Bělení zubů. Co pomáhá a neničí sklovinu?

zdenamestan
31. bře 2020

pěný den, chci se zeptat čím si bělíte zuby? co pomáhá a neničí sklovinu? děkuji za rady

klea81
31. bře 2020

Pudr s uhlím

ondruchovat
31. bře 2020

@zdenamestan opalescence sada

dandaa
31. bře 2020

Přes deset let používám gel opalescence od zubaře, belim jednou za rok

zdenamestan
autor
31. bře 2020

@klea81 a funguje to? jak často se ma používat? cena ? mohu poprosit přímo výrobek? dekuji

squezy
31. bře 2020

Háčkuju se 🙂

vilmic
31. bře 2020

@dandaa Poslala bys mi prosím konkrétní odkaz? Na googlu mi toho vyskočilo hodně.

dandaa
31. bře 2020

@vilmic kupuji u zubaře

vilmic
31. bře 2020

@dandaa To jsem pochopila, ale určitě je něco na tom napsanýho. Třeba nějaký číslo, nebo tak. Konkrétní název. 🙂

evaamy
31. bře 2020

Na kartacek dat trochu kypriciho prasku. Doporucila nam to zakaznice, ktera pracuje v Curaprox.

ylliess
31. bře 2020

Já používám pastu od nuskin Ap24

klea81
1. dub 2020

@zdenamestan funguje, zn. mywhitesecret, stojí okolo 500,ale vydrží to hodně dlouho, viděla jsem i levnější variantu ze Slovenska za cca 150, napřed používat do zlepšení stavu, pak udržovat dle potřeby, prý max 2x týdně dlouhodobě, krátkodobě jsem používala 4 dny po sobě 2x denně, ideálně předtím klasicky vyčistit pastou a tohle jako druhé kolo, pigmenty mizí mně, synovi i kamarádce, takže za mě spokojenost; vína a kávy se nemusím bát 😉

klea81
1. dub 2020
betka989
1. dub 2020

@zdenamestan používala jsem Pearl White, cena asi 650, musíte mít na zubech takové "chrániče" do kterých si dáte bělící gel, u mě to bělení trvalo cca 3-4 tydny, dávala jsem si to na noc a musím říct, že zuby o dost bělejší a sebevědomí taky někde úplně jinde, měla jsem zuby po antibiotikach v dětství dost zažloutlé. Pak jsem cca po 2 letech koupila znovu na bělení před svatbou a asi po týdnu opět velký rozdíl.. ty chrániče jsou otravné, člověk s nimi slintá 😃, ale jinak poměr cena výkon za mě super

ondruchovat
2. dub 2020

Opalescence vám musí dat vás zubař nebo vaše dentální hygienistka, není to volné prodejně , stejně tak vám musí udělat otisky přímo má váš chrup . Ale mužů říct ze to za to stojí , já ji tehdy měla i s otisky cca 4.000+- nejsem si jista už je to chvíli , šle dokupuji pouze belici gely , tam už se cena odvíjí od síly peroxidu.