Bibione Itálie, líbilo se Vám tam?

volfikovi
4. únor 2018

Líbilo se Vám tam ? Byl někdo v září ? Zvažujeme dovolenou , budu ráda za každý poznatek děkuji

janablizka
4. únor 2018

My jsme byli v září v Caorle,bylo tam teplo akorát moc komárů.Byli jsme ale v kempu.

volfikovi
autor
4. únor 2018

Já zkouším hledat nějaké recenze , jsou tedy velice rozporuplné . Někdo Bibione chválí , jinii si stěžují . Zatím mám zájezd v jednání . Ubytování cca 600m od pláže . Tak nevím

terka555
4. únor 2018

Jezdili jsme pravidelne kazdy rok a bylo to super.Akorat jsme jezdivali zacatkem cervna a vzdy jsme byli v apartmanech tak max.100m od plaze.

volfikovi
autor
4. únor 2018

Tak mám delší cesta k pláži nevadí . Termín máme na začátek září , jen váhám kolik máme dávat bokem korunek , cesta autem + jídlo jelikož to máme bez stravy a jedeme na 5 dnů .

volfikovi
autor
4. únor 2018

@janablizka mohu vědět na kolik vyšla dovolená takto v kempu ?

terka555
4. únor 2018

@volfikovi tak nam by to taky nevadilo ale bylo to pohodlnejsi nez se tahnout moc daleko🙂my jezdili autobusem ale taky vzdy bez stravy a varili jsme si sami a obcas zasli na neco dobreho k mistnim🙂

volfikovi
autor
4. únor 2018

@terka555 momentálně těším rozpočet . Je reálné mít s sebou na jídlo těch 7000 kč abychom se vešli ? 2 dospělí a 2 děti jedeme poprvé a já vůbec nevím kolik mám vlastně šetřit . Cesta nás vyjde na +- 10 000 pak se platí kauce 100 euro a povinný poplatek za plazovy servis

viki999
5. únor 2018

Do Bibione jezdíme už tak 8 let, jsme tam spokojení, bydlíme vždy stejně cca 200m od pláže, dál bych být nechtěla. V září už bych se trochu bála, vždy jezdíme červenec/srpen.. Teď čekáme dítě, takže teď chvíli nepojedeme, ale tak ve 2 letech tam určí vyrazíme i s děckem.
Penezne ti moc neporadím, jezdíme tam na dovolenou a tedy si moc nebereme servítky.. vaříme si jen párkrát (většinou dovezené těstoviny).. Jinak si kupujeme pizzu, milujeme ji..A kvanta zmrzliny.. vždy počítáme s rozpočtem 100€ na den, ale to je dost nafouknutý, zbývá nám...

janablizka
5. únor 2018

@volfikovi Tak to už nevím přesně na kolik to vyšlo je už to pár let zpět,ale jelikož jsme jeli autem tak jsme vezli jídlo a kolik stál kemp to vážně už nevím.Někdy jsme zašli třeba na pizzu ty mají moc dobré.Před loni jsme byli v Itálii Martinsicuro-kemp v mobilhome bez stravy v září a busem tak to vyšlo na 14 dní na osobu asi 8.000.-

volfikovi
autor
5. únor 2018

Všem moc děkuji za reakce 🙂 Jedeme nakonec 8-12.9 na poprve nam to bude stačit. Myslím,že počasí je vždy sazka do loterie , sestrenic ebyla v červenci v Chorvatsku a celý týden jim propršelo
Mi se chceme podivat do Benátek a tak tak snad to bude fajn
Ubytovaní nas vyjde na 4500 kč a cesta autem .
Jen mi nejdou do hlavy ty mýtné brány v Itálii.
To se opravdu zastavuje na každé bráně ?
Děkuji

viki999
5. únor 2018

@volfikovi Vůbec ne, zastavíte pri nájezdu na dálnici, dostanete papírek a zastavíte pri sjezdu z dálnice- zaplatíte.

volfikovi
autor
5. únor 2018

@viki999 super děkuji já už se.lekla , že se furt zastavuje .

volfikovi
autor
6. únor 2018

Tak dnes zaplaceno , a děj se vůle boží hlavně s tím počasím teda :D
Budem šetřit , chtěla bych se mrknout i do Benátek 🙂
Kdyby ještě někoho napadli nějaké postřehy ohledně cesty a tak ,tak sem s nimi budu ráda

janablizka
6. únor 2018

@volfikovi Také jsme byli v červenci v Tunisu kde je stále teplo a týden byla zima.Hlavně at Vám to vyjde.