• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
jiti to určitě, mi se na to sbíhají sliny už teďka :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
jak to upečete, tak to bude "tvrdé", ale chuťově dobré :wink:
Ono to ale zvláční, hlavně jak to pak slepíte tím krémem :slight_smile: Takže ať šmakuje !!
Leni, nevím, jak ve velkém jste zvyklí péct, ale já toho mám z té půl dávky opravdu hodně (vykrajovala jsme hvězdičky a hříbky) a už se vidím, jak to budu celý den pak slepovat a zdobit, to je piplačka :confounded:
Jj, Míši, pošlem, jsme holky hodné :sunglasses:
Já mizím do kuchyně, ale budu nakukovat v mezičase :grinning: Pa pa :dizzy_face:
2. pro 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je to lehké, takové receptíky mám nejraději :wink:
2. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo to mi povídej, taky toho tady máme hafo a bude ještě hůř koncem roku :rolling_eyes:
jinak jako nemám žádný dárky a nevim co budu kupovat :astonished:

peti hezké pečení :grinning:
2. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak do vánoc to Peti zvláční asi určitě,co?
no uvidím kolik toho bude z té půlky dávky a kdyžtak udělám i tu druhou půlku. u nás jsou velcí žrouti cukroví taťka a brácha,takže u nás se to neztratí:grinning:

taky mizím do kuchyně a ještě do obchodu. zatím páááááá
2. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... kačí to je teda něco co s tebou dělali ale vypadá to,že kubík se tě drží jako klíště, je mu u tebe dobře :wink:
jsem zvědavá, jestli vykoukne ven dřív kuba nebo kájinka :slight_smile:
lehni hezkej kočárek, červeno-šedá, krásná pro holku a šla by i pro kluka, kdyby náhodou... :wink:
2. pro 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Leni, zvláční to :wink:
Páááááááááá :sunglasses:
2. pro 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
strouží at ti dopadne operace dobře a pak hurá do snažení. myslím, že ted to půjde raz dva, už jsi podle mě víc v klidu, prostě tě to co jsi musela prožít posunulo trošku dál

martek... koukám zimní fotka, taky bych asi měla vyměnit moře v profilu za snížeeeek :slight_smile:
2. pro 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci no ahoj, tebe sem tu nepotkala ani nepamatuju..jak se těhulkuje?????a co pohlaví, už víte??? :slight_smile:
2. pro 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kdybych to upekla teď, tak to zvláčnět nestihne, páč by mě to stihli sežrat do druhýho adventu :grinning:
2. pro 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, Marti nastupuje do tý nemocnice...jůva..budu na tebe myslet, hlavně se ozvi, že jsi v pořádku!!!!
2. pro 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás loni bylo cukroví ještě na jaře, pak sem ho vyhazovala z krabic, už začínalo plesnivět :sweat_smile: :grinning: nikdo to nejí a do mrazáku se mi to nevejde, proto toho dělám minimálně..
2. pro 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holkyyyyyyyy

jsme tu?
2. pro 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kačko,
a jak jsi dopadla????? asi dobře, když jsi tu :wink:
2. pro 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem taky :slight_smile:
ahoj kačí
2. pro 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchuuuu jsme tu to je dobře

dopadla jsem dobře, mám si prý dělat co chci bez omezení a bez rizika a už nemám pít magnosolv.
2. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočetla jsem tuhle aktuální stránku a stydím se, já ještě péct nezačala..... do pátku jsem nemohla a včera jsem byla úplně vyřízená. tak zítra? že by? my to sníme, do vánoc :grinning:
2. pro 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu zachvíli na oběd s manžílkem :sunglasses:
kačí to je super, tak si teď užívej poslední týdny těhu a s tim pečením si starosti nedělej..já mám taky jen perníčky :grinning:
2. pro 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám na ty rohlíčky chuť :wink: teplý z plechu mi chutnají nejvíc :grinning:

taky bych si dala dobrý obídek, ale nevím co..... určo něco s bramborovou kaší...
2. pro 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se nechám překvapit, co mi manža koupí :grinning:
tak vyrážim, zatim paaa
2. pro 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačí,
holky já nestíhám, než na něco stačím odpovědět, vy už jste dávno někde jinde :grinning: tak já budu jenom číst a odpovím, jak to stihnu jo? :grinning:
2. pro 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky :slight_smile:
To je dost že jste zase tu :wink:
2. pro 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaaaaaaaaaaaaaar Míšo a Míšo :grinning:

jak se máte Míšo a Míšo? :grinning:

ježiš to je hezký :grinning: :grinning: :grinning:

už jsi v práci nebo stále na PN? myslím tu Míšu s 20tt :wink:
2. pro 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko,
tak to jsou super zprávy, že už nemusíš ležet a můžeš fungovat normálně:slight_smile:

Miso.ott.- no ahoj, toje dost,že se ty taky ukážeš:grinning:
2. pro 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk holky :slight_smile:

Tak místo ořechových kopečků mám ořechové placky :sunglasses:
Vzhledově nic moc, ale na chuť to vliv nemá, naštěstí :wink:
Takže mám 100% hotové tyhlety ořecháčky a pak vanilkové rohlíčky, obojí z půl dávky, taky to nepřeháním s množstvím :slight_smile:

Pokračování bude zítra. Teď už mám v troubě zapečené brambory s klobáskou, sýrem a fazolema, tak ať se pěkně zapíkají, ať mám brzy hotový obídek :wink:

Kači,
super, že jsi dopadla dobře !!!
Další kontrola zase za týden??

Jé holky, některé už jsem dlooooooooooooooooooooouho neviděla, achoooj !!!
2. pro 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo,takže holčička :dizzy_face: jééé a jméno ještě nevíte??? a moc ti to na tý fotce sluší :wink:
2. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já se loučím od zítra jsem v nemocnici tak se mějte a držte mi palečky, a až bude to první mimi tak rychle napsat sms :dizzy_face:
2. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci, můj bože z hlubin ťa voláááámmmmm :grinning: :grinning: si vždycky na tebe vzpomenu, když jí hrajou
2. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,budu na tebe myslet!!! a ty se taky ozvi,jak se dopadla, jestli je všechno v pořádku a tak!držim palce!
2. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaaaaaaar chooolky

kdopak že tu nabízí zapečené brambory? sem s tím ke Kátě, páč cokoliv s bramborama já můžu teda. A jak je to ještě zapečený, tak to teda už vůbec mňaaaaaaam. Peťko, zbyde? :grinning:
2. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek