Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
27. říj 2008

My asi budeme mít zelené nebo teda meruňkové 2 stěny vedle sebe, nebo jak se s manžou dohodneme.

Lucas, tak to musí být teda opravdu radost, pěkně se ozývejte, ať ji dají jinam, ať ještě nechytnete nějaké nachlazení nebo co.

tercie
27. říj 2008

Luci to nezávidím, snad ji aspoň brzo pustí, menšinu jednu... Nám ji dali na pokoj taky, v noci ji přijímali a hned tam za ní nalezlo půl její famílie, rozsvítili, vzbudili nás, hulákali, žrali tam nějakou smradlavinu, těm co byly těhu se dělalo zle, já naštěstí druhej den šla domů, ale ostatní podle vyprávění si tam s ní ještě užily...

lehna
27. říj 2008

Luci, tak je fakt síla. jen si stěžujte, to je hnus.

Holky, já to mám jakésik zabržďěné celý net.
tak půjdu asi něco dělat. zatím pááááááááá

lucasaerik
27. říj 2008

toho se tady Ter děsně děsím..až za ní začnou lozit...to si pište..to člověk ani nemůže odejít z pokoje...nebo si musí vzít celý stolek sebou... ☹

maky82
27. říj 2008

já už mám vyžehlenu půlku té hromady...teď půjdu pro malýho, pak to dožehlím a pak si půjdu do postele číst, švíca mě včera zásobila časáky...

lehna
27. říj 2008

no Maky ty jsi ale šikula. já jdu taky něco dělat, rozbolely mě záda tady z toho sezení.

tak ještě jednou pá všem a opatrujte se.

lehna
27. říj 2008

a zítra si užijte volníčko 😵

maky82
27. říj 2008

no fuj, co to tady čtu o nemocnici...Lucásku, držím palečky a třeba ji dají někam jinam, když si budete stále stěžovat, co? mně stačilo 6dní v porodnici, tak nesnáším nemocnice...nejlepší bylo, že po porodu mi bylo fajn, ale oni kolem mě pořád skákali a nechtěli mě pustit ani po těch 5dnech dom, sice jsem měla trochu špatné výsledky krve, ale jinak než železem se to stejně nespravilo...já byla vždy na pokoji sama, nevím, jestli to bylo dobře nebo špatně, ale já si nestěžovala

maky82
27. říj 2008

měj se krásně Leni a pohlaď ode mě malou... 🙂

tercie
27. říj 2008

Jé Maky nechceš přijít žehlit i ke mě, když ti to tak pěkně jde? 😀 Já jsem o víkendu vyprala 4 pračky a ještě asi 3 mám... se psama máme pořád děsně špíny, co se dá dělat. A až budem mít ještě děti, tak si asi najmu pradlenu, nebo nevim, jak bych to všechno stíhala 😀
Samozřejmě si dělám srandu, bude to všechno pěkně na mě 😀

Leni páčko 😉

petis
27. říj 2008

Maky, tak to jsi šikula, že tak pilně pracuješ.
Já dnes ležím pod dekou a piju už druhý půllitr čaje s medem a citronem.
Ještě že mám navařeno od včera ...

ilonkaa
27. říj 2008

Ahoj kočenky

petis
27. říj 2008

Achoj Ilon 🙂

ilonkaa
27. říj 2008

Km jste všechny odešly????? 😵

petis
27. říj 2008

Já tu jsem, ležící píšící.
Jinak holky asi makají o 106.

ilonkaa
27. říj 2008

Peti asi jo no..jsou to holky šikovnéé 😵

tercie
27. říj 2008

Tu jsem taky jsem mušela makat, ale chvíli snad volno.. holky dneska to dopoledne nějak zatraceně uteklo, už je oběd... no toto 😀

jitie
27. říj 2008

ahojjjjjjj
vůbec sem se k vám nedostala ☹

tercie
27. říj 2008

Halo halooo tady jsem, jsem si mezitím odskočila s manžou objednat dveře do domečku 😀

jitie
27. říj 2008

teda terci,ty to v tý práci vedeš 😀 😀 😀

tercie
27. říj 2008

No co, byla jsem na obědě 😀

petis
27. říj 2008

Kdepak jste dnes byly, holky? Hodně práce?
To mě mrzí, ani nemám co dočítat 😢

Já jsem dnes nevyvíjela moc aktivity, trápí mě ten krk, tak jsem pod dekou s čajem. Akorát jsme s manžou objeli hřbitovy a koupili jsme barvy na malování - takže obývák bude mít 3 stěny zelené, akorát kolem okna bude bílo. Máme červenou sedačku s křesly a světlý nábytek, tak by nám to snad mělo ladit.
A ložnice bude do budoucna žlutá, takže budeme vstávat se sluníčkem.

lehna
29. říj 2008

Dobré ráno holky,

to tu ještě žádná není????? 😅

maky82
29. říj 2008

ahoj Leni...

že by moc práce? Já exot chtěla obalovat květák, ale jaksi jsem zapomněla, že nemám mouku 🙂

strouzek
29. říj 2008

ahoj holky

maky82
29. říj 2008

ahoj Marti, jak se daří? taky je u vás tak hnusně? tady leje jak z konve...

jo a už jsem sama!!! malej šel po nemoci poprvé do školky...

jitie
29. říj 2008

ahoj holky,
práce hodně 🙄

maky82
29. říj 2008

ahoj jitie...tak to ti docela nezávidím... 🙂

petis
29. říj 2008

Ahoj holky,
copak, že tu nikdo není?
Já jsem se vrátila od obvodní doktorky a ležím pod dekou.
Chřipku ani teploty naštěstí nemám, ale v krku mě škrábe hodně, je mi slabo a kašlu, až mě z toho bolí břicho. Tak jsem si dnes raději zašla k Dr., abych to měla podchycené. Nafasovala jsem Panthenol tablety a Stodal sirup, prý se obojí může v těhu, tak tomu budu věřit.
Jak se máte?

lehna
29. říj 2008

no březnovky, si děláte srandu?
kde jsteééééééé????

nojo já vím, pracujete☹