Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

strouzek
22. říj 2008

aha koukala jsem na co to je???

tercie
22. říj 2008

Holky já mám břicho jak balón a kozy jakbysmet.... 🙄

maky82
22. říj 2008

dívala jsem se Terci do alba a je to moc pěkný obrázek...kam na to chodíš? dá se to koupit?

tercie
22. říj 2008

Maky ty obrázky? Ty jsou z duse.cz nebo esoterika.cz Mám jich někde celou sadu, na různý problémy a různý situace, občas na to koukám a nabíjím se 😉

tercie
22. říj 2008

Marti to má esoterickej význam, díváš se na to a necháváš na sebe působit tu energii obrázku 😉

jitie
22. říj 2008

dobré poledne

maky k těm oknům...my máme taky plasťáky a mlží se...prý je to tím, že venku je zima a vevnitř teplo,tak se to teplo u okna sráží...chce to hodně větrat, aby ti nezačali plesnivět 😉
takže já každý ráno větrám a větrám..

jitie
22. říj 2008

terci,moc ti to na tý fotce sluší 🙂

tercie
22. říj 2008

Jiti ahojky, díky za pochvalu 😉

Maky k těm oknům to je fakt co říká JItie, protože my na baráku zatím nebydlíme, tak větráme pořád, tak se nemá co srážet 😉

tercie
22. říj 2008

Jdu na obídek berušky 😉

jitie
22. říj 2008

luci po mě včera chtěla fotku nového účesu...tak jí dám zachvilku do alba..

jitie
22. říj 2008

máte je tam 😉

petis
22. říj 2008

Jitu, hezké vlásky 🙂
Moc ti to sluší.

jitie
22. říj 2008

peti díky 😅

tercie
22. říj 2008

Jiti moc pěkný, takový elegáňo moderňo sporťo prostě uviverzál pro všechny příležitosti 😉

Jo, a už jsem tu z oběda a měla jsem vepřový se zelím a knedlíkem. Bodlo by pivo, ale to bohužel 😝 😀

jitie
22. říj 2008

terci, to jo, je to na všechny příležitosti 🙂 vzadu to mám hodně vyšmikaný,na těch fotkách to neni vidět, takže takový rozcuch 🙂

já dojídala zbytek salátu, co jsme dělala včera k véče...a chci upéct bábovku,jen se k tomu nemůžu donutit, sedim pořád u pc 😀

petis
22. říj 2008

Hodila jsem nějaké fotky podlahy a stropu na Střechu, kdybyste se chtěli juknout, o čem furt melu ...

Za chvíli bude manža z práce doma a jedeme do Polska vyměnit penízky na kočárek a monitor dechu. Je teď super kurz, tak toho musíme využít 😉

Tak pa pa 🙂

jitie
22. říj 2008

peti, jdu se kouknout..a vy ať dobře pořídíte....paa

tercie
22. říj 2008

Jit včera jsem dostala od kámošky recept na nějakou bábovku s jabkama, tak jí chci dneska taky zkusit, prej je hrozně jednoduchá a rychlá, tak jsem zvědavá. Je na hrnečky.

Peti jdu na střechu 😉

tercie
22. říj 2008

Peti to bude hnízdečko, už to úplně vidím 😉

jitie
22. říj 2008

terci já mám taky nějakou hrnečkovou...ale je to strašně řídký, jsem zvědavá co z toho vyleze..a dala sem tam margot...

tercie
22. říj 2008

tak přidej trochu mouky?

jitie
22. říj 2008

už je hotová 😵 hmm ta voní..
mouka mě taky napadla, ale už sem to měla nalitý ve formě 😀 ale naštěstí to dopadlo dobře...

lucasaerik
22. říj 2008

zdravím kočky, tak jsem na špalkách, postel nám hodily u noh nahoru ☹ v praxi to vypadá tak že mám hlavu dolů a druhá část stojí na špalkách...hnus tak ležet...stále mě pálí žáhá tak a ted dvojnásobně... 😒 nu prej at Beátu ztřepeme nahoru 😖 a nenaléhá na čípek..který je opět dost rizikový 😒

misicka455
22. říj 2008

Jé Luci to máš zase trapení, tak ať to nějAK VYDŘžíš. ☹

jitie
22. říj 2008

ježiši luci, já myslela, že už je to lepší....to ti moc moc držím palce, ať Beátka dostane rozum a ještě chvíl počká!
a co s tebou dělají??? máš zase kapačky??

tercie
22. říj 2008

Lucáskuuuuu... máte vy to s tou vaší princeznou trápení... Ale docela se divím, že tě tak nepoložili hned, mám 2 kámošky které tak musely ležet hned od začátku hospitalizace... ale měly jen zkrácenej čípek, bez kontrakcí... To si užíváš holka...

luckamb
autor
22. říj 2008

Luci vy fakt máte trápení, tak ona ti to vynahradí až bude venku. Bude už pak jenom hodná holka.
Jíťo, moc ti to sluší. Super.

jitie
22. říj 2008

luci děkuju 😎

tercie
22. říj 2008

Holky já se dnes loučím, mějte se, papa zítra 😉

jitie
22. říj 2008

terci paaaaaaaaaa 🙂