• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
Ahoj Strouží, děkuji snad bude vše v pohodě....A jak je Tobě? Už se cítíš líp?
11. lis 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak kdy, někdy líp někdy hůř.
a co ty, určo si šťastná jak blecha, moc ti to přeju, taky jste čekali celkem dlouho. a kdy plánuješ doktora?
11. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, kdyby sis testík udělala moc brzo, tak čárečky budou nejdřív slabší a budou zesilovat.
Ale tys to vychytala a počkala sis až na pořádné tlusťošky !!!
A u Dr. už jsi byla?

Díky za optání, daří se nám dobře, aspoň v to pevně doufám :wink: Kája mi včera chtěla prokopnout bříško, s taťkou jsme ji u Ulice pozorovali, asi má ráda tenhle pořad :wink: A nebo ho naopak ráda nemá :sunglasses:

Dobudováno ještě není úplně, ale už se to chýlí ke konci. Manža momentálně maluje v té nové ložnici, už to má 2x na bílo a dnes to jen popraví, zítra se nalepí pásky a ve čtvrtek se bude malovat barvou. Aspoń takový má plán :wink:
11. lis 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šťastný jsme, ale pořád tomu nemůžeme věřit :dizzy_face: , ale to určitě znáte.
K doktoru jdu 18.11. v 11:45, objednal mě tak blbě, prý jindy nemá volno , že se budu muset zase omlouvat z práce. V poslední době jsem byla na prevenci na gyndě, u zubaře a teď tohle...určitě se jim to nebude líbit :unamused: . Nevím, co si mám vymyslet...
Kája se buď chtěla koukat s Váma a nebo to chtěla přepnout :grinning: .
To nejhorší máte za sebou teď už jen to příjemnější malování atd., to už je fajn. Nám minulý týden měnili vyreklamovanou podlahu(přesně po 294 dnech od podání reklamace, to jde, ne :slight_smile: ), tak jsme s Láďou(a pidimimi)tahali kuchyni a věci z obýváku, to byl v bytě bordel....
11. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj puckolucko, teda ty si tu dlouho nebyla..
moc gratuluju :dizzy_face: hlavně hodně zdraví a štěstí obou :slight_smile:
11. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitii, přestala jsem sem chodit někdy o prázdninách, protože na mě začalo doléhat to neúspěšné snažení...
Jinak moc děkuji :dizzy_face: .
A co Ty? Už máte nějaký termín vyšetření?
Občas jsem Vás pročítala, tak snad drobet vím, co se stalo...
11. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puci,
tak ten týden do kontroly snad uteče jako voda :wink: Vím, že to čekání je strašné, ale aspoň už bude mimi na UTZ krásně vidět :wink:
A už se s ničím netahej, jasné !!! Nebo si na tebe dojdeme :sunglasses: !!!
11. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, jdeme v lednu na imunologii a tam nám řeknou víc...diagnóza je alergie na sperma :unamused:
11. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, nebudeš mi to věřit, ale přítel je víc netrpělivý než já :grinning: . Já bych klidně k doktorovi volala dýl, ale on hned, kdy se objednám :grinning: . A ty další testíky taky chtěl dělat on, sám je drží a odpočítává vteřiny :grinning: . Už nic těžkého nenosím, Ládísa mi to nedovolí :slight_smile: . U nás doma to teď vypadá, jako bysme byli do sebe teprve týden zamilovaný :dizzy_face: .
Petis, optám se, taky se Ti na začátku nějak těžko dýchalo?
Jitii, vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje :confused: ...
11. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na dýchání si popravdě nevzpomínám ... ale trápila mě hodně únava a spavost.

Jitu a dá se to nějak léčit?
11. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..tak zdravím...dnes jsem byly na kontrolních odberech ve 30tt...vycucly mě upírci a pak na kontrole v nemocnici a stavovala jsem se tam za holkama co tam semnou ležely, chudery jsou tam stále a vypadá to že do porodu zůstanou, obě čekají dvojčátka a jsou 28tt a 29tt, takže si ještě poleží, tak mě zaúkolovaly :sweat_smile: co by chtěli od nás z prodejny atd..(alespoň se nebudu nudit :grinning: )
Nu pak jsem pokoukaly po obchodech zase tak často se ven nedostanu tak jsem musela využít situace :dizzy_face: , něco nakoupila "Bebušce" a něco jsem si koupila já do porodky atd..jen nemůžu sehnat intimní gel s výtažkem z dubové kůry..se snad přestalo vyrábět bo co...
Ahojky PUCKALUCKA....nooooo tyjojo ty jsi tady dlouho nebyla...a moc velkáý GRATULACE ke krásným //....
jj Beátka v pupíku zlobila...ale snad už to bude dobrý..a až se narodí bude to to nejhodnější miminko na světě... :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitie já řekla svýmu gyndaři o tý alergii na sperma a on na to že moc čtu :rolling_eyes: tak sem mu řekla že znám jednu co to má a kvůli toho nejspíš přišla o mimčo 2x a on že to je zvláštní úkaz :rolling_eyes:
11. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím teda podle něj by musel být zvláštní úkaz celý koník :angry:
11. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem.

áááááááááá koho to tady nevidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Moje drahá Pucinkalucinka se k nám vrátila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
puckalucka. to jsou krásné tlustice // :wink: moooc gratuluju a věř, jsou tvoje :wink:
11. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leniiii, jsem zpět :wink: :grinning: .
Kači, díky moc :dizzy_face: . A co ty a mimi?
11. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puci, vidím vidím. KOnečněěěěěěěěě:slight_smile:. už jsme se tě nemohla dočkat:slight_smile: :wink:
11. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám ale, že tady je to nějaké mrtfé :frowning2:.
Leni, co Saška? Teď mě úplně bouchlo do očí tvých 31tt :confused: .
11. lis 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to koukáš co???? taky na to čumím :grinning: :grinning:
a na Péťu ještě více 35tt.
11. lis 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvilku tam budete mít 1D :wink:
11. lis 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: , tak to už se nemůžeme dočkat:slight_smile: :wink:
11. lis 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se koukám, že už jste toho moc nenavykládaly ... :unamused: ach jo.
My jsme se teď vrátili z Karviné, byli jsme shánět koberec, páč včera jsme si sice u nás vybrali, ale neměli ho tolik a čekat 3 týdny jsme teda opravdu nechtěli.
Tak jsme si dnes půjčili od kolegy dodávku a jeli shánět jinde. Nakoupili jsme za 5 minut, to vám byla rychlovka :wink:
11. lis 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stroužku, já tomu vůbec nerozumim..dr mi řekl, alergie na sperma a pak sem se dočetla, že při alergii na sperma nemůžeš otěhotnět..tak já tomu vůbec nerozumim :pensive: jsem zvědavá co mi v tom lednu poví víc...
pucko léčit se to dá kortokoidama...
11. lis 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
zdravím všechny ...
12. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ránko petis
taky zdravím
12. lis 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je, Teri, něco nového?
12. lis 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechno dobrý, nového asi vůbec nic:slight_smile: ale ono možná dobře
a co ty?
12. lis 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě taky novinky žádné, jen už jsem od minulého pátku na mateřské, letí to letí ...
12. lis 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem, že už máte doma kočárek, je hezký :wink: :slight_smile:
12. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to máš naprostou pravdu že to hrozně letí, já jdu dneska na kontrolu tak jsem zvědavá kdy mi tu mateřskou napíše:slight_smile:
jojo kočárek je už u rodičů, je super zrovna v pondělí jsem s ním drandila po bytě už aby v něm ale byla Nicolka
a co ty? výbavička už je nakoupená?
12. lis 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek