Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

lehna
2. pro 2008

jiti to určitě, mi se na to sbíhají sliny už teďka 😀 😀 😀

petis
2. pro 2008

Holky,
jak to upečete, tak to bude "tvrdé", ale chuťově dobré 😉
Ono to ale zvláční, hlavně jak to pak slepíte tím krémem 🙂 Takže ať šmakuje !!
Leni, nevím, jak ve velkém jste zvyklí péct, ale já toho mám z té půl dávky opravdu hodně (vykrajovala jsme hvězdičky a hříbky) a už se vidím, jak to budu celý den pak slepovat a zdobit, to je piplačka 😖
Jj, Míši, pošlem, jsme holky hodné 😎
Já mizím do kuchyně, ale budu nakukovat v mezičase 😀 Pa pa 😵

petis
2. pro 2008

Ono je to lehké, takové receptíky mám nejraději 😉

jitie
2. pro 2008

míšo to mi povídej, taky toho tady máme hafo a bude ještě hůř koncem roku 🙄
jinak jako nemám žádný dárky a nevim co budu kupovat 😲

peti hezké pečení 😀

lehna
2. pro 2008

tak do vánoc to Peti zvláční asi určitě,co?
no uvidím kolik toho bude z té půlky dávky a kdyžtak udělám i tu druhou půlku. u nás jsou velcí žrouti cukroví taťka a brácha,takže u nás se to neztratí😀

taky mizím do kuchyně a ještě do obchodu. zatím páááááá

kaca007
2. pro 2008

ahoj holky... kačí to je teda něco co s tebou dělali ale vypadá to,že kubík se tě drží jako klíště, je mu u tebe dobře 😉
jsem zvědavá, jestli vykoukne ven dřív kuba nebo kájinka 🙂
lehni hezkej kočárek, červeno-šedá, krásná pro holku a šla by i pro kluka, kdyby náhodou... 😉

petis
2. pro 2008

Jj, Leni, zvláční to 😉
Páááááááááá 😎

kaca007
2. pro 2008

strouží at ti dopadne operace dobře a pak hurá do snažení. myslím, že ted to půjde raz dva, už jsi podle mě víc v klidu, prostě tě to co jsi musela prožít posunulo trošku dál

martek... koukám zimní fotka, taky bych asi měla vyměnit moře v profilu za snížeeeek 🙂

jitie
2. pro 2008

kaci no ahoj, tebe sem tu nepotkala ani nepamatuju..jak se těhulkuje?????a co pohlaví, už víte??? 🙂

tercie
2. pro 2008

Já kdybych to upekla teď, tak to zvláčnět nestihne, páč by mě to stihli sežrat do druhýho adventu 😀

jitie
2. pro 2008

no jo, Marti nastupuje do tý nemocnice...jůva..budu na tebe myslet, hlavně se ozvi, že jsi v pořádku!!!!

jitie
2. pro 2008

u nás loni bylo cukroví ještě na jaře, pak sem ho vyhazovala z krabic, už začínalo plesnivět 😅 😀 nikdo to nejí a do mrazáku se mi to nevejde, proto toho dělám minimálně..

kacenka25
2. pro 2008

čaute holkyyyyyyyy

jsme tu?

lehna
2. pro 2008

ahoj Kačko,
a jak jsi dopadla????? asi dobře, když jsi tu 😉

jitie
2. pro 2008

já tu jsem taky 🙂
ahoj kačí

kacenka25
2. pro 2008

juchuuuu jsme tu to je dobře

dopadla jsem dobře, mám si prý dělat co chci bez omezení a bez rizika a už nemám pít magnosolv.

kacenka25
2. pro 2008

dočetla jsem tuhle aktuální stránku a stydím se, já ještě péct nezačala..... do pátku jsem nemohla a včera jsem byla úplně vyřízená. tak zítra? že by? my to sníme, do vánoc 😀

jitie
2. pro 2008

já jdu zachvíli na oběd s manžílkem 😎
kačí to je super, tak si teď užívej poslední týdny těhu a s tim pečením si starosti nedělej..já mám taky jen perníčky 😀

kacenka25
2. pro 2008

já mám na ty rohlíčky chuť 😉 teplý z plechu mi chutnají nejvíc 😀

taky bych si dala dobrý obídek, ale nevím co..... určo něco s bramborovou kaší...

jitie
2. pro 2008

já se nechám překvapit, co mi manža koupí 😀
tak vyrážim, zatim paaa

tercie
2. pro 2008

Ahoj Kačí,
holky já nestíhám, než na něco stačím odpovědět, vy už jste dávno někde jinde 😀 tak já budu jenom číst a odpovím, jak to stihnu jo? 😀

misa.ottovka
2. pro 2008

Nazdárek holky 🙂
To je dost že jste zase tu 😉

kacenka25
2. pro 2008

nazdaaaaaaaaaaaaaaar Míšo a Míšo 😀

jak se máte Míšo a Míšo? 😀

ježiš to je hezký 😀 😀 😀

už jsi v práci nebo stále na PN? myslím tu Míšu s 20tt 😉

lehna
2. pro 2008

Kačko,
tak to jsou super zprávy, že už nemusíš ležet a můžeš fungovat normálně🙂

Miso.ott.- no ahoj, toje dost,že se ty taky ukážeš😀

petis
2. pro 2008

Kuk holky 🙂

Tak místo ořechových kopečků mám ořechové placky 😎
Vzhledově nic moc, ale na chuť to vliv nemá, naštěstí 😉
Takže mám 100% hotové tyhlety ořecháčky a pak vanilkové rohlíčky, obojí z půl dávky, taky to nepřeháním s množstvím 🙂

Pokračování bude zítra. Teď už mám v troubě zapečené brambory s klobáskou, sýrem a fazolema, tak ať se pěkně zapíkají, ať mám brzy hotový obídek 😉

Kači,
super, že jsi dopadla dobře !!!
Další kontrola zase za týden??

Jé holky, některé už jsem dlooooooooooooooooooooouho neviděla, achoooj !!!

jitie
2. pro 2008

míšo,takže holčička 😵 jééé a jméno ještě nevíte??? a moc ti to na tý fotce sluší 😉

strouzek
2. pro 2008

holky tak já se loučím od zítra jsem v nemocnici tak se mějte a držte mi palečky, a až bude to první mimi tak rychle napsat sms 😵

jitie
2. pro 2008

terci, můj bože z hlubin ťa voláááámmmmm 😀 😀 si vždycky na tebe vzpomenu, když jí hrajou

jitie
2. pro 2008

Marti,budu na tebe myslet!!! a ty se taky ozvi,jak se dopadla, jestli je všechno v pořádku a tak!držim palce!

kacenka25
2. pro 2008

nazdaaaaaaaar chooolky

kdopak že tu nabízí zapečené brambory? sem s tím ke Kátě, páč cokoliv s bramborama já můžu teda. A jak je to ještě zapečený, tak to teda už vůbec mňaaaaaaam. Peťko, zbyde? 😀