Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
29. říj 2008

to existuje? nějaké kapky,které ti srovnají ovu???

petis
29. říj 2008

Míši, někdy stačí i 1x měsíčně ... jen se trefit 😉

tercie
29. říj 2008

pETI NO PRÁVĚ, TO JE U NÁS KÁMEN ÚRAZU, TREFIT SE, PŘI TÝ NAŠÍ FREKVENCI :-d

Leni no mám na mysli jeřáb, nebo gynex, estrozin, femigard, feminan... něco z toho...

lehna
29. říj 2008

někdy se trefíte, však si nemysli 😉
aha, tak tomu už rozumím, já nikdy nic takového nebrala, ani listovku,tak se ptám🙂

tercie
29. říj 2008

Leni co říct.... snad jen - šťastná to žena 😉

lehna
29. říj 2008

Míšo to asi jo. nikdy mě nenapadlo,že se to tak brzy povede. byli jsme spíš v šoku,než šťastní 😀

tercie
29. říj 2008

Taky bych to měla radši jakoby náhodou 😀 Ale to se mě nemůže stát... 😒

lehna
29. říj 2008

ale stane se 😉 , tak po mrše šup na to jednou týdně a bude 😵

tercie
29. říj 2008

no jo, ještě taky kdy ta potvora dorazí, milostivě, žejo... dnes 30DC a ani náznak zatím. Minule byl cyklus 33DC

lehna
29. říj 2008

tak to bude asi zase taky tak. milostivá si dává na čas 😀

tercie
29. říj 2008

No to jo, nebaví mě to

lehna
29. říj 2008

se ti nedivím.

jdu se natáhnout, bolí mě záda. tak papapa

petis
29. říj 2008

Ach jo, Míši, není se čemu divit, že už tě to neba...
A co tam zajít pro radu ke gynekologovi?

jitie
29. říj 2008

bré odpoledne
v Praze je tak hnusně 😝 celý den prší 🙄

tercie
29. říj 2008

Leni papaa

Peti nevím co by mi poradil?...

Jiti ahojky, tady je taky na prd, spací upršená nálada...

petis
29. říj 2008

Leni pa.
Míši, no já právě nevím ...
Ahoj Jitu, u nás je zase děsný vítr.

tercie
30. říj 2008

Dobrý ránko holky, tak hlásím 1DC...

petis
30. říj 2008

Dobré ráno,
Míšo, to mě mrzí ...
Holky, u nás je strašný vichr, bojím bojím ...
Jinak musím zaklepat, že krk je lepší !!!

tercie
30. říj 2008

Ahoj Peti, to je dobře že se krk lepší. CO ti zabralo? Nezkoušela jsi Propolki nebo něco takovýho?
Tady zatím žádnej vichr není, ale prší jak z konve a na horách sněží, manža jel frajer do práce na letňákách 😀 Tak dojel do Jáchymova a dál ani prd 😀 Musel pro něj jet táta s džípem a odtáhnout ho na Božák 😀

tercie
30. říj 2008

Už aby byl pátek holky, potřebuju oddech jak sůl

lehna
30. říj 2008

Ahoj holky,
Míšo, tak to je blbé,tak snadd další měsíc. no pod stromeček,to by byl fajn dáreček,co?🙂
Peti: super,že je krk lepší🙂

Já jsme po kontrole, vše je v pořádku, od 1.11. mi napsala nemocenskou, teda netvářila se nijak nadšeně, ale prdím to. vycházky od 14.00do 18.00hodin.

U nás krásně teploučko, ale vichřisko jak sviňa.

tercie
30. říj 2008

Hm... holky loni v listopadu jsme se začali snažit, když nepočítám ten neúspěch v dubnu, tak už se budem snažit skoro rok... to hrozně letí, a to jsem myslela, že už budu mamina... člověk míní...

Leni závidím, taky bych si zamarodila aspoň 14 dní 😀

kaca007
30. říj 2008

ahoj hočiny sněhurky? doufám, že vše je tady v pořádku, nestíhám dočítat, tak se vám mooooc omlouvám....

tercie
30. říj 2008

Ahoj Kačko, myslím, že jo, že je tu všechno OK. Co ty, jak je, jak se máš, co mimísek?

lehna
30. říj 2008

Míšo: a co ti brání, hoď se marod a je ne??🙂

Ahoj kači, ty jsi tady dlouho nebyla🙂. nic tady nového. teda tobě to taky pěkně letí,už 19tt. fíha🙂
a jak se ti daří??

tercie
30. říj 2008

Leni to se lehko řekne, teprv zejtra mi končí zkušebka, a už jsem jednou marodila, aby mě ještě nevylili... 😉 A stejně jistý to tu mám jenom do konce ledna, pak se buď smlouva automaticky prodlouží na dobu neurčitou, a nebo ne...

lehna
30. říj 2008

já vím,že se to lehko říká a těžko koná🙂
jen do konce ledna? tak držím palečky,ať to prodlouží. abys pak na mateřskou nešla z pracáku

kaca007
30. říj 2008

mám se celkem dobře kočky, v pondělí jdu na utz ve 20 tt, tak se zase klepu strachy, aby vše bylo OK.
znáte to...

dlouho jsem tu nebyla, minulý čtvrtek a pátek jsem byla na semináři, o víkendu sem většinou nechodím, v pondělí jsem měla volno a v úterý svátek... no včera jsem se v práci vyhrabávala z restů a dneska konečně jsem vás přišla pozdravit 🙂

lehna
30. říj 2008

Kačko, tak to vezmi s sebou i tatínka. Bude nadšenný. a neboj, vše je v pořádku,budeš ít obrovskou radost,že na obrazovce uvidíš mimíše a už tak velikého🙂

kaca007
30. říj 2008

lehni jde se mnou 🙂 už se oba moc těšíme. naposledy jsme mimčo viděli ve 12 tt na screeningu a i to byl super zážitek... ted si to vůbec neumím představit, jak už bude mimčo velký 🙂