• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
já mám recept kdy perníčky jsou opravdu zaručeně měkké..i když je pečeš malinko se spožděním :sweat_smile:
13. lis 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hups,
přišla jsem se na vás kouknout.
Mám upečené korpusy a už mi chladou ve špajzce, tak mám chvíli a pak hurá na krém a polevu.

Taky nemám ani jedne dáreček, ale řekli jsme si s manžou, že až doma doděláme, tak pak vyrazíme na nákupy, aspoň po jednom dárečku pro každého bych chtěla mít doma. Zbytek by už pak hold obstaral manža :wink:

Pečení cukroví taky vidím na začátek prosince, ale moc to teda přehánět nebudu ...
Akorát nevím, jak to v kuchyni zmáknu, páč je mi vždy hodně slabo z toho tepla od trouby a z dlouhého stání. A to mám otevřenou ventilačku ...
13. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mi nijak neva to teplo..já jsem ba naopak poslední dobou hodně zimomřivá...spávám pod dvouma dekama :sweat_smile: a doma chodím navalená... :dizzy_face: ...nu ale uvidím jak mi to půjde, nemůžu říkat že v poho, když jsem ještě nezkusila...spíš se bojím o záda, pekelně mě bolívaj...
takjsem hodila foto pupíku...ale ta moje hlava :angry: ..nu omluvte kvalitu maminky..zkusí se někdy vyspat :grinning:
13. lis 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kam jste zase všechny utekly?... :confounded:
13. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucásku já ležím, takže tu dneska moc nebudu. Sašenka je dneska nějaká akční, od árna se pořád hýbe,a mě z toho dost bolí břicho:frowning2:

Míšo: moooc díky za receptík, určitě ho vyzkouším :wink:
13. lis 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak odpočívej Leni...to já jsem vždy spokojená jak želva když se mělá hýbe až mě to kolikrát bolí...já pro změnu hysterčím když o ní nevím :grinning: , jsem spokojenější když se mele...a musím říci že rany dává slušeně kočka naše...dle poslední UTZ byla opravdu velká takže má i velkou sílu :grinning: a pokud si drží svůj standart 200g za týden tak by mohla mít tak teď ve 30tt 1700g
13. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám hotovo a konečně sedím ...
... teda do oběda, pak už tu zase nebudu.

Lucásku,
já jsem byla vždycky zimomřivá, ale teď mi bývá dost teplo a potím se.
Zvlášť teda u vaření nebo pečení jsem jak v sauně.

Leni, volala jsi k té Dr.?
13. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo tak uvidíme jak mi to pečení dá zabrat..ale nijak mi to nevadí když vařím nebo tak..spíš jak jsem psala ty záda bolí jak potvora, a kolikpak máš v plánu péci druhů cukrovíčka?...
13. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik druhů, to fakt nevím ...
Loni jsem měla 12, ale letos to tak přehánět určitě nebudu!!!
My máme rádi nepečené, takže určitě nebudou chybět kuličky Rafaelo a Nugátové cukroví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kolik pečeš ty?
13. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo mám tady nachystány recepty na 20 druhů (opravdu jen ty co se u nás jí), ale nevím zda to nezredukuji, začnu tím co mají hooodně rádi klukani a pak uvidíme jak mi to půjde :grinning: ,ale já jsem takový blázen normálně...u nás musí být cukroví "mokré" jak říká manžel, nesmí se prášit od huby :sweat_smile: ...nás je hold opravdu hodně doma :grinning: :grinning: :grinning: , ale jak říkám peču ráda, ale nevím jak v tomto stavu, nikdy jsem přes vánoce těhule nebyla, vlastně byla,ale to jsem ještě nevěděla :grinning:
13. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, 20 druhů, to je síla :sunglasses: :slight_smile:
Však uvidíš, jak ti to půjde, určitě ti i kluci pomůžou, co? Aspoň "šulat" rohlíčky nebo dělat kuličky :wink:
Tak to jsou naši manžílci podobní, můj taky nemá rád "suché", ani takový ty zákusky, kdy je hodně těsta a málo náplně - u nás musí být vše přesně naopak :wink:
Bábovky, co peču, jsem taky už musela zredukovat na takové ty vláčné, co mu chutnají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no petis..jj přesně tak, buchty musí být mokré..vláčné atd...
kluci pomůžou?..no dělat boredel u cukroví..ale zase když je k tomu tak na půl dne pustím dají pak až do konce pečení pokoj, jelikož už je to neláká..a já mám klid :dizzy_face: ..
mě pečení hodně baví..vyhraju si i se zdobením, mamina říká že jsem úplně pobouchaná..nevím co tím chce říci :grinning: dělávám si i marcipánové ozdoby sama :sweat_smile: ...
zrovna přemýšlím co si ulovím na oběd...copak že jsi dělala ty peti?...
13. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
já jsem dnes papkala u babičky :wink:
Dělala vepřové masko, zelí a brambory, tak mi nabídla, že nemusím vařit. Já jsem to dnes s radostí přijala, aspoň jsem měla čas na ty zákusky :sunglasses:
Tak přeji úspěšný "lov" a dobrou chuť k obídku :dizzy_face:
13. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, nevola a jsem jjí. je to lepší. ale na cvíčo dneska nejdu.radši budu ležet aby to bylo jetšě lepší. pokud to bude i zítra tak jak dneska, budu volat zítra.

mějte se tu hezky, jedu ještě za mamkou,potřebuje si koupit něco na sebe,tak musím udělat dozor :wink:

papa
13. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

no kde dneska všechny jste?????

u mě je břicho dneska dobrééé, mám radost. asi má malá málo místa,tak si včera dělala větší a mě to pak bolelo. uf jsme si oddychla, ale kdyby se mi to vrátilo,ak fičím k doktorce.

To je dneska zase počasí,co? blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holčiny...jdu jen na skok...za chvíli jedu s mamkou do velkoskladu s aranžmá...slíbila jsem známím udělat vánoční věnce a dekorace do obcvhodu tak si jedu vybrat potřebné věci (to je takový můj koníček aranžování a vázání) a taky z toho kápne nějaká kačka tak proč ne, že....
Leni to je fajn že bříško nebolí...u mě včera večer malá taky řádila jak o život, ale bylo to dost drné, kopala tak že jsem se nemohla nadechnout jak mě to bolelo...já vlastně nevím zda kopala nebo boxovala :sweat_smile: , ale tak snad už kopala...(doufám že se umoudřila a sešla hlavinkou dolů) a taky mě úplně vyjukalo jak mě kopala po žebra a najednou jako by se jí tam zaklínila nožička a nemohla jí dostat ven a já jen skuhrala jak to bolí a nemohla to rozdejchat, Erik byl vyplašenej jak zajíček...tak sjem si šla lehnout a pak se to zklidnilo, naštěstí...asi se malé něco nezdálo, dnes už v poho...už se jen mrví a protahuje :sweat_smile: ...
Tak se zatím kočky mějte opatrujte bříška a já se kdyžtak odpolko mrknu co jste podebatily :dizzy_face:
14. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak hlásím, že jsem dnes oficiálně byla na své poslední poradě na dlouhou dobu ...
Vstávala jsem dnes už v 6 hodin :confounded: , před 7 jsem jela do práce, na 7:30 byla porada. Tak jsem udělala kafi, včerejší zákusek se naštěstí povedl. Dostala jsem od šéfa a všech kytici a taky bonbonieru, mám se opatrovat a pak se vrátit :slight_smile: Tak mám z toho dobrý pocit :wink:

Pak jsem skočila jen bleskově nakoupit, doma jsem si připravila na oběd, teď jsem si udělala maliník a už sedím :slight_smile:
14. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: to mě taky baví aranžování a vymýšlení takovýhle kravinek:slight_smile:. navíc jsem byla několik let brigádně v zahradnictví u kamaráda, a vánoce a dušočky jsem si vyloženě užívala:slight_smile:
Dneska malá zase řádí, ale nebolí to jako včera. tak jsem ráda. Beátka je koukám taky pěkně akční:grinning:

Peti: já do práce jdu na rozloučenou za 14 dní:slight_smile:
ty brďo, ty už 36tt, to letííííííí
14. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to naše Kája je dnes nějaká klidná, asi tím dřívějším vstáváním ještě teď dospává :wink:
Leni, dnes jsem 35+0tt podle MS, 5 týdnů do porodu, ty vogo ...

Včera jsme byli u známých, co mají 2-týdenního chlapečka. Je úplně krásný, sladký, takový andílek :slight_smile: Když jsem si ho chovala a usnul mi v náručí, bylo to moc krásné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kamarádka, chudáček, rodila 2 dny, vůbec se neotvírala, říkala, že to bylo náročné, ale pak se na šechno hned zapomene :wink: Jé, já už se tak těším !!!
14. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je síla,že? 5 týdnů. uteklo to strašně rychle to těhotenství.
Jéé dvoutýdenní miminko, to musí být nádhera. ale kamarádka si teda užila. je ale fakt, že pak na to rychle zapomeneš :wink:
14. lis 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc Vám všem děkuji za gratulace :dizzy_face: . Já dodatečně taky gratuluji všem, co otěhotněly mezitím, co jsem tu nebyla. Těm, co se zatím nedaří moc držím palečky a věřím, že to jednou vyjde stejně jako u nás a posílám moc moc sil, protože sama vím, jak je těžký, když na konci cyklu zjistíte, že to zase nevyšlo, holky držte se!!! No a těm, co už nosí ten zázrak pod srdcem ať je vše v pořádku a moc se těším až nám ty Vaše drobečky za chviličku ukážete :grinning: .
Leni, koukám, že Tě Saška potrápila, to máš asi za to, žes říkala, že je lenoch :grinning: . Hlavně, že už je to v pořádku!
Peti, jé Ty už ses v práci rozloučila a já můžu začít přemýšlet, jak jim to tu řeknu....už teď je mi z toho špatně
:unamused: .
Luci, taky mě baví tyhle kravinky(věnce atd.), teď na podzim jsem udělala z barevného listí věnce na vstupní dveře do baráku, ale bohužel tu máme lidi, kterým absolutně nezáleží na tom, jak to tu vypadá, tak se s tím věncem moc netrápili a dali mu docela naprdel.
Jinak jsem dostala od přítele krásnou kytičku, tak jí snad o víkendu hodím do albíčka, ale moc se mi nepodařila vyfotit :unamused: :slight_smile: .
14. lis 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luciku,
jj, to je asi fakt, pořád jsem říkala, že je lenivá,tak mi to teďka dává najevo,že teda není:slight_smile:
Kytičku?? jéé,tu já nedostala už ani nepamatuju. mynža na to moc není,takže kytky dostávám jen k svátku, narozkám, a výročí :grinning:
14. lis 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš si, že u nás je to s kytkama jiný než u Tebe??? Tak to se pleteš je to to samý :grinning: . K narozkám mi jí teda dává, ale k svátku jen občas, ale já jsem ráda, že si vůbec vzpomene :grinning: . Teď mě překvapil, když on je strasně rád :dizzy_face: , že se to povedlo. V lednu poletí pracovně pryč a už mi hlásil, protože tam s ním nemůžu, že mě a miminku přiveze dárečky :slight_smile: , je teď takovej zlatej, doufám, že mu to dlouho vydrží :slight_smile: .
14. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to mi k svátku ani vlastně už kytku nedává. protože 14.2. je valentýn,tak to dostanu puget a proč by mi dával další 21. na svátek,že? :grinning:
a na jak dlouho poletí? a kam? dárečky, já chcu takýýýýýý
14. lis 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím, že s kytkama je to u nás všech stejné :wink:
Já taky dostávám jen na narozky, výročí a svátek. Ale hlavně že si na nás naši chlapi vzpomenou :slight_smile:

Luci, v práci to zvládneš :wink: Až nastane vhodná doba, řekneš, že čekáš miminko a pracovat že budeš chtít tak a tak dlouho. Oni se tam s tím nějak vypořádají, nic jiného jim nezbyde :wink:
14. lis 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poletí na týden, týden budu pokaděná strachy doma sama :confounded: . A mělo by to být na Kypr, ale tím si nejsem jistá, protože on mi to pořád motá, bude to Kypr, Korfu nebo Kréta :grinning:, prostě od "K" a jedno z tohohle :grinning: . Měli by tam snad prezentovat českou kuchyni nebo co.
Leni, Ty už za chvilku budeš mít ten nejhezčí dáreček :dizzy_face: :slight_smile: .
14. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, vzpomenou. manža mě má i jako upomínku v mobilu,aby náhodou nezapomněl:grinning:

Já to šééfovi v práci řekla kolm 12tt, no taky jsme pořád nevěděla jak mu to říct, ale nakonec to bylo o.k.
14. lis 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, téééda, taková krásná dovča. no škoda,že nepoletíš s ním. i když bys ale mohla,ne?
14. lis 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je Peti, že oni budou na oko dělat, že je to v pohodě a za zády budou pomlouvat...jsou tu děsný lidi. Na Tebe se smějou a zajdeš za roh a nahodí ksicht, vydím to, jak se chovají, když jde o někoho jiného...
Ale mě to bude jednooo, nejhorší bude se rozhoupat a otevřít dveře u šéfa :slight_smile: .
14. lis 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když oni tam budou mít všechno zařízený od hotelu a já bych si musela všechno obstarávat a navíc tam na mě stejně nebude mít asi čas a co bych tam sama dělala :unamused: . Ale to víš, že mě to láká :wink: .
14. lis 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek