icon

Blinkající smajlík🙂)))

avatar
alcatko.j
1. kvě 2008

Dobrý den milé adminky a Bobe 😅

Já se už raději dopředu omlouvám za jistě naprosto pitomé téma 😅 ale mně to prostě nedá 😅
Jsem se chtěla pozeptat, jestli by nebylo nějakým způsobem možné, aby mezi tyto veselé smajlíky:
🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

nemohl taky patřit smajlík blinkající 😔 😅

Ten mi tu jako děsně moc chybí a myslím, že by ho hódně využili i jiní 😅 Na začátku těhotenství, ke konci těhotenství, při rozmluvách o tchýních😅 ......
Já vůbec netuším, jak takoví smajloši fungují, kde se berou a tak, ale jestli to jde, někde ho vyštrachat 😅 tak budu mít radost 😅
No, tak jsem to ze sebe dostala, konečně 😅

Díky a čaues 😅

Shrnutí diskuse
Automatické shrnutí diskuse vygenerované umělou inteligencí · 15. čer 2026 · 94 příspěvků

Stručné shrnutí

  • Na fóru je opakovaná poptávka po blinkajícím (animovaném) smajlíku a po dalších nových animovaných smajlících (pusinkující, zvracející, srdíčkový, gúlajúci oči) jako rozšíření stávající sady emotikonů.
  • Administrátor uvedl, že momentálně nemá žádné nové smajlíky připravené a programátoři mají prioritu jiné úkoly; implementace nových smajlíků je zařazena do úkolů, ale termín nasazení závisí na budoucích verzích webu.
  • Jako zdroje pro návrhy a hotové obrázky byly zmíněny externí sbírky emotikonů (Skype, sbírky na factoryjoe.com a Smiley Central) a konkrétní návrh GIF byl sdílen na adrese http://www.duchove.cz/beremko/ble.gif.


Nejčastější otázky

Q: Jak mohu navrhnout nebo dodat nový smajlík pro fórum?
A: Návrhy je možné postnout do diskuse a administrátor/programátoři je zařazují do úkolů; v diskuzi se také nabídla uživatelka jako autorka obrázků, která může připravit grafiku.

Q: Kde najdu hotové animované smajlíky, které by fórum mohlo použít?
A: V diskuzi byly doporučeny zdroje jako emotikony ze Skype, sbírky na http://factoryjoe.com/projects/emoticons/ a obrázky Smiley Central (příklad GIF vyvstává z adresy uvedené v diskuzi).

Q: Lze použít emotikony z ICQ/QIP/Miranda na vlastním fóru?
A: V diskuzi se navrhovalo stahování emotikonů při instalaci QIP/ICQ/Miranda do počítače jako možný zdroj, ale právní a licenční otázky nebyly v diskuzi vyřešeny a záleží na konkrétních licencech těchto paketů.

Q: Proč se smajlíky nepřidávají hned do současné verze webu?
A: Podle sdělení správkyně webu se v aktuální verzi stránek nic měnit nebude a programátoři řeší důležitější úkoly, proto přidání nových smajlíků odložili.

Q: Existuje návrh konkrétního obrázku blinkajícího smajlíka?
A: Ano, v diskuzi byl sdílen konkrétní GIF s adresou http://www.duchove.cz/beremko/ble.gif jako příklad zvracejícího/blinkajícího smajlíka.

Q: Jakou animaci uživatelé preferují (statické vs. pohyblivé)?
A: V diskuzi někteří uživatelé preferují pohyblivé (Skype‑style) smajlíky jako žádané, zatímco jiní označili pohybující se emotikony za rušivé a neestetické.

Závěry z diskuze

Shoda

  • Požadavek na přidání blinkajícího (animovaného) smajlíka je v diskuzi široce sdílený.
  • Mnoho diskutujících navrhlo i další animované smajlíky: pusinkující, zvracející, srdíčkový a smajlík s rolováním očí.


Sporné názory

  • Některé příspěvky podporují přidání pohyblivých (Skype‑style) smajlíků, zatímco jiné je považují za rušivé a esteticky nevhodné.


Otevřené otázky

  • Kdy přesně (v které verzi webu) budou nové smajlíky nasazeny, není stanoveno.
  • Je právně přípustné a technicky vhodné použít emotikony stažené z QIP/ICQ/Miranda nebo ze sbírek třetích stran pro interní fórum?


Zmíněné značky a firmy

duchove.cz, Beremko, www.dama.cz, Skype, QIP, ICQ, Miranda, factoryjoe.com, Smiley Central, mon-pagerank.com

Zmíněné produkty a metody

blinkající smajlík, zvracející smajlík, pusinkující smajlík, srdíčkový smajlík, gúlajúci oči (rolling eyes), hýbací/animované smajlíky, emotikony ze Skype, stahování emotikonů z QIP/ICQ/Miranda, GIF (http://www.duchove.cz/beremko/ble.gif), factoryjoe emoticons

Místa a osoby

žádné

Strana
z4
avatar
marika80
6. črc 2009

az na jesen ☹ a ja uz od noveho roka vzdy dufam, ze sa sem prihlasim a bude prekvapko 😖

avatar
pprosoft
22. bře 2010

*1*

avatar
janinka..
30. bře 2010

tak je tu nova verzia a stare smaile ☹

zmeni sa na tom nieco? 😕

avatar
danu
30. bře 2010

janinka.. s pribudnutim smajlikov sa nepocita

avatar
jabber
1. dub 2010

A proč nebudou? To je takový problém jich pár přidat? 😕 😅 🙄

avatar
xenax9x
21. únor 2011

😀

avatar
marti73
29. kvě 2011

Mě zase chybí smajlík, který dává pusinku. 😢

avatar
aero
24. čer 2011

a mne zas chybí " prostredník" 😀 😀 😀

Strana
z4