• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
páč já jsem protiklad k manželovi, tak by mohly být děti taky opačné

tu vůni vánoc miluju, cukrovíčko stejnak padne za vlast k snídaním a o víkendech..... ale což, hlavně když chutná že jo. tak zítra večer si u mamky umelu ty ořechy a ve čtvrtek můžu péct. zítra že bych zkusila linecké? na to ořechy nepotřebuju..... mě pak baví to slepování a zdobení.... to já ráda, teď na to budu mít i čas, ne být do půl šestý v práci, pak večeře, nádobí, žehlení a po večerech pečení.... teĎ si to užijeme že jo? :wink:
2. pro 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no jo chlapi..:grinning:

Kači, to je fakt,teďka na to máme celý den.
2. pro 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puci to nevadí, Kačenka tu teď bude pořád :wink: Teda jestli jako šlo o mě :sunglasses:

Leni něco na tý mateřský je co? :wink: Já si to teď teda užívám, dneska! No ona i sobota byla hezká. Prostě nemuset ležet, moct si dělat co chceš......

Ježiš ono jim to nejde ani když vyměnili kabel :cry: :cry: :cry: :cry:
2. pro 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no něco na ní fakt je, čoveče,by mě to ani jinak nenapadlo,že na to pečení mám letos celý den, ne jen večer nebo víkend:-d

tak co to máte sakriš za krám,že to furt nejde???
2. pro 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to napadlo až když jsem to teď napsala. Zní to krásně. Škoda, že jste tak daleko holky....... Takový čajík a prochajda s kočárkem.....
2. pro 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenka tu teď bude pořád dokud jí nezaměstná Kubulka :dizzy_face:.
Přesně leni, chlapi. Vždyť to známe všechny. Na něco se vrhnout a nakonec jim u toho musíme asistovat.
2. pro 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, jo to je škoda,že sme všechny tak daleko:frowning2:

Luci, přesně tak ,moje řeč, nejdřív chtějí poradit a pak to stejně musíme udělt my:grinning:

holky,tak já mizím. mějte se hezky, zítra kdyžtak papáááá
2. pro 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to teda budu, protože jsem se na to těšila fakt! To ležení bylo hodně otravný!

Holky, mám doma manžela, já budu muset končit. Ránko nástup? Bude tu někdo z vás?
2. pro 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už se s Váma taky rozloučím, krásný večer.
Ráno tu určitě někdo bude :wink:
2. pro 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
vy jste se tu dneska krásně rozjely, a jak jsem přišla já, tak tady nikde nikdo ...
Já jsem ještě nakonec odpolko upekla pomerančové placičky, tak mám 3 druhy hotové. Jak slepím a nazdobím ty medulky, tak budou 4. Ale to kdo ví, kdy se k tomu dokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ach jo, nějak jsme se nepohodli s manžou (ale jen trošilinku), to jsou ty moje hormony :pensive: . Já jsem čekala nějakou "poklonku" za to cukrovíčko a pečení a on toho měl hodně v práci, tak ho to neťuklo zeptat se. A mě se to dotklo. To je hrůza, co? A přitom úplná maličkost ...
Zítra dopolko možná zajdu za kamarádkou a jejím měsíčním synáčkem, ať nejsem furt jen doma. Ale musím jí písnout, jestli budou doma a něco nemají ... Ale já se tu ráno u snídaňky ukážu :wink:
Tak pa pa :dizzy_face:
2. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to hned o něčem jiném, když kačka nemusí ležet... baby jedny ukecaný, kdo to má dočítat :grinning:
2. pro 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, koukám, že se vracíme do starých kolejí :grinning: to je jen dobře..jestli nebude zítra hodně práce,tak se taky ukážu..
přeji pěkný zbytek večera, já jdu do hajan..paaa :slight_smile:
2. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak já toho dneska moc nenakecám. to co jsem včera chtěla udělat, tak musím udělat dneska. Páč jsem tady včera drbala:grinning:

Peti: z toho si nic nedělej, my se taky včera trošičku chytli. kvůli těch oken, no hlavně přemístění nábytku. ale pak v pohodě. takže jsme na tom stejně:slight_smile:.
3. pro 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak já dneska asi budu doma, venku je hnusně a kámoška se neozvala.
Tak asi udělám ten krém a budu mazat, ale pěkně u telky, jsem nějaká uondaná :confounded:
3. pro 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaaaaaaaaaaaaar

Peťko jak hnusně? Tady svítí sluníčko a je totálně vymetená modrá obloha. Holky, půjdeme se opalovat??? :wink:

Jaktože Leni jdeš péct a pracovat když jsme tu? A chceme si povídat?

Jinááááč satelit funguje, ten kabel vyměnili (to už bylo poslední, co nevyměnili, jo pak ještě naše televize, ale v té ten zakopaný pes nebude, páč DVD si pustit můžu a funguje to) no a nešlo jim to, pak s tím nějak zakvrdlali a rozběhlo se to. A pozor, to je hlavní, fungovalo to až do večera :grinning:
3. pro 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bylo krásně včera, tak jsem byla plna elánu, pekla a byla vitální :wink:
Dnes je zataženo a tak blééééééé, tak jsem jak zpráskaný pes :angry:
3. pro 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla tak vitální (i když bylo zataženo, padala mlha a byla kosa), že jsem usínala v půl osmé u zpráv, jak jsem byla unavená. A to jsem jen došla k doktorovi a šla do knihovny.... Ale ty schody do čtvrtýho patra jsem šlapala asi 12x a to byl pro moje nohy záhul. Neřekly byste holky, jak člověku ochabnou svaly, když jen leží... Mě večer bolela i chodidla :frowning2:
3. pro 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, ty jsi ty problémy se satelitem poslala k nám :angry:
Dnes jsem chtěla aktivně spočívat u telky a ta mi vlivem satelitu nejde. Tož že by to bylo znamení, že nemám sedět, ale jít makat??? Tak já půjdu pověsit za chvíli prádlo a udělám ten krém, třeba jí to bude stačit :wink:
3. pro 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme srdíčko a velikostně odpovídáme 9 týdnům :dizzy_face: . Prý se má u mě miminko jako v bavlnce a dokonce mi i mávalo, což jsem teda neviděla, protože jsem se soustředila jestli uvidím srdíčko :slight_smile: .
3. pro 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Puci,
super zpráva, těhulko !!!
A ffotečku máš?
3. pro 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko musím no. včera jsem tady kecala a denska tomusím dohnat. v pátek přijdou měnit okna, tak musím pomalu chystat.

Lucinko: mooooooooooc gratulujíííííííííí k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . jééééé a termín porodu na moje narozeniny :dizzy_face:
3. pro 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej vlivem satelitu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bylo znamení pojď si povídat a nelež u telky :sunglasses: a vůbec, jako nikdo tu se mnou není, to mám jako jít fakt třídit ty fotky?

ahoj Puci, to je bezvadná zpráva!!!! Moc grauluju!!!!!!!!
3. pro 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, páč tchánům to nahoře normálně přes anténu hraje, ale my dole nemáme příjem přes anténu, jen satelit a ten je momentálně v háji a nespolupracuje !!
3. pro 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě,že my satelit nemáme:grinning:
3. pro 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc holky :dizzy_face:
Termín porodu máme podle mrchy 12/7 a podle utrazvuku 9/7, na Lehničky narozky a narozky mého taťuldy už budeme mít doma mimi :dizzy_face: .
Peti, fotečku mám, ale jsem v práci, doma jí zkusím přefotit foťákem a dát do alba.
3. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a proč ti teda koník ukazuje 17. ? tak to tam určiitě do 17. vydrží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, my taky nemáme anténu, jedeme přes satelit. Jsem začala hledat fotky, který si nechám vyvolat a hned na mě padla nálada z dovolených... Já odpo až půjdu ven tak koupím ta másla a Hery a zítra začnu taky péct noooo,když jinak nedáte
3. pro 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky z dovolené třídíš KAči? já nedávno taky v počítači třídila fotky. tam jich ale bylo.
začni péct s náma:slight_smile:
3. pro 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my Leni nemáme žádné fotky za těch 6,5 roku společného života. Jen CD a DVD, tak chci nechat udělat a dát do albíka víš. Jak mám péct když nemám máslo ani Heru a tak??? Ale moment jedno máslo tu mám, tak že bych začala?
3. pro 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, tak to jsem na tom stejně, jediné fotky co máme vyvolané jsou svatební:grinning:. ale zase my spolu nejsme ještě 6,5 roku:grinning:,jen 3,5. tak to máme ještě čas na další vyvolávání:grinning: :grinning: :grinning:
no vidíš, vytáhni máslo ať ti trochu změkne a jddi do lineckého :slight_smile:
3. pro 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek