Blinkající smajlík🙂)))
Dobrý den milé adminky a Bobe 😅
Já se už raději dopředu omlouvám za jistě naprosto pitomé téma 😅 ale mně to prostě nedá 😅
Jsem se chtěla pozeptat, jestli by nebylo nějakým způsobem možné, aby mezi tyto veselé smajlíky:
🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵
nemohl taky patřit smajlík blinkající 😔 😅
Ten mi tu jako děsně moc chybí a myslím, že by ho hódně využili i jiní 😅 Na začátku těhotenství, ke konci těhotenství, při rozmluvách o tchýních😅 ......
Já vůbec netuším, jak takoví smajloši fungují, kde se berou a tak, ale jestli to jde, někde ho vyštrachat 😅 tak budu mít radost 😅
No, tak jsem to ze sebe dostala, konečně 😅
Díky a čaues 😅
Stručné shrnutí
- Na fóru je opakovaná poptávka po blinkajícím (animovaném) smajlíku a po dalších nových animovaných smajlících (pusinkující, zvracející, srdíčkový, gúlajúci oči) jako rozšíření stávající sady emotikonů.
- Administrátor uvedl, že momentálně nemá žádné nové smajlíky připravené a programátoři mají prioritu jiné úkoly; implementace nových smajlíků je zařazena do úkolů, ale termín nasazení závisí na budoucích verzích webu.
- Jako zdroje pro návrhy a hotové obrázky byly zmíněny externí sbírky emotikonů (Skype, sbírky na factoryjoe.com a Smiley Central) a konkrétní návrh GIF byl sdílen na adrese http://www.duchove.cz/beremko/ble.gif.
Nejčastější otázky
Q: Jak mohu navrhnout nebo dodat nový smajlík pro fórum?
A: Návrhy je možné postnout do diskuse a administrátor/programátoři je zařazují do úkolů; v diskuzi se také nabídla uživatelka jako autorka obrázků, která může připravit grafiku.
Q: Kde najdu hotové animované smajlíky, které by fórum mohlo použít?
A: V diskuzi byly doporučeny zdroje jako emotikony ze Skype, sbírky na http://factoryjoe.com/projects/emoticons/ a obrázky Smiley Central (příklad GIF vyvstává z adresy uvedené v diskuzi).
Q: Lze použít emotikony z ICQ/QIP/Miranda na vlastním fóru?
A: V diskuzi se navrhovalo stahování emotikonů při instalaci QIP/ICQ/Miranda do počítače jako možný zdroj, ale právní a licenční otázky nebyly v diskuzi vyřešeny a záleží na konkrétních licencech těchto paketů.
Q: Proč se smajlíky nepřidávají hned do současné verze webu?
A: Podle sdělení správkyně webu se v aktuální verzi stránek nic měnit nebude a programátoři řeší důležitější úkoly, proto přidání nových smajlíků odložili.
Q: Existuje návrh konkrétního obrázku blinkajícího smajlíka?
A: Ano, v diskuzi byl sdílen konkrétní GIF s adresou http://www.duchove.cz/beremko/ble.gif jako příklad zvracejícího/blinkajícího smajlíka.
Q: Jakou animaci uživatelé preferují (statické vs. pohyblivé)?
A: V diskuzi někteří uživatelé preferují pohyblivé (Skype‑style) smajlíky jako žádané, zatímco jiní označili pohybující se emotikony za rušivé a neestetické.
Závěry z diskuze
Shoda
- Požadavek na přidání blinkajícího (animovaného) smajlíka je v diskuzi široce sdílený.
- Mnoho diskutujících navrhlo i další animované smajlíky: pusinkující, zvracející, srdíčkový a smajlík s rolováním očí.
Sporné názory
- Některé příspěvky podporují přidání pohyblivých (Skype‑style) smajlíků, zatímco jiné je považují za rušivé a esteticky nevhodné.
Otevřené otázky
- Kdy přesně (v které verzi webu) budou nové smajlíky nasazeny, není stanoveno.
- Je právně přípustné a technicky vhodné použít emotikony stažené z QIP/ICQ/Miranda nebo ze sbírek třetích stran pro interní fórum?
Zmíněné značky a firmy
duchove.cz, Beremko, www.dama.cz, Skype, QIP, ICQ, Miranda, factoryjoe.com, Smiley Central, mon-pagerank.com
Zmíněné produkty a metody
blinkající smajlík, zvracející smajlík, pusinkující smajlík, srdíčkový smajlík, gúlajúci oči (rolling eyes), hýbací/animované smajlíky, emotikony ze Skype, stahování emotikonů z QIP/ICQ/Miranda, GIF (http://www.duchove.cz/beremko/ble.gif), factoryjoe emoticons
Místa a osoby
žádné
ja som tiez za obnovu smajlikov 😉 ale tiez nemusim tych hybajucich sa,napr to blinkanie si nemusim pozriet v pohybe 😀 🙄
pridávam sa, chcem nových smajlíkov 😀 ten s gúľajucimi očami mi tiež chýba, tiež nejaký srdiečkový, bábätkovský a tie pohyblivé na Skype sú super
ja sa bojim ze o chvilu by tu blikali aj temy a boli by sme tu ako na diskoteke 😵 🤐
ale posunula som vase navrhy vyssie na schvalenie, dam vam vediet ako to dopadlo 😉
Já bych ty hýbající se ani nemusela, úplně by stačilo, kdyby se jich sem jen pár přihodilo 🙂 . Díky zuz, snad to dopadne 😉
takze mam reakciu od Boba, nic neslubil, nic nezamietol len povedal ze momentalne nema ziadnych smajlov pripravenych 🤐 takze skusim mu to zaradit do uloh 😉
eniku, ted jsem docetla, zes prej mela tenhle napad jako prvni a driv 😉
Jasan jasan, ale ten " blijící smajlík" co jsi nakreslila mi prave jako moc blijici neprijde 😕 pac je jak tento 😝 akorat zelenej 😀
Alci, nene, ja to nebyla, nekdo jiny uz asi pred rokem tuhle diskuzi zalozil 🙂
Tak ja se polepsim, no 😝 😀
este ma tak napadlo pri fotke v albume, kde sa buduca mamicka sklana nad kyblom, ze by predsa len ten smajlik bol vhodny pre tehulky co im je zle.
melory, viem na co narazas, taka fotka tu nema co byt a uziv atelke som to uz oznamila 😉 😵
my v breznovkach a kvetnovkach na beremku pouzivame jako blici smajlik taky tenhle 😝
taky jsme meli silenou potrebu ho pouzivat 😀
pri stiahnuti qip-u, icq a zda mi ze aj mirandy z internetu sa automaticky ulozia aj smajle v PC nedali by sa pouzit tie?
Ozivuji toto tema tim, ze my bychom v attachment parentingu prosim pekne ocenily strikaci smajlik 🙂 Akorat si nejak netroufam navrhnout, jak by mel vypadat, jinotajne zobrazeni jiste nebude na prekazku.
ok, pokusim sa to navrhnut programatorom, ale asi az buduci tyzden vam dam vediet odpoved 🤐 😉

Aj mne sa pacia co su na skype