Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

puckalucka
21. lis 2008

Bříška tu mají všichni krásný, ale Míša mu tak říká 🙂 .

misa.ottovka
21. lis 2008

Peti, krásný bříško 🙂
Ale jitie, a kde máš bříško???

jitie
21. lis 2008

míšo já mám břicho na břiše 😀 😀 jsem jak tejden před porodem, jak sem teď dlouho nic nedělala,tak se mi povolilo,až je to hnus 😝

peti, moc krásný 😵

petis
21. lis 2008

Jitu, týden před porodem? Ale ale ... nech toho 🙂
To bych měla velkou konkureci, když mám dnes měsíc do porodu 😎

jitie
21. lis 2008

dobře dobře,tak 2 měsíce do porodu..mám o kapánek menší než ty 😎

petis
21. lis 2008

Tak to jo, už jsem klidnější 😀 😝

lehna
21. lis 2008

tak jsem zpátky,

holky máte krásné bříška,musím se taky fotnout ať se vám taky pochlubím mojím břuškem.

teďka hodím do alba fotečku ze včerejššího ultrazvuku🙂

petis
21. lis 2008

Jj, Leni, pofoť se, jsem na tvé bříško zvědavá 🙂

lehna
21. lis 2008

tak ultrazvuk je tam a teďka zkusím teda nějak to bříško🙂

petis
21. lis 2008

Už jsem se koukala, fotečka je krásná 🙂 🙂

Já jsem teď něco málo poobědvala a jdu se chystat na tu kontrolu.
Večer písnu, jak jsem dopadla.
Pa pa a hezké poledne a odpoledne a pak všem krásný víkend 🙂

lehna
21. lis 2008

tak už je tam i břicho.

Peti papa, večer teda nakouknu🙂 jak jsi dopadla

petis
21. lis 2008

Jé, Leni, ty máš malé bříšenko, moc krásné 🙂

Teď už fakt utíkám do sprchy 😉 Pa pa 🙂

lehna
21. lis 2008

malé?? no jo, manža taky říká,že mám nějaké malé břicho,jestli je to normání😀. či já vím,jestli je to normální?😀

tak papapa, ať dobře dopadneš 😉

misa.ottovka
21. lis 2008

Teda Lehni, kde tsm toho prcka máš schovaného???????? Máš krásné malinkaté bříško, nojo každý to má holt jinak.

Holky musím se rozloučit, papa a krásný víkend všem 😉

lehna
21. lis 2008

Míšo, mi se zdá den ode dne větší, ¨tak uvidíme před porodem kam narostem🙂

Měj se taky hezky a užij si víkend, papapa

lehna
21. lis 2008

a já jdu hajat 🙂

puckalucka
21. lis 2008

Holky jdu Vám popřát hezký a co nejdelší víkend 😉 .
Nevíte někdo, co je s Lucias a Beátkou?

lehna
21. lis 2008

Lucíku, ty už jdeš???
No nevím se je Lucáskem, snad jsou obě v poho, ale je fakt že tu dlouho nebyla 😅

tercie
21. lis 2008

Děvčátka tak jsem konečně taky pro dnešek skončila v práci a jdu si zaslouženě užít víkendu. Tak se mějte krásně, opatrujte ty vaše krásný pupíčky a pa příští týden 🙂

petis
21. lis 2008

Ahoj holky,

tak kontrola u Dr. dopadla dobře 🙂
Byla jsem poprvé na pásech, malá spala jako zařezaná, tak ji tam musela sestřička probouzet 😖
Ale ani tak se jí teda moc nechtělo.

Dr. mi dnes vzal stěr na toho streptokoka či co, pak mě vyšetřil, říkal, že jsem "zabetonovaná", že ještě rodit nebudem. Manža byl zklamaný, říkal, že čekal, že budu už tak na 3 cm otevřená a budeme mít malou brzo u sebe. Manža si to představuje jako Hurvínek válku 😀
Ale jak jsem se teď dívala do průkazky, tak tam, kam mi obvykle píše nález (jak je ta dvojstránka, kde se píše i váha, otoky tad), tak tam jsem od začátku měla napsáno : 3 cm, sakr. tuhý, hrdlo uzavřeno.
No a dnes tam mám poprvé číslo 2,5 - tak že by už to byl čípek, že už se pomalu zkracuje?

Tak pa pa a hezký víkendík 😵

kacenka25
23. lis 2008

kuk zlatíčka 🙂
květáček se vaří, bude obalovaný a hranolky a tatarka 😵 😵 😵 zdravé co?

Petis, já jdu na ten monitoring 1.12. určo u mě nebude problém jako u tebe, spíš mám bobky, že mě tam zrovna nechají 😅 Jo, když tam máš konečně menší cm u toho čípku, tak už se začíná zkracovat. No já ho mám měkký a téměř zaniklý 5 týdnů..... před těma pěti týdny naměřil 2 cm a vyděsil se..... Kolik mám teď už mi neříká, prý mě nechce strašit. Jak jsem byla na kontrole minulý úterý, tak jsem měla CS hodnotu 7, prý maximální hraniční je 5, což už samo o sobě ta pětka je hodně riziková. Já chuděra jsem na 7, to mají holky v 38tt 😖 No doklepu to do pátku a dýl už to stejnak asi nevydržím. I když nikdy neříkej nikdy 😀
Petis, taky tě tak strašně dítě tlačí tam dole? Jako když čekáš MS a je ti zima? Takový ten divný tlak? Já už třetí den a vůbec se toho nemůžu zbavit, navíc mě chytla záda, už mi nepomáhá nic jen teplá sprcha, což zas nemám dělat, abych si nevyvolala kontrakce.... Uklidni mě, že to máš taky, prosím ☹

petis
23. lis 2008

Ahoj Katuš !!!
Takže se už i u mě něco pomaličku hnulo, no uvidíme.
Kamarádka měla zaniklý čípek 2 týdny, než porodila a to už byla po termínu.
Kači,
podbřišek mě taky pobolívá, občas mnou projede takový vlna, že až vyjuknu...
Taky když vstávám z postele, z gauče, tak mě tam tak divně pne.
Když jsem se na to ptala v pátek Dr., tak říkal, že to vše je normální, tak tomu musíme věřit ...
Kači,
to bude dobré, nebuj ...

Jdu obědvat, my máme bramborový salát a řízek, taky zdravoučké, co? 😉

tercie
24. lis 2008

Ahoj holky, dneska se nepovídalo? Já už jdu dneska domů, ale zítra se snad na chvíli dostanu. Papa a opatrujte se 😉

petis
25. lis 2008

Dobré ráno,

kdepak jste, berušky? Tak jsme si tady povykládali soukromě s Kačkou, co 😉 ?

Dnes mě čeká žehlení, blééééééé 😖 , ale už jsem to odkládala tak dlouho, že se mi prádlo ani do koše nevlezlo.

kacenka25
25. lis 2008

bodejď, Peťko my to tu máme jako soukromý téma 😀
no těhulky nám asi leží v posteli a snažilky toho mají asi plný zuby, tak se holt o zábavu postaráme my no 😉
Peťko, mám v albíku to bříško moje 🙂

jitie
25. lis 2008

ahoj holky,
já byla dneska na školení cestovní náhrad a vim z toho prd 😝 😎

jinak kačí všechno nejlepší k svátku 😵

maky82
25. lis 2008

ahoj holky, moc a moc vás všechny zdravím. Pžedstavte, do práce nám dali net, takže když mám po obědě chvilku, dočítám vás tam.

Jinak u nás nic nového, klasika, jen zítra jdu na utz ve 12.tt. Už se na mimčo těším. A taky mám zítra poradnu.

Kači, přeju ti taky vše nej k svátku a drž se prosím tě, jste s Kubíčkem stateční!!!

jitie
25. lis 2008

Maky, ahoj 🙂 ty jo 12tt,to je šílený 😲 😉
jsem ráda,že jste v pořádku, zrovna dneska sem si na tebe vzpoměla,že si se už dlouho neozvala..stejně jako lucasek..tak snad je taky v pořádku 😨
zítra držím palce při kontrole a hlavně napiš jak jste dopadli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

lehna
26. lis 2008

Ahoj holky,

lehna
26. lis 2008

tak jsme včera byli na obhlídce Vítkovické porodnice. je to tam hezké,hlavně ty porodní boxy. jen jaksik manža je z toho celkem přejetý. on má totiž z toho porodu větší strach jak já a tak se tam necítil dobře 😢 😢