Březnové Sněhurky a pět trpaslíků

luckamb
12. zář 2008

Tak snad tohle téma přinese štěstí i nám 5 trpaslíkům 😀

kaca007
10. pro 2008

ahoj strouží.... to je fajn, co tady čtu, jsem moc ráda, že to tak cítíš, že zlé je za tebou a dobré je před tebou. moc moc ti přeju, aby se ti jizva rychle zahojila a pak hurá do dalšího snažení !!!

lucasaerik
10. pro 2008

holky bože mě takl děsně pálí žáha, a to všude říkaj púíší jak se uleví když mimčo klesne..jak žaludek má větší prostor..a prdlačky...to je mazec, fuj, nepomáhá nic... 😠

lucasaerik
10. pro 2008

miso bych okamžitě měnila doktorku...co to jako je?..prostě to bolí a hotovo, a ještě tě stresovat bolestem u porodu, třebas budeš jedna z těch co bude mít porod za rohlík a že takových znám hodně... 😠 to je nějaká straší paní doktorka?....
Já taky nepotřebuji mít vše růžové..i když je pravda že po dvou klucích hodně na ní ujíždím..ale my se nemůžeme domluvit s manželem na tipu povlečení...já nesnáším kanýrky volánkly atd...trakyže ani nebesa ne a HLAVNĚ MĚ KLUCI POD NIMI ŘVÁVALY...BÁLY SE TOHO, KDYŽ JSEM JE ODDĚLALA BYL KLID...a on by je rád...já mám ráda takové klidné motivy, kostičky, prožek nebo když už nějaký malý obrázek..ale Erik by rád zvířátka,hodně barevné povlečení atd....a to je mi ze srdce proti ..... a jsem toho názoru že to to dítě jen znervozňuje a zneklidňuje když má tolik rušivých elementů kolem sebe 😠

petis
10. pro 2008

Jé, řešíte povlečení 🙂
teď je tolik krásných, že je těžko vybrat, že?
My se od počátku shodli na těch žirafách a víc nemáme. Nebesa jsme taky nechtěli.

Míšo,
asi bych taky vyměnila Dr. O tom měření jsem ještě od nikoho neslyšela. Když to měří Dr. ultrazvukem nebo pohmatem, je to OK a nebolí to, ale to, co píšeš ty, to je nějaká drasťárna !!
Ani nevím, že by to kačce takhle měřili, myslím, že nee, že jí to dělali UTZ.

lucasaerik
10. pro 2008

petis, že?...si taky myslím že by se o takové drasťárně zmínila...tak ymi to příjde dost drsný... A jak jsem psala měnila bych Mudr...to je dost mazec to chování 😠
jj povlečení u nás doma věčné téma 😀

misa.ottovka
10. pro 2008

No, je to docela drastický, obzvlášt když Dr. o mně ví jaký mam trauma z gynekologů. Nejdřív na mně byla hnusná, co jako budu dělat u porodu, že tam se se mnou mazat nebudou, až jsem se jí tam rozbrečela jak malá holka. Tak jsem jí vysvětlovala, že je to pro mně fakt těžký (mám urč. trauma z dětství), doporučila mi psychoterapie a když to nepůjde napíše mi doporučení na CŘ, prý můžu ze stresu u porodu ztratit mlíčko. Ale poslechla jsem jí a na doporučení budu chodit na sezení na psychoterapie, protože ten přístup některých doktorů je opravdu děsnej. Ale nevím jestli to pomůže, snad jo. Nevím měnit gynekologa asi nebudu, nejdřív to zkusím u sebe nějak změnit.

lucasaerik
10. pro 2008

miso, jj to jsem taky slyšlela o tom napsání císaře z tohoto důvodu, neboj ono to přeci nějak dopadně, a klid... 😵

lucasaerik
10. pro 2008

nic holky, asi všechny makáte doma na vánoční atmosféře, je tu mrtvo totiž 😵 ..zvednu svůj ctěný zadeček a jdu taky něco dělat, tak zatím páčko...a kdyžtak později... 😵

misa.ottovka
10. pro 2008

Když já na císaře zbytečně jít nechci, zatím se budu snažit to řešit jinak, a máš pravdu, ono to nějak dopadne. Na miminko se strašně moc těším 🙂

petis
10. pro 2008

Míši,
však uvidíš, jak se budeš sama cítit a na CŘ se popřípadě můžete domluvit později.
Uvidíš, co ty psychoterapie, snad se ti podaří zmírnit tvé trauma.
Na miminko se těš, bobku, to tě bude držet nad vodou 🙂 🙂 🙂

Tak já jdu taky něco dělat, aspoň něco málo 😉

misa.ottovka
10. pro 2008

Tak pa holky 🙂

lucasaerik
10. pro 2008

tak jsem stihla udělt černé trubičky, nachystat si těsto na ořechově věnečky, a pařížské rohlíčky, za chvíli jdu pro Šimču do školy..a pak bych to chtěla vše ještě dnes zvládnout, pokud tedy tělo a Bebuška dovolí 😅

kacenka25
10. pro 2008

nazdar bazar to cukroví je síla co? jsem celá přeslazená a přemáslovaná a přečokoládovaná 😀 ale návštěva a pak to zdobení skvěle přehlušilo ten ranní pocit podivnej, no úplně zmizel 😉 Tak a vím jak na to, makat se bude 😀 😀 😀

Elí je máma no to je bomba, já na to pořád myslím, prý už se holky sžívají, i krmení prý docela jde..... 😵 😵 😵 Kdepak, to je téma dne 😵 A na tu počest udělám k večeři řízky 🙂 Joooo a taky mi psala manželova maminka, že ji dnes pustili z nemocnice jeeeeeeeeee to je dneska boží den, to se všechno daří. Takovou já mám radost!

petis
10. pro 2008

Kači,
ty jsi úplně nabitá energií !!! paráda. Ale musím říct, že i mi je lépe. Sice jsem se nevyburcovala k nějaké velké činnosti - nakonec jsem "jen" balila dárky, ale i tak je to lepší než ráno.

Taky na Elis musím myslet, jaké to asi je být maminkou, já fakt čím dál častěji mám pocit bezmocnosti a neschopnosti postarat se o někoho jiného než o sebe. Ale v chytré knize jsem četla, že ty pocity jsou ke konci normální 😉

No,
zítra a pozítří má manža volníčko, tak nebudu mít na koníka moc času 😢 Zítra ráno jdu k Dr., tak mi držte palušky, babušky 🙂

eximka
10. pro 2008

ahojky holčiny a miminka 😀

kacenka25
10. pro 2008

Peťko víš co no, spíš je to tím, že spousta věcí je teď pro mě senzační, protože jsem se devět týdnů flákala pod peřinou.... Tak se mi holt líbí každá "kravina" jako třeba lepení cukroví a uklízení no. To se včera v poradně divili, že jsem za týden více než kilo zhubla.... 😀 😀 😀 Holt vstanu z pelíšku a kila letí dolů 😀 😀 😀 Taky mi ráno bylo divně, moc divně.... Ale zatím se nic neděje, ani nachlazení ani porod, tak to byla jen blbá nálada či co. Chudák mimčo má škytavku 😝 to asi po tom párku, kterým jsem spláchla tu sladkost z pusy z olizování. Jsem potvora páč párek byl bez chleba 😀

eximka
10. pro 2008

Tímto bych chtěla popřát první mamince Elis k holčičce Nikolce, ať jsou obě holky zdravé a malinká je hodná a dělá mamince a tatínkovi jen samou radost.
A doufám že se brzo rozrosteme o další miminka 🙂

petis
10. pro 2008

Ty jsi zhubla?
Tak to ti závidím ... já se snažím hýbat, každý den něco dělám (i když je to třeba to pečení a olizování), a kdybych aspoň nepřibírala, to by bylo fájn, ale já mám co týden, to kilo nahoru. No hlavně doufám, že jenom 1 kg nahoře, protože už se cítím, že přibírám víc, tím jak otíkám.

eximka
10. pro 2008

petis já taky jenom přibírám 😀 😀 😀

kacenka25
10. pro 2008

Jsem se začetla... místo povídání s váma

Petis je to zajímavý, ale fakt jo.

ahoooooooooooj Terezko

jitie
10. pro 2008

holky,jdu domu,mějte se fajn a užívej každé dny 😉 paaa 😀

kacenka25
10. pro 2008

paaaaaaaaaaaaaaaaaa

a vůbec, to že já zapomenu psát neznamená že se teď na mě všechny vyprdnete 😝 halooooo napište někdo něco, třeba že Petis jede do porodnice nebo tak něco..... 🙂

petis
10. pro 2008

Petis do porodnice nejede 😝
Ale půjde s manžou na procházku pro rohlíky do místní večerky 😉

lucasaerik
10. pro 2008

kači říká se a hodně jsem to slyšela že když na konci těhu váha se zastaví nebo něco zhubneš značí to blížící se porod...tak třebas....
Peti nic si z toho nedělej já taky jedu pomale co týden kg nahoře a to jsem se tak pěkně držela na začátku 😖 , doufám že to je voda co se mi v těle zadržuje, jelikož by to nebylo asi normální...taky otíkám jak vzteklá tak snad až malá vyleze ven se to trochu zlepší, jinak už si sama sebe představuji jak se trápím cvičením a dietkou 😠 ....hold jsem od přírody holka krev amlíko, noooooo 😒

kaca007
10. pro 2008

lucasku a kačí.. taky jsem to slyšela, že to znamená,že mimi už je hotové a chystá se ven 😀
tak že by kubís byl druhý🙂

petis
10. pro 2008

Ahojík,

Tak to jsme na tom, Lucas, stejně.
Já se taky celkem držela, až jsem se sama divila a najednou to takhle skáče nahoru.
Ale s tou vodou v těle hold nic neuděláme, hlavně ať po porodu splaskneme a jde to dobře dolů, kéž by ...
Já taky nikdy nebyla hubeňour, jsem "slovanský" typ s velkým zadkem a stehny, ale pas jsem měla vždy štíhlý (jako že byl velký rozdíl pasu a boků), uvidíme, jak tomu bude po vyhupsnutí Kájinky.

Dneska byl manža na služebce a přijel nadšený, že malé koupil vánoční dáreček 🙂 🙂 Koupil jí takovou ovečku, co je buď jako polštářek a nebo pokud se sepne suchým zipem, tak je to hračka. No manža je z ní nadšený a je fakt móóóc krásná. Musím pořídit fotečku 😉

Tak já se tu zítra asi neukážu, leda až dojedeme po obědě/odpoledne z kontroly z města 😉 Mám slíbeno, že si zajdeme na obídek, pokud teda nebudeme mít jiné starosti 😝 , ale to myslím že nee, že si vychutnáme "poslední pošmáknutí si ve dvou" 😅

Tak pa pa, berušky 🙂

lucasaerik
11. pro 2008

Dobrá ránko kočky...tak další noc co stále za úplné hov....
šla jsem spát už v sedum, byla jsem zbitá jak kůň tak jsem si říkala naženu si to..sice jsem usnula jakž takže, ale už od desíti mě začalo budit opět mrtvení ruk, že jsem se až lekla kde mám ruky, děsný, předtím to bylo jen prsty,ale teď mě mrtvily opravdu ruky, a to jsem je neměla nijak moc nateklé, doktorka stále říká že je to normální, ale to už mi příjde divné. Manžel mě taky trochu vyjukal, jestli to nemůže mít spojitiost s mým dávným úrazem..a nynější zátěží na páteř, ve třinácti jsem měla zlomeniny krčních obratlů a zůstala tak pár měsíců ochrnutá...tak mě to dost vyjukalo. A rozhodla jsem se zajet dnes k doktorce, jelikož mi to opravdu příjde dost divné....
A pak po půlnoci se začali hlásit poslíčci...děsný...prvně jsem tomu nevěnovala pozornost, aůle pak se mi zdálo že se to ustálo na intervalu cca 10 minut, což už jsem doma plašila...ale šla jsem do vany, s tím že se uvidí, pokud to jsou poslíčci přejde to a pokud ne tak hold jedeme.....naštěstí to pomale odeznělo...ale představa že toto můžu mít až do konce těhu, což kdybych počítala opravdu až do termínu tak je to nějakých 45 dní, což je opravdu na provaz, je to opravdu děs, a jsem už strašně unavená...přes den nemám šanci si odpočinout a ty noci to je masakr...
Taks e zatím opatrujte těhulky, snažilky, a maminky 😀 ... kdyžtak pak dám vědět jak jsem dopadly... 😵

tercie
11. pro 2008

Ahoj holky, tak mám chvíli, přišla jsem kouknout za vámi, co je novýho...
Nám ve Varech přes noc krásně napadl sníh, snad to nějakou chvíli vydrží, mám hned nějak lepší náladu když juknu ven na závěje...

Lucí to teda byla divoká noc, a s tím brněním rukou děláš dobře, že jdeš k doktoru, taky bych šla, už jen proto, abych něco nepodcenila. Věřím ale, že to nic nebude, a že to s malou vydržíte aspoň do konce roku, pak už by se klidně mohla vyklubat, potvůrka 🙂

Holky já se normálně stydím, když tu čtu, jak už máte skoro všechny pomalu hotový vánoční uklízení a že máte tolik cukroví napečeno... Já letos na tohle všechno házím bobek, protože bych se zbláznila, vůbec nevím, co mám dělat dřív. Z práce chodím čím dál tím později, a pak musím doma aspoň běžně poklidit a uvařit, manža má teď volno, tak chodí makat na barák, tak mi doma nepomůže (ne, že by to předtím dělal:-P), ale zas baráček přibejvá, na což se teď upínám, protože snad do jara už se konečně odstěhujeme od tchýně, a konečně si užijeme soukromí a luxus vlastní koupelny, wc a vlastní pračky 😀.
O víkendu začínáme už pokládat dlažbu, ta bude v celý polovině domu, tak jsem zvědavá jak dlouho to manžovi potrvá, no a v lednu už budou hotový vnitřní dveře a kuchyňská linka, na to se strašně těším, pak už se zprovozní jen čištička, dodělá koupelna a hurááááááááá stěhování 🙂
Však už je načase, zrovna teď v neděli máme s manžou výročí 10. let, co jsme se poznali... strašná doba už 😀. Někdy se divím, že jsme to spolu vydrželi 😀

Tak krásnej den, kočky, budu nakukovat, jestli se některá ukážete 🙂

kacenka25
11. pro 2008

Dobré ránko

tak dneska tu asi moc živo nebude, když máte nahlášené volníčko už zevčera 😀 Mě nějako nešel internet, ale už to jde.

Zas nám neteče voda v bytě chjo a to jsem na dnešek odložila všechno zevčera (to zas byl blbej nápad) takže mě svědí hlava, nohy si neoholím, kytičky nezaliju a hlavně nemůžu péct cukroví! Což mi je líto, protože tady leje a leje a leje tak nemůžu nikam a náhradní program nemám..... Včera jsem poslepovala a pozdobila co už bylo upečené a nové nemám.... Jenže kde to pak umyju.... a ruce kde si umyju..... Máme tu jen nouzovou vodu v kbelíkách 😀

misa.ottovka
11. pro 2008

Ahoj Kačí, tak si udělej pěkný den s knížkou či u TV a pěkně odpočívej 😉
Ale jinak teda koukám, jak jsi pilná s tím cukrovím, já mám jen vanilk.rohlíčky a perníčky a to ještě nazdobené jen půlku. Nějak se mi do toho nechce, bolí mně bříško a celej člověk po tom týdnu v práci, že o víkend jsem ráda že uklidím a uvařím ☹ ☹ Budu už dělat jen 2 druhy nepečeného.