Blinkající smajlík🙂)))
Dobrý den milé adminky a Bobe 😅
Já se už raději dopředu omlouvám za jistě naprosto pitomé téma 😅 ale mně to prostě nedá 😅
Jsem se chtěla pozeptat, jestli by nebylo nějakým způsobem možné, aby mezi tyto veselé smajlíky:
🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵
nemohl taky patřit smajlík blinkající 😔 😅
Ten mi tu jako děsně moc chybí a myslím, že by ho hódně využili i jiní 😅 Na začátku těhotenství, ke konci těhotenství, při rozmluvách o tchýních😅 ......
Já vůbec netuším, jak takoví smajloši fungují, kde se berou a tak, ale jestli to jde, někde ho vyštrachat 😅 tak budu mít radost 😅
No, tak jsem to ze sebe dostala, konečně 😅
Díky a čaues 😅
Stručné shrnutí
- Na fóru je opakovaná poptávka po blinkajícím (animovaném) smajlíku a po dalších nových animovaných smajlících (pusinkující, zvracející, srdíčkový, gúlajúci oči) jako rozšíření stávající sady emotikonů.
- Administrátor uvedl, že momentálně nemá žádné nové smajlíky připravené a programátoři mají prioritu jiné úkoly; implementace nových smajlíků je zařazena do úkolů, ale termín nasazení závisí na budoucích verzích webu.
- Jako zdroje pro návrhy a hotové obrázky byly zmíněny externí sbírky emotikonů (Skype, sbírky na factoryjoe.com a Smiley Central) a konkrétní návrh GIF byl sdílen na adrese http://www.duchove.cz/beremko/ble.gif.
Nejčastější otázky
Q: Jak mohu navrhnout nebo dodat nový smajlík pro fórum?
A: Návrhy je možné postnout do diskuse a administrátor/programátoři je zařazují do úkolů; v diskuzi se také nabídla uživatelka jako autorka obrázků, která může připravit grafiku.
Q: Kde najdu hotové animované smajlíky, které by fórum mohlo použít?
A: V diskuzi byly doporučeny zdroje jako emotikony ze Skype, sbírky na http://factoryjoe.com/projects/emoticons/ a obrázky Smiley Central (příklad GIF vyvstává z adresy uvedené v diskuzi).
Q: Lze použít emotikony z ICQ/QIP/Miranda na vlastním fóru?
A: V diskuzi se navrhovalo stahování emotikonů při instalaci QIP/ICQ/Miranda do počítače jako možný zdroj, ale právní a licenční otázky nebyly v diskuzi vyřešeny a záleží na konkrétních licencech těchto paketů.
Q: Proč se smajlíky nepřidávají hned do současné verze webu?
A: Podle sdělení správkyně webu se v aktuální verzi stránek nic měnit nebude a programátoři řeší důležitější úkoly, proto přidání nových smajlíků odložili.
Q: Existuje návrh konkrétního obrázku blinkajícího smajlíka?
A: Ano, v diskuzi byl sdílen konkrétní GIF s adresou http://www.duchove.cz/beremko/ble.gif jako příklad zvracejícího/blinkajícího smajlíka.
Q: Jakou animaci uživatelé preferují (statické vs. pohyblivé)?
A: V diskuzi někteří uživatelé preferují pohyblivé (Skype‑style) smajlíky jako žádané, zatímco jiní označili pohybující se emotikony za rušivé a neestetické.
Závěry z diskuze
Shoda
- Požadavek na přidání blinkajícího (animovaného) smajlíka je v diskuzi široce sdílený.
- Mnoho diskutujících navrhlo i další animované smajlíky: pusinkující, zvracející, srdíčkový a smajlík s rolováním očí.
Sporné názory
- Některé příspěvky podporují přidání pohyblivých (Skype‑style) smajlíků, zatímco jiné je považují za rušivé a esteticky nevhodné.
Otevřené otázky
- Kdy přesně (v které verzi webu) budou nové smajlíky nasazeny, není stanoveno.
- Je právně přípustné a technicky vhodné použít emotikony stažené z QIP/ICQ/Miranda nebo ze sbírek třetích stran pro interní fórum?
Zmíněné značky a firmy
duchove.cz, Beremko, www.dama.cz, Skype, QIP, ICQ, Miranda, factoryjoe.com, Smiley Central, mon-pagerank.com
Zmíněné produkty a metody
blinkající smajlík, zvracející smajlík, pusinkující smajlík, srdíčkový smajlík, gúlajúci oči (rolling eyes), hýbací/animované smajlíky, emotikony ze Skype, stahování emotikonů z QIP/ICQ/Miranda, GIF (http://www.duchove.cz/beremko/ble.gif), factoryjoe emoticons
Místa a osoby
žádné
programatori uz o tom vedia a maju to zaradene, len poprosim trpezlivost, lebo toho maju viac nez dost 😉
myslím, že by sa mohlo rozlíšiť, blinkajíci by bol tak ako do teraz (spravím to z medzerami) : - p a oblizujúci by bol : - d , len teda animácia by sa zmenila
momental;ne programatori riesia vaznejsie veci takze nic na spestrenie momentalne nebude, bohuzial maju dost vela roboty 🤐 musite byt trpezlive 🤐 dakujeme 😉
Pekne prosim, ja bych brala libajiciho (pusinkovaciho) smajlika... Mohl by byt vedle toho blinkajiciho, savlujiciho, zvracejiciho zprava a zleva hned malinka spermijka pro Gerden???
Dekuji... 😀
aj ja chcem viac smajlov 😠 😠
a mozete cerpat odtialto http://factoryjoe.com/projects/emoticons/
nejako je tu ticho...nic sa nedeje...u smailikov je stale rovnaky stereotyp, nic nove, rodinka sa nerozrasta ☹
fyalynka - uz to tu bolo viackrat spominane, ale tak teda este raz: v tejto verzii stranok sa uz NIC menit NEBUDE - cize ani smailci
tak počítejte, že v roce 2050 možná bude nová verze, takže se obrnte trpělivostí 😎
sisstin - ty si este tu? 😲 ved uz si niekolkokrat pisala, ze definitivne odchadzas zo stranky, lebo uz nemas trpezlivost. Ale kedze si este tu, to znamena, ze asi predsa len mas asi teda obrnenu, tak gratulujem 😎
nová verzia mala byť začiatkom roka, ehm, potom, že určite do leta... ehm, to ako do konca? som to chápala, že DO leta znamená, že skôr ako začne leto 😀
v aprili som pisala, ze to ma byt na jesen a to momentalne aj plati! ked ste take sikovne, tak mozte prist pomoct programovat 😝

aj ja si ho prosím, to bude paráda 😀 😀 😀