Bezbolestny sex s větším penisem

samikdamik2012
26. dub 2019

Dobré odpoledne mamky. Mam dost intimní dotaz, ale jsme tu převážně zeny, tak snad najdu nějakou radu. Mám nového přítele. Jde o to že je přítel dole více obdařen. A sex v některých polohách dost bolí. Treba poloha zezadu kterou máme oba moc rádi neni možná. Nemáte nekdo radu jak na to? Aby to i zezadu šlo? Treba jina forma polohy? Přítel má i dost dlouhou výdrž nez je spokojen. Děkuji za odpověď

barulina
26. dub 2019

@samikdamik2012 musite samo zezadu. Muj je taky macek a musela jsem spullenim prohybanim a ppd najit sama jal to jde

samikdamik2012
autor
26. dub 2019

@barulina jakože zkusit jak moc se prohnout a tak?

hannasweet
26. dub 2019

Me vetsinou pomuze min se prohnout 🙂 ale chce to hledat to prave orechove a kdyby to precijen neslo, urcite si najdete jinou, jak se vam to bude libit

samikdamik2012
autor
26. dub 2019

@hannasweet no zkoušíme, jen jsem si říkala zda treba není nějaká rada pro to🤗

tercasv
26. dub 2019

Měla jsem něco podobného, bolest při sexu se ale objevila cca po 2 letech vztahu. Nakonec jsem byla na rozšíření poševního vchodu. Doktor mi před tím doporučil fyzioterapii. Tam se zjistilo, že mám strašně pevné a stažené pánevní dno, proběhlo uvolnění přes konečník. Poté jsem cvičila s vibrátorem, ale výsledek byl minimální. Pomohla až operace. Ale já bolest cítila při každé poloze.

samikdamik2012
autor
26. dub 2019

@tercasv S jinými polohami problém není.. I kdyz i tak musi být docela opatrný. Prostě jsem myslela nějaký cvik aby si to i on mohl užít naplno. Nestezuje si, ale ja vím že by rád treba zrovna tu polohu zezadu.

tercasv
26. dub 2019

@samikdamik2012 Cvik nevím, ale po operaci mi pomohlo nafukovací dildo 🙂

samikdamik2012
autor
26. dub 2019

@tercasv Vibrátor zkouším na roztazeni. Ale nemyslím si ze bych byla dole nejak úzká. Preci jen uz mam dve deti.

samikdamik2012
autor
26. dub 2019

Problém je i v tom ze on někdy ani nedosáhne orgasmu.. Sex trva dlouho, mě se věnuje maximálně abych byla spokojená, ale prijde me ze jak nemůže naplno, tak proto pak nevyvrcholi. Tvrdí ze je i tak spokojený. Ale ja bych chtela aby byl spokojený stejně jako já. A mohl si to užít naplno.

malenka3
27. dub 2019

Lubrikant používáte?

samikdamik2012
autor
27. dub 2019

@malenka3 Jak kdy.. Většinou není potřeba 😉mám s tím celkem problém.. Jsem dole citlivá na tyhle věci

malenka3
27. dub 2019

@samikdamik2012 to může být problém, málo zvlhčené, i když myslíš, že ne, u vyvinutějšího partnera to může pomoct. Kup úplně obyč bez parfemace na vodní bázi, to by nemělo nadělat žádnou paseku. Třeba se to zlepší. Vím, o čem píšu 😉

samikdamik2012
autor
27. dub 2019

@malenka3 tak zkusíme díky za radu

janickajana
29. dub 2019

@samikdamik2012 znám to mám manžela zdařileho dole. Když spolu nemáme delší dobu sex i krvacim. Máme i anální sex. Chce to pomalu při sexu dávat hlouběji a ne hned. Snad nikoho nepohorsuji. Ale lepší obdařen než neobdaren 😀

altice
29. dub 2019

@janickajana dobrý den mohu se zeptat můj muž chce vyzkoušet analni sex ale mám s toho obavy můžete mě nějak poradit na co si dát pozor dekuji

rozkosnica1
22. zář 2019

@altice Hlavne nic nerobit nasilu. Najlepsie to je po sprche, poriadne si umyt dierku, kúpiť lubrikant na analny sex, popravde najprv som to trochu skusala sama s mensim vibratorom ako ma moj muz svojho macka. A pri sexe v ramci predohry najprv trocha roztiahnut s vibrátorom abo prstom a potom pomali dnu. Vela gelu a skusat aj polohy. Niekomu vyhovuje zo zadu, niekomu z boku, niekkmu na misionara

herbinaaa
1. srp 2020

s lubrikačním gelem to bude líp klouzat, nebude to tak ,,bolestivé,,

rozkosnica1
2. srp 2020

@herbinaaa staci par krat to skusit a je to fajn...a popravde niekedy sama mam chut na anal a viem pri tom skvele dosiahnut orgazmus

herbinaaa
8. srp 2020

@rozkosnica1 děkuji za radu. Zkusím to a třeba se mně to opravdu zalíbí. Nemáš strach z nehody? Nebo jak to řešíš?

rozkosnica1
9. srp 2020

@herbinaaa strach vobec...sme predsa ludia nie,,,aj keby sa nieco stalo tak sa nad tym zasmejeme a ideme dalej 😉

herbinaaa
29. srp 2020

@rozkosnica1 tak nějak by to mělo být. Sex by jsme si měli užít a nemít z toho stres. Už jsem se odhodlala a koupila si intimni hračku na analní hratky a pravda je, že se mně to moc líbí

rozkosnica1
30. srp 2020

@herbinaaa to som rada...objavila si zas nieco nové co ta posunie dalej 😉 teda vas