Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
17. říj 2008

teď to bude horor,co?dělá to tam aspoň někdo za tebe?abyses z toho pak nezbláznila...

strouzek
17. říj 2008

míšo no to by mě zajímalo kde si tlustá 😀 na mě nemáš 180 cm 80 kg a míry ehm no nesmějte jo 88- 82-109 🙄

strouzek
17. říj 2008

holky já tu mám práce jak na kostele ale dneska jsem tak mimo z toho dr. že jsem nic neudělala nemůžu se soustředit

jitie
17. říj 2008

já se radši neměřim,ale míry mám tak 100-100-100...

strouzek
17. říj 2008

já furt čekám kdy začnu hubnout a furt nic akorát špekatím 😀 ale teď bych řekla že jsem dala něco dolů bo žiju v nervech od potratu

jitie
17. říj 2008

já jak sem nemocná,tak taky moc nejim..nemam hlad,tak možná deko zmizelo 😀

strouzek
17. říj 2008

já při nemoci shodím vždy ale pak se 2x nažeru a je to zpátky 🙄 jednou jsem byla nemocná týden a dala jsem dolů 5 kg tak jsem si libovala a vydrželo mi to 14 dnů než bylo 6 kg nahoře 😠

jitie
17. říj 2008

to jo..jojo efekt v tomhle působí mocc dobře 🙄 😉

luckamb
autor
17. říj 2008

HOlky jsem po o a za 28 minut letím domů.

jitie
17. říj 2008

luci teda tahle brzo???no jo vlastně vy jedete pryč...tak si to tam moc užij 🙂

luckamb
autor
17. říj 2008

Krásný víkend a pa v pondělí.

martek
17. říj 2008

cus bus

petis
17. říj 2008

Ahoj holky,
dnes jsem vás zanedbala ...
ráno jsem nakládala maso na zítra na oběd a vyhlížela porád tu strusku a pak honem jela k zubaři, byla jsem objednaná na 11 hodin.
Po zubaři jsem byla u našich na oběd a teď už jsem doma, jdu uklohnit polívku na zítra a něco upéct, ať toho nemám zítra tolik - budeme betonovat podlahu, teda já ne 😝 , ale dohled a zásobovač je taky třeba 😉
Tak pa pa a hezký víkendík všem 🙂

jitie
17. říj 2008

luci ahoooj 🙂

tercie
17. říj 2008

Holky ahoj, tak jsem přestěhovaná a vůbec se mi tu nelíbí, takovej krcálek jak pro uklízečku z okna koukám na nějakou střechu skladu zina tu je, rádio mi nehraje, stůl mám malej že se sem s tím nemůžu vejít no pos*ala bych se z toho, mám nervního vzteka, do toho mi sem leze hafo lidí a ještě chce šéf vidět účetní knihy odpo, tak budu mít nerv přes víkend jestli mám všechno v pořádku. Fakt si jdu dneska už hodit mašli ☹

jitie
17. říj 2008

terci,ale aspoň si sama, ne???
hezky si to tam zvelebíš..požádej si o přímotop, vyvěš si obrázky, na rádio dej drát, ať má lepší signál...
jen s ty účetní knihy ti nezávidím..hlavně ať máš všechno dobře

tercie
17. říj 2008

Jiti to jsem byla předtím taky, to problém není, už jsem si zatopila, mám tu klimatizaci, do rádia jsem dala ránu a už taky jde 😀 Snad to půjde, musím se tu zorientovat a uspořádat věci abych nebyla zmatená jak včela když budu mít pracovat, no...

jitie
17. říj 2008

aha,já myslela, že si byla s několika lidma v kanceláři...

jitie
17. říj 2008

na pobavení..já se u toho chlámala 😀
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

tercie
17. říj 2008

Ty vogo tak to nemá chybu 😀

jitie
17. říj 2008

taky takhle dopadneme 😀

tercie
17. říj 2008

Já si pamatuju jak švagrová když jsem přišla na návštěvu letěla ke dveřím abych nestihla zazvonit a povídá "běžím ti otevřít abys nám zvonkem nevzbudila psa" 😀

lucasaerik
17. říj 2008

ahojda holky..tak se opět hlásím ještě naštěstí stále 2v1 stále na kapačkách Gynipralu, kontrakce stále a ted k tomu zánět žil z kanyl v rukách, už jsem jak cedník...a večer museli volat sestru z ARA aby mi píchla někam kapačku...jsem už z toho šílená...ale zatím je malá v pupíku to je hlavní...

jitie
17. říj 2008

jéé 😀 😀 😀

tercie
17. říj 2008

Luci máš to krušný... co říct... vydrž holka...

jitie
17. říj 2008

luci chudinko... vydrž holka vydrž!
takže nic jinýho s tebou nedělají?jen kapačky..

petis
17. říj 2008

Ahoj holky,
tak jsem si vás po dnešním celkem náročném dnu přišla dočíst.

Lucásku, vydrž, vydržte vy obě, hlavně Beátka v bříšku a ty v nemocnici, i když to tam musí být na palici.
Hlavně ať se ti to zklidní a kontrakce ustoupí !!

tercie
17. říj 2008

Holky já pořád trčím v práci a dneska to nějak nebere konce ☹

jitie
17. říj 2008

míšo v práci???????? 😲 to tě teda lituju..

tercie
17. říj 2008

Jit už jsem normálně nadoraz, přivezli mi málo eur tak musím ještě honem dělat vratky abych mohla udělat nový vybavení šoférům co budou vysjíždět v neděli o půlnoci ☹