Blbnu. Lítám v tom sama?

natalien
5. srp 2008

Ahojky,

tak nevím, jestli v tom lítám sama, ale mám pocit, že totálně blbnu, dospěla jsem k tomu dnes, když jsem Nellinku vykoupala v ponožkách... 😀

andykov
26. lis 2008

Holky, dobrýýý 😀 😀 V těhu a na mateřský se blbne. Já takhle před měsícem vařila omáčku a chtěla jsem ji dochutit masoxem, měla jsem poslední, tak ho nakrájím připravím a místo, abych ho hodila do té omáčky na sporáku jsem ho expertka hodila do koše 😀

jaja0110
26. lis 2008

Tak este pridam, ako sa mi dnes podarilo ohrievat mlieko v mikrovlnke. Mikrovlnku mame na chladnicke.
Mlieko ohrievam na niekolko etap, akurat posledny krat som flasku s mliekom namiesto do mikrovlnky strcila do chladnicky, a zapla som normalka casovac na 40 sekund (posledne ohrievanie), mikrovlnka zapipala, ja som ju otvorila a cumela som ako blazon- mlieka nikde 😀 😀 som ho normalne chvilu hladala a potom ma napadlo pozriet sa do chladnicky.. 😀 😀

andrea.m
26. lis 2008

tak ja som dnes varila zemiakový prívarok a veľa nechýbalo a namiesto muky rozmiešam v mlieku soľ. ešte že som sa včas zbadala. 🙂

monkula
26. lis 2008

petuško, do hrnca som ich dala, ale som zvyknutá ich po minútke ohnúť a ponoriť do vody celé a ono to nejako nešlo.... 😀

maminkatn
27. lis 2008

ahojky,,,nic si z toho nerobte,,,babulky,,,, 🙂
ja som omylom,,,kedze nosim,,okulky.......dala som ix,,z nosa dole.... 🙂 a zabudla som kde som ix dala....a viete ...kde som ix nasla,,,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mozete si tipnut,,,,ale asik by ste neuhadli...xi xi ja som ix nasla v ladnicke,,,,,,,, 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖
neviem ci som cela aby sa sxladili....ale nebolo...mi to jedeno ked som ix nemohla najst,,,,,,
a teraz uplne cerstve,,,,ze isla som doliat,,ocot,,,,,do poloprazdnej flasky,,,,,a hups,,,,az potom som zistila,,,ze to som olej naliala....do octu,,,,,,hm,,,,,vsetko...som musela vyliat,,,aj cely,,olej aj ocot,,pomiesany,,,,,,
ja hovorim,,,ze hosip,,,je hosip.... 😒 😒 😒

supina
28. lis 2008

Ahoj, jsem ráda, že neblbnu jen já 🙂) Popíšu vám můj včerejší zkrat - teda tři zkraty: Když jsem šla z nákupu, nemohla jsem najít peněženku, lítala jsem po všech místech, kde jsme byli a nic. Vyndavám malýho z fusaku a co na mě nevykoukne? Peněženka.. Pak chci malýho zout a koukám, měl chudák boty obráceně. A ve finále mi dával kousnout piškotu a já ho kousla do prstíku - no nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo brečet, když tak plakal.. 😅 😅

monkula
28. lis 2008

supina 😅
no a ja som sa včera išla sprchovať v podprsenke 😀 😀 ešte som si aj ramienka napravila, aby mi nepadali 😀 😀

supina
28. lis 2008

🙂 😀 taky dobrý

pepibubu
28. lis 2008

....s úlevou sleduju, že neblbnu sama 😀

Můj poslední šlágr: Stáhla jsem ložní prádlo, dala to do pračky, nalila gel do kelímku, ten dala NA pračku, pračku zavřela, dala hodinu a třičtvrtě cyklus... MM to jde pak věšet, a ptá se - neměl ten kelímek bejt čirou náhodou uvnitř???? 😀

andrea.m
28. lis 2008

monkula ja sa v podpire sprchujem pravidelne 😀 začínam to pomaly brať ako samozrejmosť 😎

certica
28. lis 2008

nady, som rozmyslala, ci v podrepe alebo podprde... musela som tych par prispevkov vyssie mrknut 😀

marinka
28. lis 2008

Bavím se u toho 😵 Já teda nejvíc blbnu při vaření, to myslím na plno jiných věcí a docela často si např. osolím čaj, nasypu manželovi na maso místo kari koření skořici, nebo naopak na krupičnou kaši nasypu to kari koření 😀 Nebo dávám máslo do chlebníku a chleba do ledničky 😀

petrahy
4. pro 2008

prave sme po tyzdni nasli manikuru kde bola no predsa pekne ulozena v policke v spajzi 😀

greta24
5. pro 2008

Ja som raz osolila mame kavu 😝

addaa
5. pro 2008

Ja som šla dnes žehliť a namiesto žehliacej dosky som si vybrala zo skrine kovový rebrík ☹ Spamätala som sa až v obyvke. Totiž dosku a rebrík mám uložené pri sebe v skrini.

tutifruti
5. pro 2008

...som sa podpálila.... som zabudla, že som dala ohriať olej na vyprážanie... až keď riadne smrdel som sa zbadla... Mala som na sebe župan /starý, ktorému trčia zo všadiaľ vĺákna.../ Tie mi "chytili", keď som posunula "pekáč" na platňu dozadu /plynový/.... začala mi horieť ruka.... Ja behala po kuchyni.... mávala rukami...., skákala, kmytala... bála som sa vyzliecť... "čo keď mi chytí aj druhý rukáv..." potom som sa vyzliekla... uhasila... smrad jak v pekle... muž kričí :"Čo svietiš..., niečo ti horí?".... Ja:"horela som" /vysvetlila som situáciu.../ On: a čo si si nepustila na rukáv vodu v umyvadle...? 😉

greta24
12. pro 2008

tutifruti, dufam, ze si OK ?

langkofel
12. pro 2008

no dobre tak sa aj "pochvalim", ja neblbnem, ja som blba 😖
Mam za sebou dost blbe obdobie, a este casto chodim po byte ako bez duse, a po nedavnej prihode som presvecena ze aj bez rozumu...
Prednedavno, som prikladala do krbu a ako som otvorila sklenne dvierka, vypadlo mi par uhlikov na parkety, samozrejme zeravych...ja duchapritomna som mala este roztiahnuty vysavac, tak som ho rychlo zapla a aby som nedajboze nemala ohorene flaky na parketach, vtiahla som tie zerave uhliky do vysavaca....zbadala som sa az ked som mala za chrbtom ukrutny dym a smrad, ktory samozrejme vychadzal s vysavaca 😔 😔 😔 , normalne sa hanbim

lu777
12. pro 2008

jezis, to je uleva.. 😝 tak neblbnu sama:

tuhle mel muz maleho na kline a hral mu na piano.. a jak cvicena opice nesu caj a davam malemu pit.. v tom se manzel rozrehtal - narvala jsem to pitko do pusy jemu 🤐 😀 😀

dalli
12. pro 2008

prevarila som deťom vodu na mlieko, naliala do termosky a termosku šup do chladničky, asi pre istotu nech sa nepokazí...no už mi to tiež niekedy blbne 😀

dalli
12. pro 2008

trebalo mi na WC, tak som šla...otvorila som dvere, spláchla a odišla.....

langkofel
12. pro 2008

dalli 😀

sasanka78
12. pro 2008

baby, tak tato tema ozaj nema chybu.. 😀 😀 😀
skoda, ze som si ju vsimla az dnes...

cukrikk
12. pro 2008

😀 tak toto je suepr tema 😀
nam sa stalo ked mala mala hmmm asi 7mesiacov bolo leto tak sme ju doma nechali bez plienocky nech sa jej prevetra prdelka ked stale chodi v plienocke.... ja so svagrinou sme boli na PC 😉 maly si skladal s lega niaku vezu brat pozeral TV a mala Lilly v tichosti sedela s holym zadockom na parketoch.... samozrejme ze sme ju kontrolovali ocom sme na nu vzdy pozreli vzdy bola spokojna a ticho.... iba sa otoci svagrina a hovori jej ona je zlata ako sa zahra z plastelinou.... ja dalej pozdram na PC a po chvilke sa pozriem a pytam sa ... a kto jej dal tu plastelinu??,,, mynemame plastelinu... to nie je plastelinaaaaaaa 😒 hm hm takze " plastelinu" sme mali v nose za usami a po tvaricke no bolo to hovienko 🤐 ale bola ticho a spokojna 😀

lekno
13. pro 2008

Cukrikk, možnože si robila pleťovú masku, čo ty vieš 😀 A aká krásavica z nej vyrástla 😉 🙂

slunicko552
14. pro 2008

Dělala jsem bábovku,strčím ji do trouby a jdu si hrát s Matikem.Po nějaké době ji jdu skontrolovat a uvědomím si,že jsem nevymazala formu 😒

cukrikk
14. pro 2008

slunicko a mne sa zasa stalo ze som pre istotu nezapla ani troubu 😀

monkula
14. pro 2008

A ja sompri vykrajovaní lineckého pečiva zistila, že som nedala kypriaci prášok 😀
tak som všetko zhrnula, pridala kypridlo a vaľkala a vykrajovala znova 😀

hiha
14. pro 2008

vcera som maleho okupala,chcela som ho pobozkat a na miesto jeho som,chytila do ruk osusku a vybozkavala ju 😅

danulka2
14. pro 2008

momentalne ma nic nenapadne pretoze od smiechu tecu slzy a nevidim moc na klavesnicu. Baby ste uzasne 😀 😀 😀 .Ale nebojte aj ja blbnem a niekedy poriadne 😉 ,Ked si spomeniem, tak pridam.