Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

petis
3. lis 2008

No, já si asi u prvního dítěte nemůžu malovat růžově, že bude malá za hoďku venku ... ale co, hlavně ať je v pořádku !!!
Akorát pořád uvažuju, jestli masírovat hráz nebo ne. Mě to teda bolí, tak nevím, jestli to překousnout a dělat to, nebo to nechat na přírodě.

lucasaerik
3. lis 2008

no pet, to už je na tobě....já třebas u Davídka masírovala..a pomohlo...teď u Bebuše určitě masírovat taky budeme..otázka jak velké miminko budete mít...mě to nijak nepříjemné nebylo. A Eri už hlásí jak se těší, jestli nemůžeme začít dříve 😅 😀 ....ale jestli je to nepříjemné tak to nedělej..

ilonkaa
3. lis 2008

Ahoj holkyy 😵

petis
3. lis 2008

Já jsem asi divná, už jsem si říkala, když mi to není příjemné. Chudák manža, ten se taky těšil, jak budeme masírovat a zatím teda ani on do toho už nechce jít, jak vidí, jak se u toho tvářím 😖

ilonkaa
3. lis 2008

Tak já mám jasno..masáž ani omylem..taky mě to vadííí 😝

lucasaerik
3. lis 2008

pet tak se k tomu nenuť...nechej to přírodě... 😵

lucasaerik
3. lis 2008

ahojky il

lucasaerik
3. lis 2008

nevím proč by jste měli být divné...

ilonkaa
3. lis 2008

Lusa:Tak jak je holky????

petis
3. lis 2008

Ahoj Ilon! Jak je?

Tak jsem ráda, že nejsem jediná, komu to vadí ...

Už přihřívám obídek, manža přijede z práce dřív, aby mohl zakopávat ty drenážní trubky. Máme hovězí roštěnky ze včera, povedly se 😉

jitie
3. lis 2008

ahoj holky 🙂
koukám, že dneska bylo mrtvo 😕 🙂

petis
4. lis 2008

Ahoj holky, dobré ráno 🙂

Kdepak jste a jak se vede?

tercie
4. lis 2008

Ahoj holky, já mám strašně práce včera jsem za vámi ani nestačila zaskočit. Jak se vede, co víkend?

petis
4. lis 2008

Ahoj Míši.
U nás byl víkend makací, ale svítilo sluníčko, takže paráda.
A co u tebe?

maky82
4. lis 2008

Ahoj holky, já dneska vstávala až o půl 9!! to je děs.

Jinak včera na tom utz mě vzali, dr.mi řekl, co to je za blbost, aby mi má dr.řekla, že je zbytečný jít na srdíčko...Mimčo má 14mm a srdíčko jsem krásně viděla. 🙂 Jaká úleva.

A dneska mi jedna holka odsud z Koníka psala, že mají problémy s narozeným mimčem, tak jsem z toho nějaká rozhozená.

petis
4. lis 2008

Ahoj Maky,
super, že jsi viděla srdíčko, hned je člověk klidnější, co?
Jaké problémy s miminkem? Snad to nebude nic vážného ...

lehna
4. lis 2008

Dobré ránko,

Jiti: mrtvo? no já se nedivím,když už tady nikdo nechodí☹. těhule odpočívají a pracující pracují🙂

petis
4. lis 2008

Jo, Leni, napsalas to pěkně.
Akorát já jsem teda měla více času, když jsem byla v práci než teď když jsem doma ...

lehna
4. lis 2008

Peti, to je normální. já taky když nemusím spěchat odoledne do práce,tak toho udělám doma méně. 😀

maky82
4. lis 2008

No ale dr.na tom utz se se mnou nepáral. Řekl mi, že je dobrý teď přijít na srdíčko, protože až pak přijdu ve 12.tt, tak by mi taky mohl říct, že netluče. MM řekl před tchýní, že tam srdíčka byly 2, takže z toho hned bylo haló, málem na to skočila babka jedna.

Peti, prý celkový kolaps organismu. Museli ho převézt do Brna a čeká ho asi spousta testů. Ale pevně věřím, že to bude ok.

Jo a ve čtvrtek se jdu nechat uschopnit a šup do práce snad od pondělí.

lehna
4. lis 2008

Maky,takža jsi v ketrém týdnu teďka???

lehna
4. lis 2008

už jste zase všechny pryč? 😢 😢 😢

takjá jdu taky.

mějte se krásně a přeji hezký den, papa, přes den nakouknu

petis
4. lis 2008

U tak malého mimi kolaps organismu? Ty brďo, to jsem ještě neslyšela, snad bude v pořádku.

No, já peru, ze včerejška mám prádlo suché a teď se chystám vařit a péct.

V práci jsem seděla 8 hodin u PC, koníka měla na liště, tak jsem mohla psát kdykoli, doma už to tak nejde ...

eximka
4. lis 2008

ahoj ahoj ahoj 😀 😀 😀

eximka
4. lis 2008

jojo holky taky se přidávám v práci nebylo hodně často co dělat tak jsem mohla vesele koníkovat, co jsem doma tak furt někde lítám a něco zařizuju, takže toho času je tak malinko že jsem tomu ani sama nevěřila, hrozně to utíká

maky82
4. lis 2008

Leni, vyšlo mu to podle velikosti plodu na 7+6, termín 16.6.

Ahoj Exim...jak se daří mamino?

Já teď stihla všude vysát a uklidit auto...

eximka
4. lis 2008

ahoj maky no daří se-až moc dobře, prostě si na nic nemůžu stěžovat, jo jen bych chtěla v noci líp spát 😀

maky82
4. lis 2008

no o spaní mi něco povídej...a to jsem relativně na začátku těhu 🙂

jitie
4. lis 2008

ahoj holky 🙂

maky82
4. lis 2008

ahoj jitie, jak se daří? moc práce?