Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kacenka25
19. lis 2008

Letí to jak voda, nedávno jsem připravovala svatbu...... a ony jsou vánoce za dveřma. Ten sníh je úžasnej, najednou mám fakt vánoční náladu. A já jouda si koupila kočárek a ne sáňky 😲

Holky, sedím tu od osmi, jdu si lehnout, nezlobte se. Příští týden už tu s váma budu, těším se už teď. A od 28. už si servítky brát nebudu vůbec, to už se Kubi klíďo může narodit.

Tak paaa a nezlobte se že končím.

kaca007
19. lis 2008

ahoj holky... tak sakriš, kačenku jsem nestihla. teda kačí to fakt letí, za chvilku budeš mít kubíka u sebe a neboj, do 28.11. v pohodě vydrží, vždyt to už je za týden. a jaká je to vůbec představa,že za týden budeš rodit a pak chovat kubíčka? to musí být pěkný adrenalínek... hlavní je, že už máte vyhráno 🙂

kočko opatrujte se, at je vše dobré.

lehni ty jo už na mateřskou????? já se nestačim divit, vždycky když se sem podívám. 😉

lehna
19. lis 2008

Kači u vás je sníh????? Měj se hezky,papa

Já už musím taky jít, přijela mi kámoška,tak jdu drbat🙂

Kač007 - jo,to koukám taky, 2 měsíce do porodu 😅

misa.ottovka
19. lis 2008

Leni, je mi lépe, děkuji za optání 🙂
Holky, vás tu udržet to je teda výkon, no ale já musím taky jít pracovat 🙂
Tak snad se tu zase slezeme všechny a pořádně pokecáme 🙂

petis
19. lis 2008

Ahoj holky,
tak dnes se to tu tak pěkně rozjelo a já jsem byla mimo 😢
Od rána nám nešla elektrika, zapli ji až teď, tak snad už to vydrží !!!
Oběd mám od včera, možná bych mohla něco upéct ke kai, dnes je mi fajn, ani podbřišek moc nezlobí 🙂

kaca007
19. lis 2008

holky chci se zeptat, jakou budete pořizovat peřinku pro mimi, co jsem tak viděla, dělají se ve 2 vel. 120x90 cm a 135x100 cm...
ted nevím, jakou... jestli větší, aby vydržela na dýl nebo menší, aby se v ní mimi neztrácelo...

petis
19. lis 2008

Ahoj Kači,
já jsem koupila výplně i s povlečením a je to rozměr 120x90 cm.
Délka 120 cm mi připadá celkem dost dlouhá i do budoucna, že snad nějakou dobu vydržíme.
😉

maky82
19. lis 2008

Ahoj holky!!

Jak se všechny máte? U nás zatím nic nového, na kontrolu s utz ve 12.tt jdu příští středu...Jinak do práce chodím, břicho pobolívá, ale musím to nějak zvládat.
Malej jen kašle, ale do školky chodí.

Mějte se všechny hezky, opatrujte mimča a já se zase zastavím. Maky

jitie
20. lis 2008

ahoj holky,
jdu se vám jen nahlásit, abyste si nemysleli, že na vás prdim 😝
dávám si od koně trochu pauzu, ale nebojte potají vás občas sleduju 😎
důležité novinky prosím do IP a nebo rovnou na mobil 😉

kacenka25
20. lis 2008

dobré ránko

taky mám 120x90. Větší nemá smysl, už tak je to rozměrově o kus větší než postýlka 😀 Včera jsem na to koukala a docela jsem se smála, ty jo, peřinka přečuhuje šprinclata postýlky 😀

Dneska je ošklivé ráno, po včerejším sněhu ani památky, jen leje a je tma jak v ranci.

tercie
20. lis 2008

Ahoj holky, já na vás taky neprdím, jak píše Jiti, ale tak nějak jsem si dala od koně taky oraz, i když vás chodím číst když mi to vyjde, abych věděla, co je u sněhurek novýho a jestli už nemáme třebas nějakýho toho sněhuláčka 😉
My se teď nemůžem snažit, tak si dávám voraz a trochu do kupy psychiku 😉

Tak se moc opatrujte 🙂

kaca007
20. lis 2008

ahoj holky, praha hlásí zamračenooooo

musím vám písnout, jakou jsem měla dneska teda noc... šla jsem si lehnout asi o půl jedenáctý, spala jsem na pravém boku a asi o půlnoci mě probudila ostrá bolest na pravé straně... nemohla jsem se otočit, zvednout, nadechnout, nic.... tak jsem pod sebe strčila ruku a hladila broučka, asi se tam chudák někde šprajcnul a přemlouvala jsem ho, at me nechá otočit...
když jsem se asi tak po 10 min. otočila na záda, bolest přestala.
tak nevím co to bylo, jestli to byla křeč nebo co, každopádně mě to dost vyděsilo. ještě k tomu jsem byla v noci sama doma, přítel je na služebce až do pátku. tak jsem se fakt bála, co mám dělat...
no doufám, že už to bude dobrý
😒

lehna
20. lis 2008

ahoj holky, tak jsem zpátky z kontroly, ne moc nadšená. zkracuje se mi čípek,tak musím více odpočívat a ležet. to jaksik přes den moc nedělám. potvrzení holčičky taky nedopadlo moc dobře, je to 50 na 50☹. na jednu starnu to vypadalo jako holka,na druho zase ne, je jinak otočená,tak to nešlo moc vidět☹,takže u porodu bude překvápko co to vlastně bude.Jinak vše v pořádku

petis
20. lis 2008

Ahoj holky,

Kači, snad to bude OK a prcek se tam opravdu jen nějak nepohodlně "šprajcnul".
Ale kdyby se ti něco nezdálo, v rámci vlastního klidu šupajdi k Dr.

Leni,
neboj, to bude dobré, budeš odpočívat a čípek se zastaví a bude to OK !!!
Hlavně že je mimi zdravé a já to vidím na holčičku, i podle bříška 😎

Mě čeká kontrola zítra po obědě, jsem zvědavá, co mi řekne pan Dr.
Dnes mě zase pobolívá podbřišek, asi z nervů, protože nám zatíká do nové ložnice. Už jsem si tu ráno pobrečela, teď raději vařím, ať jsem aspoň trochu užitečná. Klempíř udělal špatné napojení střechy na stěnu a dnes ráno takovéhle překvápko ☹ Hlavně že už máme tu střechu 5 měsíců, od té doby lilo kolikrát a vše bylo OK. A v momentě, kdy jsme krásně vymalovali, nastěhovali se ... tak přišel problém.
Klempíř není doma, snad bude odpoledne a bude se s tím dát brzy něco dělat. Hlavně ať už neprší, držte palce.

lehna
20. lis 2008

Peti, tak ty máš teda nervy. to se nedivím. to je teda fakt smůla,že se to projevilo zrovna teďka☹

Já pevně doufám,že to ta Sašenka nakonec bude, i manža byl z toho celkem překvapen a trochu i posmutněl. že nám to neřekla na 100%. včera jsem mluvila ses ouseedkou, takovou starou paní, tak mi řekla - čekáš holku, vypadáš jinak. Kurňa,tak snad jooooooo
Podbřišek mě taky pobolívá a je to právě tím,že mě tam malá tlačí a ten čípek je trochu zkrácený

puckalucka
20. lis 2008

Ahojky holky 🙂 ,
Lení, co to čtu??? Neopič se po holkách 🙂 . Ba ne, myslím to ze srandy, hlavně si lehni a buď v klídku, aby se to nezhoršovalo. Držím palečky. A Sašenku Vám nepotvrdil? To Vás je tak napíná 😉 , určitě to bude holka.
Peti, zákon schválnosti zase zafungoval, co? Jo a krásný bříško 😉 .
Kači, au au. Dokážu si představit, jak Ti bylo, já jsem tohle zažila se zádama, nikdo nebyl doma a já se nemohla bolestí ani nadýchnout a nemohla jsem se pohnout. Hlavně, že Tě to přešlo a je to v pořádku.
Když Vás tak všechny čtu, tak nevím jestli se mám těšit na to, co mě čeká 😀 .
Viděli jste Míši "břichanec", musela jsem se smát, jak drsně oslovuje ten malinkej pupík 😀

petis
20. lis 2008

Jj, Leni, je to fakt pech, protože když jsme neměli nahozené stěny atd. tak jsme po každém dešti zkoumali, zda je vše OK a bylo.
A teď najednou ne.

Leni, bříško máš na holčičku, taky ti dlouho nešlo pomalu vidět, jako u mě. (teda jen abych čekala holčičku já 🙂 ) mě ten podbřišek taky zlobí, Dr. mi nikdy nic o čípku neříkal, tak se ho chci na to zeptat, teda pokud to nebude zas taková rychlovka jako obvykle, to se ani nerozkoukám a už jsem venku.
Zítra bych taky měla asi poprvé jít na pásy, teda něco se mi motá.

Hlavně polehávej a odpočívej, ještě musí Saška v bříšku chvilku zůstat 😉

lehna
20. lis 2008

Ahoj Luci,
zrovna jsem ti chtěla psát.

holky jsem z toho fakt mimo. my se tak na SAšenku těšíme a on to bude nakonec kluk??? to přece nééé. jistě ,že bysme se nezlobili, mimi jako mimi, ale nějak jsme připraveni na tu holčičku. no takže to oprvadu se dozvíme až u toho porodu.

Peti, mi taky nikdy nic neříkala o čípku, jen vždycky všechno dobré a šla jsem a teďka, sotva mi ta strčila ruku,tak hned, máte zkrácený čípek, moc lítaáte, musíte i odpočívat. sama mi řekla,že mě to uričitě i tlačí a bolí,takjsme jí řekla,že j, že někdy dost.

Tak co teďka s tím,Peti? s tou ložnicí? my zas máme pořád vlhko ve verandě,na zemi kolem stěn kaluže vody, sráží se tam voda a je tam furt mokro. jsem zvědavá jak dlouho tam ty obklady vydrží. a kolem futer hlavních dveří jsou krásné mokré mapy, takže nervy moje. a to už je tam topení a vůbec to nepomáhá☹

lehna
20. lis 2008

jsem vám chtěla hodit do albíka fotečku jakou máme hlavičku,nosánek po tatínkovi a nejde nám jaksik scener, tak zítra 😉

puckalucka
20. lis 2008

Leni, ona to bude Sašenka 😉 . A to nemůžeš přijít ještě někdy na ultrazvuk, aby se ještě jednou podívali, co to bude?

kaca007
20. lis 2008

lehni teda ty to máš komplikovaný. já myslela, že sašenka je jistá, pořád si o ní tak mluvila.... no snad to nakonec bude holčička. umím si představit, jaký to je, když je člověk naladěný na jedno pohlaví a ono je to druhé... jasný, že nejdůležitější je zdraví, to víme všechny 😀

lehna
20. lis 2008

no už se ultrazvuk nedělá. a navíc je otočená tak že to není moc dobře vidět. ach jo, holky jsem z toho trochu smutná,fakt se na SAšenku těším. a ona to bude, musím tomu věřit🙂

puckalucka
20. lis 2008

A proto já si ZATÍM stojím za tím, že nechci vědět, co to bude 🙂 . Kdyby jsme si to nechali říct s tím, že ostatním to nepovíme, tak by to přítel určitě svým rodičům vykecal, slepičí prdelka 😀 .

puckalucka
20. lis 2008

Leni, nebuď smutná, bude to princezna a hotovo! 😉

lehna
20. lis 2008

když nám to řekal ve 20tt že to vidí na holku a pak i ve 24tt nám to řekl pan doktro na kardioultrazvuku,že to vidí na holku,tak jsme byli přesvědčeni,že to ta holka je a bude. a dneska teda dostala,že neví jestli to tam je pupeční šňůra nebo pytlík, jednou řekla holka, podruhé kluk

lehna
20. lis 2008

tak berušky, mějte se krásně, já jdu hajat. v půl 4 jedu na kurz,tak ať si trochu spočnu a ještě musím uvařit.

tak zítra papapa

puckalucka
20. lis 2008

papa Leni

petis
20. lis 2008

Nemohla jsem se zapojit dříve,
přijel mi manža ze školení, tak jsme pojedli a musela jsem uklidit bugr po vaření v kuchyni.

Leni,
klempíř nám řekl, že to bude třeba přetmelit a kdyby se něco podobného ještě opakovalo, tak by to na jaře ještě jednou oplechoval a víc zaškrábnul do stěn.
Tak nevím, já bych ho asi v afektu přizabila, to jako máme do jara při každém dešti trnout???
Manža koupil nějaký speciální tmel, co je i do vlhka, mrazu atd a bude to tam dávat.
Myslím, že bude chtít i pak něco podniknout s tím oplechováním, já nevím. On pojedl a hned šel na střechu, ať nezatmí a stihne to udělat.

Luci,
moje bříško už je pořádný břichanec, co? Hlavně jak takhle sedím a vyvalím ho.
Jinak mám bříško malé, aspoň jak mi každý říká, ale teda nevím nevím 😵
Jak ty se cítíš, co ranní nevolnosti, únava atd. Vše je OK???

Míšo,
kde máš to miminko schované, ty vyžle jedno 😎 ?

misa.ottovka
20. lis 2008

Peti, náhodou mám už velkej pupek 😎 jestli to bylo na mně myšleno teda 😉 Jinak máš bříško docela malé, na to jak vysoký stadium těhu už jsi teda, ale nemůžu srovnávat 😀 .

kaca007
20. lis 2008

peti máš krásnej pupík... koukám u tebe v albíčku na monitor + chůvičky, kde jste to koupili? takhle sadu jsem ještě neviděla...