Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
14. říj 2008

dobré ráno
tak jsem tu od dr., mám chřipku a do příštíh týdne sem doma 🙄

petis
14. říj 2008

Tak já jsem si něco namalovala na obličej, ať můžu vyrazit 😉

petis
14. říj 2008

Jitu, aspoň si odpočineš ... teda až ti bude lépe a to bude jistě brzy 😉

luckamb
autor
14. říj 2008

Holky já už se zase těším na pátek 😅

jitie
14. říj 2008

dneska už mi je líp, ale včera sem myslela, že je to má poslední hodinka..sem nemohla dojít ani na záchod,jak se mi podlamovali nohy..

lehna
14. říj 2008

Jituško, aspoň si zas odpočineš🙂

Luci,proč se těšíš na pátek???

jitie
14. říj 2008

luci na pátek??
já se zase těším na středu,sem si včera objednala ten telefonek 😉 juchůů,aspoň něco pozitivního

luckamb
autor
14. říj 2008

Leni: bude víkend a v pátek jedem s manžou pryč a vrátíme se v sobotu.
jíťo: ten růžovej??

jitie
14. říj 2008

luci nee,nakonec ten stříbrnej nebo jaká je to barva..přijde zítra 😵

petis
14. říj 2008

Jé, to se máš, Luci, že jedete pryč 🙂 To bych se taky těšila a moooooooooooc 😝

lehna
14. říj 2008

luci,tak to závidím🙂.
jmá budu o víkendu slamněná vdova, manžel jede v pátek pryč a přijede v neděli☹.

petis
14. říj 2008

No nic, holky, končím a jedu 😎 Pá pá.

eximka
14. říj 2008

ahojky všem 😀

lehna
14. říj 2008

Peti papáá

Ahoj Exi🙂

luckamb
autor
14. říj 2008

Jo holky ani nevíte jak dlouho jsme nikde nebyli.
TEri ahoj

lehna
14. říj 2008

Luci,tak si to užijte, my taky dlouho nikde nebyli a dlouho nebudem 😀

strouzek
14. říj 2008

brý ránko holky jsem se včera pořádně ožrala na žal a depresu 😎

jitie
14. říj 2008

holky,tak sem si jako dělala to makebaby...my budeme mít zrzavý dítě 😀 😀 to je hovadina..všem vychází stejný děti 😀

strouzek
14. říj 2008

jitie taky jsem koukala že hodně lidí ma podobný děti 😀 já to ani nezkoušela ani zkoušet nebudu páč děti?? ty budou kdoví kdy ☹

jitie
14. říj 2008

ahoj opilče 😀
na žal,copak se děje???Marti, hlavně přestaň myslet na to co se stalo, nebo fakt nikdy děti nebudou!!!!!musíš myslet na budoucnost a ne na minulost, já to moc dobře znam..akorát se budeš užírat a říkat si proč já, proč já...to ti vůbec nepomůže!

luckamb
autor
14. říj 2008

Jíťo: ale tak je to takový hezký,člověk se u toho zasměje.

jitie
14. říj 2008

luci to teda jo 😀

strouzek
14. říj 2008

stalo se to že jsem byla včera na štítné žláze zhoršila se a našel mi v krku uzel. takže odebral vzorek a příští týden zjistím co a jak ale zatím to vypadá na operaci a úplné odstranění štítnice a nebo mě bude přeléčovat ale tzn rok nesnažení o mimi. nejhorší na tom je že jsem se ho ptala na souvislost potratu ze štíticí a ten kokot mi řekl že to bylo nejspíš tímhle prej když mámneléčenou štítnici je riziko potratu o 10% větší. hm super akorát nechápu že proč k němu já kráva v těhu chodila??jen mi říkal omezit jod a nazdar a teď najednou až je po všem mi řekne že vlastně zanedbal péči měl mi léky nasadit hned. 😠

strouzek
14. říj 2008

takže jsem večer mluvila s jiným dr. ten mi řekl že zatím počkáme měsíc co a jak a pak se uvidí ale nejspíš skončím pod kudlou stejně

luckamb
autor
14. říj 2008

STrouží, tak vydrž ten měsíc a třeba se to zlepší. Budu držet palce.

eximka
14. říj 2008

strouzku nevim co napsat, asi jen to že musíš být silná a myslet pozitivně a vydržet

jitie
14. říj 2008

buď ráda, že ti na něco přišli a víš i příčinu..je sposta takových kteří neví nic a potrácejí pořád...
ten dr, je ale teda pkěnej hajzl, tohel ti měl říct hned a nasadit léky a ne až potom..je dobře,že sis našla jiného..neboj, já na koníkovi budu asi taky trčet do smrti..my se teď nesmíme snažit vůbec do ledna, pak dostanu nějaký léky a přitěch taky ne..takže další půl roku a více je zabitých 🙄

eximka
14. říj 2008

holky dneska jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co mi hezkého poví

jitie
14. říj 2008

exi,tak držim palce! 😉 podej pak hlášení..

eximka
14. říj 2008

jasan podám 😉