Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
13. říj 2008

Tak jsem si teď čisté tríčo pokapala yogurtem, čuně jedno 😎

eximka
13. říj 2008

petis teda teda, ještě že je to jen jogurt 😀

petis
13. říj 2008

No jo, to je tak, jak se někdo netrefí do pusy 😝

eximka
13. říj 2008

to se stává kde jsou všechny kočky 😀

petis
13. říj 2008

Nikde nikdo, co 😢 ?

strouzek
13. říj 2008

huž jsem tu za chvíli jdu k dr na tu štítnici na kontrolu tak rychle v práci všecko dodělávám

kači dobrý no je to lepší každým dnem ale pořád to na mě věčer padá a tak si popláču. už aby přišla ta mrcha a může začít snažení, to čekání je nejhorší

petis
13. říj 2008

Marti, snad MS brzy dorazí a pak můžete začít 😉
Kdy ji čekáš?

tercie
13. říj 2008

Já taky jen tak nakukuju, mám tu nával, ale sleduju co se děje 😉 Špion šuškin v akci 😀

eximka
13. říj 2008

tercie tak nekoukej a piš 😀 😀 😀

lehna
13. říj 2008

a já musím žehlit. protože mi nežehlí moje žehlička,tak mám půjčenou od máti

strouzek
13. říj 2008

peti jsem 23 dnů od revize tak doufám že tento týden

petis
13. říj 2008

Žehlení - fůůůůůůůůůůj, taky mě to čeká, mám v koši 2 várky vypraného prádla a další se pere.
V 11 vezu babinu na kapák do nemocnice, má to tam trvat 2 hodiny, tak to využiju k nákupu ...

lehna
13. říj 2008

Peti: já taky nesnáším žehlení,jenže má taky dvě pračky vyprané a nemám je čím vyžhlit a mamka taky potřebuje žehlit, no takže musím zbouchnout to svoje ať ji ji můžu vrátit

eximka
13. říj 2008

já taky musím žehlit, včera jsem žehlila asi 1,5 hodiny u telky naše věci a ted už začínám prát Nikolky hadříky tak budu muset žehlit ty pidi kousky

luckamb
autor
13. říj 2008

ty jo tady se to rozjelo

petis
13. říj 2008

Tak já vidím žehlení tak na středu - to budu dopoledne doma, dnes a zítra jedu s tou babi, tak to se mi pak už asi nebude chtít 😎

luckamb
autor
13. říj 2008

Holky taky musím žehlit, jenže dneska sjem tu do pěti a pak hned letím na angličtinu, tkaže dneska žehlení neklapne.

tercie
13. říj 2008

Já na žehlení prdím, kupuju nemačkavý věci 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petis
13. říj 2008

Exim, jé, ty už pereš Nikolky věcičky, to musí být fáááááááájné 😝
Až budu mít složenou komodu, tak začnu taky 😉 Ale ta bude složená, až bude obyvatelný obývák ... tak snad v listopadu?

tercie
13. říj 2008

Peti čoveče abys to stihla 😲 😀

petis
13. říj 2008

Huš, nestraš !!!

jitie
13. říj 2008

dobrá dopoledne 🙄

petis
13. říj 2008

Dobré Jituš 🙂

jitie
13. říj 2008

jsem zpráskaná jak pes..celou noc sem prozvracela, bolí mě hlava, v krku a kašlu 😔

tercie
13. říj 2008

Jitul ahoj, jak to že zvracíš, z čeho? 😨

martek
13. říj 2008

jitusko, co se deje??????

jitie
13. říj 2008

to bych taky ráda věděla..asi mi nesedla ta včerejší čočková polívka, pořád jí vykrkávám..bleee..a já tak nesnáším zvracení, sem u toho brečela jak malá holka 😢

petis
13. říj 2008

Jejda, Jitu, nějaký blbý bacil.
Snad jsi aspoň doma a můžeš spočívat ... držím palušky, ať jsi brzy fit.

Holky, jdu pověsit prádlo a jedu s tou babi.
Tak pa pa !!

martek
13. říj 2008

jitie, taky nesnasim zvraceni, brecim a jeste me MAMINKA (s nikym jinym zvracet neumim) musi otirat celo studenym mokrym hadrem 😔

jitie
13. říj 2008

jinak sem doma a jestli se to nezlepší,tak jdu zítra k dr...tchýně je taky marod, tak tu budeme úplný lazaret,to máme o kontrolu postaráno, dvě nemocný v jednom baráku,abysme třeba místo nemoci nesázeli stromy 😀