Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lucasaerik
10. říj 2008

tak jsem se vrátila z nemocnice 😠 naštvaná zklamaná a celkem dost vyvedená z míry...Tak jsem opět čekly přes 2 hodiny, nechápu proč objednávají na čas...a hlavně jak pacientky berou, jelikož vzali před námi i ty co přišly hodně po nás atd...no nic..došla jsem tam doktor mě ani neprohlédl neudělal minitor, UTZ prostě nic..a řekl že pokud se to zhorší mám zase dojet, jinak že se můžu objednat k nim do rizikové poradny, a šla jsem ..no stála jsem jak opařená, říkám mu bříško mi stále bolestivě tvrdne, on se na mě podíval a říká to máte z toho že máte velké břicho (jsem čuměla...to si ho mám jako asi stahovat nebo nevím, já přeci nemůžu za to jak je veliké 😠 ), no dost mě to šokovalo...opravdu OBILŇÁK už nikdy...strašný přístup, čekací doby děs...

luckamb
autor
10. říj 2008

TY vado Luci, to je opravdu přístup na pytel. !Už tam nechoď a jdi radši někam jinam.

lucasaerik
10. říj 2008

no já bych tam nešla ani tak...jak jsem psala když mě tam z polní poslaly pro nedostatek místa, úplně mi vyhrkly slzy, jelikož jsem tam nezažila zrovna super dny, když jsem byla těhule se Šimim, nu 17.10. mám jít ke své doktorce, tak se jí zeptám co a jak...ale nevímjak jí to budu vše vykládat, nedaly mi ani žádný papír pro obvodní gynekoložku...nechápu, prý není potřeba aby to věděla... 😕

luckamb
autor
10. říj 2008

Tak to jsou opravdu bomby

luckamb
autor
10. říj 2008

Holky zkuste tohle:

Zjisti jestli Tvuj mozek je tak starý jako
Tvoje telo - nebo
(proboha snad ne!) - dokonce starsí !!
1.

Klikni na "Start"

2.

Pockej na 3, 2, 1
3.

Zapamatuj si pozici císel na obrazovce a
potom klikej na prázdné kruznice podle velikosti zapamatovaných císel
- #
od NEJMENSÍHO do NEJVETSÍHO ...
Na konci hry Ti pocítac oznámí vek Tvého
mozku ....

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain....

jitie
10. říj 2008

holky,mažu domu,krásný víkend a večer sem sama doma,tak se ukážu,když tu někdo budete...paaaaaaa

luckamb
autor
10. říj 2008

Jíťo pa pa a hezký víkend 😉

petis
11. říj 2008

Ahojte,
tak jsem se dnes dokopala k nějakým fotkám jak tady na Koníkovi, tak i na Modré střeše 😉

kacenka25
13. říj 2008

ahojky

kdyby čistě nááááhodou někdo znal recept na spánek, šup sem s ním. Já nespala v noci už tak dlouho.... ale unavená vůbec nejsem, to je zajímavé.

amelie001
13. říj 2008

Ahojky holky,kuk.Ani nevíte jak jsme štastní,dneska letíme k doktorovi,manžel to věděl....Normálně mi koupil testy a bác.....

kacenka25
13. říj 2008

ahojky Kačenko, poslala jsem ti IP. Strašně moc moc moc gratuluju. Na testíku nejsou čárky, ale kolejnice 😀 Fakt nádherné 😵 😵

strouzek
13. říj 2008

brý ránko holky

kacenka25
13. říj 2008

nazdárek strouzku, jak je? tebe jsem tu dlouho nepotkala. Jak se máte?

amelie001
13. říj 2008

Díky Kačenko,dneska letíme k tomu doktoroci,odpoledne ti pošlu smsku,je tam ode dvou,musíme jít ještě vrátit svatební šaty,ale dám ti opravdu vědět.Těším se,ale i strach mám zároven....

kacenka25
13. říj 2008

budu držet palce ju? to ještě asi srdíčko neuslyšíš, 7tt je asi ještě brzičko...... No třeba jo 😵 😵 😵

amelie001
13. říj 2008

myslíš že neuslyšíme?snad aspon uvidíme... 🙂

luckamb
autor
13. říj 2008

Ahojky holky,
Amélko gratluluju ke svatbě a k //. Je to super.
Máš už nějaký fotečky ze svatby?? Alespoň jednu?

kacenka25
13. říj 2008

Kači třeba jo, třeba už srdíčko bude, ale spíš to odhaduju až za týden..... Taky hraje roli, kdy byla ovu.

tercie
13. říj 2008

Ahoj holky, tak jak je při pondělku? Jdu dočíst co je novýho 😉

luckamb
autor
13. říj 2008

Terc, dobré ráno.

lehna
13. říj 2008

dobrééééé rááááááááánooooooo🙂

martek
13. říj 2008

cau holky, hlasim 2DC a pristi utery navstevu CARu 😵

lehna
13. říj 2008

Marti ahojky,
dobré zprávy🙂

lehna
13. říj 2008

Jéé Amelko já zapomněla gratulovat. Přeji hodně štěstíčka jak v životě,tak s mimíškem 😵 😵 😵 😵

tercie
13. říj 2008

Tak teda Amel, to je bomba, to moc gratuluju 😉 😵 😵 😵

tercie
13. říj 2008

Holky já nestíhám, při pondělku tradičně spousta práce, ale odpoledne snad bude volněji...

petis
13. říj 2008

Ahoj prdelky !!!

Zdravím vás po slunečném víkendíku 🙂
Amelce taky gratulace !!!
A Martkovi taky, hurá, hnete se z místa 😉

eximka
13. říj 2008

ahoooooooooooj holčinky moje

tercie
13. říj 2008

Marti to je taky paráda novina, tak jen ať se to hejbe !!!

Já jsem dnedka 14DC, ovu kde nic tu nic... to zas asi bude dlouhej cyklus, ale jako mě to takhle nebaví, já chci zpátky svých 28 a 14DCovu jak to bylo !!! 😠

eximka
13. říj 2008

Amelce moc moc gratuluji 😉