třeba i na seznam atp. 😉 😎 Děkuji za počtení s pozdravem
Lisá Macháčková Jarmila

mandala
11. kvě 2015

@jalima Tak já myslím, že napsat omluvu, nebo jakkoliv reagovat je to nejmenší, pak se nemůžete divit, že si to někdo vyloží způsobem, jako hankamisa, i když třeba mylně. 😉

hankamisa
autor
12. kvě 2015

@jalima
@mandala -
paní se mi po měsíci ozvala když jsem ji po několikáté napsala ,že to pro ní mám schované s tím,že penízky pošle a děkuje,že jsem ji to schovala. pak jsem ji psala znovu cca po týdnu jestli už jsou tedy penízky poslané a už se neozvala. dobře pokud mi nedůvěřovala nemusela si to zboží objednávat a ještě mě po měsíci ujištovat,že si ho vezme.
já po vás ale nechtěla celou částku cca 1400kč předem. já chtěla jen zálohu za poštovný pro případ,že bych to poslala abych o něj nepřišla. už se mi stalo,že jsem balík odeslala a on se mi vrátil,že si ho nikdo nepřevzal. takže jsem nakonec byla škodná já protože jsem přišla o dalších cca 140kč za poštovné.
a to,že jste měla dítě v nemocnici mě mrzí ale mohla jste to klidně napsat by jsme se domluvily ale vy jste se ani pak neozvala VŮBEC.
a jak jsem už zjistila tak výmluvy na to,že jsou maminky s dítkem nebo sami v nemocnici mi chodí poslední dobou nějak často a prý nejsem jediná. no maminky už nevědí na co se vymluvit ,tohle je přeci lítostivé tak to každý pochopí.NENAZVALA JSEM VÁS PODVODNICÍ ,jen jsem na vás upozornila ostatní maminky.

huhudo
28. čer 2015

Také reaguji na podvodnici Jarmilu Lisou Macháčkovou ze Suchomast už jsme s ní taky měli tu čest a všem radim POZOR POZOR !!!! dál to rozvádět nebudu a mimochodem žádné děti nemá tak že zase lež jako věž holky pozor...uvadí taky o sobě že má SŠ Gastronomickou opět lež nedodělala ani základní školu ,vzdělání u ní skončilo v 8 třídě ....teď momentálně už asi 2,5 roku marodí.Ahoj Berouňák.

jalima
10. črc 2015

@huhudo 🙂 Krasny roman,pobavil mne. Jen pro tvou informaci berounaku 😀 ...:skolu mam dodelanou,mohu dokazat,deti mam dve a treti na ceste,takze v prosinci dalsi prirustek 😉 .Ja totiz neplnim skolky,ale adoptuji 😉 .Kdybych byla podvodnice tak zde neuvadim sve jmeno ani adresu atp.,ale ty mas nejspis spinave svedomi,..nemas zde ani jmeno,ani k prispevku jsi neuvedl vubec nic,jen ,,berounak" 😀 Uz se mi zjistuje o koho se jedna 😉 a tesim se na osobni kontakt 🙂 Zatim s pozdravem podvodnice xxx 😀 😉