Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kaca007
3. pro 2008

dopečeno jo? teda vy jste šikulky!

amelie001
3. pro 2008

Ahojky holky,
jak se vám vede?

lehna
3. pro 2008

Kacenko ahoooooooj🙂.
nám se vede dobře a co tobě? téda 15tt, toto letí? všecko v pořádku?

amelie001
3. pro 2008

Ahojky Leni,
nám se vede taky dobře,všechny testy negativní,jedeme směle dál.Ale vám se to docela krátí co?

eximka
3. pro 2008

ahoooooooooj holky 😀

lehna
3. pro 2008

tak to je super, že je vše v pořádku🙂.KOnečně taky🙂
jj, nám se to krátí, už se těšíme až se to vyklube, ale neboj tobě to taky uteče jako voda. mi to hrozně uteklo, to se nedá, před chvílí jsme testovaly a najednou budeme rodit

amelie001
3. pro 2008

jj.Jsme moc rádi,tiše závidím,že se blížíte ke konci,nás ještě čeká štreka.Je to fakt že to moc letí.

lehna
3. pro 2008

ahooooooj Teri, co sis dala dobrého k obědu?🙂

Kaci-blížíme se ke konci, ale tou cestou jako ty jsme si taky prošly, hlavně se raduj,že je vše o.k., všechn yvýsledky a za chvíli jak ucítíš pohyby tak budeš nadšená🙂

eximka
3. pro 2008

jojo holky letí to jako blázen a za chvíli už budeme mít ty naše uzlíčky u sebe 😉

lehna
3. pro 2008

že se Teri taky těšíš🙂
už máte vše nachystané?

eximka
3. pro 2008

leničko těším se taky mocinky moc🙂 ted se Nicolka v bříšku tak aktivně hejbe že mě to až nadzvedává ze židle 😀
myslím že z 99% už máme všechno, ještě koupit nějakou tašku do porodnice a sbalit to pač nemáme doma žádnou velkou tašku, aby se mi to tam všechno vešlo

eximka
3. pro 2008

a co ty ? už taky většina věcí nachystaná vid?

eximka
3. pro 2008

jinak k obědu jsem měla kuřecí maso se smetanou na kari a hranolky-no nic moc zdravého ale bylo to dobrý

lehna
3. pro 2008

já už se taky nemůžu dočkat až mimíška budeme mít doma. no nachystáno nemáme nic, ale pořízené snad všechno. ještě si musím akorát koupit podprdu a majtky do porodnice. tašku taky nemám sbalenou, ještě čááás🙂
my teďka o víkendu budeme ještě měnit okna,takže pak se vrhnu na praní a chystání. už se těším až poskládáme postýlku a budu to mít vše nacchystané.
Sašenka se mi taky tak občas hýbe v bříšku,to jsou někdy vlny jak blázen😀

lehna
3. pro 2008

jůů, to bych is taky dala. hmm, dobrá chuťovka🙂
já se budu muset jít natáhnout, bolí mě záda☹

eximka
3. pro 2008

jojo Nicolka taky dělá vlny převaluje se ze strany na stranu a někdy to už docela bolí, není to normální bolest ale taková zvláštní 😀 hezká

eximka
3. pro 2008

jojo mě zase Nikča tlačí dole hlavičkou tak se taky půjdu natáhnout na gauč, dostala jsem houpací křeslo tam se taky sedí hezky ale ted tam bohužel leží kocour takže mám smůlu 😀 😀 😀

lehna
3. pro 2008

mě to nebolí, alr je to srandovní. hlavně večer u telky😀

eximka
3. pro 2008

jojo to máš pravdu někdy je lepší pozorovat bříško než televizi 😀

lehna
3. pro 2008

právě, když dlouho sedím nebo stojím,tak mě pak tlačí,tak jdu dát ležing.
houpací křeslo je skvělá věc, máme ještě po dědovi😀

tak papa

eximka
3. pro 2008

lehničko zatím papa a hezky si odpočiňte

lehna
3. pro 2008

vy taky,
pá zas někdy

petis
4. pro 2008

Teda holky,
našla jsem vás až na třetí stránce, je toto možné??? 😉

kacenka25
4. pro 2008

až na třetí stránce? Jak to?

dobré ránko holky

aaaaa než to dopíšu předběhne mě Petis 😀

petis
4. pro 2008

Jinak taky přeji dobré raníčko 🙂

petis
4. pro 2008

Nějak mě bolí břuško, a je mi slabo 😖
Snad to brzo přejde!!!
Co máte dneska v plánu??

kacenka25
4. pro 2008

já neplánuju ničehož nic. Jen ten žalostný zbytek rohlíčků (jsme se do nich pustili včera večer 😀 ) dát do krabice, slepit linecký a skáknu do města, taťka poslal mailem fotky a chce z nich kalendář. Jináč plán nemám.... Asi bych měla ještě něco upéct, ale mě je fakt tak dobře, že si nemyslím, že by Kubiště chtěl na svět.... tak asi není kam spěchat s cukrovím

petis
4. pro 2008

mi se má odpoledne stavit kamarádka, neviděly jsme se pomalu rok, ona je takový světoběžník, dělá delegátku, tak je pořád někde v luftě.
Tak bych měla aspoň krapet poklidit, jestli se dokopu !!!

kacenka25
4. pro 2008

tak šupej uklízet!

petis
4. pro 2008

Jj, já dopiju čajík a půjdu na to 😉