Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

jitie
2. pro 2008

holky,jdu domů,tak se mějte pěkně a zítra se snad zase ukážu 🙂 paa

puckalucka
2. pro 2008

Ahoj Leni, Kači a Míšo 🙂 , japak se daří?
Míšo, co ten Tvůj břuchanec 🙂 ?
Kači, taky jsem nevěděla, že máš s jídlem problémy celé těhu, myslela jsem, že Tě to už přešlo.
Leni, koukám, že zase pečeš, já k Vám snad zajedu ochutnat 😉 .

misa.ottovka
2. pro 2008

Jjuju česnekovou, normálně by mi po ní bylo zle, ale zajímavý je, že jí snesu, i když jsem doted měla nevolnosti. Ted jsem třeba česnek dlouho neměla a srdíčko mi tluče jak o závod. ☹ Asi kvůli tlaku i hlavě dohromady.

Lehni, já bych se taky ráda vrátila do dětských let!!!!!!!!! 😉

lehna
2. pro 2008

Jíťo, ahojky a leť pomalu at si neublížíš 😉

ahoj Pucííí, denska sjem se na pečení vyprdla, byla jsme u našich avřit a teďka tu drbu s KAčkou😀

kacenka25
2. pro 2008

já se tak nemůžu dočkat vánoc, že dárky balím už na začátku prosince 😝 páč jsem nedočkavka. Letos to mám posunuté tím těhu, ještě nemám ničehož nic. Ale pro Kubíčka cokoliv. Hele Leni jsem četla, že bude druhý Kubí na březnovým tématu jo? Teeeeeeda, to jsem zvědavá. Hlasuju pro uzavírání sázek na Leničku. Kdo je pro Kubíčka a kdo pro Sašku?

Ta tvoje představa o procházce zatímco budeš nadělovat pod stromeček je úžasná 😵 to zní tak strašně krásně 😵 my jsme to tak taky měli, jako děti. Taťka s dědou nás vzali do města na ozdobené domy, stromy, stmívající se město a mamka doma smažila a tajně nadělovala dárky.

misa.ottovka
2. pro 2008

Jitie páček 😉
Puci ahoj. No jo břuchanec se zvětšuje, už mám první 2kg nahoře 🙂

puckalucka
2. pro 2008

Leni, Tys to tak hezky napsala...úplně cítím tu vánoční pohodu, když jsem byla malá 😵

misa.ottovka
2. pro 2008

Hlasuju pro Kubíka 😉

lehna
2. pro 2008

Miso, jo to byly časy,co? 🙂

Kači: no pořád toho Kubíka zvažuju, protože se tady po vesnici nějak Kubíkové rozmohli a pak ve školce jich bude několik,takže nevím nevím. doufám,že to bude Sašenka. a žádné sázky, bude to Saška a hotovka😀.

já dárky nebalím,páč nemám ani jeden😀

puckalucka
2. pro 2008

Míšo na té fotce Ti to moc sluší a jak máš černé tričko, tak ani není břuchanec vidět. Závidím to podkrovíčko, děsně se mi to líbí, ale já jsem chtěla byt se zahrádkou a to bohužel v patře dost dobře nejde..

kacenka25
2. pro 2008

ahooooj Puci já jsem tě nějak neviděla 😲 jak to? se mi to nepřeklaplo nebo co?

JíŤo paaaa zítra

lehna
2. pro 2008

Ottovka já ti dám Kubíka. sakra baby neštvěte mě. my chcem Sašenku 😀

Luci, joo, hned jsem se vrátila do těch dětských let. a když byl sníh,to byla teprve paráda, to jsem byli furt venku a stavěli sněhuláky po celém dvoře😀

puckalucka
2. pro 2008

Já jsem pro Sašku 😉

lehna
2. pro 2008

hurááááá,konečně někdo taky pro Sašku. Hlavně si to někam děvčátka napište,aby jste věděly kdo vyhrál😀

kacenka25
2. pro 2008

já bych balila, už jsem se byla podívat na papír, který mi zbyl, ale zas jsem to zklamaně odložila páč nejsou dárky ☹ leda že bych balila prázdný krabice od jídla třeba od rejže 😀 😅

břuchanec? i to je ale krásný název, jen aby se miminko neurazilo..... my jsme miminku říkali bříškovec, když se ještě nevědělo, kdo tam bydlí.

puckalucka
2. pro 2008

Kači, já jsem totiž strašně hubená a malinká 😀 😀
Tyjo Leni, vážně jsi tu nadhodila takové nádherné vzpomínky, člověk úplně cítí ty typický vůně Vánoc, jablíčka s hřebíčkem, cukroví, stromek....

kacenka25
2. pro 2008

moment zavedu si na to zvláštní sešit 😀 😀 😀 😀

Puci - Saša
Míša Kubík
Kačenka Saša

kdo dál? ať to můžu napsat a dám to do alba, schválně kdo se trefí jo?

kacenka25
2. pro 2008

Puci zato já když jdu po ulici tak shazuju telefonní dráty.....

lehna
2. pro 2008

já zas papír ještě od loňska a nemám je na co použít. letos se to s dárkama nepřehání, máme jako dáreček okna🙂

puckalucka
2. pro 2008

Spíš, schválně, kdo se narodí 😉

misa.ottovka
2. pro 2008

Puci, jo ta zahrádka nebo aspoň balkon mi teda taky chybí 😒

puckalucka
2. pro 2008

Kači, Ty určitě 🙂 . Já jsem to u sebe myslela ironicky, malá a hubená nejsem ani omylem 😀 .

lehna
2. pro 2008

Luci,krásně se vzpomíná. už se fakt těším na letošní vánoce a za rok už bude mít Saška skoro rok a to pak teprve bude nádhera,jak bude se snažit capkat. jůůůůůůů

Kačko,tak si to tam napiš a v lednu se uvidí😀

misa.ottovka
2. pro 2008

Jinak Puci držím moc palečky na zítřejší kontrolu 😉 Já jdu zítra taky.

misa.ottovka
2. pro 2008

Tak jsem si vzala dnes druhej Paralen, nejen že nezabírá, ale je mi sakra zle ☹

lehna
2. pro 2008

Miso, tak držím i tobě palečky na kontrolu. koukám 20tt, bude i ultrazvuk,ne? a i pak kardioultrazvuk, to je krásný zážitek🙂

lehna
2. pro 2008

Miso, tak to je blbé,že paralen nezabírá. hele a piješ dostatek vody???

puckalucka
2. pro 2008

Ta zahrádka je fajn, sice není extra velká, ale je to kus naší země 🙂 . Děkuju moc za palečky i Tobě je držím ať je vše pořád v pohodě, jsem zvědavá a i se bojím...vždyť to znáte. V kolik jdeš hodin?

puckalucka
2. pro 2008

Parkrát jsem tu četla, že holkám na bolení hlavy pomohla káva...ale jestli máš vysoký tlak, tak to nebude pro tebe 😒

lehna
2. pro 2008

já vůbec nevím co na hlavu. o tom já nemám páru. s tímnaštěstí problém nemám a nikdy jsme neměla. a když,tak mi paralen pomohl