Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

kri
4. říj 2013

@cirrusa jé super díky moc, nikdy mě to nenapadlo takhle hledat 😉

benjik
4. říj 2013

Konečně mám vybraný dárek pro manžela - eletrický holící strojek,co oholí i hodně krátké strniště.Když už se musí obden holit do práce.

benjik
5. říj 2013

Ahoj,za dva měsíce chodí Mikulda.Co budete dětem dávat? U nás každý knížku a pak nevím.Sladkostí mají plnou igelitku od tchánovců a stejně to pak jíme my.

benjik
5. říj 2013

Jinak mrkněte do alba pacient ,má tam super nápady i na vánoce.Já už vím,jaké ozdoby letos vyrobíme

chris_n
5. říj 2013

Fuj.... Vánoce jsou sprosté slovo 😀

cirrusa
7. říj 2013

@benjik u nás ude na mikuláše určitě také knížka, chtěla bych tu Ladovu, kterou máš v albu. Jinak asi nějaká ta klasika - uhlí, brambor, ořech, jablíčko a drobné sladkosti. Určitě ne ale hodně, dostává toho hodně od příbuzenstva (a my to pak nenápadně krademe, protože dávat čokoládu bez čokolády atd. to fakt nechci). Zvažovala jsem letos vzít sladkosti a v rámci dobrého skutku je poslat někam do dětského domova, ale vrtá mi hlavou dávat někomu něco, co byh vlastním dětem nedala 😔

benjik
7. říj 2013

@cirrusa ale to abys toho měla pytel,aby se ty děti podělili. Nemáš v okolí azylák? Tam by za to byly vděčný.No u spousty těchto věcí je to náhražka čokolády.Ale upřímně? Děcka v azyláku za to budou vděčné a kolik kousků každý dostane? 1-2,to jim zas tolik neudělá. V děcáku mají sladkého dost od sponzorů.

benjik
7. říj 2013

První vánoční leták!
http://www.iletaky.cz/billa-12860

cirrusa
7. říj 2013

@benjik no u nás se toho docela hodně za ten podzim nasbírá, vlastně mám toho tady hafo už teď. Nás tím pořád někdo zásobuje a já to moc ráda nevidím, to radši upeču buchtu s čokoládou nebo nějaký zákusek než dávat čokoládu bez čokolády. Azylák asi mám, švagr je ředitel na charitě, tak to s ním zkusím probrat, zda by to u nich někde nevyužili, myslím, že má pod sebou nějaký dům pro matky s dětma v tísni.

Jinak v Lidlu jsem viděla už minulý týden vánoční německé dobrůtky (a taky advetní kalendář za 15,90 😝 )...Manžel pojede další týden do Německa, tak ho lehce zaúkoluji ať se tam podívá na nějaké dobrůtky.

benjik
7. říj 2013

@cirrusa v lidlu mají už mňamky?Miluji ty jejich spekulants a takové křupavé čoko bonbony s náplní.

cirrusa
7. říj 2013

@benjik jj, ale zatím jen ty jejich německé - já právě kupovala čokoládové bonbony s karamelovou náplní, jsou hodně velké, takže je mám do asvetních pytlíčků pro manžela. České jsem tam ještě neviděla. Jsou tam ty německé vánoční sušenky (něco jako naše zázvorky), plněné bonbony, myslím, že nějaké postavičky (Mikuláš), ale to to už si nevzpomínám. Z českých jsem viděla jen ten advetní kalendář

benjik
7. říj 2013

@cirrusa ty sušenky právě miluji!

benjik
7. říj 2013

makro má leták na Mikuldu
http://www.iletaky.cz/makro-12852

kri
7. říj 2013

@benjik Albíčko už mám celé prošlé a je tam spousta nápadů, mě se moc líbí ty vločky z tavné pistole a třpitek 😉
Jinak už musím začít dělat ty kalendáře, abych to stihla a my dáváme taky hlavně ovoce, malý dáreček, kalendář. Babičky už se naučili naštěstí kupovat jen tu dobrou čokoládu a snažíme se to dávat přídělově. 😉
Na spekulky se taky chystám, miluju je 😉.

ratatooy
7. říj 2013

@misana i já už mám Vanoční čas pomalu dárky nakoupený ale hlavne taky proto že máme na vanoce termin porodu

kri
7. říj 2013

Jo a holky kdo máte pejsky, v Kiku jsem viděla adventní kalendář, v každém okýnku byla jedna mini kostička a stál cca 50 Kč! Jestli ho budou mít i u nás, tak ho Mikešovi koupím, ať si taky užije trochu vánoční pohody. 😉

kri
7. říj 2013

@ratatooy jé tak to budete mít ten nejkrásnější vánoční dáreček! 🙂

ratatooy
7. říj 2013

@kri no to jo

kri
7. říj 2013

adventní věneček i kalendář v jednom 😉

benjik
7. říj 2013

@kri dobrá cena za něj.Ale mini kostičku spolkne náš pes jako malinu.Já si počkám na ty v tescu

benjik
7. říj 2013

@ratatooy krásné!Sestřenka loni porodila 24.-tého 😵

benjik
7. říj 2013

Holky a tipy na mnamku - prima zmrzlina s perníkovou příchutí!

benjik
7. říj 2013

@kri
@cirrusa a ještě miluji z lidla ty čoko kolečka s máčkem,my je dřív kupovali v Německu.Ach to jsou vzpomínky,když se tam před vánoci jezdilo.Vždy mi šla hlava kolem z té nabídky!

cirrusa
7. říj 2013

@benjik ty jo, tak ty vůbec neznám, zkusím se po nich letos podívat... 🙂

manžel jezdí do Německa na služebky pravidelně, tak ho budu úkolovat co má přivést...škoda, přeškoda, já jezdila taky hodně často, ale jak jsem od srpna na mateřské, tak se do Reichu asi dlouho nepodívám☹

cirrusa
7. říj 2013

@kri ty jo, ten se mi líí, že ych si udělala taky advetní kalendář sama pro sebe? 😵

benjik
7. říj 2013

@cirrusa už asi 2 roky je mají i v penny,ale všude jsou hned pryč

benjik
7. říj 2013

@cirrusa já myslela,že pojedem letos,smůla není čas

benjik
7. říj 2013

A v penny jsou super ty sášky s čokoládou,co jsou jakože na papírových ozdobách:sněhulák,méda,měsíc atd

cirrusa
7. říj 2013

@benjik a to je jakože sušenka s polevou a mákem?

kri
7. říj 2013

@benjik tak mi máme Yorkšíra, tak by mu to mělo stačit 😉
Já bych chtěla jet někdy na nějaké ty vánoční trhy do Vídně nebo jinam, ale obávám se, že letos to opět nevyjde. Nemáme moc hlídání. ☹