• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

20. listopadu 2013 
teda dneska je mrtvo... snad se tu nerodí...
4. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
no vidím,že dneska nic moc.
já dneska nestíhám. a zítra tu taky nebudu,tak přeji všem hezký víkend,papa
4. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra taky nebudu :wink: hezký víkend lehni!
4. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci tak tobě taky :wink:
4. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den vespolek
4. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme asi všechny pilně pracovaly, co?
Leni, držím palce na výměnu oken, ať nemáte velký nepořádek a robotníci jsou šikovní !!!
A jinak hezký víkendík Kači a Leni :slight_smile:
4. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se pochlubím slepeným lineckým, uklizenou kuchyní, složeným prádlem... no a to je asi všechno. Byla jsem tu do jedenácti, ale nikde nikdo....
4. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí ty jsi šikulka !
4. pro 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaj holčiny, jak se máte v předvánočním čase? snad se moc nehoníte?

já se chystám v sobotu píct linecký a vanilkový rohlíčky...
4. pro 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré páteční ráno..
včera sem se sem vůbec nedostala :rolling_eyes: a dneska na tom nebudu asi o moc líp...
tak vám přeju hezkého Mikuláše a pěkný víkend :slight_smile:
5. pro 2008 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jjá jsem na tom skoro podobně jako Jitie, když to vyjde tak se tu zastavím během dne, teď ale musím pracovat, nechci tu být zas do večera, i když kolikrát to vůbec nezávisí na mě.

Tak taky přeju hezkou Mikulášskou nadílku a užijte si víkend :wink:

Jo, a pochlubte se, která jste včera nezapomněla na barborky? Já o nich mlela celej den, a doma jsem pak ani nevzdychla :grinning:
5. pro 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti a málem bych zapomněla, přeju Ti moc štěstí a zdraví k dnešnímu svátku, hlavně ať se splní to největší přání co máš, co nejdřív :wink:
5. pro 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky !!!

Jitunko,
VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍMU SVÁTEČKU,
KUPU ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, LÁSKY, POHODY A HLAVNĚ SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ :wink:

Já jsem ráno absolvovala povinné holení před kontrolou u Dr., uf, to byla fuška, to bylo místo tělocviku ...

Tak já na větvičky zapomněla ... měla jsem tu kamarádku, odjela až večer a na nic si nevzpomněla. Kámoška nám donesla věcičky pro malou :slight_smile: Musím je nafotit, donesla mi takové ty vánoční oblečky :dizzy_face:
5. pro 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráááánko

i já přeji Jítě všechno nejlepší, vzkázek máš Jíťo na icq.

Petis ahojky, to máš pravdu, taky si vždycky myslím, že si musím vylomit nohy, abych na ně dostala. A což teprv to druhé.... Vykoumala jsem to tak, že si dám židli před sprcháč a to se pak nemusím tolika ohýbat, jen ty kotníky jsou trochu fuška a trochu chytaj křeče do zadku že? :grinning:
5. pro 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, kači,
je to fuška, nohy ještě jakž tak jdou, ale ten zbytek je maso. ještě že to zvládám strojkem, žiletkou bych se podřezala ...
5. pro 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám venus, tím se nepořežeš. Je fakt, že onde se bojím, ale neřízla jsem se. Mě spíš vadí ty nohy, to ohýbání přes bříško....
5. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se půjdu oblíknout, manža tu pro mě bude mezi 10 a 10:30 a pofičíme.

Pak uvidíme, jestli se stavíme někde po obchodech, atd. asi se ukážu až odpoledne nebo večer.

Tak se mějte pěkně, krásného Mikuláše a užijte si víkend :slight_smile:
5. pro 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
paaaa Petis
taky se chystám do města
5. pro 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,děkuju za přáníčka.. :slight_smile:
jsem tu jen na skok..s prací se snad roztrhl pytel, vždycky v pátek je to nejhorší :rolling_eyes:
5. pro 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jitii, všechno nej nej nej :dizzy_face: .
Jinak Vás mám pozdravovat od Lehničky a mám od ní i dobrou zprávu, že Stroužek je v pohodě :wink: .
Přeju Vám krásného Mikuláše a dlouhýýý víkend.
papa
5. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak včera na kontrole vše OK, žádná změna, na porod to pořád nevypadá.
Na pásech jsme měli tentokrát kopce jak hrom, malá řádila jak tajfunek :slight_smile: :dizzy_face:
Další kontrola mě čeká za týden, ale tentokrát už ve čtvrtek a jdu k jinému Dr., protože tam ten můj není, tak snad i jiný pan Dr. bude v pohodě.

Pak jsme s Palem pochodili po městě, koupili jsme nějaké dárečky, pak jsme si zašli do pizzerky a nakonec na vánoční trhy. Fajn den :wink:

Ach jo, akorát že mi odpadnul kus zubu s plombou, pod ním to vypadá na pěkný kaz :confounded: , tak jsem zvědavá, jestli vydržím k zubaři až po novém roce.

Pa pa :slight_smile:
6. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sněhurky a trpalíčci

tak nic nového? Já nakukuju celá nervózní, jestli se něčehož něco neděje a ono nic. Peťko, jaktože máš na pásech kopce jako hrom a přitom na kontrole stále žádná změna? Tohle kdyby mi někdo vysvětlil... Já ten systém stále nechápu. Škoda, že to na porod nevypadá, já už bych chtěla nějakého sněhuláčka :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás též nic nového, mě je tak strašně dobře, že ani nevím, že jsem těhotná :astonished: To jsou mi změny..... Tady je divně mokro, uplakano, pořád prší a to jsem chtěla jet do Ratibořic na Advent, tam je to vždycky tak krásné. No snad po obídku Míru ukecám, teď šel na squash a já letím koukat na sfingu, tak pááááá

Jo, s tím kazem - Péťo, ty neblázni, jdi tam hned! Čím dýl necháš kaz, tím víc se ti rozleze a tím víc to pak bude bolet. Navíc si představ, až budeš mít porodní bolesti, tak se ti ta bolest může rozlézt kamkoliv a ještě tě chytne bolest zubu. To bych neriskovala, naopak, letěla bych tam zítra ráno. Fakt!

Paaaa
7. pro 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
tak ještě nemáme žádné sněhulčátko :sunglasses: se jim nechce do toho hnusnýho počasí, u nás je kačí taky deštivo, takový mrzutý počasí.
Jdu ukecat manžu,ať se jdeme projít aspoň kolem vesnice.
tak paa,snad se sem zítra dostanu a pokecám...pa :grinning:
7. pro 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dneska ve 2:10 se narodila známým holčička Anetka. Termín měli 6.12., tak se malá "opozdila" jen o 2 hodinky. Super, měli rychlý porod ... kéž bychom měly takový taky :wink:

My jsme dnes s manžou udělali kuličky Rafaela, pak jsme byli u známých a u jejich měsíčího chlapečka, je úplně úžasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No, já teď sedím s nohama nahoře, kdybyste viděli, co se mi stalo s nohama. Místo nožiček mám "kopyta", spuchlé jak hrom, z ničeho nic :confounded:

Kači, zítra budu volat zubaři, pro jistotu ...

Jinak je u nás taky hnusně, bleeeeeeee :confounded:
7. pro 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti,
to hezky odpočívej, aby ti nohy neotýkaly!!
už jen pár dnů a taky se dočkáte :slight_smile:
7. pro 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko

na devátou zas valím do porodnice na monitoring a to jsem myslela, že už tam nepůjdu :grinning: Taky u vás sněžilo? Tady asi jen trochu v noci, je tu jen pidi poprašek, zato mlha je hustá, že by se dala krájet.

Ahoj a já se ozvu, až se vrátím. Už nemám strach, že si mě tam nechají :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi to všechno nějak zarazilo, to bylo strašení :grinning: .
8. pro 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit, stále sleduju, jestli je něco nového.

Jitie, v pátek jsem tu nebyla, takže dodatečně přeji vše nejlepší k Tvému svátku :wink:
8. pro 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Kači, držím palce na monitor !! :slight_smile:

Uvažuju, do čeho se dneska pustím, jestli bude další druh cukroví ... no, uvidíme :wink:

jak se máte?
8. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky...
koukám koukám zatím žádné mimiško.... :sweat_smile:
nás celý víkend trápily poslíčci :rolling_eyes: ale vždy se tovanou rozehnalo, takže nic...uvidíme co na kontrole bude jinak, jdeme ve čtvrtek...a to už budu i nastupovat ofis na MD...
normálně to byjste mi nevěřily co se mi stalo..tak jsem začali pravidělně masírovat hráz....koupily jsem olejíček od Weledy...a asi mi nějaká složka z toho nesedí...měla jsem alergickou reakci jak blázen, celá jsem dole otekla, no hnus, ale už je to dobrý, aly byl to hnus hnusováckej :rolling_eyes:
8. pro 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucas,
tak to tě obdivuju s tou masáží, au au ... My jsme to zavrhli, mě to bolelo, tak aspoň piju maliník, chroupu semínko a zobu homeopatika :wink:
8. pro 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek